24 szep 26, 05:20:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1987890 alkalommal)
0 Felhasználó és 149 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1320 Dátum: 11 szep 11, 14:28:47 »

250. fejezet:

Nem volt ez rossz rész.
Úgy tűnik, annó Zerefnek is a lelkére beszélt valaki. Talán éppen "Natsu"? Lehet tényleg lesz valami abból az elméletből, hogy a sárkányölők vagy a mágiájuk kortalan...?
Meldy és Urtear jelenete magáért beszél. De remélem, még látjuk őket, mert mindketten olyan szereplők, akikből sokat ki lehet hozni.
Az Acnologia elég ütős cucc lehet, ha még Zeref is lefőtt tőle. Az utolsó előtti képen úgy néz ki, hogy az a kis fekete placsni az égen magába húzza felhőket. Lehet, hogy az Acnologia olyasmi, mint egy fekete lyuk, ami mindent elnyel és így törli el az adott korszakot? Aztán pedig kiokád mindent?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
viper20ster
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 9


« Válasz #1321 Dátum: 11 szep 11, 15:00:58 »

Sok kérdés maradt még megválaszolatlanul. Mi történt 777-ben? Az összes sárkány ekkor hagyta ott a tanítványát ill. Lucy édesanyjának sírján is ez állt halálozási dátum ként. Vajon zerefet is ekkor sikerült "elaltatni" és miért pont a fairy tail szigetén találtak rá? Csak nem ő is tag volt valaha? Vagy talán ő maga az első mester Mavis Vermilion álnéven? Acnológia a fekete sárkány amiről Gildartz mesélt Natsunak amely elhozza a világ végét? Zeref is egy sárkányölő? Lucy lenne a "kulcs" az egészhez?Nevet Nagyon érdekesek lesznek az elkövetkező részek remélem sok kérdésre megkapjuk választ!:)
Naplózva

The End Is the Beginning Is the End
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #1322 Dátum: 11 szep 11, 19:55:32 »

Zeref már 400 éve "aludt", jobban kéne tanulmányozni az idősíkot (nekem is xD) (én is csak abból gondolom, hogy 400 éve aludt, mert akkor tűnt el). Lucy anyukája tuti nem 400 éves, amikor meghalt Nevet Én nem tudom eldönteni, hogy azok a pacsnik az égen effektjelek akarnak-e lenni, vagy más dolgok. Én például örülnék a sárkányok felbukkanására, hiszen nekik olyan hatalmas, mindent elpusztító az erejük, amitől akár még Zeref is félhet Nevet Chakra, szerintem Mashima nem akar mégegyszer elsütni egy animát (vagy ahoz hasonló dolgot), de ha igen (én remélem, hogy nem...), akkor az megint valami más dimenzióba menne (ha esetleg kitalálna olyat, hogy sárkányok dimenziója, annak örülnék Nevet)
Naplózva
viper20ster
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 9


« Válasz #1323 Dátum: 11 szep 11, 20:32:29 »

Hát most hogy mondod....Mosolyog Ott a pont. Pedig már láttam lelki szemeim elött, ahogy layla heartfiliala  kulcsokkal és sárkányokkal meg egy seregnyi mágussal az oldalán egy hatalmas mágiát idéz:) Viszont sok a 7-es szám a a történetben erre érdemes lesz majd figyelni késöbb.
Naplózva

The End Is the Beginning Is the End
viper20ster
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 9


« Válasz #1324 Dátum: 11 szep 11, 20:37:21 »

http://mangahelpers.com/forum/showthread.php/69597-Layla-Heartfilia-and-Dragons
Asszem' nem csak én fantáziálgatok ezekről. Lew köszönöm! Még gyerekcipőben járok itt:)!
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 12, 18:37:09 írta viper20ster » Naplózva

The End Is the Beginning Is the End
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1325 Dátum: 11 szep 11, 20:49:03 »

eref majd ügyködik valamit e-téren, mert hátha szüksége lesz edolasra is késöbb:P
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1326 Dátum: 11 szep 11, 20:49:52 »

Érdekes amit Zeref mondott. Azt vettem ki a szavaiból hogy minél inkább megbecsülte az emberi életet ( értsd : jó lett ) annál inkább gyengült a mágiája. Ergo lehet abban valami amit Hades mondott miszerint a mágia a sötétségből ered.

OFF: viper20ster ne írj duplapostot inkább az előzőt szerkezd. Nem az én tisztem felhívni rá a figyelmed de jobb mintha egy moderátor tenné.
Naplózva


Ucshia Obito
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #1327 Dátum: 11 szep 12, 20:43:18 »

 Nagyon jó volt..zeref reakciójára nem számitottam de nagyon jól jött ki : DDd
És én érzem az acnologia egy sárkány lesz  vagyis a fekete amk majdnem megölte gildartzot
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #1328 Dátum: 11 szep 12, 22:03:44 »

És ha belegondoltok, hogy most ez egy fekete sárkány lenne, akkor Gildartz sem kispályás, mivel akkor is túlélte a találkozást, és ha most a nagy isten Zeref is berottyantot a nadrágba, akkor azt elmondhatjuk Gildartznak kijár az elismerés hogy túltutta élni. Azért nem tom acélpáncél istennő túlélte volna.

Amúgy a fejezet nem volt rossz, arra számitott mindenki lesz még szerepe a togyogós öregnek, de végül már nem él,

Zeref meg gyenge változat lett ugy látszik, talán, nem baj, inkább éljünk jóságban 150-es harci erővel mint  150 milliós harci egységgel felvértezve a gonosz oldalán. Faceg
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1329 Dátum: 11 szep 12, 22:10:34 »

Nagypapi gondolkodott, életben hagyta Hadest, mert úgy gondolta, hogy az élet/sors megbünteti, hát ez az élet/sors Zeref volt Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #1330 Dátum: 11 szep 13, 16:44:58 »

Hát eléggé jó volt ez a fejezet, Zeref feje egy kicsit ijesztő xD Amúgy lehet sárkány mert végülis Metallicana, Igneel, Grandine és Acnologia még jól is hangzik. Az jutott eszembe Zeref beszédjéről hogy ugye "Az ilyen gonosz gondolatok idézék meg az Acnologiát" vagy valami ilyesmi. Na ez a South Parkban volt egy olyan rész hogy Sz*rral ne sz*rozz ez volt a címe asszem. Na ott ha túl sokszor mondták ki a sz*r szót akkor az pestist okozott és a végén megjelent egy fekete sárkány. A lényeg az hogy szerintem Mashima-sensei sok South Parkot nézett xD Nevet
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1331 Dátum: 11 szep 13, 16:59:11 »

Nemhinném hogy Mashima a South parkból szerezné az ihletet a mangájához xD  smirksweat

Egyébként nemhinném hogy az Acnologia egy élő dolog lenne. Amikor Zeref beszél Hadessal akkor az Acnologiára tárgyként utal. idézem: " Elöször AZ Acnologia megidézéséért kell megbünhödnöd " Tehát az acnologia minden bizonnyal egy varázslat vagy egy nagy erejü fegyver esetleg valamilyen katassztrófa.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/250/8
Naplózva


mr.busta
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Válasz #1332 Dátum: 11 szep 13, 18:13:12 »

Egy élőlényt is meg lehet idézni...
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1333 Dátum: 11 szep 13, 18:26:48 »

Általános iskola.

Az AZ személyes névmást általában élettelen dolgokra használjuk, ha élő dolgot akarunk megnevezni használjuk az Ö személyes névmást.

Namármost AZ vagy Ö személyes névmást látsz a linkelt részben?

Értelmezni kéne a mondandóm...
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 13, 18:28:18 írta Lew » Naplózva


nagy12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 67


« Válasz #1334 Dátum: 11 szep 13, 19:45:28 »

Egyet értek az előttem szólóval,AZ Acnologia egy nem élő dolog valamilyen esemény vagy valami átjáró féleség ami valamilyen eseményt hoz magával.De Zeref már tudja hogy mi ez de akkor Hades mit csinált h megidézte az Acnologiát??A befosott arckifejezésével érdekes dolgok fognak történni ha Zeref a legnagyobb fekete mágus is megijedt. Lehet hogy viszlát mostani világ xD   bye bye Amúgy nem hiszem hogy a sárkányos arc most következne.
Naplózva

,,Tedd vagy ne tedd,de ne próbáld''
Sínre fekszel-Shinra Tensei xD
Oldalak: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!