24 jún 16, 07:03:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852908 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #915 Dátum: 11 máj 17, 12:53:39 »

Akkor már inkább itt egy mangás kép Romeorol, az animések hajlamosak torzítani. ^^
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/003/29
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #916 Dátum: 11 máj 17, 13:43:43 »

"We beleived in it..." - Ez rossz előjel F.T.-nek. Nevet Még mindig bízok benne, hogy kikapnak, hajrá Meldyyyyy... ja, ő már nem harcképes a döntetlene után... akkor hajrá G.H. xD

Rusty viszont remélem ennél azért többet mutatt, pl. a félelme miatt bekattan és átmegy berserk üzemmódba, amilyen hibbant, simán kinézem belőle.

A Gray - Urtear dolognál pedig remélem nem azt akarja eljátszani Mashima, mint a Musica - Reina párosnál, mert akkor megfejelek valamit...
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #917 Dátum: 11 máj 17, 13:58:35 »

Den, lennél olyan kedves, és kifejtenéd, kérlek? Nem vagyok képben a Rave Master illetően. xD Ide jöhet, vagy az FT duma témába, kösz. Nevet És részletesen! Ne 2 mondatban. xD

És igen, rájöttünk, hogy az nem Romeo. xD *taps* xD
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 17, 13:59:07 írta Nikkie » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #918 Dátum: 11 máj 17, 14:18:06 »

Pedig egészen hasonlít. Főleg a mangás kép alapján. ikszdé
Persze azt vegyük le belőle, hogy a manga elején még kicsit máshogy rajzolt Mashima-sensei. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #919 Dátum: 11 máj 17, 14:20:06 »

Most belegondoltam, mi van, ha tényleg Romeo, szólt a fiúknak, és mennek segíteni leverni GH-t. ikszdé ikszdé ikszdé

Amúgy Den elmagyarázta a Rave Masteres sztorit, és én sem akarom azt. xD
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 17, 14:20:42 írta Nikkie » Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #920 Dátum: 11 máj 17, 20:01:19 »

Most jött el az a pillanat szerintem, hogy mindenki belátja Fried lesz az új S-osztályú mágus!!! Mert ha nem és Cana kapja akkor itt mutyi van... viszont ha többen kaphatják meg a rangot akkor se adnám Canának sőt még Levynek se, így átolvasva ezt az arcot nagyon nem érdemlik meg, nincs bennük erő.

Utolsó oldalon lévő srác lehet tényleg Zeref csak most azt látjuk, hogy mivel ki van ütve álmodik és Natsunak képzeli magát  ikszdé
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #921 Dátum: 11 máj 17, 20:11:52 »

Ebben lehet valami.
Én a kiskölyök=zerefre szavazok.
És én sem adnám a S rangot se Kanának, se Levinek. Hát milyenmár?!  Technikai KO
Naplózva



 
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #922 Dátum: 11 máj 17, 20:24:19 »

Utolsó oldalon lévő srác lehet tényleg Zeref csak most azt látjuk, hogy mivel ki van ütve álmodik és Natsunak képzeli magát  ikszdé

Úristeeeeeeen! x"D Ez most így kellett estére. xD Jót nevettem. Nevet

Hirtelen nem tudtam, miért Friedet akarjátok S-osztályúnak, ennyi erővel Bixi is lehetne, de rájöttem közben, hogy őt nem jelölték. xD A jelöltekkel az a bajom, hogy agyilag egyik sem érett, mert nemcsak erősnek kell lenni, vagy okosnak, hanem tudni kell jól taktikázni is egy harc alatt, stb. Ez pedig valóban csak Friedben van meg. Mondjuk én senkinek nem adnám még meg az S-osztályú rangot, szenvedjenek még egy évet. ikszdé
Naplózva
csonti515
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43


« Válasz #923 Dátum: 11 máj 17, 21:02:57 »

És mivan ha a fiú a végén Mavis? és a szigetről hallunk némi történetet:D

szerk: mondjuk ez abban hibás h akk miért van rajta a fairy tale jele:D de lehet h épp amiatt lett az a jele:D.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 17, 21:13:00 írta csonti515 » Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #924 Dátum: 11 máj 17, 21:21:14 »

én továbbra is mini gildartsra szavazok..Nyelvesít
Naplózva
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #925 Dátum: 11 máj 17, 21:21:56 »

Hm... Lehet csak én vagyok láma, mert biztosan az erő is sokat számít az S-osztályúvá válásnál, de maga Gildartz is azt mondja, hogy a vizsga azt mutatja, hogy a jelöltek mennyire elhivatottak a jövőjük felé. Vagyis én úgy értelmezem, hogy a FT céh iránt. Ebből a szempontból pedig Kana is megérdemelné az S-osztályúvá avatást. Mavis nem brahiból adta neki a Fairy Glov-ot. És bár múltkor csúnyán leszerepelt vele, még nem írnám le teljesen ezt a kis varázslatot.

Ami a fiút illeti az utolsó oldalon, szinte biztos vagyok benne, hogy az Zeref (vagy az a fiú, akinek a testét jelenleg birtokolja). És azt is tutira veszem, hogy a kölyök egykor FT-es volt. Több okból is. Először is a FT céh szent, titkos szigetén van, ahova idegeneknek belépni tilos. Másodszor tudjuk, hogy sokáig aludt (hibernálta magát(?) azért ilyen fiatalka). A Grimoire Heartnak pedig valami pecsétet kellett feltörnie ahhoz, hogy megtalálják.

Nem is rossz ötlet, hogy Zeref Igneel korábbi tanítványa legyen Nevet Ha jól emlékszem sehol sem volt szó arról, hogy 1 sárkánynak csak 1 tanítványa lehet. Viszont azt mintha már mondták volna, hogy a sárkányölő mágiát a sárkányok tanították az embereknek. Gondolom idővel a sárkányok rájöttek, hogy az emberi lény milyen gyarló, és nem voltak hajlandók tovább tanítani az embereket (talán épp Zeref is közrejátszhatott ebben). Ezért számít letűnt, ritka mágiának a sárkányölő mágia. 7 éve pedig történt valami, ami miatt a sárkányok úgy döntöttek, hogy végleg kivonják magukat a forgalomból. Nyelvesít

Mashima talán most kicsit pihenteti a harcokat, és némi múltmagyarázásba kezd. ÁÁÁ! Olyan messze még van a következő ész Szomorú

Mavis sem lenne rossz. Róla eddig kb. semmit sem tudunk.


Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #926 Dátum: 11 máj 18, 07:54:48 »

Mondjuk a haja tényleg full zeref-es, szal inkább már nem mondok semmit..Nyelvesít
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #927 Dátum: 11 máj 18, 10:44:18 »

De ha valóban Zeref jelenlegi teste a srác és ráadásul Ft tag is , na meg full Natsu stílusú hogy a fenébe nem emlékszik rá Natsu ?  ilyen kölykök meg nem szaladgálnak fel alá Ft-ben .

Cana azt mondta 4szer próbálkozott az S osztályú vizsgával , jelenleg eddig Laxus, Gildartz , Mira jane, Ezra és Mist Gunról tudjuk hogy S osztályú.   Ki lett akkor S osztályú tavaly ? Kana visszaemlékezésében Mirajane és Erza elvileg 2-3 éve, fiatalon lettek azok , na meg  Mira jane Lisanna halála óta nem használta az erejét. Laxus idősebb volt náluk tuti hamarabb lett náluk S osztályú, Mist Gunról meg nem tom elképzelni hogy csak egy éve lett S osztályú. Ki hagytam volna valakit ?
 
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #928 Dátum: 11 máj 18, 11:02:21 »

Az sem biztos, hogy egyáltalán valaki sikeresen letette az elmúlt évben ezt a vizsgát. Ha nem feleltek meg az indulok akkor miért lettek volna azok? Nem kötelező, hogy mindig sikerüljön valakinek. Most sem lenne senki az ha nem találja meg Kana a sírt. Mivel viszont Ő tudta teljesíteni ezt a feladatot és mint láthattuk a sír elfogadta a FT tagjának, így egyértelmű, hogy ő lesz az aki megkapja ezt a lehetőséget illetve címet. Köszönje meg szépen Lucy agyának, hogy megoldotta számára ezt a rejtélyt.
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #929 Dátum: 11 máj 18, 15:24:00 »

Natsu valószínűleg azért nem emlékszik a kicsi "Zerefre"(a fiú az utolsó oldalon), mert ő jóóóval korábban volt fiatal, mint Natsu és bandája. Főleg, ha alapul veszem azt a teóriát, mely szerint megvan rá az esély, hogy "Zeref" Igneel előző tanítványa volt. Akkor nyilván Natsu születése előtt kellett, hogy tanítsa őt Igneel. Aztán történt valami, ami miatt megszakadt ez a dolog, és akkor jött a képbe Natsu, mint új tanítvány. Ekkorra gondolom "Zeref" már nem volt FT-s, Natsu pedig még nem. Ilyen egyszerű.


(Gondolom feltétlenül egy-egy jólelkű ember által kellett fennmaradnia az összes sárkányölő technikának. Gondolom az összes DS-nek egyesült erővel le kell majd győzni valami sárkányt, vagy nem tudom. xD Ez megmagyarázná azt, hogy miért kellett másik tanítvány Igneelnek, miután Zeref gonosz lett. Sőt, szerintem a Gildartz által említett fekete sárkánynak is köze lesz Zerefhez.) Nevet


Az ugyebár egyértelműen kiderül, hogy kettejük (Natsu és Zeref) ismeretsége nem kölcsönös, csak egyoldalú Zeref részéről.


És ne feledjük, hogy - bár Wendy kivételt képez, róla tudjuk, hogy 12 éves - nem áll rendelkezésünkre adat a sárkányölők koráról. Natsut és Gazille-t sem engedte át Fried képlete, ahol a kikötés az volt, hogy ne legyél több 80-nál. Ez alapján el tudom képzelni, hogy - főleg sárkányölő mágiával - simán maradhatott valamilyen úton-módon fiatal Zeref.


Okés, hogy a céh iránti elkötelezettség is számít, na de mégis hogy nézne már kis az S-osztályú mágusok névsora: Gildartz, Erza, Mira, Kana. ikszdé Még viccnek is rossz. Nevet Kana Friedéket sem lett volna képes legyőzni, ha azok nem döntik el, hogy kiejtetik magukat. Ráadásul Lucy találta ki, hogy hol lehet a sír. Ha csak az érzelmek és az elkötelezettség számítani, ennyi erővel akkor bármelyik FT-s lehetne S-osztályú, mert ha harc van, mindig az jön le, hogy mindenkinek nagyon fontos a céh és a társai. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!