24 szep 25, 13:54:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1986832 alkalommal)
0 Felhasználó és 130 vendég van a témában
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #930 Dátum: 11 máj 18, 15:29:30 »

natsu kb most 17 lehet anniy mint lucy meg lisanna mert láttuk a visszaemlékezésekben, hogy annyi idös mint a többiek...
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #931 Dátum: 11 máj 18, 15:57:19 »

Az lehet, hogy láttuk a visszaemlékezésben fiatalabbnak de ez lehet azért is, mert miután elszakadt a sárkánypapától/mamától(Igneel milyen nemű?? Nevet) elkezdet öregedni és 10éves testben élt 70évet Igneel mellet.

Ha csak az érzelmek és az elkötelezettség számítani, ennyi erővel akkor bármelyik FT-s lehetne S-osztályú, mert ha harc van, mindig az jön le, hogy mindenkinek nagyon fontos a céh és a társai.
Na de Cana csak a szentélyben tért meg! Addig le se sz@rta mi lesz az elaltatott barátnőjével sőt még Grayt is lekoncitotta és a FT megvédése helyet folytatta a "vetélkedőt".
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #932 Dátum: 11 máj 18, 16:16:20 »

Jól van, ne egyél meg. xD Kanának is fontos FT, mint bárki másnak, csak annyira elvakította a vágy, hogy Gildartz-nak beszámoljon arról, hogy ő apuci, hogy minden másra magasról tojt. Nevet Ennek ellenére nem akarom, hogy S-osztályú legyen. xD

Igen, külsőre annyi idős Natsu, mint a többiek, de szerinted véletlenül felejtette odaírni Mashima az adatlapjára a pontos korát neki is és Gazille-nak is? Nevet És kőszobor volt Natsu, azért nem engedte át anno Fried képlete? xD Nem. Még Makarov is megjegyezte viccesen, hogy elmúltál 80? Ennek tuti lesz még valami jelentősége, azt biztos. Én arra gondoltam, lehet, hogy a sárkányok mágiájával együtt a sárkányok korát is átvették úgymond a sárkányölők, legalábbis elméletben. Nevet
Mashima semmit nem csinál ok nélkül.

Sőt, Natsutól egyszer sem hallottuk, hogy "a szüleim". Lucy még meg is kérdezte, hogy mi van velük, de nem kapott rá választ. Itt valami nagy disznóság lesz, érzem én. xD
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 18, 16:18:04 írta Nikkie » Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #933 Dátum: 11 máj 18, 16:22:21 »

Lehet, hogy lassabban öregednek. Ha nem is a korukat, de az örökéletet megkapják a sárkányoktól.
Bár akkor nem értem a Gildatz-zal játszadozós kölykös képet az előző borítóról...
Naplózva



 
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #934 Dátum: 11 máj 18, 16:23:11 »

Off: Engem is érdekelne natsu kora Szerintem valami varázslattal ujra gyerek lett vagy nemtudom és mindent elfelejtett és ujra kitapasztalja az erejét. DE az is elképzelhető h natsu korának és a Sárkányok eltünése kapcsolatban van egymással.

Én sem szeretném ha Kana S osztályú lenne! Natsu megérdemli már azért is mert 2 tagot is legyőzött.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #935 Dátum: 11 máj 18, 17:05:00 »

Pedig akárhogy osztok szorzok, ez a névsor így fog kinézni ahogy írtad. Pirul

Az életkor részben biztos, hogy valami a sárkány mágiával van kapcsolatban. Ahogy te is írtad. Maga a mágia befolyásolja a használó korát és ezáltal az erejét. Például a sárkányok kapcsán több ezer évről beszélünk és az ahhoz kapcsolódó erőről. Natsut és a többi sárkányölőt pedig talán még csak egy 100 éves sárkányhoz kell viszonyítani korban és erőben egyaránt. Lehet, hogy náluk egy év élet akár 5-10 évnek is megfelel fejlődésben. Valami olyasmi mint ami a mai állatok és emberek között is létezik az életkorukban. Például mint a kutyák és az emberek közötti különbség. Persze itt sokkal komolyabb különbség van hiszen itt sárkányokról pontosabban sárkány mágiáról beszélünk. Én legalább is így gondolom ezt az életkor változást.

Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #936 Dátum: 11 máj 18, 17:54:20 »

Lehet, hogy a sárkányok ürülékéből fejlődnek a sárkányölők.
És csak akkor vécéznek, ha az előző meghalt, és mindig reinkarnálódik az előző.
...lassú az anyagcseréjük.
Naplózva



 
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #937 Dátum: 11 máj 18, 18:14:28 »

Szerintem ugyanugy fejlődnek mint akármelyik ember lást Natsu és Lisana együtt nőttek fel! Szerintem inkább a fiatalito mágia teoria a helyes de ki tudja lehet hogy tényleg 1 év nekik 7 xD
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #938 Dátum: 11 máj 18, 18:34:59 »

Nem konkrét a korukra értettem amit írtam hanem a mágiájuk erejére és ez a mágikus erő amely így fejlődik. 1:x arányban. Tehát Natsu valóban csak 1 évvel lesz idősebb de a mágikus ereje nem egy évvel erősödik hanem sokkal jobban. És mivel a személy mágikus ereje az élete is így úgy nézhet ki mintha sokkal idősebb kenne.
Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #939 Dátum: 11 máj 18, 18:42:50 »

Köszi akkor félreértettem Nevet Azonban nemrossz teória és ha ez igyvan hatalmas erő van Natsuban amit jó lenne látni monjuk Hades ellen Nevet
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #940 Dátum: 11 máj 18, 19:50:23 »

Mondjuk tényleg most, hogy említették, ugye vannak a karakteres borítól és ott mintha ntsu koránál tényleg ismeretlen lenne írva....
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #941 Dátum: 11 máj 18, 19:54:16 »

Én 17-re emlékszem, de mindjárt megkeresem
---------------------------------------
tévedtem, ismeretlen. (unknown)
http://images3.wikia.nocookie.net/fairytail/images/thumb/f/f0/NatsuGuildCard.jpg/412px-NatsuGuildCard.jpg
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 18, 19:57:13 írta Szanisz » Naplózva



 
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #942 Dátum: 11 máj 19, 10:44:56 »

Így olvasgatva a dolgokat egy dolog megfogalmazódott bennem:
Zeref honnan ismeri Natsut, mikor nem 20 évvel ezelőtt merült "álomba" emlékeim szerint. Illetve még valami, Edolasi arc-ra visszakanyarodva, ott volt Wendy, eltérő életkor, Gazille sehol nem volt, nincs viszonyítási alap, viszont a Natsuk megint egy korban voltak kb. Ergo feltételezve, hogy edolas egy párhozamos világ, akkor Wendy miért volt más elétkorban mint a földi kiadás? Rdolasban nincs dragonslayer mágia ugyebár  Gondolkozik

De, hogy ne legyen off, remélem hamarosan láthatunk egy teljes erővel harcoló Gildartzot, Natsut, hogy földbe gyalulta félgőzzel Nevet
Naplózva
ignocs
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #943 Dátum: 11 máj 19, 15:10:21 »

 bye bye kérdés, hol lehet letölteni a fairy tail mangát mert csak a 28. kötetet találtam meg és én az egészet le szeretném tölteni de sehol sem találom, még a torrent oldalon sincs. Előre is köszi a választ.
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #944 Dátum: 11 máj 19, 15:12:28 »

Naruto-kun.hu-Fordítások-Aktív-Fairy Tail
Naplózva



 
Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!