24 szep 27, 19:10:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 120 121 [122] 123 124 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 732761 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1815 Dátum: 13 jan 19, 19:38:49 »

165:

A 3 perces időhúzás kicsit engem is zavart, de érthető volt, hisz csak másfél fejezetet ölelt fel az epizód. Yukino testét szépen kicenzúrázták, persze pucér Charle az mehet ikszdé Megéri minden rész után elolvasni a mangás forrását, mivel ott szépen mutatják a dolgokat  Ördögi És hála Bastiannak, spoilerbe se ütközünk.

Frosch tényleg nagyon aranyos volt, és Rouge is egyre szimpatikusabb nekem.

Miriana reakciója teljesen érthető. Meg kéne neki magyarázni, hogy csóri Gerard nem volt magánál, talán az enyhítene a helyzetén.

Ez az epizód azt is bizonyította, hogy a Zentopiás filler mégse volt annyira filler. Erre én is gondoltam, hogy ha a 12 kulcs találkozik, az tudhat még valamit. Én a csillagszellemek királyának időkorlátos megidézésére tudok tippelni, szerintem az tök baró lenne.

Erza és Gray jelenete nagyon átjött! Ezért szeretem a Fairy Tailt, olyan szépen tudja tükrözni az emberi érzelmeket. Nagyon hangulatos volt a beszélgetésük.

Viszont az epizódban egyértelműen Natsu jelenete volt a legjobb! Főleg az utolsó mondatával, az nagyon tetszett. Szépen betört a Saberhez, nem aprózza el a dolgokat  Kúl

Natsu jól beindult Yukino(ra) miatt. Vártam volna a mangából is, hogy felajánlja neki, hogy csatlakozzon a Fairy Tailhez, de ez nem történt meg.  Neeem

Igen ennek tényleg lett volna értelme, és ez is jó megoldás lett volna, de véleményem szerint Natsu annyira "feltüzelt", hogy ezt nem hagyhatta annyiban. Nevet

Mindent összevetve, ez is egy jó kis részre sikeredett, egy szintre tenném az előzővel. A grafikával se voltak komolyabb bajok.

Következő részt 2 okból is várom:
- Natsu harca Genmával
- Végre elkezdődik a 3. nap Kúl
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1816 Dátum: 13 jan 19, 22:19:32 »

Nagyon kemény volt ez a rész. Szegény Yukino. Az egy dolog, hogy kirugják a céhből, de miért kell még pluszba megalázni szegényt ? Mert az nem volt gáz, hogy Sting tök utolsó lett és lejáratta magát, hogy legyőzi egy szekér ? Nyilván azért mert ő a kedvenc 5-höz tartozik. Eddig jobban bírtam őt, mint Rouge-t de most már felcserélődtek bennem, főleg, hogy mit mondott a társáról. Rouge viszont tök menővolt Froval és még Yukinót is védte. Már kezdett idegesíteni amúgy is Frosch, hogy állandóan csak azt mondja, hogy "Fro is így gondolja." Olyan mintha nem lenne saját véleménye és erre még a készítők is rátettek az első 3 percben azzal, hogy vagy 3-szor a szájába adták megint azt a mondatot. De itt jött be az az aranyos része. Pirul Lehet, hogy csak azért helyesel mindenkinek, mert nem akarja, hogy a különböző véleménye miatt bármi vitája legyen a céhben valakivel mert fél, hogy őt is kidobnák mert gyenge.

Mikor Yukino ott állt a hotel előtt, azt hittem, hogy Lisanna az. xD Örülök, hogy Lucy nem fogadta el a két aranykulcsot. Az teljesen az eddig megismert Lucy ellen lett volna. Meggyengítette volna a róla kialakult képet. Na meg akkor, az egyik csillagmágus társa ellen is vétett volna. Azért érdekes ez a  Kapu ami megváltoztatja a világot dolog. Ennek lehetne egy külön Arc-ot is csinálni. Ha csak nem ez az.^^ Ha Arcadios csak a kulcsokat akarja, akkor csak simán el kellene lopnia őket. Nem is lenne nehéz dolga, hisz Lucy állandóan elhagyja őket. ikszdé
Natsu is aranyos volt, mikor Yukino elkezdett sírni előtte, na meg, hogy csak azért utána ment, hogy bocsánatot kérjen. Pirul Azért remélem, hogy Yukino nem a Fairy Tailben köt ki a végén. Én inkább a Mermaid Heelebn tudnám elképzelni. Kemény lenne, ha becsöngetne hozzájuk leborulna Kagura előtt és mondaná, hogy rábízza az életét. Kúl Kell helyettes mágus a Mermaid Heelbe is.^^
Azért arra kíváncsi vagyok, hogy miként szedte le magáról a céh jelét. Gondolkozik Vagy olyan könnyű lenne, hogy bármikor képes lenne rá ?

Natsu a végén igazi férfiként viselkedett. Nevet Egy lány miatt akit, nem is ismer, megrohamozza egyedül a legerősebb céhet. Gemma felkötheti a nadrágját, ha nem akar megszégyenülni az emberei előtt. De még azt is kinézem belőle, hogy azokat is kirúgja a céhből, akiket Natsu útközben levert. smirksweat Vajon mit fog szólni ehhez Makarov ? xD Előre látom, hogy neki kell majd megtéríteni az okozott károkat.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1817 Dátum: 13 jan 19, 23:13:30 »

Azért remélem, hogy Yukino nem a Fairy Tailben köt ki a végén. Én inkább a Mermaid Heelebn tudnám elképzelni. Kemény lenne, ha becsöngetne hozzájuk leborulna Kagura előtt és mondaná, hogy rábízza az életét. Kúl Kell helyettes mágus a Mermaid Heelbe is.^^

Ez tényleg nagyon zsír lenne. Yukino csatlakozna a Mermaid Heel csapatához, a játékok során még, és legyőzne egy nagyon híres erős ellenfelet, ezzel látná a Saber, hogy ő nem is olyan gyenge, Kagura volt tápos kacsint
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1818 Dátum: 13 jan 20, 15:02:23 »

Tényleg jó volt. Egy beszélgetős  rész nem volt unalmas. Végén Natsu is jó volt. Ha jövöhéten jön Kakasi a Narutobol:D
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #1819 Dátum: 13 jan 20, 19:51:40 »

a rész második fele jó volt, de az első...én értem, hogy húzni kell az időt, hogy a manga haladhasson, de ez, hogy megismétlik az előző rész felét...nevetséges Szomorú miért nem lehet helyette inkább valamiféle életképeket kapni addig a céh életéből és a tagok közötti kapcsolatokról? Mosolyog sokkal érdekesebb időhúzásnak, mint az, amit egyszer már látott az ember Szomorú
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1820 Dátum: 13 jan 20, 20:06:10 »

Olcha94 azért az túlzás, hogy a rész első felét teljesen megismételték. Kb 2-3 perc volt az a részlet, amit már láttunk, és egy epizód 20 perces, ennek fele 10.

Persze abban igazad van, hogy jobb lett volna, ha valami töltelék jelenetet adnak nekünk helyette ( pl: szerintem jó lett volna még egy kis kocsmázás ), de a Fairy Tail anime most először ismételt ennyit a történelme során, szóval ez bőven belefért. És amúgy se volt ez olyan drasztikusan sok véleményem szerint.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1821 Dátum: 13 jan 20, 20:10:34 »

Hát így Fairy Tail anime nézős szemmel, lehet kicsit furcsa és szokatlan volt, de a One Piece-ben mindig van 2-3 perces ismétlés, szóval engem annyira nem zavart Nevet
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1822 Dátum: 13 jan 21, 06:33:41 »

Jah, nekem igazából jó is az a 2-3 perc. Addig elhelyezkedem meg valaki elmondja hogy mi volt eddig. És itt tényleg csak annyi amennyi hétről hétre azért illik.

Szerintem semmi unalmas nem volt a beszélgetős részben. Jah és a tagok közti kapcsolatok boncolgatása fillerként...hát nem is tudom, annyira nem jó ötlet. Ezek a párkapcsolatos utalások is viccesek, de kitudja mi igaz belőle.
Naplózva
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1823 Dátum: 13 jan 22, 21:55:40 »

Nekem is nagyon tetszett a legutóbbi rész. ^^ Yukinótól kedves volt, hogy felajánlotta a Halak és Mérleg kulcsát, viszont tényleg így volt rendjén Lucy részéről, hogy nem fogadta el. Mindenestre kíváncsi vagyok, mihez kezd most Yukino. Most, hogy mondtátok, a Mermaid Heelben én is simán el tudom képzelni. Egyébként tök érdekes, hogy az arc elején a Quatro céhet meg ezt egy kalap alá vettem, de most már sokkal többre tartom a Mermaid Heelt, márcsak Kagura miatt is. Kagura karaktere is érdekes lett ettől a résztől. Kíváncsi vagyok, miért akarja megölni Gérard-t. Miriana szerintem tök menő volt. Az a bosszúálló, magabiztos tekintet nagyon jól áll neki.

Már nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz ez az Elsötétülés terv. Nagyon remélem, hogy valami értelmes dolog. Mert már egyre többet emlegetik, de sokkal többet sosem tudunk meg. A rész eleji ismétlés engem speciel nem zavart. Az sose rossz, ha újrajátszanak egy fontosabb jelenetet egy idétlen, oda nem illő filler helyett. Bár el kell ismernem, az opening utáni filler szerintem aranyosra és viccesre sikeredett. Tök poén volt, ahogy Fro egyre nagyobb képben tűnt el és végül mind a négyen Risley szövegét mondták. xD

Gray pedig még ha nem is mondta ki, de elismerte, hogy tudomást szerzett arról, hogy Juvia érdeklődik iránta. Azt hiszem, előrelépés történt. Így tovább, Juvia! xD

Egyébként úgy tűnik, a következő részben elég jól meganimálják Natsut. Legalábbis amikor hátralendíti a kezét, az szerintem tök jól meg van csinálva. Remélem nem csak pont az előzetes jelenetei lesznek jól. ^^"
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 22, 21:56:56 írta BrownOsment » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1824 Dátum: 13 jan 25, 15:46:49 »

Azért Gérardra kíváncsi lennék, hogy Mirianának is ugyanazt mondaná, mit a tengerparton Erzának ? Gondolkozik Arra gondolok, mikor mondta neki, hogyha megakarja boszsúlni Simont, akkor nyugodtan elveheti az életét. Mert ha neki nem ezt mondaná, akkor az nagy képmutatás lenne. Mármint, hogy Erzáról tudta, hogy ő nem bosszulná meg Simont és azért mondta neki, de Mirananának nem adná meg a lehetőséget. Aztán ott van még Kagura is, aki nagyon végezni akar vele.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1825 Dátum: 13 jan 25, 15:54:45 »

Gerard, ha nem is annyira mint Erzát, Mirianát is nagyon szerette. Szerintem ugyanezt felajánlaná neki is.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1826 Dátum: 13 jan 25, 17:26:02 »

Akkor már most szervezhetik neki a temetést, mert nekem úgy tűnik, hogy Miriana nem fog könyörületet tanúsítani, ha meglátja. Kaguráról nem is beszélve. smirksweat Gérardnak valami nagyon durvát kellet csinálnia, ha ennyire megakarja őt ölni.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #1827 Dátum: 13 jan 25, 22:01:24 »

Jó rég nem írtam már.  smirksweat

Hát a Nagy Mágia Játékok eddig hatalmas minden rész izgalmas vicces és pörgős, nekem nagyon tetszik eddig az egész. Nevet
Ha Gildarts elfogatta volna a mesteri címet akkor abból is jó poénokat lehetett volna kihozni, a Natsu vs Gildarts jeleneteknél Nevet
De azért kedves volt az öregtől, hogy Gildartsnak az 5. mester nevet/ rangot adta Így elismerte Macao "mesterségét" is.
A Lumen Hisoire hát nem igazán tudtam eldönteni, hogy mi is akarna lenni remélem egyszer majd kiderül, hogy mi is az pontosan.
Azon mindig nevettem, hogy a Mester először a 30 millát említi meg és csak azután azt, hogy legyenek újra elsők Nevet

Natsu villámló tűzsárkány mód. Remélem egyszer majd normálisan megmagyarázzák, hogy miért is képes rá. Spoilerből én régebben hallottam a 2. eredetről (de csak arról, hogy létezik, és hogy ez sokat dob rajta) és azt hittem, hogy az akkor alakult ki benne mikor Laxus átadta neki az erejét (így könnyen magyarázható lenne a dolog. De tudjuk, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz.)
Erza durva volt abba szado cuccban, de a legviccesebb az volt hogy a "paciens" még élvezte is ikszdé
Gray az első napon kicsit máshogy varázsolt mint régebben remélem fog még küzdeni így láthatjuk majd, hogy mennyit is fejlődött igazán.
Gérard na nála nem értettem, hogy ha használ 1 varázslatot (szerintem) akkor már eleve lehet tudni, hogy ki ő. Persze azok számára akik valaha is a közelében voltak mikor varázsolt. De tegyük fel, hogy ez nem így van amikor elkezdte használni a saját mágiáit akkor annak nem kellett volna egyből feltűnnie az embereknek? Vagy az az varázslat amit nem fejezet be az miben másabb mint a többi ha azzal biztos lebukott volna? Amúgy fogadni mernék, hogy abból még lesznek gondok, hogy ő nem a Fairy Tail tagja. smirksweat Hamár ilyen könnyű eltörölni egy céh jelet akkor a verseny idejére rányomhattak volna 1 pecsétet  ikszdé
Lucy Ő is sokat fejlődött. Arra nem emlékszem, hogy máskor is idézett-e meg több szellemet (a Lokis esetet kivéve) De nagyon jól nézett ki remélem rengeteget fog még fejlődni és egyre többször láthatunk több szellemet egyszerre előhívva.  Nevet Az ikreknél szerintem nagyon hülye megkötés, hogy csak olyan embereket másolhat le akik Lucy szintjén vannak. Szerintem az sokkal reálisabb lenne, ha bárkit lemásolhatna csak annyi mágikus erővel rendelkezne a másolat mint Lucy, így nem lenne olyan erős mint a másolt személy. (Bár itt is érdekes, hogy ez a megidézés időpontjára érvényes vagy a maximális esetleg a másolat készítésekor lévő aktuális/maximális szint?)
Elfman is nagyon durva volt, láthattunk tőle 2 új "szörnyet" is mind a kettő nagyon király volt remélem fogjuk még őket látni (a közel jövőben)Nevet
Mira ő is hozott egy új "szörnyet" (Bárcsak ne tette volna) Nekem személy szerint ez a forma nagyon nem tetszett. Lényegében volt rajta egy bazi nagy köpeny és a testére feszülő kék és fehér színű "ruha" a fején volt két szarv ami pont úgy nézett ki mintha Elfman szörny lelkéről nyúlták volna (tudom, hogy nem pont olyan, de akkor is azt a hatást kelni)
Ennél még a filler Halphas is jobban nézet ki (mondjuk nekem az kifejezetten tetszett Nevet)

A Sabertooth al még sok gondjuk lehet minden tagjuk nagyon erős. Bár igazából minden S rangú mágussal számolni kell mindegy, hogy melyik céhből származik is.

Hát a Holnapi rész is biztos nagyon érdekes lesz. Kíváncsi leszek, hogy Natsu mit fog alkotni (azon felül, hogy esélye sincs egy céh mestere ellen.  smirksweat ikszdé) Sőt még az S szintet sem igazán érte el. Bár itt külön választanám a sima és a villámló módot. Simán biztos, hogy kikap. Villámmal kb 1 támadás elejéig partiban/erősebb lehet a gyengébb S osztályú mágusokkal szemben.

Tilon: Fogadni mernék, hogy Neki is a Mennyország tornyás eset miatt vannak sérelmei.
B verzió a Szerelme egy sötét Céhben volt tag és épp ki akart lépni, hogy együtt lehessenek és Ők meg végeztek azzal a céhel Nevet De mivel állandóan előbukkan a Mennyország tornya inkább azt tartom valószínűnek Nevet

Szerk 166. rész
Szerintem ez is jóra sikeredett (bár azért felirattal sokkal jobb lesz Nevet)
Erza a végén brutális volt. Nevet Angol és Japán tudás nélkül is pontosan tudom, hogy mit mondott. 
Tényleg beteg ha azt megcsinálja   smirksweat Ördögi Azok a fejek a végén felbecsülhetetlen ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 26, 09:51:48 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1828 Dátum: 13 jan 26, 13:27:17 »

166. rész

Itt már egy kicsit jobban lejött, hogy a Sabertooth mestere sem olyan gyenge. Hiába sorozta meg Natsu, komoly baja nem lett. Esetleg az utolsó ütés tett volna csak kárt benne, de azt meg Minerva eltérítette.

Minervának remek hangja lett (Inoue Kikuko, pl. a FMA-Brotherhoodban Lust hangját is ő adja).

A kis betoldás a fogadóban király volt. Gray sem 100-as, Lucy azt várta volna, hogy majd leoltja Natsut, erre a szemére veti, hogy őt miért nem hívta a Sabertooth ellen. ikszdé

Újra láthattuk Mestet, hurrá! Üdítő, hogy a Tanácsban is vannak normális emberek. ^^ Bár Lahar sem tűnik egy baromarcúnak. ^^

Viszont amin besírtam: Olga Nanagia (Orga Nanagear). ikszdé

Nesze neked Pandemonium! Erza bejelentésére mindenki beverte a "heeeeeeee?!" fejet, de Gray és Natsu csak röhögték. ikszdé

Ahogy az előzetesből látom, a Pandemoniumos harcot is ki fogják bővíteni egy "kicsit". Nem is baj, legalább láthatunk némi kard és páncélvillogtatást. ^^
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 26, 13:30:00 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1829 Dátum: 13 jan 26, 13:40:20 »

Igen ez most jobb volt mint mangában:) Jövőhét meg hát igen erre vártam hogy normálisan meglegyen csinálva. És igen:)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 120 121 [122] 123 124 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!