24 jún 17, 06:14:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 118 119 [120] 121 122 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 697193 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1785 Dátum: 13 jan 09, 23:52:57 »

Annak viszont tök sok értelme lesz, hogy leadnak egy openinget, aminek már semmi köze a részekhez, mert ami benne van, már lepörgött.  Neeem
Naplózva
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #1786 Dátum: 13 jan 10, 05:41:20 »

tény hogy minde1ik openingben volt spoiler de azok inkább csak utalás jellegűek voltak, míg most szabályosan kivágott jeleneteket raktak az openingbe.
Úgy hogy várom én is egy kicsit az új op-ot mert ez a mostani nem nyerte el tetszésemet :S
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1787 Dátum: 13 jan 10, 06:23:30 »

A Tenrou fa kidőlését én nem nevezném csak utalásnak.^^
Még ha nem is raknának az új OP-ba spoilert, Charle már rég szét spoilerezte nekünk az egészet. Szomorú
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1788 Dátum: 13 jan 10, 08:04:10 »

Őszintén szólva, mostanában nincsenek olyan nyitányok, amiket 1-2-nél többször megnéznék. A zárányok egész jók szoktak lenni, ez a mostanira is igaz. De ha jól emlékszem, akkor az edolasi nyitány is ment még pár rész alatt azután is, hogy hazajöttek a másik világból.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1789 Dátum: 13 jan 10, 10:33:15 »

Az animenewsnetwork szerint mégis most lesz opening és ending váltás. Remélem nekik lesz igazuk. Nevet

@Chakra
Jól emlékszel, jól emlékszel. Az az eset még mindig elfogadhatóbb, mint, amikor a Phantom Lord arc alatt már a Mennyország Tornya arc openingje ment, vagy a Mennyország Tornya arc alatt láthattuk, hogy Lexike nagy zűrt fog csinálni a közeljövőben.  smirksweat Az Oración Seis arc óta az opening/ending váltás szerintem nagyon jól ütemezett a történetbeli és a képi tartalommal.

...

Hát nem lett igazuk, nincs új opening, sem ending. Az anime hivatalos oldala szerint: a 14. opening és ending csak februártól várható.

164. rész: Kagura, Yukino ellen
Feldolgozott  manga fejezetek száma:
280. elejétől a végéig
281. 1-11. oldal, plusz a 12. oldal teteje. Szándékosan nem írok 12. oldalt, mert elvenné az élményt jövő hétre, ha rákukkantana valaki az oldal többi részére.

Rövid leszek: Iszonyatosan bejött a rész.  Kúl  Nevet

Eleinte szkeptikus voltam a fillerekkel kapcsolatban, de jókat és jó helyre tették be. Le a kalappal a készítők előtt.  Mosolyog Mind Kagura, mind Yukino nagyon jól tolta a szekeret. Ilyen egy igazi harc.  Mosolyog
Külön tetszettek a Bacchuszos részek is. Otoko Four!  ikszdé Kőagy Őrnagy alias Gemma is megjelent, szóval elspoilerezni már nem tudják. A hangja egész jó, kíváncsi vagyok milyen lesz majd egyéb helyzetekben. Ha már a hangok: A "Vén lány" hangja Kikuko Inoue lesz azaz FMA Brotherhood: Lust. Hatalmas telitalálat.  Kúl

Jövő héten: A manga témában anno fejtegetett "helyzetet" vajon, hogy fogják ábrázolni vagy nem ábrázolni  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 12, 11:39:37 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1790 Dátum: 13 jan 12, 13:39:31 »

164. rész

A Halak csillagszellem is elég jól sikerült.
Csak most tűnt fel, hogy Kagura hosszában nyírja 4 felé a Kígyótartót. o.O Mangában fel sem tűnt. ^^"
Mirianát is szépen eltalálták.
Tűrhető rész volt, nem igazán tudok rosszat mondani rá. A kiegészítések is jól sikerültek, nem lettek erőltetettek (mint az előző részben).

Az előzeteshez nem akarok bővebben hozzászólni, mert spoiler lenne, de a mangát olvasó fórumozók biztosan fel fogják ismerni az utolsó képet, amin Natsu szerepel. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kicsiny
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #1791 Dátum: 13 jan 12, 15:52:07 »

164. rész

Én nagyon élveztem, Kagura számomra eddig ennyiből amit láthattunk, eléggé kedvelhető karakter, de valahogy úgy érzem, hogy szinte még semmit se mutatott meg erejéből, szóval remélem a későbbiekben fog még szerepelni és mutat valami igazán ütőset! Nem véletlenül lehet a Mermaid Hell legerősebb tagja. Nevet Kíváncsi lennék egy Erza vs. Kagura meccsre.  Yukino elsőre nem volt szimpatikus, de aztán egyre jobban, míg a végére egészen meg is sajnáltam. Kíváncsi lennék, hogy Lucy ellen milyen csatát produkált volna.

Láthattuk a Sabertooth mesterét, aki előre elég keménynek látszik, de maga az egész céh nem szimpatikus, a mester is hataloméhes, a tagok csak úgy vannak szinte mindenféle kötelék nélkül, a lényeg, hogy átgázoljanak mindenkin és erősek legyenek. Totál Fairy Tail ellentét...

Egyre érdekesebb a történet, kíváncsian várom, előzetesből úgy nézem Natsu beindul majd. kacsint
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1792 Dátum: 13 jan 12, 17:04:17 »

Annyiból azért csak szimpibb a ST, hogy nem egy Twilight Ogre szerũ haramia céh, hanem fegyelmezettek és jól szervezettnek tũnnek.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1793 Dátum: 13 jan 12, 18:07:52 »

164:

Először is, új op/ed-t tényleg nem kaptunk, szóval az csak februárban.

A rész elején, Lector kun jelzőt tesz Yukino neve után. Ilyet még nem is igen láttam, hogy egy ilyen "rangal" neveznek egy lányt.

Jó volt a Halak és Mérleg csillagszellem is. Az előbbiről érdekes elképzelések voltak, főleg a Natsué, azon szakadtam ikszdé

Kagura szépen lenyomta Yukino csillagszellemeit anélkül, hogy kardot rántott volna ikszdé Továbbá 13. csillagszellem ? O.o Hát a karaktere az tényleg drámai volt, de annyira mégse lehet nagy szám, ha Kagura ilyen könnyen legyőzte. Persze tudom, hogy a kardforgató nagyon erős, de akkor is. Kicsit mutathatott volna valamit a kígyó. Mellesleg jól láttam, hogy CGI-ben volt meganimálva ? Nem mintha bajom lett volna vele, egész szépen beleillesztették az arénába.

Most akkor Yukino élete Kaguráé ? A mermaid heeles kardforgató nem látszik gonosznak, szal nem hinném hogy rosszat tenne vele.

Erzát és Gerardot jó volt együtt látni beszélgetés közben. Ha belegondolok, hogy a Tenrous sziget részeknél milyen hihetetlenül távol voltak egymástól, most meg ilyen közel és tök happyn, áá tetszik  Pontosan

A Quatro kutyuli részeges karatemestere a Fairy Tail-el együtt bulizva érdekes látvány volt. Valahogy elfelejtették, hogy Elfman testvéreit akarta magának ? Vagy csak azért mondta, hogy Elfman komolyan vegye és jót harcoljon, és igazából jófej ?

Miriannán nem lepődtem meg, elég nyilvánvaló volt, hogy ő a csuklyás mermaid heeles.

Ez a Sabertooth olyan, mint 1 katona céh. Nagyon komolyan veszi a dolgot a mester, szerintem ez igazából senkinek se tetszik Stinget is beleszámítva. Szegény Yukinot jól megszégyenítette.

Összességül ez egy nagyon jó rész volt. A grafika is teljesen rendben volt most, bár szerencsétlen Orgának még most se tudnak normális fejet adni. A háttérzenék még mindig nagyon tetszenek, bár ez igaz az összesre a Fairy Tail-ben. Továbbá ahhoz képest, hogy fél+fél azaz egy manga fejezetet dolgozott fel, minimális kiegészítésekkel, de nagyon gyorsat eltelt és pörgött a rész, le a kalappal.
Egy negatívumot tudnék mondani: várnunk kell megint 1 hetet  Sír

Szerk.: a rangsorolvasásnál, Luxus milyen önelégült fejet vág már, miközben az utolsók ikszdé ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 12, 18:17:13 írta Csabi28 » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1794 Dátum: 13 jan 12, 18:24:26 »

Felvetődött most bennem pár kérdés ennek a résznek a kapcsán.
Mindjárt az első, hogy Arcadios miért lepődött meg, hogy nem Lucy az egyetlen csillagmágus ? Hiszen a történetben már egy rakás másik csillagmágus is szerepelt. Sőt még a Zentopiás fillerekben is volt egy csomó csillagmágus. Nem hiszem, hogy olyan ritka lenne.

A második meg, hogy Gemma mitől érzi, olyan felsőbbrendűnek magát és a céhet, hogy minden más mágusra csak rovarként hivatkozik ? És csak szerintem néz ki úgy, mint egy potenciális fő ellen ennek vagy egy jövőbeli Arc-oknak ? Nevet Már most látom magam előtt, ahogy Natsuék egy kemény csatában elkenik a száját, miközben mondogatják a szokásos dumát a céhről és a barátságról. Nyelvesít

Ebben a részben sokkal kevesebb poén volt, mint szokott lenni. A Quatro Kutyulin kívül csak Happy próbálta elvinni a hátán a részt ezen a téren.
 Egyre jobban kedvelem a Mermaid Heelt. Mirianának nagyon jót tett ez a 7 év.^^ Kagurát meg már most bírom.
Végre Jasontől is könnyes búcsút veszünk. Nekem nincs vele bajom de most már kezdett sok lenni a COOOL !
Azért kicsit lehangoló, hogy ezen a napon 4 fogadás volt és mind a négyet azok vesztették el, akik felvetették a fogadás ötletét. >.<#

Bónuszkérdés: Milyen színű Gemma mester szeme ?^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1795 Dátum: 13 jan 12, 18:43:13 »

Az első kérdésedre válaszolok Tilon: Jövő héten szépen ki lesz fejtve. Nevet
Egy kis segítség: Mit is csinált az Újjászületett Oración Seis a Csillagmágusokkal?  Gondolkozik

A másodikra csak annyi, hogy címvédő céhként nagy lehet Gemmának az arca. smirksweat
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1796 Dátum: 13 jan 12, 18:59:00 »

Jó de az csak filler volt és csak annak a csillagmágusnak az utódainál vágták el a kapcsot, ami az erejük elvesztését okozta. Ha csillagmágust akarnak, akkor ott van a duttyiban lévő Angel, az a ipse akinél Virgo volt és még azok az ismeretlenek akiknél Plue-k vannak. Nevet

Ha az erőt vesszük alapul, akkor a 10 Szent mágusnak is ilyennek kellene lennie. Azért még Jose se nézte a többi mágust, se Hades. Zero meg csak Zero. ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #1797 Dátum: 13 jan 12, 19:30:36 »

Egész érdekes kis fejezet volt Mosolyog
A harc tetszett, főleg ez a gravitációs dolog, már nem is emlékeztem erre... Úgy rémlett, hogy csak levágta a csillagszellemeket Nyelvesít
A fogadás megállta a helyét, csak most a tigris haleledelként végezte, amit Gemma nem nézett jó szemmel. (Gemma hangját teljesen másnak képzeltem el, így olyan nyápicnak érződik az én részemről. Jobb lett volna egy mélyebb, dörmögősebb szinkronhang, sokkal jobban illene a testalkatához és megjelenéséhez.)
Sting most az egyszer megúszta a főnöke haragját, de a kislányról nem mondható el ugyanez. A győztesek babérkoszorút kaptak az ősi Rómában, itt a vesztesek szőlőfürtöt?
Kicsit érdekesen lett vége a büntetésesnek, megijedtem, hogy nem fogják mutatni azt, ami a mangában szerepelt, de úgy tűnik mégis csak benne lesz, de már csak a következő részben.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 12, 19:31:59 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #1798 Dátum: 13 jan 12, 20:10:32 »

Tetszett a rész, a harcot jól megcsinálták, látványos volt, a plusz harci elemekkel sem volt gond.

De nekem nem jött be, hogy olyan lassan indult be az egész, és hogy kb vagy 3x biztos bevágták a közönséget meg a mágusokat, hogy "úristen csak nem az életében fogadott?!" :DD nekem ez hülyén nézett ki.

Örülök, hogy jól megcsinálták Pisces-t és Libra-t színesben:D Ophiucus is vagányra sikerült, kár hogy nem maradt sokáig egyben...:/

Ez a kép meg igen hasznos: http://images.wikia.com/fairytail/images/7/74/Gate_Keys.png láthatjuk együtt a 12 kulcsot. (mellesleg a fairy tail wikia, egyből berakta az aktuális oldalra Nevet)

Nem spoiler (de azért, hogy ne legyen belőle gond:D)
Az előzetesből meg annyit, hogy vajon belefér még a részbe az, hogy megjelenjen, akit várok? :DD
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 12, 20:14:45 írta Domynyk » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1799 Dátum: 13 jan 12, 20:56:39 »

164. rész

Ez a rész nekem megfelelő volt. Meg volt benne minden szinte 1 dolog hiányában. Ami hiányzott az csak a jó grafika, de tűrhető volt. Yukino, Kagura elleni harca jóra sikeredett. Jobban mint elképzeltem. Szépen levezették. Lector érdekes módon nem idegesít annyira mint a mangában. Erza már megjegyezte azt amit kellett. smirksweat

Nekem nem volt bajom a reakciójukkal. Mindenki másképp reagálhat az ilyenekre. Nem érdekli őket ha más élete a tét, hanem csak vezessék le a harcot minél előbb. Egy élet az egy élet, tehát ha győz akkor meg is ölheti. Nem a vicc kedvéért reagáltak így.

Következő rész

Erről csak annyit mondom '' Domynyk''-nak hogy szerintem nem, ugyanis még csak Natsu jelenik meg és a hatást nem szeretnék elrontani viszont a 166.-ban láthatod. ^^
Naplózva
Oldalak: 1 ... 118 119 [120] 121 122 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!