24 jún 26, 10:07:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 707306 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1755 Dátum: 12 dec 23, 23:12:56 »

Most vált több mint valószínűvé, hogy a király a töki.

1: Ugyanaz a hangjuk
2: Ugyanolyan kicsikék
3: Töki hiányzik, király megjelenik

Bár a csillagos ég ívben, ugyanez volt Rapowantal, teljesen egyértelműnek tűnt, pedig mégse...
Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1756 Dátum: 12 dec 24, 11:50:31 »

Szerintem ebben az arcban ez a rész volt eddig a legszebben megrajzolva. Tény, hogy a harcoknál sok volt az állókép, de azok nagyon kidolgozottak voltak. Elfman két Take Over-je is szerintem sokkal szebb volt, mint a mangában (jó, ez mondjuk a színezésnek köszönhető). Egyébként azt nem értem, hogy most a bemondók hallják, amit a csatatéren mondanak az ellenfelek vagy nem? Mert azt hallották, hogy Tobyék és Elfmanék fogadást kötöttek, de azt nem, amikor Flare beszólogatott Lucynak. Érdekes...

Egyébként a Toby vs Kurohebi nagyon jól sikerült. A vége nagyon nagy volt. xD Erza hogyan kiakadt. Szegény, sajnálta Tobyt. Bár egyetértek, én is jobban örültem volna Sherrynek a csapatban. Elfman vs Bacchus is tetszett. Én is döntetlent hirdettem volna ki, dehát Mashima így akarta. Akkor elfogadom. ^^ Az elsötétülés tervéhez meg csillagmágus kell. Kár, hogy fillerben is hasonló volt, így ezt annyira talán nem mindenki találja kreatívnak, de engem azért nagyon érdekel, mi is lesz itt.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1757 Dátum: 12 dec 24, 15:43:09 »

... Azért megnéztem volna egy alternatív befejezést, ahol Bacchus nyer. Nyelvesít Vajon Miráék belementek volna ? Vagy esetleg Mira átmegy a Démon formába, egy kézzel felemeli őt a nyakénál fogva, mond valami keményet aztán belevágná a falba.^^ ...

Igen, nem bizta, hogy örömét sokáig örömét lelné a két nőszemélyben. ^^" Lisanna miatt Natsu gyújtaná rá a házat, Démon Mirajane meg maga "ismertetné a jogait". ikszdé

A Gyíkember Take Over zsír lett, bár valamiért nem zöldnek képzeltem el (vagy nem ilyen zöldnek).
És egy pillanatra már azt hittem, hogy Fried fojtogatása kimarad, pedig az lényeges. Nevet

Bastian:
Attól, hogy tüskés nem volt, a kemény pikkelyek még az egész embert elborították. ^^

Azért jó lett volna látni, hogy Kurohebi mivel fekteti ki Toby-t. Mangában nem volt benne, gondoltam, majd itt, de nem...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1758 Dátum: 12 dec 24, 15:52:23 »

162. rész:

Érdekesen lett befejezve kurohebi és toby harca. Legalább megmutathatták volna hogy győzi le. smirksweat
Elfman, Bacchus elleni harca elég érdekesre sikeredett. Mangában jobban átjött a '' kemény csata '' érzés. Nevet
A pikkelyekkel nem volt gondom, de így belegondolva amit Bastian mond az tényleg érdekes. A sok páncél ütögetése meg se kottyant nem is beszélve a 7 évről amiben sokat fejlődhetett, de mégis megkottyan egy gyíkember tüskés bőre. smirksweat
Friedet sajnálom. ikszdé
A következő rész nagyon jó lesz. Nevet 
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1759 Dátum: 12 dec 24, 20:08:31 »

Azért azt hozzátenném, hogy Elfman felvette a kettős fedezék bokszoló pózt. Így nem is lehetett hozzáférni azokhoz a hasi részekhez ahol gyengébb lenne a tüskepáncél. Nem is hagyott így más lehetőséget az ellenfelének mint, hogy azt üsse ahol a legkeményebb. Végül az akarat és kitartás meghozta a gyümölcsét.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1760 Dátum: 12 dec 26, 14:47:17 »

Tegyük hozzá, ha vérre megy a küzdelem Bacchus szétalázza Elfmant. 1 kard a kezébe és vége a fightnak, még mielőtt Elfman Take Overt használna.

Meg ezt már mangában is fejtegettük hogy Bacchus számára pont a éegroszabb az ellenfél az ilyen Gray és Elfman félék. Gray csinál egy tüskés jégfalat és vége, Elfmant meg ugye láttuk hogy nyert.
Naplózva


dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1761 Dátum: 12 dec 26, 17:34:28 »

Én nem tartom annyira nagy harcosnak Bacchus-t.Amit láttunk tőle,na meg amilyen képessége van...Simán ki lehet védekezni.Egy kicsit túlzok,de aki tud védekezni az elemeivel,vagy anélkül (persze puszta kézzel lehetetlen) akkor Bacchusnak kampec.Pl: Gray,Juvia,Laxus aki felhasználhatja védekezésnek az elemeit.Na meg Erza is kifelé mutatva a kardjait,csinál maga köré egy falat aztán annyi meg egy bambi,és még ő állította be húú de milyen erősnek.Persze nyers mágiával még könyebb lenne legyőzni.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 26, 17:37:59 írta dreamfolow » Naplózva

zozo90
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #1762 Dátum: 12 dec 27, 20:11:50 »

Sziasztok!
Lehet rossz helyre írok ez ügyben, de nem találtam jobb helyet neki.

Tudja valaki honnan szedhetném le a teljes Fairy Tail anime sorozatot az elejétől égetett felirat nélkül?
Égetett angol feliratos verziót ismerek, de szerintem igen pocsék. A naruto-kun oldalon sajnos ilyen régi részeket már nem találtam, a torrent trackeren pedig csak az első pár rész van fenn.

Előre is köszi a válaszokat!
Zoli
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1763 Dátum: 12 dec 27, 23:29:50 »

@zozo90

Anime-accessPONTcom

Beregisztrálsz és a Most Popular kategóriában ott lesz a Fairy Tail a lap tetején. Fent van az összes rész, többfajta választható minőségében. Egyetlen hátránya az, hogy csak 5 részt szedhetsz le naponta, viszont direkt linkes a letöltés, úgy hogy nem kell a seed miatt aggódni, mert elég gyorsan jön. Mindenképpen a Ryugan és a Horriblesubs verzióit ajánlom. Media Player Classiccal meg engedélyezheted az angol feliratot hozzá vagy letilthatod és ha le van tiltva hozzá adhatsz magyar feliratot is.

...

Sajnos a héten nem várható új epizód. Szomorú  Neeem
Már reménykedtem, hogy utoljára kell hallanom a 13. openinget, de még egyszer ki kell még bírnom jövő héten.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 29, 10:05:09 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #1764 Dátum: 13 jan 05, 13:28:17 »

@zozo90

torrenttel is le tudod szedni, piratebay.se-n fent van 1-131-ig egyben, utána már csak a maradékot kell direktben leszedned Mosolyog

segítségnek itt a link: http://thepiratebay.se/torrent/7290494/Fairy_Tail_1-131_[1280x720]

de KMPlayered vagy VLC-d mindenképpen legyen, feliratot meg a naruto-kun.hu-ról szerezhetsz

én is ezeket a részeket szedtem le, és nagyon jól működnek, és szépek is, csak egy olyan fájl volt amit nem tudtam valamiért adathordozóról átmásolni  (127-es rész azt hiszem)
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 05, 13:33:27 írta olcha94 » Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #1765 Dátum: 13 jan 05, 13:37:34 »

Ez az új rész elég WTF volt   Pojén
Mi történt a készítőkkel hogy ezt találták ki ?  Nevet
Mira sátán alakjának színezése szerintem béna volt , sokkal sötétebb színekre számítottam , nem volt benne semmi démoni szerintem.
Összesítve ez olyan lökött FT -es év kezdés volt. Nevet
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1766 Dátum: 13 jan 05, 14:17:55 »

Egyetértek Banzai. A rész egy nagy WTF volt számomra is. Talán a legjobb besorolást a "nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek" kategória jelenti a rész számára.  WTF?

Egy picit, azért elemzek:
163. rész:
Feldolgozott manga fejezetek száma:
279. elejétől a végéig, kiegészítve rengeteg bugyuta fillerrel
280. 1-9. oldalig

A rész azzal indított, hogy Elfman múmiává lépett elő a torna további részére a Bacchusszal folytatott harc után és Wendy veszi át a helyét. Szerintem ez korrekt lépés volt. Elfman már ragyogott és most Wendynek is megadatik ez a lehetőség. Bickslow mekkora troll volt már, egyszerűen hihetetlenül csípem  ikszdé

Jött a harci rész, avagy a modell vetélkedő: Mirajane vs. Jenny
Nem fér a fejembe, hogy mi a fenéért kellett a résztvevő és nem résztvevő csajok jelentős részéből bohócot csinálni, Mavist konkrétan kifordították magából. Így is volt elég fanservice a részben, erre meg mindenki pózol az arénában legyen az csaj, kislány vagy macska. Próbálták ezt némiképp kompenzálni az esküvői résszel, ahol megint utalgatások voltak a párokkal kapcsolatban. Ez mind szép és jó, de nagyon nem volt köze a harchoz. Babasaamára meg No Comment  Lehánylak Ott volt még a domina ruha is, ami természetesen korhatáron belül van, ellentétben a vérrel, amit gőzzel helyettesítek, miután Jenny bejelentette a fogadás tétjét. >.<# Jenny harci formája és a Sitri szerintem egész jó lett. Az utóbbi csak picit tér el a mangához képest, de rúzs nélkül jobban mutatna. http://fairytail.wikia.com/wiki/Satan_Soul:_Sitri A részt a második nap, utolsó harcának két részvevője zárta: Kagura és Yukino. Yukino hangját egyébként ugyanaz adja, mint aki Angelét. Hümm-hümm Majdnem elfelejtettem, hogy a mangában, amikor Stinget gúnyolja Orga amiatt, hogy nem szerzett pontot, akkor szerintem picit vigyorog, az animében meg komoly és ideges. Ráadásul megint ocsmányul volt megrajzolva a feje. A csíkokat az állán meg nagyon nem tudják kivitelezni. O~O

Jövő héten: Az előzetes alapján ezt a harcot is megfogják toldani, amit nem bánok, csak ne menjenek át az abszurditás irányába. Azt már most megmondom, hogy a "Kagura felkenődik a szoborra" rész filler.
Elméletileg új opening és ending is várható.  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 05, 14:36:29 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #1767 Dátum: 13 jan 05, 18:19:01 »

Érdekes volt a rész. A plusz pózolásokat minden bizonnyal az időhúzásért kellett beletenni.
A Sitri forma tényleg különbözik egy kicsit, de én örülök, hogy végre láttuk az animében is.
Észrevettétek, hogy mintha Kagura kardja le lenne pecsételve? Én nem emlékeztem ilyesmire.

A következő rész:
Én örülök, hogy kicsit meghosszabbítják a harcot, de tényleg ne legyen nevetséges.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1768 Dátum: 13 jan 05, 18:30:53 »

163:

Ez tényleg elég érdekes rész volt. Fanservice-ben nem volt hiány, az tény ikszdé

Azt igazából nem nagyon értettem, hogy miért hagyták a bírák, hogy mindenki mutogassa magát, de később szépen megmagyarázták, hogy a közönség mérges lenne, ha elzavarnának mindenkit, milyen igazuk van ikszdé

Az esküvői ruhák számnál, bőven adták az utalásokat kapcsolatok terén  Nyelvesít A kis Asuka és Lily nagyon aranyos volt egymás mellett ikszdé

Oba-babasama hatalmas hangulat gyilkos ikszdé

Jenny szép tervel állt elő, ami még be is válhatott volna könnyedén, de Mira szépen a helyére tette a dolgokat, hogy ez igazából mégis csak egy harc. Ez a Satan Soul nekem sem tetszett, az original a legjobb és persze a filleres  Ördögi

Yukino vs Kagura érdekesnek ígérkezik. Az előbbi hangja és beszédstílusa engem a 7 évvel ezelőtti Meldy-ére emlékeztet, Kagura meg kicsit Erzára hasonlít. 20:25nél, amikor Yukino kivonul és azt mondja Sabertooth, nagyon király jelenetre sikeredett, és az azt követő új háttérzene is teljesen tetszik.

Negatívumok ( mert sajnos az is volt ):
- Maga az anime grafikája Tenrou sziget óta egyre jobban gyengül. A csillagos ég kulcsa fillerben csak némelyik résznél volt rossz a rajzolás minősége, de itt, mióta elkezdődtek a Nagy Mágiájátékok, nem is igazán találkoztam szépen kivitelezett grafikával. A legjobban egy Edolas szintű minőségnek örülnék, szerintem ott volt a legjobb az anime rajzolása.
- Azt nem értettem még (Natsuhoz hasonlóan) hogy került mindenkire mindig az adott típusú ruha...

Jövőhéttől elméletileg új opening. Én nagyon örülnék neki, ha végre valahára, nem ez a mostani lenne, mert véleményem szerint, ez az eddigi  legrosszabb az anime történelmében.

Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1769 Dátum: 13 jan 05, 18:35:43 »

163. rész:

Ebben a részben 2 dolog játszott szerepet. A fanservice. A másik dolog meg csak elrontotta. Oba babasama. ikszdé
Mókás kis rész volt azért. Mira és Jenny pózolásai.....ha azt mondanák hogy soha se pózoltak a weekly sorcerer-nek akkor hazudnak. Mosolyog És tetszett a kis bemutatójuk is. Nevet
Amikor a vőlegény választás volt, akkor lucy mondja halkan hogy ő kit kéne... és aztán amikor látszott hogy valaki az ölébe venné én azt hittem natsu. ikszdé
Már össze vagyok zavarodva hogy ki illene natsu-hoz mert mind a 2-en passzolnak. smirksweat
Mirajane sitri formájával meg vagyok elégedve. Semmi rosszat nem láttam benne. Esetleg a kék helyett a bordó jobban állt volna.

A következő rész:
Hm...végre láthatjuk kagura és yukino harcát. Nem értem miért lehetne ebből a harcból egy '' nevetséges '' harc. Ritka az olyan harc ahol csak adsz, de nem kapsz. 1-2 csapást minimum elszenvedsz te is. Kagura is csak egy ember. ^^
Naplózva
Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!