24 jún 29, 04:39:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 707796 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #1725 Dátum: 12 dec 16, 11:35:00 »

Most nagyon tudatlankodni fogok, kérlek valaki világosítson fel. Gray mikor veszített a Rejtetten kívül? mert ott mindenki veszített és kicsit túlzás hogy egy kalap alá veszik Lucy-vel.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1726 Dátum: 12 dec 16, 11:57:41 »

Grayt inkább az viselte meg, hogy Puding csak őrá ment és nem tudott elene mit csinálni. Puding gyakorlatilag megalázta őt.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 16, 12:17:22 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1727 Dátum: 12 dec 16, 18:51:19 »

Jó volt)  Legjobb a kígyóember:D Jó lett a hangja)
Részeges mester sem rossz:D
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1728 Dátum: 12 dec 18, 18:11:27 »

Már értem, hogy miért nem tetszett az, hogy minden sárkányölő mozgási betegségben szenved. Eddig ugye ez csak Nastu gyengéje volt, de mostmár ugye minden sárkényölő szenved benne mert a mágiával jár. Szóval ha jól emlékszem, akkor ez az első, olyan (nem filler) mágia aminek hátránya is van.^^ Hisz eddig egyik mágiának sem volt hátránya, csupán előnye. Az elemek előnye és hátrányát most nem nézem, hogy mondjuk a villám üti a vizet
Pl. Sárkányölő mágia: Előny -fejlett érzékszervek, -a saját eleme nem hat rá, -képes visszatölteni az erejét a saját eleme elfogyasztásával. Hátrány: mozgó járműveken szinte teljesen harcképtelenné válik.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1729 Dátum: 12 dec 18, 19:54:20 »

Szerintem amúgy csak bizonyos erőszint átlépése után válik a sárkányölő ingataggá a járművön, mivel, ha megfigyeled, akkor pl. Wendy nem volt rosszul a hajón de ő Natsu-t gyógyította, mert hányingere volt (nem rémlik, melyik arc) és Gazille is mondta, hogy eddig nem volt ilyen neki.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1730 Dátum: 12 dec 18, 20:27:40 »

Remélem ezt megfogják magyarázni szépen, nem úgy mint a : -mióta tudsz te villám elemet használni Natsu ? -Most óta!
vagy azt, hogy Mavis gondol egyet és eljön megnézni a játékokat xD
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #1731 Dátum: 12 dec 18, 21:59:40 »

Szerintem meg mivel ő támogató/support és gyógyító alapvetően immunis lehet. *tipp*
Vannak varázslatok amiknek van gyenge pontjuk konkrétan a mágikus erő pl.. nagyon gyorsan kifogy az adott illető az esszenciából vagy ha használja bele is hal. Ezek mik ha nem hátrányok? Egyébként ahogy észrevettem ez az anime nem a részletekre fekteti a hangsúlyt.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1732 Dátum: 12 dec 18, 22:16:10 »

De ez a jármű betegség csak egy adott mágia típusra vonatkozik nem csak egy bizonyos mágiára. A különbség az, hogy hiába nem varázsolsz épp akkor, attól még rosszul leszel a járművön, míg ha erőlteted az egyik mágiát, akkor a túlzott varázserő vesztés végez veled.
Vagyis  ez a hátrány teljesen passzív, míg egy adott varázslatlat használata miatt a mágust ért hátrányról ő maga tehet, szóval ha nem varázsol, akkor nem szenved a varázslat hátulütőjétől.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #1733 Dátum: 12 dec 18, 22:36:51 »

Ennyire konkrét mint Natsuéké nem volt eddig az animében. Csak olyanra emlékszem ahol a mágia veszélyezteti a használóját.. de azért.. szerintem ez hátrány de értelek. Okés.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1734 Dátum: 12 dec 19, 14:12:40 »

Azuma egy pöppett fává változott, mert túlerőltette az Elveszett mágiáját. Az is elég nagy "hátrány" volt. ^^"
Arról nem is beszélve, hogy ha a Take Over-rel "elfoglalt" szörny túl erős, vagy a mágus nem koncentrál eléggé, akkor vagy megőrül, vagy a szörny átveszi felette az irányítást (lásd Elfman esetét). Ugyanúgy zaccos, ha kevés mágikus erővel akarja valamelyik Take Over-es átváltozását használni (lásd Mirajane Azuma ellen).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1735 Dátum: 12 dec 19, 15:31:42 »

Igen, de ezekről ő maguk tehetnek, hogy túlerőltetik magukat, vagy kevés varázserővel próbálnak valami kemény képességet használni, míg a sárkányölők lehetnek életük legjobb formájában, 100%-os varázserővel de, ha járműre szállnak képletesen szólva máris végük. Nem kell varázsolniuk, vagy bármit csinálniuk, hogy abba az állapotba kerüljenek.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #1736 Dátum: 12 dec 19, 16:15:05 »

Nekem is Azuma volt az aki eszembe jutott példaként, Elfman véletlenül se, de igaz.

Ebből a szempontból egyedi a sárkányölők esete igen.
Alapvetően a sárkányölők "egyediek" ezért nem is értem miért kell azon tanakodni volt e/van e más ilyen hátrány a sztoriban.Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 19, 16:25:07 írta Éjfél » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1737 Dátum: 12 dec 19, 19:41:23 »

Régóta nem néztem a fairy tailt, kb tenrou sziget, utána volt filler, a filler hanyadik résszel ért véget? Köszi
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1738 Dátum: 12 dec 19, 19:53:29 »

@batai15

150.rész az utolsó filler rész, plusz a 151.rész első fele. Utána a manga története folytatódik.   Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 19, 19:54:03 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lulu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 35


elvetemült k-pop fan, aki utálja a yaoit


« Válasz #1739 Dátum: 12 dec 19, 21:42:23 »

Miiii??? A órás rész az egész filler volt? :O
Naplózva
Oldalak: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!