24 júl 01, 08:02:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 112 113 [114] 115 116 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 708176 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1695 Dátum: 12 dec 08, 20:55:39 »

A Gérard vs Jura elég érdekes volt. Tetszett, hogy Gérard először Mistgun  mágiájával próbált meg harcolni, de mivel az nem a saját mágiája, így nem is volt, olyan hatásos, de jó volt újra látni. Mikor mondta, hogy az FT-ért meg akarja nyerni, akkor nagyon megörültem, hogy nem veszít direkt, nehogy lelepleződjön a mágiája miatt. A Meteor, mintha gyorsabb lett volna, mint 7 éve, de a Nagy Göncöl, az tényleg szörnyű volt. Most miért nem tudták ugyanúgy megrajzolni, mint annó ?
Most ahogy nézem a mangába az eredeti verzió van és nem ez az eső szerű: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/274/14
Urtear közbelépése nekem elég furcsa volt, mármint Meldy, mikor rakta rá a jelét ? Mert ha a szétválásuknál, az szerintem hülyeség, mert, ha Gérard megsérül a harcban, akkor Meldy is. Ha meg a harc közben, akkor meg mindenkinek látnia kellet volna, hogy megjelöli őt. Gondolkozik

A rész legvégén meg ugyan azt elsütik, mint a Tenrou Arc elején... Charle megint látja a jövőt, és megint csupa rossz dolgot lát a Fairy Tail számára. Ezzel most az a baj, hogy tudjuk, hogy rendben véget fog érni a Nagy mágia játék, így most tudjuk, hogy nem lesz semmi váratlan külső tényező, ami félbeszakítaná. >.<#

A legjobb jelenet, mikor Mavis azokkal a szemekkel néz Makarovra. ikszdé "Persze, hogy erős, korábban a 10 Szent mágusok egyike volt!", aztán csak annyit látnak, hogy a földön fetrengve röhög, mint egy idióta. Nevet

A Lamia Schale céhmestere nagyon erősnek néz ki ezzel a mágiával.  Megnézném, ahogy az óriás Makarovot forgatná körbe a tengelye körül. ikszdé
A mai nap tanulsága: A szellemeknek is ki kell menniük a mosdóba.^^

Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Budweiser
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 24

A mosolygó gyilkos


« Válasz #1696 Dátum: 12 dec 08, 21:21:30 »

Tilon, csak annyit fűznék hozzá a szavaidhoz, hogy Meldynek sosem volt szüksége fizikai kontaktusra, hogy elhelyezze a jelét. Mikor a Tenrou arcban harcolt Juvia ellen, Gray a sziget másik felén volt, és mégis megkapta Meldy jelét a harc közben...
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1697 Dátum: 12 dec 08, 22:08:07 »

Igen, azt tudom, de az elég látványos, mikor a jel rózsaszín csíkot húzva átszántja az eget és rámegy a célszemély karjára. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/229/15

Azért, megint itt van a kívülről beavatkozás. Ennyi erővel Wendy is felturbózhatná a csapata erejét, úgyse szólnának érte. Nem hiszem el, hogy 7 év alatt nem tettek semmit a szervezők a játék tisztaságáért. Egy mágia elleni láthatatlan falat vagy valamit.

Már pár rész óta feltűnt de csak most jutott eszembe leírni, hogy hol van a Raijinshu ? Luxussal elmentek edzeni, aztán eltűntek. Éehet, hogy nem élték túl Luxus 3 hónapos edzés programját. Ördögi
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lulu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 35


elvetemült k-pop fan, aki utálja a yaoit


« Válasz #1698 Dátum: 12 dec 08, 23:10:33 »

bocsesz, telefonrol nem megy az ekezet Nyelvesít
Az mi volt Urtear?! :O Nemhogy elkerulte vele a feltunest, csak meginkabb kiemelte Gerardot. De miert, mi tortent volna hogyha befejezi azt az eget elborito varazslatot? Miert leplezodott volna le? Mindenki ismeri Mistogan magiajat, vagy mi?
A ferfiakkal az a baj, hogy az egojuk mindig kozbeszol xDDD Ravilagitott a lenyegre asszem
Szerintem azert kicsit rovidre sikerult a BP vs MH harc, meg a masik is. Ok hogy a mi szempontunkbol lenyegtelenebb, de akkor is.
Natsu hogy utanament vona Lucynak... xDDDDDD (L) Es eloszor meg le sem esett neki Nevet Szerintem azert Gray felod sem kell aggodnunk Mosolyog
A latomas engem is zavar a vegen. Tok jo kedvem volt, vegre egy kis gontalan, vicces resz, most meg megin itt a problem...
Egyebkent csak velem van az mindig, hogy elkepzelesem sincs hogy hogyan lehet felulmulni a fogonoszt/okat, aztan mindig es mindig jon egy meeeeg sokkal erosebb es igy tovabb? Vagy ez a cel? xD
Naplózva
Budweiser
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 24

A mosolygó gyilkos


« Válasz #1699 Dátum: 12 dec 09, 08:43:17 »

Tilon, az a rózsaszín fénycsík effekt szerintem csak nekünk nézőknek volt jelezve, de a valóságban ott nem látszik semmi, csak felizzik a kezén a jelzés.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1700 Dátum: 12 dec 09, 09:12:12 »

"De a valóságban nem látszik semmi"  ikszdé Szerintem az egész anime-manga a nézőnek szól. Ami ott van a képeken, az biztosan látszik.  kacsint Hacsak nincs megemlítve, hogy nem látszik.
Két lehetőséget tudok elképzelni:
1. Meldy a 7 év alatt annyit fejlődött, hogy már nem kell a kapocsnak átszelnie az égboltot, így az a veszély sem áll fenn, hogy útközben valaki megszünteti.
2: Mashima sensei újabb bakija, elfelejtette, hogy elég látványos a mágia. (Nem ez lenne az első bakija)

Tovább erősödik az az érzés, hogy a Mermaid Hell és a Quatro Cerberus kiesni jöttek ide.^^
Sherry új külseje határozottan előnyösebb, mint 7 éve. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Budweiser
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 24

A mosolygó gyilkos


« Válasz #1701 Dátum: 12 dec 09, 12:03:05 »

Nagyon egyszerű példával élnék. Mikor haragosan összenéznek a karakterek, villámok cikáznak a szemeik között. Azt sem említik, hogy nem látják a többiek, és nekünk mégis jelezve van. Akkor most azt is látniuk kellene? Nevet
Naplózva
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1702 Dátum: 12 dec 09, 15:08:30 »

159. rész

De vártam már egy ilyen harcra. Lucy nagyon kitett magáért. Elképesztő, mennyit fejlődött a Második Eredettől. Az, hogy 2 csillagszellemet is meg tud idézni, nem volt igazán nagy meglepetés, mivel a 4. OVA openingjét előbb láttam (amiben ezt ugye jól elspoilerezték). Az Urano Metria viszont nagyot ütött, főleg, hogy Gemini segítségével hajtott végre. Nagyon jó volt újra látni ezt a mágiát. Látszott Hibikin is, büszke lehetett Lucyra, hogy már a segítsége nélkül is megy neki. Flaretől igazából kicsit többet vártam, bár így is nagyon erős. 7 évvel ezelőtt biztos bajok lettek volna vele, de most Lucy konkrétan lesöpörte a pályáról. ^^ Nem is tudjátok elhinni, milyen ideges lettem, amikor az az Obra bekavart... Ez annyira igazságtalan... Ráadásul mindenki arról beszél, hogy csalás történt, erre bemondják, hogy a nyertes Flare. Mondjuk akkor tetszett, ahogy Flare beszólt Lucynak, mert így aztán tényleg hű maradt a karakteréhez. xD A végét nagyon eltalálták, ahogy sírva fekszik az aréna közepén, a közönség már szinte torkaszakadtából röhög (-.-") és odamegy Natsu, megfogja a kezét, mond egy menő szöveget, a föld porát viszi a szél, majd egy gyönörű mangás képpel Lucy azt mondja: "Fel vagyok tüzelve!" Ez nyugtatott meg engem. ^^ Egyébként a rész grafikailag is nagyon rendben volt.

160. rész

Ez rész már annyira nem tetszett. A grafika helyenként tényleg nagyon gyér volt. Orga mágiája mi volt? Értem én, hogy az A-1 Picturesnek most van több animéje is, amit visz, de azért kicsit összekaphatnák magukat... A részben az első két harc nagy nulla volt. Mindkét eset kb. az volt, hogy láthattuk a felek mágiáját, azok összecsaptak és Mashima eldöntötte, hogy most akkor kinyerjen. A Gérard vs. Jura már érdekesebb volt. Nagyon szeretem Jura mágiáját, szerintem tök jól néz ki és nincs is túlkomplikálva. Sokat fejlődött a 7 év alatt, de hát ezt várhattuk is tőle. Gérard meg most úgymond csalt, de hát ő tudja. Az viszont rendes Jurától, hogy nem buktatja le. Urtear hatalmas troll volt, örülök, hogy láthattuk ezt az arcát is. xDD Szegény Meldy... ^^" Charle pedig ismét spoilerezget nekünk. xD De ez sokkal érdekesebb látomás, mint a múltkori. Bár ezzel tényleg kiderült, hogy a Játékok valószínűleg rendben lezajlanak, így akkor ne várjunk semmit? Na, majd kiderül. Egyébként ez a Szekér nem keltette fel az érdeklődésem, gondolom ez van az openingben is. Bár a Rejtett sem tetszett infók nélkül, szóval talán majd a Szekér sem lesz rossz. Jövő héten kiderül.
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #1703 Dátum: 12 dec 09, 16:37:00 »

Érdekes rész volt, de nem volt nagy szám. Gerard egy idióta hogy simán lebuktatta volna magát hogy nyerjen a fairy tail, pedig nem életekről van szó..

Moderátor: Nyet spoiler, nyet!
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 11, 16:25:38 írta Shiro » Naplózva
FireHawk
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 4


« Válasz #1704 Dátum: 12 dec 09, 20:00:03 »

Nagyon érdekes rész volt.. szerintem ha gerard csapatábol meldy-ék hagyták volna h végig vigye az a skillt kiüti az a szakállas majmot Nevet de a papi se rossz Mosolyog)
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1705 Dátum: 12 dec 09, 20:48:21 »

Nekem átlagos rész volt ez. Nem volt se érdekes se unalmas. Obra mágiáján csak csodálkoztam 2 méter széles szemekkel hogy hogy lehet ilyen csúnyán elhanyagolni más mágiáját. No comment
Jura vs gérard érdekes volt, de tetszett.
Várom a következő részt.

FireHawk: Szerintem nem adogatják csak úgy a szent mágus címeket, tehát nem hinném hogy kiütötte volna vele jurát. Keményfém jura-ként emlegetik tehát nem lehet könnyű áttörni a védelmét. Biztos van végső védelme.
Naplózva
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #1706 Dátum: 12 dec 10, 10:22:35 »

Hát igen az olyan elmegy rész volt.

MM vs BP és ST vs QC csata reméltem hogy több képet kapnak de  hát nem jött össze. Ogra támadására meg ne komment a rajzolokhoz.
Jura vs Gerard/Jellal hát nagyjából ugyan az mint a mangába, csak elrontott rajz itt is.
Urtear trollkodását nagyon vártam és be is hozták, retteneteset kacagtam rajta Nevet
És igen szükséges is volt hogy ezt tegye mert ha lebuktatja magát Jellal akkor CS-t is lebuktatja, meg az FT-t is kizáratja a játékból, hiszen egy szökött rabot rejtegetnek és egy céhen kívüli tagot indítottak el a játékra
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1707 Dátum: 12 dec 10, 15:10:33 »

"De a valóságban nem látszik semmi"  ikszdé Szerintem az egész anime-manga a nézőnek szól. Ami ott van a képeken, az biztosan látszik.  kacsint Hacsak nincs megemlítve, hogy nem látszik.
Két lehetőséget tudok elképzelni:
1. Meldy a 7 év alatt annyit fejlődött, hogy már nem kell a kapocsnak átszelnie az égboltot, így az a veszély sem áll fenn, hogy útközben valaki megszünteti.
2: Mashima sensei újabb bakija, elfelejtette, hogy elég látványos a mágia. (Nem ez lenne az első bakija)
...

Jaj, emberek ne ezen akadjunk már fel, és ne csináljunk "hibát" egy ilyen dologból. ^^"
Én pl. úgy képzelem el, hogy a rózsaszín szívecskés karkötő megjelenik a célszemélyeken és ez látható is. A Tenrou szigeten Juvia, Gray és Urtear is észrevette, hogy a csuklóján van. Viszont nem kígyózik semmilyen kilométeres rózsaszín mágikus fonál a 2/3/sok összekapcsolt ember között. Az tényleg csak azért lett megrajzolva, hogy nekünk nézőknek/olvasóknak egyértelműbb legyen.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1708 Dátum: 12 dec 10, 18:45:49 »

^Kenton, Ookami-chen

Elnézést, de nem bírtam ki, hogy ne írjanak a névtévesztés miatt.  ikszdé

Szóval van a Sabertoothnak egy Orga Nanagear[Fekete Villám] nevű mágusa, és a Raven Tailnek egy Obra[Mágia Nullázás] nevű mágusa. Az Ogra nevű mágus kiléte egyenlőre ismeretlen...  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 10, 18:47:26 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1709 Dátum: 12 dec 10, 18:55:52 »

Elnéztem. Bocs. smirksweat
Viszont akárhogy is aki harcolt azaz orga akkor is csúnyán lett megrajzolva a mágiája. ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 112 113 [114] 115 116 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!