24 júl 03, 07:01:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 709004 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1680 Dátum: 12 dec 01, 21:28:45 »

Hahaha,majd ha odaér az anime ahova a manga, mást mondasz a mermaid heel-ről.Nevet Nem tudom,szerintem még nem szerepelt az a katanás csaj (aki a főnök) az animében, úgyh nem mondok róla többet.De amúgy engem is zavart ez a animálás.Lucyt elég rosszul rajzolták amikor kapta be a k.o-kat.Én azt hiányoltam hogy nem vágta neki a falnak a hajas baba.Az tetszett volna.Meg az...mért nem mutattak valami bonyolultabb dolgot?Hogy ne csak csapkodja a haját ...De szegény Lucy,kicsit igazságtalanság...Pedig simán leverhette volna ,csak az ujját kellet vna mozdítania,hogyha szabályos meccs lett volna.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 01, 21:29:43 írta dreamfolow » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1681 Dátum: 12 dec 01, 21:36:53 »

Csabi28:

Lehet, hogy nem nagy szám Flare mágiája, de én kedvelem az egyszerű, de nagyszerű dolgokat. Olyan a cucc, mint egy svájci bicska. ^^ Ha jól megnézed pl. Erza mágiáját, akkor az sem nagy szám. Sőt Scarlet igazából nem is a mágiájával harcol (azzal csak megidézi a fegyvereit és páncéljait), hanem a harci képességeivel. Hiszen egy jó fegyver és páncél semmit nem ér a forgatója nélkül. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #1682 Dátum: 12 dec 02, 12:03:07 »

Egyetértek Chakrával, hiszen gondolj bele, Flare haja azzá változik, amivé akar, és nem mellesleg éget is. Szóval simán lehet egy bazi nagy kalapács, vagy egy tucat kard a haja végén, vagy akár, mint azt már több animében láthattuk, a haj mágia/jutsu egyik alapja, hogy hegyes tüskéket lő a használó. Az sem utolsó. Sőt, ha Flare haja képes volt átfúri magát a földön, és eljutni egészen a nézőtérre, akkor nem kevés erő van benne. Ha a földön átmegy, akkor egy ember nem jelenthet gondot.

A részhez pedig annyi, hogy én is hiányoltam a csillagszellemek új ruháját, hiszen az valamelyest tükrözte volna, hogy a csillagszellemek Lucyval együtt fejlődtek, Ultearnek köszönhetően.

Remélem tényleg lesz köze Angelnek Yukinohoz, hiszen a külsejükben sok a hasonlóság, plusz az is árulkodó lehet, hogy Gemini megidézésekor Yukinot mutatták. Szóval igazad lehet Tilon kacsint
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 02, 12:06:21 írta Domynyk » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #1683 Dátum: 12 dec 02, 12:32:08 »

Szerintem meg pont visszaadta az érzéseit azzal hogy miközben még mindig potyogtak a könnyei kimondta hogy feltüzelődött.
Egy ilyen harc után, megalázottan.. pláne hogy mindenki sorsát a szívén viseli.. hát csodálkoztam volna ha mosolyog.

Igen, kíváncsi leszek hogy mi köze hozzá. Tuti hogy valami rokon vagy ilyesmi.

Amúgy igen elég erős ez a haj mágia viszont egyértelműen játszott az ellenfelével (kínzás ezerrel) ezért nem is ment bele durvábban a dolgokba... valószínűleg.
Lelkileg meg egy ingatag, gyenge irritáló nőszemély ez a Flare.. Nevet de amúgy jah kell néha valami erősen beteg dolog is..

megj.: azt én is hiányoltam hogy mikor csapkodta a hajával Lucyt a ruháján a bőrén semmin nem látszottak a sérülések.. holott a csízmáját leégette a lábáról.
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #1684 Dátum: 12 dec 02, 21:12:17 »

Hát eddig két ember van az animében aki hajmágiát használ , és mind a kettő beteg . Az egyik a mennyország tornyánál volt . Ez után messziről megtudjuk mondani , hogy aki nem néz ki százasnak , az biztosan hajmágiát használ .
A Raven Tail a mangában itt nagyon felhúzott , animében már nem annyira Yajima-san reakciója tetszett nagyon a végén. Lucy amúgy simán kiütötte volna , ha nem szívja el Obra a varázserejét , meg ha Flare a stadion ringjében tartja az összes haját . 
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1685 Dátum: 12 dec 02, 21:31:40 »

Azért azt nehezemre esik elhinni, hogy nincsen semmi védelem a nézők felé. mondjuk egy akadály. ami nem engedi a mágiát se be, se ki az arénából. Mondjuk Natsu használja a Villámlótűzsárkány üvöltését, és akkor az összes embert kinyírja vele, akik vele szemben ülnek. smirksweat Ha lenne ilyen akadály, akkor Flare kis akciója se a varázselszívás jött volna össze a RT-nek.
Yajima igazán megemlíthette volna a csalást. Vagy esetleg Jura is, hisz ő is látta.

Gemini így már nem is olyan erős, hogy csak Lucyhez hasonló mágiakapacitású személy alakját veheti fel. Gondolom kellet ez a megkötés mert, akkor Lucy mindenkit lealázna, Gemini felveszi Luxus vagy Gildarts alakját. Nevet

Ez a varázserő elszívó tag az RT-ben, akkor nagyjából legyőzhetetlen, ha 1 másodperc alatt lenullázta Lucyt manáját. ^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #1686 Dátum: 12 dec 03, 16:26:24 »

De Gemini még így is nagyon hasznos tud lenni, hiszen már az is elég, ha pár percre lemásolod az ellenfelet, igaz a te szinteden kell h legyen, de már akkor is minden infot megtudsz róla, ütőkártyát, gyengeséget, plusz, kényszeríted, hogy saját maga ellen harcoljon:)
Naplózva
Kingdon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 14



« Válasz #1687 Dátum: 12 dec 03, 20:13:22 »

Egy kérdés Lucyval kapcsolatban . Végig néztem már az animét is és egy ideje nézem már a mangát is . Mióta megvan neki Gemini várom azt a percet mikor Lucy előhívja Geminit , Gemini átváltozik Lucyvá és akkor mind a 2 lucy Ugyanakkora erejük van ha minden igaz . És Lucy ugye mostmár 2 csillagszellemet megtud idézni akkor ha 1 Lucy 2-t idéz meg 2 Lucy megidéz 4 csillagszellemet Nevet Mondjuk összehozni egy ilyen epic fightot is ( mondjuk Leo , Capricorn , Taurus meg Skorpius vagy Aquariust behozni így egyszerre ), meg azt várom már lassan hogy Lucy mikor fogja megidézni a Csillagszellem királyt valamilyen fightban véletlen akár vagy nem tudom Nevet ( Tudom hogy hülyeség de akkor is várom ) . A 159. részről szerintem jó lett nekem nagyon tetszett , Yajima arca az nagyon ütött . A végén Natsu nekem személy szerint atom bejött mert lesz ennek még böjtje Nyelvesít . De én legjobban amit várok az a 2.dik nap harcai , a 3-dik nap meg persze az epic 4-dik nap . Nekem a mangában azok lettek a kedvenceim most jelenleg Mosolyog Én csak azt sajnálom hogy nagyon rövidre csinálják a részeket kicsit húzhatnák az ilyen jó harcokat símán lehetne 1-2 fightból 1 rész helyett 2 részre szétszedni Mosolyog
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1688 Dátum: 12 dec 03, 21:59:15 »

Kingdon nem hülyeség amit mondasz, tényleg komoly lenne Lucy 4 csillagszellemmel. Szerintem erre Mashima-san is gondolt Nevet

Egy Leo-Capricorn-Taurus kombó tényleg jó lenne. Továbbá ez egyre csak nőni fog, hisz láthattunk régebben, hogy Lucy az összes csillagszellemet megidézte, igaz csak pár másodpercre. Lehet majd képes lesz egyszer valamikor, az összes csillagszellemét előhívni több percig, és akkor egy egész hadsereggel támadhatna  Kúl
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1689 Dátum: 12 dec 03, 22:12:23 »

Azon a szinten már Gemini is futkározhatna Luxus formájában. Nevet

A részre visszatérve az a baj, hogy Lucy ebben a harcban már ellőtte minden puskaporát. A dupla idézést meg az  Unaro Metriát. A következő versenyekre/harcokra már nem fog tudni semmi ujjat se mutatni. Szomorú Maximum még egy csillagszellem kombó támadást például Aquirus-Scorpious futóhomok azért ütne. Kúl
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1690 Dátum: 12 dec 04, 06:48:44 »

Amúgy láttuk már máskor is azt a metriát? Mert én ha visszagondolok,még sosem láttam:D Amúgy Lucy csillagszellemei most valahogy sokkal hatákonyabbak voltak,gondolom ez urtearnak köszönhetõ.Mert eddig még egy legyet sem tudtak leütni.Amúgy sem erõsek annyira a sima csillagmágusok úgyh szerintem még Mashima berak neki egy-két skillt.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 04, 07:34:11 írta dreamfolow » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1691 Dátum: 12 dec 04, 07:51:03 »

A Nirvánás Arcban kapta Lucy ezt a varázslatott Hibikitől, hogy legyőzze Angelt, akit majdnem kiütött K.O-ra vele.

Lucy azt mondta, hogy vele együtt erősödnek a csillagszellemei.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1692 Dátum: 12 dec 08, 10:06:28 »

Bepótolva lemaradásomat, kicsit írok a múltheti részről is.  Mosolyog

159. rész
Feldolgozott manga fejezetek száma: 271-272. elejétől a végéig

A mangában nagyon bejött ez a harc és lényegében az animében is korrektre csinálták meg. Két dolog nem tetszett csupán: Flare haja, amikor "pörgött"(pszichopata nézéssel a haja össze-vissza mozgott az egyik jelenetben), a másik pedig, amikor Lucy és Flare egymást forgatták a levegőben. Az picit nevetséges volt.  smirksweat
Mindenesetre a Raven Tail iránti ellenszenvet nagyon visszaadta az epizód.

160.rész
Feldolgozott manga fejezetek száma: 273-274. elejétől a végéig

"Hát ez hitvány volt"... Sajnos  Neeem

Kezdjük szép sorjában:

- Az opening előtti rövid jelenetben konkrétan mindenki borzalmasan megrajzolt fejet kapott. Nem hiszem el, hogy ennyit sem lehet jól kivitelezni.

- Ren vs. Arania...Nem adtak hozzá semmi pluszt a készítők, pedig lehetett volna. A Légies Póz nagyon nem tetszett a mangához képest.

- Orga vs War Cry... Te jó ég... Ez Fekete Villám akart lenni? Az egy dolog, hogy sötétsárga volt, az viszont már más tészta, hogy igénytelenül nézett ki. Painttel különbet csinálok O.O
http://i1197.photobucket.com/albums/aa430/DokuryuuBastian/kurorai.png
Pozitívum:  Orga dala és a mikrofonos jelenet nagyon jó lett. Szakadtam a röhögéstől.  Nevet

Pozitívum: Jellal bevonulása nagyon hangulatos lett.
- Jellal vs Jura... Elment. Igazából túl sok volt benne az állókép és a Grand Chariot sem volt valami szépen megcsinálva, vagyis fura volt, hogy Jellal elindította és mintha sárga eső esne, úgy támadt Jura felé az elméletileg 7 Csillagkardot tartalmazó varázslat :|
Pozitívum: Ultear trollkodása nagyon átjött.  Faceg

Egyéb megjegyzések:
- Sherry után hallani Cheliát zavaró. Még ha a szinkronszínésznő hangot is változtat, akkor is feltűnő, hogy neki is ő adja a hangját. Ezzel csak azt akartam mondani,hogy még mindig nem tetszik Chelia hangja. Jennyé meg egyenesen idegesít.  >.<#
- Laxus a mangában megerősíti Mira kijelentését, hogy köszönik Jellalnak az erőfeszítését. Az animében meg azt mondja, hogy "Lame" azaz Ez gyatra illetve gyenge volt.  ikszdé

A 153. részből kimaradt jelenetek(OVA 4):
Fairy Tail manga 261. : 8-9. és 16-21. oldal

Natsu hivatalosan is érdeklődik a nők iránt:  smirksweat

- A Rave Master különkiadásban arról beszél, hogy akit keres az mellben nagyon el van eresztve
- Tenrou szigeten megmarkolta Lucy hátsóját
- Az edzőtáborban kukkolni akarta a csajokat
- Most pedig a zuhanyzó Lucyhoz akart visszamenni
  
Ideje volt már  smirksweat Most már csak Gray vonzódása miatt kell aggódnunk...

Jövő héten: Olyat fogunk látni, ami óriási ritkaság lesz ebben az arcban... Óriási  Pojén



« Utoljára szerkesztve: 12 dec 08, 11:51:23 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1693 Dátum: 12 dec 08, 17:44:40 »

160:

A 2 töltelékes harcot megtölthették volna az anime készítők. A 2 fight gyakorlatilag semmi nem volt, nem tetszett. 4:30nál teljesen olyan Ren, mintha Kamehameha-t lőtt volna ikszdé

Egyetértek Bastiannal, "Mistgun" bevonuló jelenete viszont nagyon zsír lett, adta a hangulatot. Maga a harc is jó lett volna, de alapból nem lett sajnos hosszú, szóval azt a pár percet több képkockával is megcsinálhatták volna. Ettől függetlenül amúgy, nekem nagyon tetszett. Főleg amikor Gerard rájött, hogy nem veheti félválon Jura-t. Jó volt látni annyi rész után újra a Meteort és a 7 csillagot. Jura is nagyon kemény ( xD ) volt. Ahogy látom ő is nem kicsit lett erősebb, de hát igen, meglátszódik az a 7 év, és ez így normális.

Viszont amikor Urtear elkezdte szivatni Gerard-ot ( és egyben Meldyt xD ), nem tudtam, hogy most akkor sírjak vagy nevessek. Persze hatalmas élmény volt Gerardot és Jurát facepalmozni látva, de kezd elegem lenni, hogy sose tud a Fairy Tail egy normálisat küzdeni!!! De tudom, hogy ez olyan mint minden más arc: az elején bénáznak, és alázzak őket, utána enrage-elnek, és így születnek a jobbnál jobb epic jelenetek, szóval no problem.

Összefoglalva ez egy közepes részre sikeredett.

A kövi epizódban meg nagyon remélem, hogy nem fog megint kikapni a Ft a SZEKÉR miatt.
Naplózva

Kingdon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 14



« Válasz #1694 Dátum: 12 dec 08, 19:51:51 »

Ahogy látom csak nekem jött be ez a rész mostanában . Igen tudom Ren harca meg Warcry harca is lehetett volna sokkal jobban megrajzolva meg több képet bele rakni , de én személy szerint nagyon tetszett a Gerard vs Jura fight jó volt megint látni a Meteort , és tetszett hogy Jura tudta hogy ki ellen is harcos és rájött hogy ő nem Mistgun . A nagy göncör ( Grand Charion asszem a neve ) az nekem is picit fail volt mert azt hittem hogy mint anno csak 7 becsapódás lesz de sajnálattam láttam hogy csak valami eső volt . Az Urtear trollkodás az jó volt tetszett hogy ennyire belemerült a Meldy "kínzásba " . A köv részt nagyon várom már mert végre nem nézik majd le annyira a Ft-t és nekem személy szerint innentől jönnek majd a jó részek . Eddig ezek csak bemelegítések voltak Mosolyog Nem tudjátok az OVA 4 mikor jut be hozzánk felirattal ? mert hallottam valami Nov28-t de ahogy látom nem volt abból semmi vagyis gondolom azt csak kínában volt az indulása .
Naplózva
Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!