24 júl 05, 14:53:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 709687 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1650 Dátum: 12 nov 24, 09:58:35 »

Tegnap megnézem a múltheti részt meg még este a tv2-n a grimm 2. évadnyitányát amiben feltűnt a sabertooth és még a következő részben is ott lesz Ördögi Így első látásra csak minerva venné fel a versenyt a grimmes döggel Ördögi Ördögi
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1651 Dátum: 12 nov 24, 11:55:59 »

158. rész: Két apró dolog híján, tökéletesre értékelem az epizódot  Nevet
Feldolgozott manga fejezetek: 269-270. Elejétől a végéig

Érdekes kis feladat volt ez a Rejtett. Lényegében ki kellett deríteni, hogy ki az igazi mágus a sok másolat között, úgy hogy te magad ne lepleződj le. Tetszett.  Kúl

Úgy tűnik Narpudding mágiaérzékelő teljesítménye megsüvegelendő. Ha nem csak Grayre utazott volna, akkor akár első helyen is végezhetett volna.

A hét idézetét pedig Lyon kapja: "Láttam egy falat Mennyországot" Pojén

Rufus megmutatta ki az úr a háznál. A mágiája zseniális, pedig még csak a töredékét láttuk.
Ismét meg kell említenem, hogy a hangja telitalálat. Ha már hangok, Flaré is nagyon bejön.  Kúl

A 2 apró dolog, ami nem tetszett:

1. Rufus emlékmásának megsemmisülése nagyon hiteltelenül nézett ki a mangához képest. Ez nem füst alapú technika, innen üzenném az alkotóknak. Egy Gondolati Kivetítés féle animáció sokkal jobban nézett volna ki.  Pontosan

2. Mikor Narpudding utoljára megrúgja Grayt a lába sárgán izzik. Lehet szőrszálhasogató vagyok, de szerintem nem használt semmilyen mágiát a rúgáshoz, szóval csak egy szimpla rúgás történt. Ráadásul ugyanolyan színben izzott a lába, mint Rufus technikája. Szóval feleslegesnek éreztem ezt az effektet.

Jövő héten: Kimpatsu(Lucy) vs Flare  Mosolyog

« Utoljára szerkesztve: 12 nov 24, 11:56:47 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
FireHawk
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 4


« Válasz #1652 Dátum: 12 nov 24, 14:47:58 »

Azért kiváncsi vagyok h natsu h fog kirobbani ha fog ilyet... és a köcsög új két 3-ik generációs sárkány ölők nem is tudják h natsu már 4 ik generációs :PPPP Ördögi  Ördögi  Ördögi
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #1653 Dátum: 12 nov 24, 17:11:25 »

Nah, régóta vártam már a Rejtettet így animében, a verseny próbái közül ez tetszett meg a legjobban,bár kicsit kihasználatlan volt de ez volt a legötletesebb. Hát érdekesen alakult....
Egy kérdés: csak én hittem azt hogy a városbeli másolatok is fel-alá járkálnak a városban?  Hmm? Nálam valahogy ez olyan egyértelmű volt. Így visszanézve a mangában sem valami átlátható.
Oké, mindkét esetben elég nehéz azonosítani a másikat, de semmi értelme mozdulatlanul állni és várni arra hogy az ellenfél lelepleződjön, ha az ellenfél nincs is a környéken! Mindannyian lehetnek 8 különböző helyen, és egy idő után megkell mozdulnod hogy máshova menj megfigyelni (vagy várhatsz a játék végéig mozdulatlanul  smirksweat). A "Rejtett" játék egy idő után rákényszerít hogy megmozdulj. Azonban a helyváltoztatással jóeséllyel lebukhatsz, mivel rajtad kívül semmi nem mozog!
Ha mozognának a bábuk, talán még keményebb lenne, hiszen nehezebb közülük kiszúrni az igazit, de könnyebben el is tudsz rejtőzni a tömegben egy sikeres támadás után. Mozgásban is vagy, ezálltal nagyobb is az esély hogy megpillantsd a másik "hibáit" pl: mikor a lehelleted látszik  hidegben.
Tudom, nem katasztrófa, de ez a sok mozulatlan bábu nálam kicsit levont a játék értékéből  Szomorú.  

Pozitívum:
Rufus Memory Make-je valóban remekre sikerült, a jelenet alatt lévő zene is adott a hangulathoz. A poénok megintcsak ütöttek és a harcok nagyrésze is szépen lett elkészítve  Mosolyog.


Mellesleg a fake Narupuddig hogyan tudott beszélni?  Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 24, 17:23:01 írta mateee-kun » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1654 Dátum: 12 nov 24, 17:52:15 »

Arra, hogy a másolat Narpudding hogyan tudott beszélni három ötletem van:

1. A mangában nem mozgott a szája a másolatnak miközben az igazi beszélt a háta mögött, amit Gray nem is figyelt, ezért lecsapta hezitálás nélkül a másolatot. Furának tűnhet, de nincs jobb ötletem...

2. Az igazi beszélt majd miközben Gray lendítette a Jégpörölyt, akkor cserélt helyet a másolattal.

3. Nem említették azt, hogy egy klón tud-e beszélni. Lehet tudnak és ez segítőkész volt az igazival ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 24, 17:53:32 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #1655 Dátum: 12 nov 24, 18:08:20 »

Az anime rajzolása továbbra is hányinger. Nem értem miért kellett megtartani a fillernek a szintjét.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1656 Dátum: 12 nov 24, 18:48:59 »

A fillernek szerintem még szebb is volt a rajzolása, ugyanis ott saját karakterekkel dolgozhattak a készítők és nem kellett figyelniük a részletekre az új karaktereket illetően. Ettől függetlenül hányingernek nem nevezném a rajzolást.
Ebben az epizódban például semmi ocsmány karakterrajz se tűnt fel nekem és a Hullócsillagok Éjszakája is igazán szépre sikeredett. A hányinger mérőskálája a 6-Farkú Kyuubi Naruto vs Isteni Birodalom Pein harcnál kezdődik.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 24, 18:51:48 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #1657 Dátum: 12 nov 24, 18:52:34 »

Én a fillert nem néztem, mert nem tetszett. Viszont itt arra gondolok, hogy amikor némelyik figura kicsit távolabb van, akkor nem olyan részletes, meg a legtöbb esetben elég komolytalan beütésük van a karaktereknek. Továbbá azt se értem, hogy már anime, miért kell szinte állóképből állnia... Több dinamikusság lehetne ebben az egészben.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1658 Dátum: 12 nov 24, 19:04:45 »

Sajnos a Fairy Tailt a kezdetektől fogva az állóképszerű animáció jellemzi. Közel járnak a mangához így egyszerűbb nekik az állóképek használata, tartaniuk kell a tempót. Fogalmazhatnék úgy is, hogy ha nincs vér és gyerek korosztályban van akkor kit érdekel az ha mozognak a karakterek illetve egyebek. Szegény Fairy Tailnek ez a sors jutott.
OFF: Amúgy milyen a Sword Art Online animálása? Elvileg ugyanaz gyártja azt is , mint a Fairy Tailt, az A-1 Pictures és úgy tudom felkapott egy történet a SAO???
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 24, 19:06:44 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1659 Dátum: 12 nov 24, 19:42:14 »

Abban is vannak állóképek de közel sem ennyi. nagyon szép igényes rajzolása van. Egy kicsit off de itt egy harc jelenet:

Ha nem akarsz spoilert ne nézd meg.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=fYrTRhOSHKc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=fYrTRhOSHKc</a>

Látható hogy itt is alkalmazzák a jól ismert állóképeket de jóval kevesebbet és jóval profibb módon.
Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1660 Dátum: 12 nov 24, 19:57:00 »

Köszönöm Lew.  Mosolyog

Vánmangán írta valaki, hogy az A-1 Pictures igényes munkát végez a Magival, a Shin Sekai Yori-val meg a SOA-val is, bezzeg a Fairy Tailt nagyon hanyagolják. Azt kell mondanom a SOA-s videó meggyőzött arról, hogy az illetőnek teljes mértékben igaza van. Remélem összekapják magukat a harcokra.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1661 Dátum: 12 nov 24, 21:35:24 »

158. rész

mateee-kun:

Igen, az a mozdulatlan város elég gáz volt. Senki egy lépést sem tett, pedig a manga alapján teljesen úgy jött le, hogy a másolatok mozognak. Amit leírtál 100% úgy van, ha sosem mozdulnak, sosem találják meg egymást. Ha meg mozognak az "állóképben", akkor egyszerű kiszúrni őket. Ez bizony hiba volt az animések részéről.

Bastian:

Azért voltak itt érdekes rajzolások. Nézd meg pl. a fejeket. Mondjuk Luxust, amikor mondja, hogy ha így tudja, akkor ő megy versenyezni. ^^" Össze sem hasonlítható pl. azzal, ami az avatarodon van.


Úúú, most jön az egyik kedvenc harcom a Játékokról. *.* Naaagyon remélem, hogy ütős lesz és nem butítják le, vagy idétlenkedik el.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1662 Dátum: 12 nov 24, 22:07:32 »

158:

Érdekes volt ez a játékszám. Nalpuding jó szemét volt, hogy csak Gray-re utazott, de sebaj, ahogy látom a jégmágus nagyon durván visszafogja ezt adni neki Kúl Tetszett Eve jelenete is, de a legvagányabb az egyértelműen Rofusé volt, mint zeneileg mint drámailag nagyon ütősre sikeredett.

Az elképzelések is jók voltak, hogy mit csinálnának a győztesek a vesztesekkel ikszdé Levy leütné Gazille-t, hogy annak Lucy-val vannak pajzán gondolatai ikszdé Luxus és Natsu elmélkedése volt amúgy a legjobb.

A Mermaides farmerlánynak nem gondoltam volna, hogy tényleg farmeres mágiája van. Répa rakéták, te atyaég...  Vajon mi történne, ha elkapna ? Megjavulna az ember szeme vagy mi ? ikszdé Yeagernek viszont tetszett a mágiája, ahogy láttam olyan volt, mint Droy-é, ilyen Plant make féleség.

Amúgy meg Töki 101%, hogy gonosz az egész rendező bandával együtt. Ezek a másolatok biztos szerepelni fognak még, továbbá az Ft-ben eddig sose volt olyan rendezvény, ami nyugodtan és sikeresen lezajlott volna. Továbbá én ehhez kötöm a "minden évben negatív energiát érzek" Gerard mondatot is, mivel a rendezők az minden évben ott vannak.

Negatívként: Nem hiszem el, hogy az endingben 23:24nél még mindig nem javították ki a ferde harang kupolát. Továbbá 20:34nél is volt egy kis baki az eredmény táblánál. Meg most akkor, 5 vagy 7 napos ez a bajnokság ? Mert ebben a részben mindent mondtak...

Amúgy több mint 100%, hogy igazából a "klónok" mozogtak, csak ezt nem animálták meg a készítők. Hogy miért ? Egyszerű: mert nehéz. Ugyanis, ha ugyanilyen rajzos animációval rajzolták volna, minden képen volt vagy 5-10 klón, és mindegyik járkálását eléggé sok idő lett volna megcsinálni. És így belegondolva, nincs is olyan anime szerintem, ahol egyszerre 5-10 karakter különbözően mozog tartós ideig egy plánban.
Ha mozgást akartak volna animálni és könnyedén, akkor marad a CGI megoldás, mint most a Naruto háborújában, de mivel eddig nem volt számítógépes megoldás, ezért mellőzte az A-1.
Persze engem is idegesített kicsit, de meg kell érteni őket.

A Sao-nak meg azért sokkal jobb a grafója, mert 28 részes lesz, nem pedig 158+, mint az Ft. És rövid animéknél mindig nagyon jó minőség van, mert rövidtávra terveznek a legjobb animátorokkal, fillerek nélkül.

Off: A Sao amúgy egy nem rossz anime, de sokszor nagyon unalmas és lapos. A grafikája nagyon jó az tény, de élvezetességre közel sem hasonlítható a Ft színvonalához.


Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1663 Dátum: 12 nov 25, 00:12:36 »

Na mivel sok embernek szemet szúrt. A mágia játékok 7 napos de 5 verseny szám van.
Naplózva


dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1664 Dátum: 12 nov 26, 07:57:52 »

Ez a 158.rész jó volt.Volt benne 3 dolog amin szakadtam,és már elég rég óta nincsenek poénok..1-ik amikor natsu szembesül hogy több lett graybõl ,natsu rosszul lett és majdnem elhányta magát xDD..Juvia ölelgette a másolat grayt,utána juvia belépõje ,lyon meg meglátta a menyországot,juvia meg érkezésbõl fejbe rúgta Nevet Ezek jó poénok voltak.Amúgy kicsit nagyra tartják rufust,de szerintem semmi extra sincs benne...na mind 1
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 26, 08:01:48 írta dreamfolow » Naplózva

Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!