24 júl 01, 08:29:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 708199 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1710 Dátum: 12 dec 10, 19:06:01 »

Hát az nagyon gagyi volt tényleg:D  Szegény Animések mindig gondban vannak a fekete dolgokkal ahogy narutoban a Feketetüz néz ki hülyén itt meg most a villám....
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1711 Dátum: 12 dec 10, 21:27:49 »

Az hagyján, hogy mérhetetlenül ocsmány lett a Fekete Villám, de mi akart lenni benne a sárga szín?  Lehánylak
A Fekete dolgokra remélem ügyelni fognak a jövőben, remélem  Nevet
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1712 Dátum: 12 dec 11, 15:57:53 »

Nekem annyira nem bökte ki a szememet,de énis néztem egyet, hogy akkor ez most fekete vagy rendes villám,vagy csak az aurája fekete xD...Egy pöppet féltékeny Urtear ebben a részben  Ördögi
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #1713 Dátum: 12 dec 11, 16:09:15 »

Urtear támogatja Gerardot a "szerelmi ügyében"és nem vettem észre hogy féltékeny lenne, lemaradtam valamiről?
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1714 Dátum: 12 dec 11, 16:24:32 »

Hm...Amikor trollkodott,azt mondja hogy menőzni akar erzának,ezt követte az hogy teletömte meldyt pirospaprikával Mosolyog...
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 11, 16:28:53 írta dreamfolow » Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #1715 Dátum: 12 dec 11, 16:58:10 »

Igen és mint barát igaza is volt hogy az az idióta ilyet csinál.. Nevet
Én is ezt tettem volna mindenféle féltékenység nélkül.. Nevet
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1716 Dátum: 12 dec 11, 21:34:26 »

Csak azért tömte tele paprikával,h ne bukjon le a Cerma-s támadása.Gondolom azzal nagyon elárulta volna h Gérard az,és akkor lőttek a Zeref mágiát árasztó dolognak,meg az FT-is megbüntetné gondolom a tanács mert mégiscsak egy bűnöző,plusz sztem a stadionból se maradt volna sok Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1717 Dátum: 12 dec 12, 05:39:06 »

Akkor te még nem tudod h mi az a féltékenység Nevet Bár, csak egy picit volt az.De észrelehetett venni.Meg természetesen azért is csinálta h nehogy lebuktassa magát jelatin.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1718 Dátum: 12 dec 12, 10:05:29 »

Persze, nyilvánvaló, hogy Urtear  csak Gérard lelepleződést akarta meggátolni Meldy "zaklatásával", de páran csak állítják, hogy nem... -.-
Kedves Idővonal és Ice make használó boszorkánknak pár év(!) állt a rendelkezésére, hogy ráhajtson a tetkós arcúra, de mégsem láttuk őket eddig egymás karjaiban. Sőt, Meldy-vel együtt még le is oltották őt, hogy miért kamuzott Erzának (ami persze mindkettőjüknek egyértelmű volt, hogy kamu).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1719 Dátum: 12 dec 12, 15:34:23 »

Mi van ...? Azért nem kell besértődni ,már bocs ha az ember megmondja a saját véleményét.BOCS mindenkinek!...
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1720 Dátum: 12 dec 15, 13:06:11 »

161.:

Juvia képzelgése Lucy-ről és Gray-ről nagyon adta. Nevet
Bacchus remek hangot kapott.
De legalább Sting megmondta a frankót, a Fairy Tail tényleg pont olyan! ^^ A maguk útját járják és nem foglalkoznak vele, mások mit gondolnak róluk. ^^
...hát, elég furcsa résznél lett vége a résznek. Azt a harcot már belepakolhatták volna egyben...
Kuroheli jól tolta a homokmágiát. Elég jó kis megmozdulások lehetnének belőle, ha mondjuk néhanapján Max-tól is látnánk ilyeneket. ^^
Az előzeteshez nem szólnék hozzá, mert félek, hogy egy hét írási jog megvonást kellene adnom magamnak spoilerkedésésrt. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 15, 13:08:20 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1721 Dátum: 12 dec 15, 13:22:50 »

161.rész:
Feldolgozott manga fejezetek száma: 275-276. elejétől a végéig +277.  1-10. oldal

Ezt a részt hívnám abszolút vegyes résznek. Voltak benne jó pillanatok és voltak benne kevésbé jók.

A kocsmás jelenet és Bacchus bemutatása szerintem szépen meg lett csinálva. Bacchus hangja és nevetése telitalálat nálam. Nevet Juvia képzelgése sem lett rossz, de itt valahogy érződött az elejétől fogva, hogy kamu. Talán az, hogy picit homályosabb volt a kép, amit álmoknál,visszaemlékezéseknél szoktak alkalmazni?

A Szekér nem lett egy nagy eresztés. Túl rövid volt, nem bővítették ki semmivel, az elejét itt sem mutatták és arra sem kaptunk választ, hogy mi a jó Istenért engedték a csapatok a Sárkányölőket indulni. A Szekér szóból egyből mozgó járműves feladat ugrott volna be nekem  smirksweat Bacchus jelenete messze nem lett olyan epic, mint a mangában. Natsu beszéde viszont nagyon átjött, de a rajzolt fejek borzalmasan néztek ki közben.  Noexpression

Toby vs Kurohebi
Miért van az, hogy a jelentéktelen harcokat szépen meg tudják animálni?  >.<# Lendületes volt, dinamikus és nem nagyon láttam benne állóképet. Összességében nagyon tetszett Kúl Azt azért nem gondoltam volna, hogy Kurohebi hangja tényleg egy kígyó lesz ikszdé Fura, de nincs gondom hozzáképzelni a karakterhez. Mavis, amúgy miért vágott mosolygós képet a komoly helyett, amikor közölte, hogy az Utánzás egy ritka mágia? Ejnye-bejnye anime  Pojén

Jövő héten: Az opening előtte, az előzetes előtte. Most majd izgulhatunk, hogy Arcadios kit fog Bacchus ellenfelének szánni a Fairy Tailből?...Talán Erzát?


« Utoljára szerkesztve: 12 dec 15, 13:26:24 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1722 Dátum: 12 dec 15, 23:33:22 »

161:

Fergeteges rész lett!

Én teljesen komolyan vettem a Lucy x Gray jelenetet. Nagyon is valósághű volt, mivel érthető volt a szitu, hogy le vannak törve, és a lányok ilyenkor egy kis támaszt várnak a közelükben lévő fiúktól. Nagyot néztem, hogy ők már majdnem, erre egy Juvia fej,  Wátdöfákk ikszdé Nagyon elkaptak engem ezzel. Nevet

Tudtam, hogy van egy kis csalás a háttérben. A király megmondja ki szerepeljen Mosolyog
Ez a részeges karatemester egész megnyerő karakter. Erős lehet, ha Erza is tart tőle. Ezért jó ez az arc, megismerünk sok érdekes és erős szereplőt különféle mágiákkal.

A szekér versenyszámot tényleg bővíthették volna, elég karcsú lett. Azt nem értem még, hogy mi a fenéért lett most hirtelen minden sárkányölő járműbeteg ? Egyetértek Happy-vel nem kell Natsut kopizni mindenben azért ikszdé De tényleg, először még Gazille abban utánozta, hogy ő is megeszi az elemeit, mert sárkányölő, majd lett exceedje majd ő is beszerzett 1 sálat, most meg már ez is ? Elég volt!!! Tényleg!
Mondjuk Luxus vicces volt, hogy: -erről egy szót se- de akkor is. Ez így elég béna. Cobrával nem volt ilyen, meg Gazille is azt mondja vele se régebben. Nem értem.
Azért vicces volt a sárkányölőék szerencsétlenkedése a szekéren ikszdé

A rész vége meg újfent zseniális lett! A 2 állat szépen elbeszélgetett egymástól, mindkettő szimpatikus egyéniség.Továbbá gyönyörű volt az a dinamikában gazdag jelenet, több ilyet követelek! Ahogy látom a homokos harcokat szeretik meganimálni, mint annó a Max vs Natsu-t. Erről jut eszembe, a kis visszavágójukkal, sárkányölőnk szépen visszahozta a szakadékot ő és a homokmágus között :DD

Szerk.: A játékok kezdetekor ugyebár pontokat kaptak a csapatok, az Égi labirintus céljába beérő sorszámuk szerint. Mi lett azokkal a pontokkal ? Valaki világosítson már fel, mert elvesztettem a fonalat  Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 16, 01:52:16 írta Csabi28 » Naplózva

marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #1723 Dátum: 12 dec 16, 08:40:52 »

Csabi28 : Azok csak azért kellettek , hogy bejussanak a játékokra , pontot ott nem kaptak csak sorszámot a bevonulásra .

Juvia képzelete még mindig jól működik , olvasok mangát ezért számítottam rá , de mangában én is bedőltem . Nevet
Na kaptunk egy szép jóslatot megint . A palota leomlik , Lucy énekel benne . Az vidám ének lesz biztos .
Ez meg milyen már , hogy az összes sárkányölő járműbeteg . Nevet Natsu egyénisége el is tűnt . Luxust nehéz elképzelni azért így . Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 16, 08:41:38 írta marioV » Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1724 Dátum: 12 dec 16, 09:48:35 »

A rész elég váltakozó volt. A kocsmás jelenet rendesen adta.  Kanát jól elintézte Bacchus. Vajon mennyi trófeája van már otthon ? Juvia képzelgése nagyon jó volt. Csak akkor eset le, hogy mi van, mikor Gray mondta, hogy nekem ott van Juvia! ikszdé Azért van benne némi ráció, hisz Gray már nem egyszer érdeklődött Lucy iránt, de ez már egy másik topic téma. Nevet Azért az ágyas jelenetet már nem merték belerakni. >.<#
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/275/7

A verseny nagyon gyenge lett. Ez a hirtelen most mindenki rosszul van dolog elég hülyén jött ki. Natsu beszéde tudott csak valamit javítani rajta, meg Luxus egy mondatosa.

Mostantól, akkor mindig így lesz ? Charle mindig be fogja nyögni a Spoilereket ? Meg ez a duma is, hogy Lucy úgysem hinne neki. Hát ha soha nem mondja el, hogy miket látott persze, hogy nem hisznek majd neki. Inkább azt kellet volna mondania, hogy ha elmondja, azzal csak megzavarja a versenyre való koncentrálásban.

Legalább kiderült, hogy a Király nincsen benne ebben a rejtélyes mágikus erő dologban. És legalább jó harcokat akar csinálni. Nevet Legalábbis szerinte jó. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!