24 szep 27, 19:12:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 117 118 [119] 120 121 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 732763 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #1770 Dátum: 13 jan 05, 19:35:28 »

Most elvileg vége a Sword Art Online-nak, lehet reménykedni olyanban, hogy újra szebb lesz a kivitelezés? Vagy a kettőnek semmi köze nincs egymáshoz?
Hogy a részhez is szóljak, én is annyit mondanék róla, hogy wtf ikszdé A nyitó jelenetben a Raijinsuu kitett magáért Nevet annyira jól meg volt csinálva, ahogy beszélgetnek... pár másodperc szünet, és Fried felüti a labdát, amit Bixlow segítőkészen le is csap Nyelvesít Néhol azért a filleres részeket soknak éreztem, de elnézhető. De ez a vértelenség hihetetlen, még orrvérzés se, persze a szadó-mazó szerelékek mehetnek -.-"
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1771 Dátum: 13 jan 05, 20:29:25 »

Remélem a jövőben lesz valamiféle Vér Mágus, aki a saját vérét manipulálja, de ahhoz meg kell vágnia magát és jelentős vérmennyiségnek kellene keletkeznie a hatásos alkalmazáshoz. Kíváncsi lennék az anime egy ilyen helyzetet hogyan oldana meg.  Nevet
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1772 Dátum: 13 jan 05, 20:53:05 »

Off: A vér mágiájával még az emberekben lévő vért is irányíthatná. Nevet

Ez a no-vér dolog idegesítő. Azért mert még kisgyerekek is nézik és a vér nincs jó hatással rájuk nagyon ezért 0%-ot mutatnak belőle. Nyelvesít Hát köszönjük. ikszdé Azért egy orrvérzés vagy kisebb vágást belerakhatnának. smirksweat
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1773 Dátum: 13 jan 05, 21:49:10 »

Amúgy ezzel a mai résszel mutatták be a legszebben, hogy ha az anime nem is csinál a gyerekekből pszichopata gyilkost, perverz őrültet annál inkább ikszdé

Nem értem tényleg, hogy miért kell teljesen kicenzúrázni a vért. Egy kicsit azért mindig rajzolhatnának, mert komolyan, így azt fogják hinni a gyerekek, hogy az emberi test nem sebződik, de varázserők léteznek vagy mi ? Mert akkor tömeges "Son Goku vagyok és tudok repülni" incidens várható a közeljövőben.

Szerintem itt tényleg röhejes a cenzúra. Ez alapból SHOUNEN, azaz fiúknak való verekedős anime, ahol az életek a tétek. Ez nem Miki egér játszóháza, vagy Bayblade. Itt igenis komoly szerepe lenne a vérnek, mert azáltál láthatjuk igazán a szereplők harcképes állapotát. Nem tudom hogy gondolják ezt a japánok: -Nagy mellek jöhetnek, apró vércsepp az emberen, normális vagy ?!!! Ezt gyerekek is nézik, gondolkodj már!-  >.<#

Amúgy meg, amikor a filler arc-ban levágták Kanaola egyik lábát és ömlött belőle a vér, mint a zuhogó eső, az teljes mértékben korhatáron belül volt...
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1774 Dátum: 13 jan 05, 21:56:18 »

A Mágia Játékok alatt ez volt az első rész, hogy Jason nem volt idegesítő.^^ A "harc" elég furcsa volt. Mikor minden lány bement az arénába bikiniben, akkor hiányoltam Flare-t. Nevet Nagy lett volna, ha ő is csatlakozott volna. Aki nagyon nem illet oda az Charle volt. Te jó ég, hogy pucsított Kana felé. ikszdé

Örülök meg nem is Mira új Satan Souljának. Egyrészt örülők, hogy harcolt és mutatott valami újat, másrészt meg nem értem, hogyha Erza ismerte ezt a formát, akkor ez azt jelenti, hogy 7 éve is megvolt már neki és ha tényleg ez a legerősebb Satan Soul, akkor miért nem használta, mikor Azuma bombát rakott a húgára ?

Szóval akkor ez nem csak Arcadios terve, hanem az egész királyságé, már csak az a kérdés, hogy a király tud-e róla ?

A szado-mazo mehet de a vér nem dologban az a legidegesítőbb, hogy az állatok meg véreznek ezerrel. >.<# Mikor Byro polipjának levágták pár csápját. Komolyan ezt most, hogy gondolják ?
Csabi egyre gondoltunk. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1775 Dátum: 13 jan 05, 22:47:03 »

@Tilon

Mira kijelentette, hogy nincs elég ereje ahhoz, hogy leverje Satan Soulban Azumát. Feltételezhetően a Sitri forma felvételéhez sem lehetett már ereje, lévén az a legerősebb Satan Soul, így több mágiát emészt fel, mint a sima. Mosolyog

Szerencsétlen állatok vérezhetnek cenzúra nélkül, ellenben Azuma az Erza elleni vágást követően, valami fehér fényes folyadékot bocsátott ki, Gray pedig miután megvágta magát a vörös jéghez, fehér-lilás fényes folyadékot adott ki. >.<#

Öröm az ürömben, hogy a Varázspecsétek mintha kezdenének eltűnni.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 05, 22:48:12 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #1776 Dátum: 13 jan 06, 01:32:06 »

Ha már az készítők élnek egy kis alkotói szabadsággal miért nem tették bele Minervát a pozoló versenybe vhogyan ?  Nyelvesít
Nekem pont bejött hogy gőz fújtak az orrból és nem vért a a csajok láttán , de ez a no blood tényleg kezd kicsit elfajulni az animeban , miért célozzák az ennyire fiatal korosztályt az nem értem.
 A maihoz hasonló filler jelenetek könnyen lehetnek még , hiszen ez a arc még a mangában sem zárult le és még a java hátra van .
   Igazából nekem sosem volt szimpi  ez a orrvérzős dolog,  emlékszem elsőnek amikor láttam ilyent eléggé "wtf pillanat volt pillanat volt" .Pici Naruto jól megszívatta jó öreg  Sarutobit  Nevet .
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 06, 01:38:45 írta Banzai » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1777 Dátum: 13 jan 06, 09:10:40 »

Nekem alapjaiba véve tetszett ez a rész, bár én, sokan másokhoz, nem tudok a mangához viszonyítani.
Mira új Satan Soulja számomra egy kicsit olyan volt, mintha valahol az úszódressz és a harcipáncél között megakadt volna., de nem nézett ki rosszul.
A fanservice...hát én lányként annyira nem értékelem a nagymellű animés csajokat, de igazából remekül szórakoztam végig. Kedvenc jelenetem az volt, mikor Evergreen elismerte a vereségét Erzával szemben.Meg mikor Gray lerúgta Lyont. (Meg nagyon szépek voltak az esküvői ruhák *_*)
A nincs vér dolog... igazából eddig fel se tűnt. xD Mondjuk nem is zavar. Jobban zavart a Bleaches verzió, ahol meg az emberből 15 liter vér fojt ki ha megkarcolta magát borotválkozás közben. De igaz, hogy mikor Gray megvágta magát hogy a vérét fagyassza le én se értettem, hogy tud hirtelen lila jeget csinálni. Kellett egy kis idő mire leesett.
Naplózva
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1778 Dátum: 13 jan 09, 20:40:10 »

163. rész

Nekem tetszett a rész. Charle bizonytalansága engem nem zavar. Én sosem utáltam, sőt ő egy általam kedvelt karakter. Legalábbis jobban bírom az ő közbeszólásait, mint például Lilyét. xD De azért kíváncsi vagyok, lesz-e még fontosabb szerepe az arcban a jövendölésen kívül.

A harc érdekes volt. Mondjuk kicsit szomorú voltam, hogy harc nem lesz, mert kíváncsi lettem volna Mira erejére, de azért a végén mutatott egy kicsit belőle. A filler része meg szerintem most teljesen rendben volt. Most legalább nem tűnt ki annyira, mint az Égi Labirintusnál, vicces volt. Amikor Obabasama legurott... Hát az kész volt. xD Szerintem ezzel megszégyenítette a Rengő Fenekű Bandát. ^^

Yukino és Kagura csatája nagyon érdekesnek ígérkezik! Az előzetesből ítélve eltaláltuk Yukino mágiáját. De azt nem gondoltam volna, hogy övé a... Na, azért nem mondom ki, hátha csak én jöttem rá az előzetesből. Mindenestre már alig várom a következő részt, remélem jó harcot hoznak össze.

Az anime grafikáját illetően annyit fűznék hozzá, hogy én már lassan kezdem megszokni, hogy nincs vér. Jó, néha engem is zavar, de akkor odaképzelem. Ez ellen sajnos nem tehetünk semmit. Másrészt említésre került, hogy csökken a grafika színvonala. Hát, szerintem az arc kezdete óta csak egyre jobb. Ebben a részben is csak az elején tűntek fel érdekes fejek, meg a filler-rész volt kicsit bénább, de szerintem a többi egész rendben volt. Az A-1 Pictures nem a szép grafikájú animéiről híres (pl. Uchuu Kyoudai vagy SAO, mert talán még az sem volt mindenhol olyan jó), de szerintem a Fairy Tail egyáltalán nem tartozik a rosszak közé. A meghatározó jeleneteket, és azokat, amiket szépen át tudnak venni mangából, nagyon jól megrajzolják. Én legalábbis így látom, szóval nekem most nincs panaszom, remélem most már maradnak ezen a színvonalon, vagy javulnak még tovább. ^^
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1779 Dátum: 13 jan 09, 21:25:17 »

A Fairy Tail Wikia megerősített információi szerint az új opening csak februárban várható...  Sír
Remélem, hogy tévednek és nem kezdik el már az openingeket is feleslegesen nyújtani, főleg amiatt, hogy a spoilerezés eddig nem zavarta a készítőket, vagy nem tudom, hogy milyen indokkal nem váltanak openinget.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1780 Dátum: 13 jan 09, 21:30:10 »

De jó, hogy már itt is késik az op...

Úgy látszik felrúgják a 13 részenkénti nyitány sorozatot, vagy nem tudom, de ha már ebben újítanak, tehetnék a cenzúra és grafika terén is, akkor nem bánom.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1781 Dátum: 13 jan 09, 21:38:36 »

Tényleg jó lenne, ha tennének valamit vele.  Mosolyog
Ez lemaradt: Az OP-t a Rave Master első openingjét előadó Yonekura Chihiro énekli majd és a címe Fairy Tail ~The Promised Day~ lesz. Az ED-t Terakawa Aimi énekli majd és a címe  We're the Stars lesz.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1782 Dátum: 13 jan 09, 21:46:32 »

Elolvastam a cikket én is. Most komolyan azért halasztják el, mert spoileres ?  >.<#

Egyetértek veled, Bastion. Eddig az összes op tele volt spoilerebbnél spoilerebb jelenetekkel. Ráadásul nagyon durvákkal. Hogy egy példát említsek: Tenrou sziget második nyitánya. Már maga Luxus szerepeltetése is annyira durván lelőtte a hatást, de még a villám Natsu, vagy Acnologia sárkány képe... Véleményem szerint már ezekkel is lelőtték a legnagyobb megdöbbenéseket...

Nem értem, most miért zavarja őket tényleg. Én személy szerint megszoktam, hogy ez így van, és igazából nem is nagyon zavar, mert ad nekünk egy szép amv-t az adott ívről. Továbbá tetszik ez a 13 részenkénti váltás is, mert sok jó zenét megismerhetek velük. Átlag minden 2. op sound hatalmas kedvencemmé vált.
Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1783 Dátum: 13 jan 09, 22:00:39 »

Nemár... Igaz, kezdem már megszeretni ezt is, de azért nagyon vártam már az új OP-ot. Ha még egy jó OP húzódna el + 1 hónapig még oké, de ez így nagyon nem tetszik. Én sem értem, minek kell várni vele. Remélem akkor tényleg lesz olyan jó, hogy érdemes legyen várni rá. Mondjuk a mostani ED-et szeretem, szóval ha valamiért, már csak ezért is örülök.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1784 Dátum: 13 jan 09, 22:03:22 »

Félreértés ne essék. Nem azért halasztják el, mert spoileres, csak ezt mondanám egyetlen elfogadható magyarázatnak arra, hogy nem váltanak openinget. Biztos elspoilereznék/elspoilerezik a "Vén lányt", Kőagy Őrnagyot", az "összes versenyt és harcot", a "HÉV"-t illetve az "álarc mögötti karaktereket"  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 09, 22:04:35 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 117 118 [119] 120 121 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!