24 szep 28, 00:41:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 727336 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2265 Dátum: 13 ápr 14, 19:02:06 »

Már ideje volt az új Openingnek. Nem mintha bármi baj lett volna a We Go-val, csak már sok volt belőle. Viszont a számot hallgatva lehet, hogy hiányozni fog a jó kis fülbemászós: Ich, Nyi, Sunshine! Nevet Az első néhány másodperc, ahogy megrtajzolták Luffy-t, az nagyon klassz volt. Szépen meg van rajzolva, de ezt el is várjuk, hisz csak egyszer kell megrajzolni ezt a másfél percet. Csupán a repülős csoportképen nem tetszett Zoro és Robin arca. Az utána jövő képeknél a cápás különösen tetszett, ahogy Brookot és megakarja enni a cápa és Robin menőzik két pisztollyal. Kúl
Anime nézőként én nem fedeztem fel, olyan sok spoilert, nem hiszem, hogy olyan lényeges dolgokat ellőttek volna. Az, hogy Dolflamingót megmutatták engem csak kíváncsisággal tölt el.  Nevet A nagy pudingszörny meg első látásra viccesnek tűnik inkább.^^

Na de a rész: Én nem számítottam rá, hogy a gyerekek, függők lennének, főleg nem ilyen mértékben. A drog rossz, érteeeeem!  ikszdé Viszont az a tény, hogy azok nem óriás gyerekek kicsit lehangolt. Jó időhúzás volt, ahogy előjöttek a gyerekek elvonási tünetei. Csak, akkor zavart kicsit, mikor Luffy kérdezte a kiskölyköt, az meg rá vagy5 másodperccel válaszolt, közben meg állóképet néztünk végig. Hmm...
A rész legjobb jelenete egyértelműen a Sanji-Zoro-Brook trió szálja volt. Szóval innen az a sok ZoroxNami rajongó.^^
Kíváncsi vagyok, hogy a mester mihez fog kezdeni Smoker szívével. Most, ha úgy vesszük, akkor Smoker nem nagyon tud semmit csinálni, mert a Mester bármikor átszúrhatja a szívét, és akkor vége a dalnak. Nyilván megint Luffy menti majd meg. Már régóta az az érzésem, hogy a későbbiekben, olyan kapcsolat alakul ki közöttük, mint Roger és Garp között. Mosolyog

Csabi: Mikor megláttam, Zoroékat a hóban fekve, legyőzve a Jetik álltal, kicsit nagyon ledöbbentem.  Nevet Mármint Zoro, Luffy után a legerősebb a csapatban és csak így lezúzták, akkor nagyon durvák lehetnek. De aztán megláttam, hogy Zoro Katanái még mindig a hüvelyükben vannak, szóval biztosan egy orvtámadásról van szó.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2266 Dátum: 13 ápr 14, 19:31:46 »


Az opening nekem tetszett tényleg nem volt egy nagy durranás, de jó volt a  kis változatosság. Az art bookből is kivettek néhány képet. Ahogy már előttem említette valaki, biztos vagyok benne, hogy nem fog olyan hosszú lenni mint elődje.
Szerintem jó volt rész, a mérges Choppernek jól áll Sanji teste, ez a rész jobban visszaadta a hangulatot mint a manga.( ami sajnos nincs mindig így.)
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 15, 04:21:58 írta Beeng » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2267 Dátum: 13 ápr 14, 21:37:29 »

Jó volt a rész. Mosolyog Utálom az ilyen dbz + toriko-val együtt összemixelt részeket. smirksweat A poénok még mindig jól estek, főleg brook-tól. Mosolyog Robinnak nem értem mi nem tetszik franky-n. ikszdé
Luffy bealudt mint az várható volt. Az érzelgős csapat is megmutatkozott. Ruha varázsló kardforgatónk eltűnt a helyszínről. Brook és sanji párbeszéde is adta. Nevet Nami következtetése meg csak ráadás volt. ikszdé
Azt nem értem egyébként, hogy a jeti cool testvérek, hogy tudták zoro-ékat kiütni? Sanji-t megértem, mert nami testében van, meg még talán-talán brook-ot, de zorot is? Nem ezt vártam el zoro-tól... smirksweat
Az óriás gyerekeknek nem kis fizikai erejük van, bár luffy-n nem használ. Usopp altatós támadása tetszett.
Choppernek milyen jól áll már sanji teste? Nevet

Smoker:
Szegény soha se használhatta teljes erőből a képességét. Logia létére túl könnyű ellenfél. Én amondó vagyok, hogy a hakiját jobb lesz fejlesztenie, mert azzal a karddal nem sokra fog most már menni.

Tashigi:
Nagyon sokat fejlődött. Az elején értelmetlennek véltem létezését. Így, hogy most már képes a hakira, csak a gyorsaságát és kitérését kell fejlesztenie és hipp-hopp-ra altengernagyi szinten lesz. Ne haragudjatok, de ő szimpatikusabb smoker-nél. smirksweat

Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2268 Dátum: 13 ápr 14, 22:19:15 »

Nem rossz az új opening, de láttunk/hallotunk már jobb openinget például nekem az egyik kedvencem a 14. opening!
http://www.youtube.com/watch?v=UGreqBriJkQ
Az egyik legjobb opening, de megmerem kockáztatni, hogy hanem a legjobb eddig (nekem)! Zeneileg is ott van és úgy illik is az adott részekhez...

Amúgy igen pozítiv dolog, hogy nincs tele spoilerezve bár engem az se izgatna mert túl sokat nem lőne le számomra a storyból, mivel olvasom a mangát.  ikszdé (de vki nem olvassa így nekik pozitív ez a dolog Nevet)
Naplózva
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #2269 Dátum: 13 ápr 15, 23:39:27 »

A mangásokhoz szólna egy kérdés: ott ugye már vége van a Punk Hazard etapnak?
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2270 Dátum: 13 ápr 15, 23:52:21 »

Igen, ott már véget ért a Punk Hazard ív.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2271 Dátum: 13 ápr 16, 17:35:11 »

Elnézést...smirksweat Félrenéztem.

ON is legyen...

A cool yeti brothers vajon hány méter magasak lehetnek? Várom már, hogy mit terveznek most, hogy kiütötték azt a 3-at.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 16, 19:52:50 írta Szabika » Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2272 Dátum: 13 ápr 16, 18:56:22 »

Örülök neki, de ennek pont a szomszéd témában a helye Mosolyog
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2273 Dátum: 13 ápr 16, 21:38:37 »

A Crosscover:

Gondolkodtam hova írjak, de mivel 590. epizód, szerintem ide a helyes.

Röviden és tömören egy szóval jellemezném a specialt: FANTASZTIKUS!

Olyan szép és szórakoztató helyzetek születtek a karakterek találkozásával, hogy mire ezeket felsorolnám, eltelne pár óra. Szóval csak a néhány kedvencemet emelném ki: Franky megnyilatkozásai tetszettek a legjobban, Pl: C18-nak, te is cyborg vagy ? ikszdé Zoro-Zebra-Vegita féle "kis" mérkőzés hatalmas volt ikszdé De amin a legjobbat röhögtem, az Goku elteleportálása volt Kaitohoz. Kis idő után visszajön egy olyan dumával, hogy "bocsi a késésért, csak megmentetettem a földet" ikszdé ikszdé Hát ezen mekkorát szakadtam ikszdé Az endingben jól láttam, hogy a filmből való Istenék voltak azok ? Lehet őket rendezte le gyorsan ? ikszdé ikszdé Mondjuk az ellent mondana a Movie cannonának, bár a cc magába egy ellentmondás Nevet

A főszereplők harca is teljesen elfogadható volt. Persze tudjuk, hogy Goku lazán kiütné mindkettőt, de jó volt ez így, egyenlő erősnek mutatták be őket, hogy egyik fannak se adjanak bánatot Nevet Mr. Satan az no komment, hogy lehet valaki ennyire szerencsés ikszdé De legalább rendes volt, és meghívott mindenkit egy kis lakomára  Mosolyog

A végső harc is nagyon jó volt, teljesen szórakoztató! Egy csillagos ötöst adnék a cc-re, eddigi ez lett a legjobb, mondjuk ez várható volt Nevet Remélem legközelebb is láthatunk hármójukkal egy kis történetet  kacsint
Még1szer köszönöm a feliratot Tapion-sama  bow

Holnap pedig a Z jön  Nyelvesít Nézni kéne ezt a Torikot is, tetszenek ezek az elfogási szintek és a bestiák. Sajnálom, hogy nem fordítja a csapat, de valaki adhatna 1 linket privátban, hol találom az eddig megjelent részeket magyar felirattal Mosolyog
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2274 Dátum: 13 ápr 19, 14:14:57 »

SziasztoK! néztem az one piece animét , addig amig enelt le nem verte. Kb az hanyadik rész volt? Onnantól szeretném folytatni.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2275 Dátum: 13 ápr 19, 14:25:16 »

190. rész körül kezdd el nézni. Akörül zajlik Enel véégső lezúzása, és a Skypeia ív lezárása.
Mellesleg onnantól csak egyre jobb lesz a sztori. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2276 Dátum: 13 ápr 19, 18:22:32 »

köszi! zorro a legjobb benne!

Ez megint egy velős hozzászólás a részedről! Mondtam már többször, hogy szokj le erről:D
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 19, 18:58:10 írta Hiei D. Legend » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2277 Dátum: 13 ápr 20, 00:31:35 »

Már rég néztem One Piecet, kicsit már elfelejthettem valószínűleg, szóval valaki el tudná nekem magyarázni, ki az a Zorro? Mosolyog
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2278 Dátum: 13 ápr 20, 00:57:35 »

Zorro kérlek szépen , Johnston McCulley író fantázia szüleménye, aki Alta California vaskezű kormányzója és a spanyol uralom ellen harcolt. Nevet Nevet

(szerk)
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 20, 12:44:21 írta Duuu » Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2279 Dátum: 13 ápr 21, 14:23:33 »

Érdekes rész volt.
Azért mondom, mert kivételesen borzasztóra sikerült!
Legalábbis nekem szinte semmi lényeges infót nem tartott, rengeteg volt az időhúzás és ami nagyon felháborított az az volt, mikor Barnaszakáll visszaemlékezésébe bele tették azt a zenét, amit általában szomorú jelenetekhez használnak, pedig az övében semmi különös nem volt.
Aminek volt valami értelme:
- Megtudtuk, hogy Law tervez valamit.
- C.C. kiküldött két jetit, hogy vadásszák le a Szalmakalaposokat és Barnaszakállt eddig úgy néz kis nagy sikerrel hajtják végre a rájuk bízott feladatot.
- Luffyról kiderült, hogy elég jól használja a megfigyelés színét(messziről és elég pontosan leírta az ismeretleneket).

Egyértelműen a legrosszabb részek közé teszem a listámon.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Oldalak: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!