24 jún 18, 21:58:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 148 149 [150] 151 152 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 697202 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2235 Dátum: 13 márc 17, 22:45:43 »

Nem csak téged emlékeztetett, egy az egybe a másolása annak....Nem értem minek adnak neki ilyet, bár az ő képességéhez ötször jobban illik.
Az a szikla emelgetés is hasztalannak tűnt, egy logia ellen mit sem ér. Persze a végén a trükknél bejött Nevet

Most itt kérdeznék a felirattal kapcsolatban: ha egy mappába teszem az mp4el, és átnevezem ugyanarra; akkor mért nem jó? Mert vagy 350 részt megnéztem régen ezzel a módszerrel és akkor működött. (akkor addig volt a felirat^^, még mielőtt valaki meglepne, igen a jó felbontású srt-t neveztem át)
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2236 Dátum: 13 márc 17, 22:51:46 »

Kodek hibád lehet. Nekem akkor nem rakta be a feliratot a vidihez.
Naplózva

Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #2237 Dátum: 13 márc 19, 10:30:37 »

Valaki erről a OP-Toriko-DB közös részről tud vmit? Amúgy nem értem hogy miért ezeket erőltetik, szerintem egy Narutoval jobban ütne.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2238 Dátum: 13 márc 19, 12:23:45 »

Mivel annó Oda a dragonball-nál asszisztensként dolgozott Toriyama alatt, így meg van a kapcsolat. A toriko nem tudom, hogy hogyan kötődik a One Piece-hez. Egyébként sem nagyon illik sztem a ninja világhoz a kalózélet.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2239 Dátum: 13 márc 19, 13:10:38 »

Ez igen egyszerű.
Míg a One Piece, Toriko és Dragonball a Toei Animation stúdiónál készül, addig a Naruto és (egykoron) a Bleach a Pierrot stúdiónál.
Fuss el véle. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #2240 Dátum: 13 márc 21, 15:35:43 »

Nem is tudtam hogy az egykori Megasztáros zsűritagnak van japánba stúdiója Nevet Na jó amúgy komolyra fordítva, szerintem a OP-DB nagyobb botorság mintha a Narutoval lenne, ugyanis a kalózélet még kevésbé illik össze a szupercsillagharcosokkal.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2241 Dátum: 13 márc 21, 16:16:41 »

OP-DB már korábban is volt, és akkor passzolt Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 25, 13:36:36 írta Duuu » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2242 Dátum: 13 márc 25, 13:26:45 »

588:
Ehj, Kinemon speckó képességét jól elb*szcsizták. Most konkrétan nem csinált mást, csak fingott, aztán pofázott hozzá. Miközben pont az volt az egész lényege, hogy a fingja tud beszélni. Világösszeroppanás. Szomorú
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2243 Dátum: 13 márc 25, 15:18:36 »

Egész jó fejezet volt Mosolyog
Kifejezetten pörgősnek éreztem ^^
Rengeteg jó poén volt benne, de leginkább Zoro beszólása tetszett "Az a gyökér szakács mit ugrabugrál" meg természetesen a NamiSanji jelenet, az álomról nem is beszélve xD
Kin jelenete nem annyira tetszett, habár a ruhaváltoztatásra már nem is emlékeztem.
"A laboratórium mögötti hajón az állt, hogy "CC"."     És a képen egy vagyis két nagy CiCi ikszdé
Luffy kicsit el pityeredett, amikor megkerült a láb gazdája   Sír
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2244 Dátum: 13 márc 26, 22:59:41 »

Ez valami ritka jó rész volt!!!

Az összekevert tagok megint nagy poénforrást adtak, főleg Sanji az no comment ikszdé Kihasználja a helyzet minden pillanatát Nevet Cici folyó ikszdé

A szamuráj démongyümölcsét elég erőltetettnek éreztem, és érdekes, hogy pont akkor és ott, pont az ő képessége jött a legjobbkor... Remélem majd mást is tud ebből kihozni, mert egy ruhás szekrényt helyettesítő varázsnak magában nincs elég nagy haszna.

Most már Smoker meg Tashigi is összecserélődött ? Egyre jobban tetszik ez a Law, trollkodik az emberekkel ikszdé

A rész vége meg hatalmasat ütött, CC megjelenése a gázból epikusra sikeredett, habár még nem láttuk a teljes testét.

Negatívumként talán azt tudnám felhozni, hogy szinte semmit se haladt előre a cselekmény, de ettől függetlenül sztem mégis tökéletes részre sikeredett ez Nevet
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2245 Dátum: 13 márc 27, 09:13:58 »

Én annyira nem voltam hasraesve ettől a résztől.
Volt benne jó jelenet, de szerintem Tashigi és Smoker összecseréléséből többet ki lehetett volna hozni. A szamurájnál is sajnálom, hogy nem mutatta meg rendesen, ahogy a hátsófele beszél.
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2246 Dátum: 13 márc 27, 09:50:50 »

Lehet egy szinkronszínészt sem találtak aki megtudta volna csinálni xDD
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2247 Dátum: 13 márc 27, 11:14:58 »

Eleinte mi is azt beszéltük, hogy milyen gyenge képesség már ez a ruhás cucc, de egyáltalán nem igaz. Sőt gondolj bele, hogy a környezetéből bármit képes átalakítani csinálhat magának gázmaszkot, szakfandert, gumiruhát. Szinte bármilyen elemnek a gyenge pontja ellen feltud készülni. Nem hat rá a sav a gáz a hő a hideg. Ez iszonyatosan nagy előny. Magellán mit tudna csinálni, ha felvenne egy szkafander ami sav és méreg álló?Nevet Bucia verhetné a fejét. Ace se sokat érne a tűzzel, ha van rajta egy hőálló ruha. Ráadásul, ha ezt még testre is tudná szabni, hogy a mozgását ne korlátozza igen zsírul lehet párosítani a képességével.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 27, 11:15:58 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2248 Dátum: 13 márc 31, 12:48:41 »

Áááhh, nagyon állatul visszaadták Caesar személyiségét. Az epizód végén produkált jelenete totál kiemelte, mennyire is zizi a tag. A szinkronhang tényleg teljes telitalálat lett. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2249 Dátum: 13 márc 31, 13:10:16 »

Eh Tashiginak mekkora mellei lettek 2 év alatt.  Pojén  Kúl De valahogy, nem hozott lázba Smoker hangjával, meg ahogy Smoker(vagyis Tashigi [Smoker testében]) ült az is vicces volt. Picit unalmas volt a történet ma, mivel a flashbackben megtudhattuk Punk Hazard történetét. Ceasar tényleg totál hülye, még hülyébbnek néz ki mint a mangában, lehet azért (előttem már említették) mert jól passzol, hozzá a szinkronhang.(meg az a nyelvöltős kacagás  Technikai KO )

És új opening ma se lett pedig arra tippeltem, hogy Ceasar megjelenik akkor lesz. Hmm?
De már leírom az új ötleteim.
1,Toriko,OP,DB Cross után.
2,Mikor Law beavatja Luffyt a tervébe.(mert ott fog kezdődni  a saga lényege)
3,Mikor feltűnik az a bizonyos személy (nem akarok spoilerezni, szóval aki olvassa a mangát is 672. fejezet)
De lehet nem is nagyobb "esemény" -hez fog majd kötődni.  Gondolkozik
Naplózva
Oldalak: 1 ... 148 149 [150] 151 152 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!