24 jún 18, 07:35:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 697037 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2220 Dátum: 13 márc 03, 10:59:09 »

Valaki mondta, hogy szerinte akkor lesz ha mutatják majd Ceasar arcát .... ami csak a következő utáni részben várható.
Most én még akkor is reménykedtem ma mikor Roger, hatszáz nyolcvanhatodjára is elmondta a szövegét, hogy új opening lesz.De csalódnom kellet. Egyébként most volt az első alkalom, hogy áttekertem, mert eddig mindig énekeltem  ikszdé
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2221 Dátum: 13 márc 03, 11:03:42 »

Végre!
Egy igen csak jó epizódot kaphattunk, már régóta nem volt ennyire jó rész.
Örültem, mikor Luffyék harcát is mutatták, az jó időhúzás lett. Brook megint hozta a farmáját... nem mondom meg a nevem. Brook vagyok ikszdé
Law pedig villantott egy kicsit az erejéből, élvezhetően meg volt csinálva most minden. Érdekes volt látni egy Room-ot a Room-ban.  smirksweat
A rész viccforrása egyértelműen a testcsere volt. Nekem FrankyChopper volt a legjobb, mikor elkezdett SUPER-ezni  Nevet
Sanji meg... Ő Sanji, mit várjunk tőle?  >.<# Egyébként sokkal élvezhetőbb volt így meganimálva, mint a mangában.
Négyszemű kardforgatónk meg kicsit sokat hitt magáról...
Remélhetőleg a következő rész is hasonlóan jó lesz.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 03, 11:05:15 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #2222 Dátum: 13 márc 03, 13:22:16 »

Jó kis rész volt Nevet

Az elején tényleg lehetett kicsit érezni, hogy húzzák az időt, de igazából nem volt vészes és utána meg már nagyon jól megoldották az egészet Nevet

Law tényleg rengeteget erősödött. De ami kicsit vicces volt, hogy Smoker "halál sebésznek" hívta, közben pedig hiába vág meg valakit az nem is hal bele.  smirksweat ikszdé Nem tudom még nem láttuk túl sokszor a képességét, lehet, hogy tud úgy is vágni, hogy ne éljék túl, de nem emlékszem, hogy láttunk volna olyat. Nevet

Más: Chopper új formáival még mindig nem tudtam megbarátkozni (És szerintem nem is fogok tudni :S) és ezek közül is ez a kung fus  a leg Sz..... mást nem tudok rá írni. Lehet, hogy erős benne, de a kinézet és a képesség tökéletesen ellentmond egymásnak. De az amelyikkel ásni tud az sem valami gyönyörűséges. Jobb let volna ha megmaradtak volna a régi formái max kicsit nagyobb és erősebb lett volna mindegyikben. De hát ezt kaptuk ezt kell szeretni smirksweat Vagy legalább elfogadni. ikszdé
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2223 Dátum: 13 márc 03, 15:10:16 »

Hát figyu, érdekes lenne, ha mindenki meghalna, akit egy sebész megvág XDDDDDD
Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #2224 Dátum: 13 márc 03, 16:24:16 »

ikszdé Jó az egyértelmű.  De itt nem egyszer láttuk, hogy embereket igen apró darabokra szab fel és még sincs semmi bajuk mikor szervek nélkül mászkálnak.   Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2225 Dátum: 13 márc 03, 16:51:21 »

Law képessége az, hogy hiába ketté van vágva akkor is összeköti valami őket, pl.: ha még kiveszi a szíved akkor pumpálja a vért, ha levágod a lábád és jég közé dobod érezni fogod a hideget
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2226 Dátum: 13 márc 03, 18:04:25 »

Először is:
megint mehet a sírás majd, hogy a hetes kihagyás ellenére sincs új opening.

Így van, pont ez akartam írni ikszdé 2 hét alatt se tudtak újat mutatni ezen a téren. Ez volt a 70. rész, amelyikben ez az opening szólalt meg. ( az előző 24 részes volt kb... ) Most már aztán meg se álljunk 100-ig  smirksweat

Azonban maga a rész valami ISTENI volt!!! Minden percét élveztem, rég láttunk ennyire jó és izgalmas epizódot.
Szerintem a rész első fele nem volt elnyújtva, kellőképp hangulatos és érdekes lett. A befagyott Luffy-ék ( Robin  Ámor )nézése a kabátokra, szó szerint ördögi volt, nem csodálom hogy Barna szakáll berezelt tőlük ikszdé Brook is nagyon hatásvadász volt, és tetszett az új háttérzene is a jelenete alatt.

Law rendesen villantott ebben a részben. Érdekes képességei vannak, és mivel már a Room hatóköre is elég nagy, nehezen lehet kijátszani a képességeit, max erős hakival, ami ugyebár Tashiginek nem volt meg. Érdekes volt ez a lélek vagy mi összecserélgetés is. Hasonlóan Raizen-hez, nekem is a FrankyChopper vagy ChopperFranky   Technikai KO jön be a legjobban. Sanji no komment ikszdé Sztem teljesen ésszerű a reakciója ikszdé

Szóval nagyon élveztem a mai részt, csak üröm az örömben, hogy megint itt ez a 1 hetes kihagyás...
Továbbá, miért érzem úgy, hogy a következő rész címe csak egy 5 perces jelenetre fog illeni ?


Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2227 Dátum: 13 márc 03, 18:53:12 »

Végre ért valamit Luffy vérdíja. Legutóbb, akkor volt valami hatása, mikor Bellamy ellen ment, de akkor még nem volt olyan hatásos. Öröm volt látni, hogy az eddig magabiztos Barnaszakáll is fülét farkét behúzva menekül, amint rájön, hogy kivel áll szemben.

Sanjinak most ki kell használnia a helyzet adta előnyöket, mert soha többet nem lesz ilyen alkalma. Nevet Ő járt a legjobban e téren. A harci erőt nézve. most nagyjából bárki eltudna velük bánni. Talán most Nami a legerősebb közölük a páncélozott teste miatt.

Én is úgy érzem, hogy a Smo-yan Vs Law meccs elég rövid lesz. Remélem, hogy kellemesen fogunk csalódni a harc hosszát illetően. Talán Smoker vérszemet kap, amiért Law kettévágta Tashigit.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2228 Dátum: 13 márc 03, 21:23:11 »

586. rész

Ennek a résznek jó hangulata volt. Mosolyog Luffy és a másik 3 elég viccesen néztek ki abban a szituációban. ikszdé Brook-ot is jó volt egy kicsit akcióban látni. Nem is beszélve a ''nem mondom meg kivagyok, de a nevem brook'' megnyilvánulásról. ikszdé
Usopp olyan mint mindig. ^^
És igen. A vérdíj. Már régóta nem volt olyan, hogy valaki ettől ijed meg. Barnaszakáll megérthető miért fosik. Olyannal akinek 5x nagyobb vérdíja, mint az enyém nem érdemes ki kezdeni. Mosolyog
Zoro furcsa volt. '' Ha nem akarjátok, hogy bajotok essen, akkor ne támadjatok '' Erre ő meg letámadja őket. Mekkora barom. ikszdé

Sanji kihasználta az alkalmat. Nevet

9/10-et adok erre a részre. Vicces volt. Nevet

Megint nem lesz jövő héten? De miért? -.-''  
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 03, 21:48:32 írta Kentonsama » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2229 Dátum: 13 márc 03, 21:39:02 »

Ne spoilerezd el azoknak akik nem olvassák a mangát.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2230 Dátum: 13 márc 17, 13:00:13 »

Nah végre, már kezdtem bezsongni, hogy nem volt egy darabig One Piece(se manga se anime). Kicsit zavart, hogy mééééég mindiiiiiiiiiig ez opening van. De ez a rész is jóra sikeredett, a harc is jól lett meganimálva. Habár azt nem értem miért mindig más csinálja a sorozatot. (nekem a grafika EL és TB arcban tetszett a legjobban) Pedig már elvileg ahogy halad az idő jobbnak kellene lenni. Meg elég gyerekes a cenzúra már néhol. Nah mindegy ez a rész jó volt, azt meg csak remélem, hogy másokra bizzák a sorozatot. Igen az openingel meg szerintem akkor lesz mint már valaki említette, mikor meglátjuk Ceasar arcát ami 589. rész ben lesz csak.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2231 Dátum: 13 márc 17, 17:48:42 »

Habár kimaradt egy rész a One Piece-ből a múlthéten, de így, hogy két fejezetet dolgoztak fel, sokkal jobb volt Nevet Kellően pörgős és mozgalmas volt Mosolyog
Nem beszélve arról, hogy Law jól kikapta Smoker szívét.
Na meg, az animébe még nagyobbat ütött ez a szívcserélős poén, mint a mangába Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2232 Dátum: 13 márc 17, 19:54:05 »

Összeszámoltam, végül is csak 5 hetet kellett várnunk a Law vs Smoker leszámolásra ikszdé Ugyebár a lassú tempó és 2 kihagyás miatt. Nem mondom azt, hogy megérte, de mindenképp jó kis harcot láthattunk Nevet

Law nagyon erős, hogy még Smokert is letudta győzni. Mondjuk az utóbbinak az a nagy hátránya, hogy folyamatosan váltogatni kell Logia On és Logia Off között, hogy legyen védelme, de tudjon is támadni, az eleme miatt. 1 Ace szerintem odaverte volna Law-ot. A rész vége nagyon epikus volt, csak így tök lazán kiszedte Smoker szívét a Shichibukai ikszdé

Végre láthattuk a bizonyos Mone-t teljesen, szép kis látvány  kacsint Meg jól leír róla, hogy hárpia, mármint anélkül, hogy megnéznénk a szárnyát Nevet Olyan hárpiás arca van ^^
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2233 Dátum: 13 márc 17, 21:17:12 »

587. rész

Hát ez egy igen jó rész volt. Mosolyog Legalább 2 fejezetet dolgoztak fel. Law nagyon megerősödött, bár a room az a saját kis helye, ahol képes elég érdekes dolgokra. Mangában csak nekem tűnt fel az, hogy fáradtság nélkül elverte law smokert? Itt meg liheg. Még a soru-ra is képes. Mosolyog
Most akkor hakira is képes Law, hogy kivágta smoker szívét? Vagy ez is csak a képessége?
Sanji miért nem fogdossa meg, ha már ott van? ikszdé Ez a brook mekkora barom. ikszdé Ő együtt érez velük, ezért ő is felvesz egy kabátot. Nevet

A következő rész is jónak tűnik. Az új openinget is már nagyon várom. Mindegyik opening-je jó az OP-nek ezért remélem nem csalódok a következővel. Nevet
  
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 17, 22:32:43 írta Kentonsama » Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2234 Dátum: 13 márc 17, 21:55:23 »

Érdekes és pörgős fejezet volt, mondhatni felfrissítette a "lelkem".
A részben Tashigi és Law jelenete tetszett a legjobban, vére valaki leszállította a magas lóról.
Ideje volt megtudni, hogy ő az Újvilágban alig több egy gyereknél... (nemsokára még inkább ez fog bebizonyosodni)
Szerintem már minden Szupernova képes Hakit használni, legalább az egyiket.
Nekem a legjobban az "aligátaur" tetszett a legjobban. Nevet
Csak engem emlékeztetett Füsti támadása Luffy Gatling Gun-jára?  smirksweat

Ha jól tudom ez még csak a 70. rész volt, aminél ugyan az az OP... Nevet
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Oldalak: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!