24 szep 27, 22:38:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 727228 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #2190 Dátum: 13 feb 11, 17:43:51 »

Tudtál az infóról? Shurururu Nevet
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2191 Dátum: 13 feb 11, 19:03:38 »

Te csak ne röhögjél! ikszdé Amúgy igen célszerűbb lenne azt mondanom, miről nem tudtam, de 1: nem igen van olyan 2: ha van is te azt is elspoilereznéd nyuszifül Nevet

On: Kíváncsi vagyok meddig tervezik még ezt az ics ni szán sájn ópeninget, mert már lassan 70 rész óta ez van...

Naplózva

Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2192 Dátum: 13 feb 11, 21:01:35 »

Elég sokáig húzódik szerintem is, de kitudja mikor cserélik le...(eddig csak beraktak pár részre egy kis Z s részletet)

We Go! 68(és még mindig megy)
Fight Together 23
One Day  33
Kaze Wo Sagashite 32
Share the World! 30
We Are! (Remix) 21
Jungle P 46
Crazy Rainbow 41
We Are! (Straw Hat Pirates Version) 4
Brand New World 14
Kokoro No Chizu 56
BON VOYAGE! 37
Hikari e 52
Believe 64
We Are! 47
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 11, 21:03:41 írta Beeng » Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2193 Dátum: 13 feb 11, 22:21:20 »

Rekord döntés van! Na ezt pedig ünnepeljük meg úgy, hogy váltsák is le egyből, mert így a többinek nem lesz esélye a We Go ellen xD
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2194 Dátum: 13 feb 12, 16:26:00 »

Én szeretem ezt az op-t. Szerintem eddig ez a legjobb.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2195 Dátum: 13 feb 12, 20:40:57 »

Hát nem tudom, szerintem 68+ részen át ugyanaz az OP már kezd kicsit sok lenni nekem smirksweat Főleg, hogy Z-s újítás nem nagyon nyűgözött le.
Már jöhetne új zene, új képekkel, mert a we góóóóó 1,2... napsugár (ahogy Hiei mondaná ikszdé) már kezd monoton lenni.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2196 Dátum: 13 feb 12, 20:58:07 »

Nem kell végighallgatni, mondja egy olyan, aki mindig végighallgatni(pedig a bögyöröm tele van már vele  smirksweat )
Egyébként nem értem, miért nem rakták még be a New World Symphony-át pedig az Újvilgban vannak már...
Aki nem tudja melyik zene az, az vagy írja be a Googleba(akkor írjuk elé Dorvak) vagy keresse meg a 126. epizódot és kb a felénél meghallja, baromi jó időzítése volt a zenének Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 12, 20:59:05 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2197 Dátum: 13 feb 12, 21:11:22 »

Te azt hiszed, hogy végig szoktam nézni mindig az openingeket? Először meghallgatom, és ha annyira jó, akkor megnézem még egyszer, de többször már nem és átpörgetem. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2198 Dátum: 13 feb 13, 07:43:34 »

Én általában az első 5 percet át szoktam pörgetni. Nyelvesít
Azért tényleg lehetne már új OP. Nekem semmi bajom a mostanival, még tetszik is de már tényleg régóta ez megy.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
kocacica8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #2199 Dátum: 13 feb 13, 12:58:32 »

Nem tom mi a bajotok ezzel a hosszú ideig tartó op-el. A Toriko-nak már 93 része van, de még nem cseréltek op-t.
Naplózva
Groxika
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47



« Válasz #2200 Dátum: 13 feb 17, 01:42:17 »

Hát nekem őszintén nem jön be ez az ics ní sánshájn wii gó XDD. Szóval én is úgy gondolom hogy leadhatnának valami újat. Mondjuk még mindig jobb, mint a 12. opening, nem tudok nevet mondani, mert elfelejtettem ikszdé. Na az volt az egyetlen opening, ami kikészített, mert Acet nemsokára kivégzik, Luffy meg ott szenved Impel Downba, hogy kiszabadítsa, erre ilyen "de szép meg jó, minden rendben van" openinget raknak be XDD
Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #2201 Dátum: 13 feb 17, 11:39:44 »

Remek kis rész lett a mai, a kipótolt jelenetek teljesen jól működtek és az 1 anime/1 fejezet miatti vontatottság sem érződött most annyira  Mosolyog.

Poén terén Franky és Brook vitt mindent xd. Utóbbi bár csak egy jelenetig szerepelt, de az épp elég volt  Nevet.
A Franky Tank meg egy jó ideig a fejembe vésődött  ikszdé.

Viszont maga az utolsó hajót emelgetős jelenet a mangában kicsit jobban adta. itt valahogy túlságosan is elnyújtották.  
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 17, 11:40:49 írta mateee-kun » Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2202 Dátum: 13 feb 17, 13:24:23 »

Nekem is tetszett (nem sok anime tud egy 17-18 oldalból kihozni egy részt, mert valahol egy oldal 5másodpercig tart és ezért már több a filler mint az anime). Persze így is elnyújtják egy picit, de ez legalább sok minden  kiderül belőle (pl.: a mangába nem nagyon tudtam, hogy "most csak Samuráj-sannak nevezem még" hogy jutott a tóba Nevet
A hajó felemelése tényleg jobbnak tűnt a mangába, vagy lehet azért érzem így mert tudtam mi fog történni. Nevet
A jövő heti résztől, nagyon felfog pörögni az arc :DDD
Naplózva
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #2203 Dátum: 13 feb 17, 14:39:06 »

Egész jó rész volt a mai, úgy látszik most már tényleg belehúznak a lecsóba:) Kíváncsi vagyok a Law-Smoker fight-ból mi sül ki. Biztos rohadt sokat fejlődtek ők is az elmúlt két év alatt, hisz az egyik Sichibukai, a másik meg egy könyörtelen al-admirális lett, illetőleg remélem hogy a Mugiwara kalózok is beindulnak mostanra:)
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2204 Dátum: 13 feb 18, 13:05:25 »

Szerintem meg pofátlanul kevés információt adott ez az epizód is. Félreértés ne essék, nekem is nagyon tetszett, de ez borzalom! Még szinte semmi nem történt benne, és már a félidő jelzést látom...

A poénok viszont megint nagyon jók voltak, és volt belőlük pár Nevet Főleg a fej trollkodása tetszett Sanjival, és az a Franky-Tank atyaég xDD  Hát ezt majd még fel kell dolgoznom ikszdé

Brook jelenete is hatalmas volt, ahogy már készül a közelgő harcra a testel. Még gondolkodtam is, hogy hogy tudta az utolérni a csontit, a kardjaival lépegetett vagy mi ? Erre ott elgurul hirtelen ikszdé

Azon a Den-den mushin még mindig kacagok, hogy még a vér köpést is leutánozza ikszdé A G-5 reakciója is teljesen érthető volt, ahogy hirtelen meglátnak egy tucat óriás gyereket, egy bikinis csajt, egy óriás tanukit, tankot és egy levágott fejet ikszdé Teljesen bele tudtam élni magam a helyzetükbe ikszdé

Smoker vs Law szerintem biztos nem lesz, majd valahogy megállapodnak és felfüggesztik a harcot. Pl: hogy fontosabb elkapni a szalmakalaposokat.

Jövőhéten nem lesz epizód... Legközelebb csak 2 hét múlva élvezhetjük ezt a remek, bár kissé vontatott Punk Hazard arcot. És remélem azért lesz szünet, mert végre ráveszik magukat a kedves készítők, hogy csak kéne már egy új openinget csinálni...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!