24 ápr 27, 15:26:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Shippuuden 4. mozi  (Megtekintve 44109 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Hidan-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 80


Hidan-kun


WWW
« Dátum: 10 ápr 07, 20:28:29 »

Hali!
Tudom hogymég korai hisz a Shippuuden movie 3 is csak
most fog megjelenni de már van némi infó a 4. Shippuuden moziról!

Japánban 2010 július 31-én mutatják be a mozikban!
Cím: Naruto Shippuuden 4: The Lost Tower
Eredeti történet: Kishimoto Masashi (Shueisha "Weekly Shonen Jump" sorozat)
Rendező: Masahiko Murata / Író: Takeshi
Karakter Design: Nishio Tetsuya
Zene: Takanashi Yasuharu

Kép:
http://www.tv-tokyo.co.jp/anime/naruto/movie10/images/file_img.png

Japán oldal: http://www.naruto-movie.com/index.html
Tv Tokyo website: http://www.tv-tokyo.co.jp/anime/naruto/movie10/index.html

Tartalom:  (Angol)
Assigned on a mission to capture Mukade, a missing-nin, Naruto Uzumaki sets out for the once glorious historic ruins of "Ouran", where he pursues and corners the rogue ninja. Mukade's goal is revealed to be a dormant leyline within the ruins; he unleashes the power of the leyline, causing a light to envelop Naruto, sending him into the past, 20 years before the series began. When Naruto awakens, he comes into contact with the Fourth Hokage, Minato Namikaze.

Remélem maradhat a téma Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 11, 03:18:06 írta Chakra » Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1 Dátum: 10 ápr 07, 20:39:34 »

Hűűha!Ez elég érdekes lesz.Ez az időutazás dolog nem illik nagyon a Naruto világába de jó kis történet kerekedhet ki belőle.Kíváncsi leszek, hogy mutatják-e a yondaime és a Kyuuubi (plusz még a maszkos emberke) között.Remélem jól megcsinálják.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2 Dátum: 10 ápr 07, 21:13:57 »

Szerintem még korai erről beszélni, de... hmmm érdekes. Habár jobban bele gondolva, már tavaly megvolt a movie 3, nem is nagy meglepetés.

Ha japánban julius, már augusztus, akkor ez nálunk kb március - április környékén valahogy, tehát bőven ráér még a topik:D
Naplózva







Gyurika666
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #3 Dátum: 10 ápr 10, 18:23:29 »

Helllóóóóóóbelllóóóóóóóó. Mosolyog
Hoztam a népnek egy kis Naruto Shippuuden Movie 4 "trailer"-t. Mosolyog
http://www.youtube.com/watch?v=yVZnj4Bnpa0
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4 Dátum: 10 ápr 10, 18:41:07 »

Én kommentelem először? Nem, mert nem is tudok mit mondani Szerencse
PErsze Yondaime megjelenésének számos magyarázata lehet, de nagyon kíváncsi lennék, mi akar lenni ez tulajdonképpen. Gondolkozik
Naplózva
Hidan-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 80


Hidan-kun


WWW
« Válasz #5 Dátum: 10 ápr 10, 19:35:58 »

jóez a trailer Mosolyog Naruto megint mutat valami újat! És végre láthatjuk a Yondaime-t is komolyabb harcok során! (Remélhetőleg)

Amúgy meg sztem valamilyen módon visszament Naruto az időben és akkor még élt az apja!
Valószínűleg összefognak majd valami gonosz ellen. Mekkora királyság lenne. Apa és fia együtt Nevet
Naplózva
Gyurika666
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #6 Dátum: 10 ápr 10, 19:48:38 »

jóez a trailer Mosolyog Naruto megint mutat valami újat! És végre láthatjuk a Yondaime-t is komolyabb harcok során! (Remélhetőleg)

Amúgy meg sztem valamilyen módon visszament Naruto az időben és akkor még élt az apja!
Valószínűleg összefognak majd valami gonosz ellen. Mekkora királyság lenne. Apa és fia együtt Nevet


Lehetetlen hogy visszament az időben. Mosolyog Hiszen ha megnézed a trailer-t akkor láthatod hogy Naruto robotok ellen harcol. Mosolyog
Naplózva
Hidan-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 80


Hidan-kun


WWW
« Válasz #7 Dátum: 10 ápr 10, 20:10:54 »

igen látom bár kitudja mivolt a múltban nem? lehet fejlettebbek voltak mint most csak aztán a ninja háborúk miatt visszafejlődtek erre a szintre. Hisz most is van olyan rész ahol headsetet használnak kommunikációhoz és azért elég durva hogy semmi nincs mégis van Nevet remélem érted mire célzok... Yondaime meg tuti nem él abban az időben amikor Naruto már nagy szóval lehet megint Kabuto alakított egy Edo Tenseit? xP
Naplózva
Gyurika666
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #8 Dátum: 10 ápr 10, 21:03:46 »

Hát nem tudom. Nevet Lehet hogy ez ugyanolyan mint az egyik Doujinshin, vagyis Naruto időutazásáról szóló doujinshin, (remélem így kell leírni...xD) Hogy ezt az egészet csak álmodja de valójában tényleg megtörténik stb.xD
Naplózva
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #9 Dátum: 10 ápr 10, 23:51:45 »

először nézem a topic címét,movie 4...mm,dehát ilyen már van nem? várjunkcsak...4?MIIH?!o˛o aztán meg.. hűazannyát O__O
ezek a movie sztori írók mindíg tudnak valami csemegét prezentálni. hogy most múltba vagy jövőbe került e hát passzolok, lehet valami alternatív világba XĐ de hogy Minato is benne van a képben az valami őrület! már most izgulok hogy milyen lesz,pedig még egy év brühühü...
és először tűnik úgy hogy végre-Végre nem lesz benne egy csaj akit meg kell menteni vagy segíteni kell neki! első movieban elég keményen arról szólt a történet,másodikban is-is meg ott fiús volt a lány, harmadik(?), negyedikbe akkor remélhetőleg nem erről szól majd a dolog.(bár lehet belecsempésznek egy nő robotot...lerágom a karom ha ez bekövetkezik Hmm?)
höhö,és most vettem észre a vonzatot...4.movie---> 4.Hokage, a kis cselesek Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10 Dátum: 10 ápr 11, 14:21:55 »

...
Tartalom:  (Angol)
... sending him into the past, 20 years before the series began....

A múltba került, 20 évvel a "sima" sorozat előttre.
Azért ne nagyon éljük bele magunkat a Negyedik Hokagéba, mivel lehet, hogy csak annyi szerepe lesz, mint Sasukénak az előző moziba. ^^
Bár már az is jó, hogy szerepel egy kicsit. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gyurika666
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #11 Dátum: 10 ápr 11, 17:33:42 »

Chakra, mi is volt a szerepe az előző movie-ban Sasuke-nak?x'D Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #12 Dátum: 10 ápr 12, 11:58:26 »

Ne kössé'! Nevet Úgy értettem, hogy abban az előzőben (Shippuu. 2.), amit már láttunk is. ^^
Amúgy semmi, hacsak nem az, hogy helyretette Amarut. ^^
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 12, 12:01:23 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hidan-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 80


Hidan-kun


WWW
« Válasz #13 Dátum: 10 ápr 12, 14:18:39 »

Nem azvolt a szerepe hogy elvigye Oro-nak a test aktivizáló jutsu-t vagy mit? Nevet
Naplózva
Gyurika666
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #14 Dátum: 10 ápr 12, 16:44:50 »

Maradjunk ott hogy hiányzott neki Naruto.  Nevet Mosolyog
Amúgy Hidan, én nem tudom. Nevet
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!