24 ápr 28, 05:10:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Shippuuden 4. mozi  (Megtekintve 44113 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #15 Dátum: 10 ápr 13, 21:51:32 »

Hidan-kun, én nem a történet szerinti szerepére értettem, hanem hogy "miért volt benne a moziban". Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hidan-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 80


Hidan-kun


WWW
« Válasz #16 Dátum: 10 ápr 14, 14:53:16 »

ja értem.. Mosolyog hát az számomra rejtély marad Nevet
Naplózva
Marky18
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Válasz #17 Dátum: 10 ápr 14, 18:36:49 »

Állati. Ezek szerint addigra Naruto megtudja, hogy az apja ki volt. bye bye
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #18 Dátum: 10 ápr 14, 21:41:15 »

Na újabb másfél órás filler a láthatáron Nevet remélem nem sz*rják el mindenféle kitalált ellenséges ninja falu támadásával stb Nevet
Ja igen, Kakashi elvileg már élt akkor ugye? lehet őt is látni fogjuk + Kushinát Nevet
Naplózva


Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #19 Dátum: 10 ápr 14, 22:47:17 »

ez a 20 év vissza a múltba dolog kicsit sántít nekem...mert akkor Naruto még csak gondolatban sem volt,akkor Minato honnan tud róla plusz még a nevét is? Gondolkozik
de lehet olyasmi lesz hogy Naruto valahogy odatoppan elé és tart egy kiselőadást arról hogy ő a fia,először nem hisz neki mert ki hinne,aztán mikor jönnek a 'robotok' akkor szalad segíteni mert feltámad benne a bizalom meg a még nem létező apai védelmező ösztön ikszdé
vagy egészen a végéig nem tudja majd meg a kettejük közti kapcsolatot..van itt vakfolt dögivel..
Naplózva
Amidamaru86
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 31



« Válasz #20 Dátum: 10 ápr 15, 14:01:41 »

naruto ebben a trailerben elég jól használja már a szél elemű chakrát,a kunai-al már tudja azt amit Asuma a boxerpengével.
Valamit csak fog még tanulni ez a gyerek:D
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #21 Dátum: 10 ápr 15, 19:20:04 »

Na újabb másfél órás filler a láthatáron Nevet remélem nem sz*rják el mindenféle kitalált ellenséges ninja falu támadásával stb Nevet
Ja igen, Kakashi elvileg már élt akkor ugye? lehet őt is látni fogjuk + Kushinát Nevet
O_o.... khm.. hogy érted hogy másfél órás filler?  Már a filmben is inkább azt akkarod látni, hogy "MEGMENTLEG SZÁSZKETEBAYO!!"? ikszdé
Shiko, pont ezt beszéltem egy osztálytársammal, hogy hogy ismeri fel így egyből?ikszdé
Amidamaru, az nem egy közönséges kunai szerintem...
Mivel hogy a film hamar kijön a japán mozikban, így nem lőhet le olyan poént, ami az animében még nem volt benne, a filmben pedig nem fog új cuccot tanulni, hanem felhasználja az addigi dolgokat (Sennin mód...)  szóval úgy gondolom, hogy az egy speckó eszköz, amibe ha chakrát vezetünk, akkor működik)
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #22 Dátum: 10 ápr 17, 20:50:30 »

Dancsa csak azt ne ! Nevet Semmi kedvem még movie-ban is azt hallgatni hogy: Meeeegmentelek száááászkeeee ! xD
Összességében peszzimistán állok hozzá a filmhez mert ha télleg sz*r lesz akkor nem csalodom ha meg jó akkor annak csak örülök Nyelvesít
Naplózva


Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #23 Dátum: 10 ápr 17, 21:11:58 »

Sasuke azért volt benne abba a movie-ban, hogy lehessen valami olyat tenni az előzetesbe, amitől a sok fan, majd nyál csorgatva várja, legalábbis szerintem.
Ez a múlt dolog érdekes, elvileg van egy olyan, hogy a múltba nem nagyon kéne belepiszkálni, szóval én vagy valami olyat gondolok el, hogy igazából nem mennek a múltba, csak egy genjutsu az egész.
Vagy a robotok miatt valami fordított terminátor szerű történetet, ahol valaki Minato megölésére robotokat küld vissza a múltba, és Naruto utánuk megy.
Reménykedjünk, hogy a movie történet íróinak több a fantáziája, mert nekem csak ilyen tucat sztorik jutnak eszembe erről a múltba menésről. Igazából ebből egy egyedi, jó történetet összehozni szerintem nehéz lesz, szóval a pesszimista hozzáállás jogos. Nevet
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #24 Dátum: 10 ápr 17, 22:19:43 »

A "robotokról" annyit, hogy ezek szerintem sima bábok (fillerben és movieban is szerepelt már magától mozgó báb, úgyhogy az sem nagy dolog, ha ezek is önállóan támadnak), úgyhogy felesleges ebből következtetéseket levonni.  Mosolyog
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #25 Dátum: 10 ápr 17, 22:44:19 »

És mivan akkor ha nem Naruto ment vissza az időben hanem Minato ment előre? Pojén Vagy azt a tartalom leírást szentírásnak kell venni?  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 17, 22:48:29 írta tibee77 » Naplózva
crespo15
Vendég
« Válasz #26 Dátum: 10 ápr 18, 11:27:39 »

Én meg adom a  kezdő lökést, már pár napja kutatok vmi hasznos trailer után és tessék itt van ugyan az csak angolul! .. akinek van kedve fordítsa le, írja le! Nevet

Szerintem naruto a meglepődött és Minato tudja mi a helyzet Nevet

ui.: mellesleg a szél pengét amit asuma használt naruto is tudta használni:D... emlékezzetek vissza hogy mikor naruto gyakorolta a FRS-t akkor elösször a szél elem irányításához asumához fordult és a fán gyakorolt naruto, pontosan azt amit asuma mutatot neki Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 18, 19:15:44 írta crespo15 » Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #27 Dátum: 10 ápr 18, 16:43:28 »

Naruto Shippuden film:Az elveszett torony
Naruto:Hol vagyok?
Narrátor:Valami történik ,ami megváltoztatja a világot.
Yondi:Rég volt már mióta láttalak,Naruto.

Eszméletlen egyszerű mondatok ,de azért a fiatalabbaknak lefordítottam.
Addig oké ,hogy vissza megy 20 évre ,de a kérdés valóban az ,hogy miért ismeri Yondi Narutot ,mert az oké ,hogy ő az apja ,de Naruto 16-17 éves ha jól emlékszem ,avagy még nem találkozhattak.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #28 Dátum: 10 ápr 18, 16:57:34 »

Találkozhattak... Pein elleni csatánál, Naruto lelkében vagy mi... Szóval lehet hogy itt már tudjaa is Naruto hogy ki a fater mert addigra lemennek talán azok a részek.
Naplózva


 
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #29 Dátum: 10 ápr 18, 17:51:03 »

Félre értesz én nem azt nem értem ,hogy Naruto honnan ismeri a fatert ,hanem azt ,hogy Yondi honnan ismeri őt ,mivel 20 évvel "ez előtt" még Naruto talán a fejében sem volt ,nem hogy találkoztak volna.
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!