24 jún 17, 20:02:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Erősorrend - kik a legerősebbek és a leggyengébbek? Miért?  (Megtekintve 57995 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #195 Dátum: 13 szep 08, 09:41:13 »

Még jó, hogy nem mindenki látja úgy a dolgokat, mint te. Ugye megengeded, hogy a fórumozók saját véleményt alkossanak?
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 08, 09:42:43 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Terumi Mei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55


Mizukage


« Válasz #196 Dátum: 13 szep 08, 10:42:39 »

 Nevet Minatot igaz, kifelejtettem. Nyelvesít Kabutot Itachi szépen leszerelte, úgyhogy nálam ő most nincs és nem is lesz a listán.   Ördögi Nálam nem tartozik a legerősebbek közé.  Neeem  Sok szól ellene, sok szól mellette, de ... ha nagyon oda kellene helyeznem valahova, akkor az Öt Kage mögé raknám be. Igen, Itachi észben felülmúlja Narutót. Lehet chakra tekintetében Kuramával együtt Naruto erősebb, de Itachi intelligensebb, és higgadtabb.  Nyelvesít  Ezért tartom őt jobbnak, mint Narutot. Mint említettem, a listámnál nem csak az erőt, hanem észt is figyelembe vettem. Mosolyog De, ha úgy nézzük, Naruto a főszereplő, úgyhogy úgyis mindenkitől erősebbnek kell lennie, és mindenkit le fog győzni.... ha Kishi úgy akarja.   ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 08, 10:43:11 írta Terumi Mei » Naplózva

"Mégis mi van akkor.... ha ostoba vagyok?
Már az elejétől fogva nem voltunk több, mint egy csapat idióta.
Azért jutottunk el  ilyen messzire, mert nevetséges álmokat kergettünk.
Még meg kell másznunk az emelkedőt.
Nem halhatunk meg itt, visszazuhanva a hegy lábához!"
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #197 Dátum: 13 szep 08, 13:46:03 »

akkor rossz mangát olvasol EDO Itachi és Sasuke szerelte le Kabutót ebből az egyikük már az idézése ellen megmurdált volna a nincs ott két jinchuuriki hogy segítsen neki megtörni a Chibaku Tenseit

egy kérdés: az 5 kagét együttesen számítod vagy külön külön? csak azért kérdezem mert Tsunadét meg Meit könnyen leverné legalább 5 szereplő akiket lehagytál, viszont ha együttesen veszed őket akkor Itachinak szinte esélye nincs ellenük

Még jó, hogy nem mindenki látja úgy a dolgokat, mint te. Ugye megengeded, hogy a fórumozók saját véleményt alkossanak?
tudom hogy arrogánsnak tűnhetek de valójában mindössze kíváncsi voltam valamint vagyok még mindig, hogy mire alapozza a listáját, ha esetleg túl harsányan adtam hangot a gondolataimnak akkor fogadd őszinte bocsánatkérésemet
Naplózva

Terumi Mei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55


Mizukage


« Válasz #198 Dátum: 13 szep 08, 23:23:53 »

Engem nem zavar, hogy felháborodtál ezen. Mosolyog  Nyelvesít  A listámhoz fűztem magyarázatot is. Mosolyog Itachi nem olyan szereplő, akit könnyen lelehetne győzni, hacsak nem hagyja magát, mint ahogy anno Sasuke ellen is tette.   Ördögi Amúgy csak a Naruto mangát olvasok.  ikszdé  Nyelvesít Örülök, hogy van véleményed, és el is mondod, de én tartom magam a saját véleményemhez. Mosolyog Nyelvesít
Naplózva

"Mégis mi van akkor.... ha ostoba vagyok?
Már az elejétől fogva nem voltunk több, mint egy csapat idióta.
Azért jutottunk el  ilyen messzire, mert nevetséges álmokat kergettünk.
Még meg kell másznunk az emelkedőt.
Nem halhatunk meg itt, visszazuhanva a hegy lábához!"
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #199 Dátum: 13 szep 09, 11:28:14 »

nem háborodtam fel csak még mindig kíváncsi vagyok, hogy Tsunade meg Mei hogyan rendeznének le a fehér haragot, a manda kettőt meg úgy harminc edót aminek a fele kage szeintű ikszdé
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #200 Dátum: 13 dec 16, 18:44:32 »

Na, ide is jó régen írtak, pedig szerintem nagyon érdekes téma.
Hétvégén feljött ez a téma, majd összedobtam (igazából gondolkodtam, vitatkoztam, érveltem magammal és másokkal...) egy listát. Mindenkit az ereje teljében értelmeztem, a manga jelenlegi állása alapján. Szóval:
1. Rikudou Sennin- szerintem ezt nem kell túlságosan magyarázni...
2. Uchiha Madara - Szerintem nyilvánvaló, hogy a Senni után ő a legerősebb. A jelenlegi erejét a bijuuk nélkül érte el, ha azokat is megszerezné (szerintem nem fogja), akkor talán felérne a Senninhez is.
3. Uchiha Obito- természetesen mint jinchuuriki. Maga Hashirama mondta róla, hogy erősebb lett nála, de Madarához szerintem nem ér fel.
4. Senju Hashirama- A legerősebb hokage, a shinobik istene, de a fentebb említett okok miatt mostanra leszorult nálam a negyedik helyre.
5. Uzumaki Naruto- nem igazán hiszem, hogy a fenti négyen kívül bárki is el tudná verni. Ha megkapja Kurama másik felét (szerintem meg fogja kapni), akkor már 4., és ha kap még valami power uppot- pl. pár bijuut- akkor egyértelmű dobogós. Jelenleg szerintem 5.
6. Namikaze Minato- sokszor említik, hogy a legerősebb hokage. Ez még nagyon a manga elején volt, biztos, hogy az első erősebb volt. Sőt, szerintem Naruto is túl tett rajta (főleg a sennin mód miatt).
7. Uchiha Sasuke- na itt nagyon sokat gondolkoztam, a Minato és Sasuke sorrenden. Végül ezt láttam jónak, de csak egy nagyon kicsi különbség van köztük. Neki ott van Susanoo, az amaterasu, meg maga az EMS, plusz a villám és tűz jutsuk. Minatonak viszont bijuu mód, hiraishin, rasengan. Végül az döntött, hogy Minato bijuuját MÉG erősebbnek tartom Sasuke jelenlegi Susanoojánál. De ha eléri a tökéletes Susanoot máris ugrik fel. Sőt ennél kisebb power up- tól is.
8. Uchiha Itachi- brutális genjutsuk, susanoo, amaterasu (de nem olyan erős mint Sasukéé). Közte és Sasuke között szerintem az döntene, hogy Sasuke meg tudná-e törni a genjutsuit, mert erőben már túl szárnyalta. Szerintem így örök mangekyou sharingannal már menne neki.
9. Yakushi Kabuto- írták, hogy Itachi csak az edo testének köszönhetően tudta megverni, különben már meghalt volna a csata elején. Szerintem meg ha nincs Sasuke, akkor meg nem kell őt védenie, és magát tudja védeni. A hang genjutsuból meg csak kiszabadulna egyedül is, hisz Shikamaru is megoldotta még kb. az ókorban Pojén. De kétségkívül, így sennin módban, "sárkányként", borzasztó erős.
10. Uzumaki Nagato- Hozzátenném még Pein-t. Rinnegannal borzasztó erős, az akatsuki vezére. Szerintem ez a reális helye.

Innentől nagyon kis különbségek vannak, van amiben még most is kételkedek... Mosolyog

11. Orochimaru- na ő rajta is sokat gondolkodtam. Ő az, aki szerintem még a chuunin vizsgán volt a legerősebb. Nagyon erős, szerintem sokan alábecsülik. Ha megszerezte volna a sharingant, ki tudja hol áll meg. Gyakorlatilag a legnagyobb jutsu arzenálja neki van. Ja és gyakorlatilag halhatatlan Nevet
12. Senju Tobirama- rengeteg jutsu feltalálója, de szinte mindet tudja valaki jobban használni:) És nagyon jó a találékonysága, harci tapasztalata.
13. Killer Bee- na őt lehet hogy túlbecsülöm. Azért tökéletes jinchuuriki, ami még azért most is számít.
14. Jiraya-  Legnagyobb ereje a sennin mód, amit viszont nyílt csatában csak nehezen, eltereléssel tudna aktiválni, és nem is olyan tökéletes, mint Narutoé. De ha tudná aktiválni, akkor a chakraérzékelése miatt pl. a II. Raikaget simán legyőzhetné. De egy bijuuval nem tudna el bánni. Viszont ott van a rengeteg - és erős- idézése. Ja és az örök kedvencem Nevet
15. II.Raikage- megmondom őszintén nem teljesen tiszta szívvel raktam Bee alá. De mivel "döntetlent játszott" a nyolcfarkúval, és a nyolcfarkú Bee-vel szerintem erősebb, így ide került. És van egy elég nagy gyenge pontja (mondjuk nem tudom ki képes azt kihasználni pár emberen kívül).
16. III.Tsuchikage- szerintem a jelenlegi legerősebb kage. Nagy hátránya az öreg kora. Madara ellen szinte csak ő tartotta a lelket a többiekben.
17. Gaara- erős védelem, jó támadások-kb. ennyit tudnék mondani róla Pirul De nagyon erősnek tartom. Főleg ha újra jichuuriki lesz.
18. Hatake Kakashi- rengeteg jutsu, zseniális elemző képesség. De igazából csak a Kamui miatt tettem ide. Anélkül nem férne fel. Azzal viszont nagyon sok mindenkit el tudna intézni.
19. II. Mizukage, II. Tsuchikage- egymást ölték meg, szerintem teljesen egyenlőek.
20. III. Raikage, Sarutobi - egyiknek ugyanazok a képességek mint az apjának, csak gyengébben, a 3. hokagének meg a rengeteg jutsu.
+ kifelejtettem Tsunadét. Szerintem a leggyengébb a Sanninból, de a III. Raikagenál, és a mesterénél szerintem erősebb, főleg a byakugu (ezt biztos rosszul írtam) pecsétje miatt. Nagy hátránya, hogy amiben a legjobb, azt csak a társakkal tudná hasznosítani ( a gyógyítása). De ott van az idézése. Valahova a 19. és a 20. hely közé tenném.

Szóval szerintem ez a reális lista. Persze ez az én véleményem. Jó hosszú lett... de azért remélem lesz aki végig olvassa, kíváncsi vagyok, hogy mi a véleményetek.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 16, 18:47:49 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Pain
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23



« Válasz #201 Dátum: 13 dec 16, 21:38:55 »

Én nem listát állítok össze, csak néhány szösszenetet hozzáfűzök a te gondolataidhoz.

Tsunade
Szerintem őt rengetegen túlbecsülik. Hiába van ott a hatalmas fizikai ereje és Byakugō no Jutsu, akár még általad nem említett szereplők is megvernék. Deidara vagy Kakuzu ellen esélye sem lenne például.
Nincs esélye távolsági harcosok vagy genjutsu használók ellen, de igazából bárki legyőzheti, aki tudja tartani a távolságot.

Senju Tobirama
Valójában elég kevés technikát láthattunk tőle és az egyetlen általa feltalált technika az Edo Tensei. Kétségtelenül erős volt, de szerintem ennél jóval hátrébb kellene elhelyezni. Az utána következő Kagék nagy része például biztosan legyőzné.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #202 Dátum: 13 dec 16, 22:11:49 »

Maradhatunk annyiban, hogy sokan pedig alá is becsülik Tsunade képességét. Szóval ez csak nézet kérdése, hogy ki és mit favorizál a harcokban. Például a hatalmas támadóerőt vagy éppen az erős védelmet, netán a közel vagy a távolsági harcot, esetleg a jutsuk ezreinek ismeretét. Lehetne még bőven sorolni, hogy ki és milyen elemek szerint építheti ki a saját véleményét. Szóval ez mind meghatározó az olvasók részéről de sokaknak egy csomó minden ilyenkor eszébe sem jut, bele sem gondol. Csak utólag amikor valaki szól neki. Ha magát az erőt és a védelmet vesszük alapul akkor biza Tsunade nagyon is az elsők között találtatna. Már ha a gyógyítást, regenerációt, ellenálló képességet a védelemhez soroljuk. Pusztítóerőben pedig szintén oda sorolódik. Amiben eddig hiányt láttunk nála az talán a sebesség és a jutsuk hiánya. Nem az, hogy kevés van belőle hanem alapvetően a legtöbb a védelmét, ellenállását, regenerációját erősíti.

Továbbá a genjutsuk ellen senki, ismétlem, senki nem védett. Pontosabban csak azok rendelkeznek védelemmel mint a jinchirikik akik magukban hordoznak egy másik lényt aki képes azt rövid időn belül megtörni. Még Madara és egyik Uchiha sem rendelkezik ezzel a védelemmel.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 16, 22:18:26 írta rini67 » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #203 Dátum: 13 dec 16, 23:20:13 »



Senju Tobirama
Valójában elég kevés technikát láthattunk tőle és az egyetlen általa feltalált technika az Edo Tensei. Kétségtelenül erős volt, de szerintem ennél jóval hátrébb kellene elhelyezni. Az utána következő Kagék nagy része például biztosan legyőzné.
[/quote]

Senju Tobirama?
Akkor nem nem láttad a mangát, ö találta fel a teleport teknikát is , jobban használja mint minató.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #204 Dátum: 13 dec 17, 06:55:08 »

Tsunadenak én ezt a helyet tartom reálisnak. Lehet, hogy egy Deidara pl. legyőzné (Kakuzu nem tudom, hogy mire fel, őt szerintem szétszedné, ha a közelébe menne), de Deidarát meg nagyon sok mindenki legyőzné aki fel se került a listára. Ha belegondolsz nincs fent Kisame, Gai, egy csomó Kage.

Tobirama pedig borzasztóan erős. Ő talált fel egy csomó mindent (árnyékklón, edo , teleport stb.).
Senju Tobirama?
Akkor nem nem láttad a mangát, ö találta fel a teleport teknikát is , jobban használja mint minató.
Ez nem igaz, ő maga mondja, hogy Minato jobban használja.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #205 Dátum: 13 dec 17, 15:48:49 »

Idézet
Senju Tobirama
Valójában elég kevés technikát láthattunk tőle és az egyetlen általa feltalált technika az Edo Tensei. Kétségtelenül erős volt, de szerintem ennél jóval hátrébb kellene elhelyezni.
Ezzel én is egyetértek már csak azért is, mert az Edo Tensei-t Orochimaru, sőt még Kabuto is jobban használja.
Viszont amit Jon97 ír, az is igaz, Minato jobban használja a teleportációs technikát.

Az én erősorrendem:

Legerősebbek:
1. Rikoduo Sennin
2. Madara
3. Obito
4. Naruto
5. Itachi
6. Nagato (Pein)
7. Sasuke
8. Orochimaru, Jiraiya és az Öt kage.
9. Kabuto
10. Kakashi
11. Gai
12. Kisame
13. Killer Bee

Középerősek:
1. Kakuzu, Danzou és Yamato
2. Deidara és Darui
3. Sasori
4. Hidan
5. Konan
6. Sai
7. Kankuro
8. Temari
9. Neji
10. Rock Lee és Shino

Leggyengébbek:
1. Kiba
2. Hinata
3. Choji
4. Shikamaru
5. Tenten
6. Sakura
7. Ino
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #206 Dátum: 13 dec 17, 16:59:48 »

Tényleg Danzou... Neeem Őróla abszolút elfelejtkeztem. Pedig biztos felférne a listámra. Mondjuk Jiraya mellé.
Amúgy meg tényleg kétlem, hogy Sasuke a jelenlegi állapotában kikapna Itachitól. Az indoklást lásd feljebb. Persze attól még lehet ez a te véleményed.
De szerintem te meg kifelejtetted Minatot meg Hashiramat. Azért ők brutálisak, még így is, hogy látjuk Madara miket művel mostanában. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 17, 17:00:23 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #207 Dátum: 13 dec 17, 17:16:58 »

Idézet
De szerintem te meg kifelejtetted Minatot meg Hashiramat. Azért ők brutálisak, még így is, hogy látjuk Madara miket művel mostanában.
Abszolút jogos! Tényleg kifelejtettem!  smirksweat ikszdé ikszdé
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #208 Dátum: 13 dec 17, 18:47:36 »

@Jon97 hagyd már szegény Shikamarut békén.. komolyan tendencia itt hogy ha egy alul-értékelt karakter lerak valamit az asztalra egyből feltételezitek hogy mindenkinek simán menne?

Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #209 Dátum: 13 dec 17, 19:05:52 »

@Jon97 hagyd már szegény Shikamarut békén.. komolyan tendencia itt hogy ha egy alul-értékelt karakter lerak valamit az asztalra egyből feltételezitek hogy mindenkinek simán menne?


Nem bántom Shikamarut, sőt szerintem az egyik legjobb karakter. Kétségkívül a legokosabb, legelőrelátóbb karakter. De azt nem csak ő tudja megcsinálni, hogy a fájdalommal kizökkenti magát a genjutsuból. Én csak arra utaltam, hogy valószínűleg Itachi csak megoldotta volna egyedül is, hogy kiszabaduljon a hang alapú genjutsuból.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!