24 szep 27, 21:17:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Erősorrend - kik a legerősebbek és a leggyengébbek? Miért?  (Megtekintve 60759 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #210 Dátum: 13 dec 17, 19:26:17 »

oké de meséld már el hogy hogyan (kérlek)
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 17, 19:26:48 írta nclearu » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #211 Dátum: 13 dec 17, 20:23:20 »

Mit tudom én Gondolkozik
Azért nem volt teljesen megbénulva, vhogy megszúrná magát. Vagy előhúzna vmit, amiről még senki sem hallott, mint szokta. Mosolyog
De ha megfordítjuk, te hogyan tudtad volna elképzelni, hogy Shikamaru kijön abból a genjutsuból? Valahogy megoldotta. Itach is csak megoldotta volna.
Szerk.: gondolom én... lehet hogy moccanni sem tudott volna. Ez már nagyon részlet, és nagyon elméleti kérdés. Abból indultunk ki, hogy Itachi erősebb, mint Kabuto, és ez szerintem így is van. Ha megnézed, ott Kabutonál volt a hazai pálya. Itachi tapasztaltabb, tehetségesebb, nagyobb ismeretei vannak. Ezért még ha a genjutsuit nem is tudja használni, szerintem erősebb. De mint látod Kanutot sem becsülöm alá, hisz a listámon rögtön alá raktam.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 17, 20:28:39 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #212 Dátum: 13 dec 17, 20:41:45 »

 Hümm-hümm miért ne lehetett volna képzelni?
már Sasukénél láthattuk hogy a genjutsu fájdalom hatására megtörik és tudtuk, hogy Shikamarunak van olyan jutsuja amivel fájdalmat tud okozni magának (am a susanoo is ilyen csak annak a használatát a genjutsu pont gátolja
http://narutobase.net/manga/Naruto/585/9
http://narutobase.net/manga/Naruto/585/10
)

"Vagy előhúzna vmit, amiről még senki sem hallott, mint szokta."
 Pojén ezen logika által Sakura simán erősebb mint Kisame Deidara meg Sasori együttvéve mivel Sakura főszereplő, ezért valamilyen csoda folytán mindig életben marad valahogy...
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 17, 20:43:18 írta nclearu » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #213 Dátum: 13 dec 17, 21:29:50 »

Jogos smirksweat
Attól függetlenül nem tudom elképzelni, hogy ne oldaná meg valahogyan. Ez már nagyon részlet kérdés. Most abban nem értesz egyet, hogy Itachi erősebb, mint Kabuto?
A listám nagyon szubjektív, ráadásul biztos, hogy vmit/vkit kifelejtettem, vagy nem vettem figyelembe vmit. Én magam sem vagyok biztos benne, hogy minden úgy van, ahogy írtam, pedig az én listám. Én így látom a legreálisabbnak. De ha nem értesz egyet vmiben, akkor mond, mert kíváncsi vagyok rá Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #214 Dátum: 13 dec 17, 22:29:36 »

való igaz az apró szubjektivitás mindig elkerülthetlen

nekem tulajdonképpen nincs is jelenlegi listám mivel már annyira meg vannak keverve a dolgok

de akikkel biztosan nem értek egyet

Orochimaru nem értem mit keres egy perfekt jinchuuriki meg egy tér-idő használó felett mikor egyiküket megkarcolni sem tudja a másikuk meg simán szétlöveti bijuudamákkal (láthattuk, hogy a debut bijuudamát alig védte ki, pedig az még egy nagyon kezdetleges kyuubi mód volt)

Nagatot szerintem alulértékeled.. a felette lévő kettőnek már Pein ellen is nehéz dolga lenne a mind a 6 utat röhögve használó Nagató ellen meg végkép nem tartom őket esélyesnek (főleg mivel egyikük sem mutatott akkora tűzerőt hogy egyedül elpusztítsa a CTt)

Kabutot már említettem  Mosolyog
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #215 Dátum: 13 dec 17, 22:41:43 »

Orochimaruval kapcsolatban van benne valami.
Nagatoval kapcsolatban Naruto Peint legyőzte, s az akkori állapotához képest Kabuto sokkal-sokkal erősebb. Nagatonak az erjét meg gyakorlatilag nem is ismerjük. Nagy hátránya a gyenge fizikuma. És nincs megosztott látótere. De most belegondolva, van pár op támadása, amit nem tudom, hogyan védené ki pl.Kabuto Gondolkozik- mondjuk vmi idézéssel.
Kabuto Itachi dologban makacsul ragaszkodok a véleményemhez Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #216 Dátum: 13 dec 17, 22:44:26 »

Amúgy meg lazán eldumálunk mi itt ketten Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #217 Dátum: 13 dec 17, 23:11:37 »

mindig jó matekozás közben arról vitatkozni h két rajz közül melyik erősebb

szerintem Nagató főleg azért verné le Kabutót mert nem lenne ideje remete formába menni.
tulajdonképpen magához bansho teninezi és a humán úttal kiszedi a lelkét
(bár ha remete formában kezd Kabuto, jó esélye van)

Itachival is nyugodtan megcsinálhatja, annyi nehézség lesz hogy préta úttal le kell szívnia a szuszánót ha meg próbálja bekapcsolni (láthattuk hogy nem okoz neki problémát egyszerre használni az utakat
http://dailyanimeart.files.wordpress.com/2013/02/killer-bee-also-captured-by-nagato.jpg
  Mosolyog)

a Kabuto-Itachi dologban sajnálom hogy nem tudunk egyetérteni   Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 17, 23:12:34 írta nclearu » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #218 Dátum: 13 dec 17, 23:25:02 »

Jah, van abban vmi amit írsz. Na mindegy, mára elég volt bye bye
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #219 Dátum: 14 máj 25, 12:22:18 »

Erősen gondolkoztam azon, hogy most írjam le az erősorrendemet vagy később, mert már lassan úgy is vége a naruto mangának és pontosabb képet kap mindenki, de hát, leírom most is meg lehet a végén is, hogy szerintem kik a legerősebbek.

Most, hogy pontosabb képet kaptunk a juuby-rikodou-rikodou tesója-kaguya szálról így az első pár helyezetteim is változtak.

1. Kaguya (Nyilván ő volt a legerősebb hisz ő azt a gyümölcsöt is megette a fáról ami 1000évente terem, valamint a nagy rikodou sennin is megmondta, hogy kaguya még nála is erősebb volt)
2.Juuby-Jelenlegi Uchiha Madara-Rikodou-Sennin (Hármukat azért írtam másodiknak mert nem bírok köztük dönteni, ugyebár juubyhoz kellett rikodou sennin meg a tesója is, hogy lepecsételjék, de rikodou amikor megszerezte juuby chakráját véleményem szerint olyan erőt képviselhetett már, mint juuby, jelenlegi uchiha madara erejét meg már látjuk, kb. ereje olyan lehet, mint full rikodou senninek aki juuby chakrával rendelkezett, szinte majdnem az összes chakrája megvan juubyból neki, ismeri a rikodou erejét is, valamint már két rinnegannal rendelkezik, mint ahogy rikodou, valamint madaranak abból a szempontból előnye van, hogy tudja nagyrészt már a múltat így bír abból tanulni, meg sok új jutsut is, plusz nagy a harci tapasztalata, szóval juuby,uchiha madara, rikodou sennin (persze aki rendelkezett juuby chakrájával) között nem bírok sorrendet állítani)
3. Jelenlegi Uchiha Sasuke+Uzumaki Naruto (na köztük se tudok dönteni, most ketten eléggé helytállnak Madara ellen, meg kaptak "kis" power upot rikodou sennintől is, előtte se voltak gyengék, de most még jobban fel lettek turbózva, valamint a jelenlegi Madara is elismerte mindkettő erejét nem is egyszer)
4. Obito (Az a Obito aki rendelkezett juuby chakrájának egy részével, ő szerintem nagyon kicsit van lemaradva a mostani sasuke meg naruto között, mindkettőt 1v1be megbírná szerintem eléggé szorítani)
5. Hashirama+Minato (Sokszor volt említve, hogy Minato volt a legtehetségesebb meg legerősebb hokage, hashiramáról szintén sokszor lehetett ilyet hallani meg, hogy shinobik istene volt stb. de hashirama ereje nem kápráztatott annyira el, hogy Minato elé csak úgy bebírjam tenni, szerintem ketten eléggé nagy harcot lebírnának tolni és mindketten megizzadnának, Minatonak sokat dob az is, hogy ő az egyik legeszesebb shinobi szerintem és nagyon gyorsan rájönne a gyenge pontokra, szerintem Minato+Itachi+Kabuto+Orochimaru, ők négyen a legtaktikusabb shinobik, de szerintem Minato+Itachi a legjobbak ebbe)
6. Nagato+Itachi (Ők ketten eléggé jó harcot lebírnának szerintem tolni hashirama+minato ellen, de véleményem szerint egy ici-picit, de csak egy ici-picit vannak ők ketten lemaradva a hashirama,minato-tól, egy harcot megnéznék azért 2v2be ahol Nagato+Itachi vs Hashirama+Minato harc van Nevet Biztos izgalmas lenne, és nem egy pár perces mecs)

Na, szerintem ezek a személyek a legerősebbek, többet már nem akarok írni, mert ebbe a 6legerősebbe is van vagy 10-12 személy
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 25, 12:24:01 írta Mach5 » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #220 Dátum: 14 máj 25, 13:23:35 »

Érdekes meglátás, hogy Juubitonál erősebb a mostani Naruto és Sasuke. Első látásra hülyeségnek gondoltam, de belegonolva Sasuke rinneganja brutális, Narutonak ott vannak az igazságkereső gömbök. Nem is az a kérdés, hogy ketten együtt legyőznék-e, hanem hogy 1v1-ben.  Narutonak az elképesztő chakra mennyisége, meg a fekete cuccok vannak, Sasukénak a tökéletes Susanoo (azt hiszem, legalábbis), és a rinnegan. Obitonak ez mind megvan, de pl. a rinnegant nem használta, a kamuit sem. Á, asszem igazad van, de csak egy nagyon kicsit van lemaradva.
Amivel viszont nem értek egyet, az az, hogy Minato egyenlő félként tudna küzdeni Hashiramával. Minato szerintem Hashirama után jön. Egyszerűen Hashiramanak brutális jutsujai vannak, hiába sokkal okosabb Minato.
Utánuk nálam is Itachi és Nagato jön, ebben a sorrendben.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 25, 13:25:31 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #221 Dátum: 14 máj 25, 22:15:48 »

Juubitó szerintem kikapna, ha Kishi nem veszi el a Kamuiját, talán erősebb lett volna a két főszereplő mostani verziójainál, de nem így történt

"6. Nagato+Itachi (Ők ketten eléggé jó harcot lebírnának szerintem tolni hashirama+minato ellen)"

nem tudom mi a viccesebb, hogy Nagato meg Itachi osztoznak a helyezésen (miközben egyikük egyértelműen erősebb) vagy, hogy szoros meccset nyomnának az elsővel és a negyedikkel...

a legröhejesebb az egészben az, hogy a "Ki nyerne" topicban már mindkettő ki lett vesézve néhány hónappal ezelőtt, lehet, ide is kéne néhány elfogulatlan tag, akik nem sajnálják az idejük tízezredjére is elmagyarázni az egyértelműt. Mint a narutobase.neten KidGamer65
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #222 Dátum: 14 máj 26, 14:59:44 »

Azon mégis mi lenne vicces, hogy nem bírom eldönteni, hogy Nagato vagy Itachi az erősebb? Nem hinném, hogy olyan nagy különbség lenne kettejük ereje között, hogy ezt úgy hozd fel mintha én nem bírnám eldönteni, hogy Itachi vagy Konohamaru a jobb vagy Nagato vagy Konohamaru, de ha te ennyire profi vagy, hogy kapásból bebírod lőni, hogy Itachi vagy Nagato erősebb akkor grat neked, de szerintem közel se egyértelmű, hogy köztük lehessen dönteni, hogy mégis ki az erősebb meg a gyengébb.
Nagato+Itachi vs Hashirama+Minato harcot se érzem viccesnek, történetek alapján Hashirama+Minato elverné Nagato-t+Itachi-t, de mint már említettem Hashirama nálam leszerepelt ahhoz képest, hogy shinobik istenének hívják, sokat nem mutatott, hogy nyíltan lebírjam írni, hogy na akkor ő+Minato úgy bealázná Nagato-t+Itachi-t, hogy csak na, valamint ha nem veszed észre azt is mondtam, hogy Hashirama+Minato talán elverné őket, de itt se bírok hasra ütésszerűen dönteni, hogy most 2v2be elverik őket két perc alatt..
Egy biztos, ha 2v2be harcolnának mind a négyen megizzasztanák egymást.
Amúgy az egyértelműen erősebb nálam azt jelenti, hogy könnyen elverné a másikat már pedig Itachi nem verné el könnyen Nagato-t se Nagato Itachi-t.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 26, 15:12:11 írta Mach5 » Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #223 Dátum: 14 máj 26, 21:03:06 »

Azért mert egyértelmű. Az egyiküknek van olyan technikája, ami ellen a másikuk semmit nem tud csinálni, ez fordítva viszont nem igaz. Az ilyen meccsekre mondják azt, hogy "mid diff". Nem kell sokat gondolkodni rajta. Pl a Kabuto vs Itachi az keményebb dió és tényleg agyalni kell rajta (csak, hogy hozzak egy ellenpéldát)
http://narutobase.net/forums/showthread.php?t=238931&page=5

Hashirama nem mutatott fel semmit (egy faszobron kívül, ami blokkolt több, mint 10 susanoo karddal átdöfött bijuudamát és hatástalanította a teljes Kyuubit Susanoo páncélostul)  Hümm-hümm biztos nagyon izzadna valaki ellen, akinek a harcstílusa ("már a genjutsumban vagy") nem is működik a rengeteg klón miatt + akinek a legerősebb technikája egy 50%os nyolcfarkú Kyuubihoz sem volt elegendő.

"Amúgy az egyértelműen erősebb nálam azt jelenti, hogy könnyen elverné a másikat már pedig Itachi nem verné el könnyen Nagato-t se Nagato Itachi-t."

Az egyértelműen legyőzné azt jelenti, hogy egyértelműen legyőzné, nem hogy könnyen. Ha csak az ilyen "Pein - alap Kakashi" erőkülönbözeteket számítod, akkor nem "Erősorrend"et írsz, hanem súlycsoportokat és az 5ödik helyezettől lefelé, mindenhol lesz legalább három ember.
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #224 Dátum: 14 máj 26, 21:32:37 »

Ha Nagato bekap tsukuyomit akkor kétlem, hogy kibírna belőle jönni, nem Pain ellen harcol az itachi hanem Nagato ellen ergo 1v1, láthattuk, hogy itachi amikor leamaterasuzta Nagato-t akkor Nagato Edonak köszönhetően élte túl hisz nem bírta elszívni csak lelökni magáról már pedig amikor lelökte már csontváz volt és jöhetsz azzal, hogy de hát Kabuto irányította meg stb. amikor azt láttuk, hogy nem képes elszívni az amaterasut csak lelökni magáról amihez idő is kellett neki, ráadásul míg kap egy amaterasut és azzal van elfoglalva, hogy lelökje magáról addig itachi lepecsételheti akár karddal (láthattuk, hogy Orochimaru egy szót se bírt kimondani és már lelett pecsételve, valamint ha jól emlékszem Nagato-t is lepecsételte már az itachi) persze kettőjük harca nem lenne ilyen könnyű mint ahogy leírtam ezért is írtam egy sorba őket mert nem bírom eldönteni ki az erősebb.

Az meg, hogy hashirama faszoborral bírt alkotni valamit mit számít amikor Madara lebecsülte a Hashiramát és egyenest nekifutott ismétlem, nekifutott annak a szobornak, addig Itachiról vagy akár Nagatoról tudni lehet, hogy megfontoltabbak és nem mennek gondolkozás nélkül egy 50emeletes szobornak vagy kitudja mennyi volt az, Madara elbízta magát a kyuubival meg a páncéljával és úgy döntött, hogy nekiszalad annak, de kétlem, hogy ezt Itachi megtenné vagy Nagato, már pedig ha nem futnak neki akkor sokat nem ér hashirama azzal mert Itachihoz vagy Nagatohoz képest nem hinném, hogy gyorsabb lenne az a szobor, hogy majd Hashirama azzal kergeti őket.. Nevet Főleg, hogy nagatonak ott van a láthatatlan kaméleon is amivel itachit szintén bírja segíteni, arról meg nem tudok, hogy hashirama látja a láthatatlan dolgokat sőt mi több azzal a nagy tömegű szoborral még kergeti is őket.

50%os nyolcfarkú Kyuubihoz hozzászólva pedig az Pein volt, az a Pein aki már előtte ledöntötte a konohát (a legerősebb falut) köztük Kakashit is megölte (legerősebb shinobik közé tartozik) valamint még sennin mód naruto ellen is harcolt előtte és utána jött a nyolcfarkú kyuubi. Valamint említve is lett, hogy Nagato sokkal gyorsabban és erőteljesebben bírja használni a technikáit, mint amikor 6testtel szaladgált.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!