24 jún 17, 18:17:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Erősorrend - kik a legerősebbek és a leggyengébbek? Miért?  (Megtekintve 57987 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #90 Dátum: 10 júl 25, 15:20:20 »

...

Pontosan azt olvasd rajta. Nevet
A Harmadik nem jártatta feleslegesen a száját. Ha azt mondta, hogy a Negyedik jobb volt nála, akkor az úgy is volt. Mosolyog
Azért azt meglestem volna, hogy Orochimaru mihez kezd az Első és Második ellen. kacsint Persze, hogy röhögcsélt, hiszen az uralma alatt álltak és nem kellett félnie tőlük, de ha a Hashirama és Tobirama nekiesik, neki meszeltek volna. Nevet
Orochimaru elszámította magát...? Hát igen. De a beképzeltség is "gyengeség" a harcban, mert téves következtetésekhez és ezáltal kudarchoz vezethet. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 25, 15:20:57 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #91 Dátum: 10 júl 25, 15:26:49 »

Kezdjük ott, hogy ha úgy van, mrá a legelején leszúrhatja Sarutobi-senseit, amikro a kezébe döfte azt a kunait, onnantól játék volt, és pechére végülsi Sarutobi összehozott egy "erkölcsi győzelmet", amúgy meg... időt nyert Konohának,d e végülis ő belehalt, Orochiamaru túlélte, ha csak a csatát nézzük, msát nem, ezt nem mondanám győzelemnek.
Szerintem egyébként ő is megálta volna úgy a helyét a zombi-duóval szemben, mint a harmadik, Orochiamru midnenképepn a manga egyik legerősebb karaktere, de, és ez egy nagy de, az utolsó soroddal, és az utolsó mondatoddal teljesen egyetértek, és pont az az oka amit ott írtál, hogy Orochiamrut ennyiszer láttuk többé-kevésbé felsülni. Neki tulajdonképpen ez az Achilles-sarka.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 25, 15:39:32 írta STM » Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #92 Dátum: 10 júl 25, 15:38:22 »

Shinot a leggyengébbnek..? Szerintem azért elég erős, akárkit le tudna győzni, mivel minden bogarat irányít, az ellenfél nem tud mindenhova nézni, egy kicsit nem figyel és shino bogarait benyeli. Onnantól kezdve meg megmérgezi és jön a többi bogár amik beterítik és megölik....

Ezért mondtam, hogy az én szememben.. Mert ha tényleg az erőt nézzük, akkor erős. De a bogarai nélkül semmit nem tud. Míg ha pl. Kibát nézzük akineki ott van Akamaru, akkor Kiba Akamaru nélkül is ér valamit.

Amúgy én még Sai-t mondanám gyengének. Ő a rajzolós jutsujaival közelharcban nem tudna sokat mutatni pl. Lee ellen (bár lehet hogy tud egy kicsit taijutsuzni, de már nem emlékszem => bocs ha hülyeséget írtam)
Naplózva

....................................................................................................................
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #93 Dátum: 10 júl 25, 16:11:30 »

Akkor már itachi is gyenge az ms és a sharingan nélkül... meg sasuke is, meg naruto is a rasengan nélkül, meg kakashi is az összes jutsuja nélkül. A karakterekhez hozzá tartoznak a jutsujik, máskülömben értelmetlen lenne az egész.  smirksweat Akkor már street fighter is lehetne a címe, mert csak verekedni kell, de semmi különleges képesség nincs.
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #94 Dátum: 10 júl 25, 16:29:05 »

De Itának, Narutonak .....nem csak egy féle jutsuja van. Shino meg Tenten csak "töltelék" szereplők, ezért vannak csak "így" kidolgozva, kellett nekik valami képesség és jobb nem volt...

DE EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM
Naplózva

....................................................................................................................
Alexa
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 137


« Válasz #95 Dátum: 10 júl 25, 16:52:09 »

Amúgy én még Sai-t mondanám gyengének. Ő a rajzolós jutsujaival közelharcban nem tudna sokat mutatni pl. Lee ellen (bár lehet hogy tud egy kicsit taijutsuzni, de már nem emlékszem => bocs ha hülyeséget írtam)[/color][/b]

Sai szerintem nem éppen gyenge.  Gondolkozik Emlékezz csak arra a jelenetre, amikor Naruto először találkozik vele, amikor Sai fent ül a tetőn. Chouji mondjuk elég könnyen szétnyomja a hatalmas kezeivel a tinta-oroszlánokat (asszem azok voltak), de ha nem lenne erős, nem lenne ANBU-s, és gondolom csatában nem hagyta volna hogy szétnyomják azokat a kiscicákat. Ezen kívül Narutot is könnyen lenyomhatta volna akkor még... Naruto megtámadta a kunaival Sai pedig visszatartotta a kardjával. Shikamaru se ért ellene sokat, (persze csak arról a pár pillanatról beszélek, hosszabb kimenetelü csata alatt 3v1-ben nyertek volna Narutoék, Shikamaru kitalált volna valamit). A tinta-egereivel könnyen feltudja mérni a terepet, ami által sok információt szerezhet az ellenségről, ez is valamilyen szinten erősíti őt. Mostanában nagyon elnyomták Sai szerepét, szerintem sokkal többre lenne képes, mint amit láttunk tőle. Narutohoz viszonyítva most már gyenge, de alapjábavéve nem az.  Mosolyog
(közben újranéztem a részeket, és még mindig nem tudom eldönteni, hogy mik azok az kiscicák amiket Sai rajzol)
Naplózva

Everybody chicken!!
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #96 Dátum: 10 júl 25, 18:08:15 »

De Sai akkor is csak messziről és lesből támadott + azóta Narutoék is erősödtek. Az, hogy ANBU-s nem  feltétlenül azt jelenti, hogy erős, lehet, hogy jól tud kémkedni és azért alkalmazzák, mint itt is az elején ha jól emlékszem.

Meg még Temari se "túl erős". Sasuke/Naruto ráküld egy Chidorit/Rasen Shurikent és a legyezőjének máris annyi (valszeg). Utána már ő se ér sokat....
Naplózva

....................................................................................................................
Alexa
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 137


« Válasz #97 Dátum: 10 júl 25, 18:33:27 »

Jó, tényleg lesből támadott, de a végén azt is említettem, hogy Narutohoz viszonyítva gyenge, de pl Inomalachoz képest erős (szerintem Ino a leggyengébb). Nem láttunk tőle olyan sok mindent. Viszont ha megnézed azt a részt, amikor Sasuke és Narutoék találkoznak, ott is elég gyorsan lereagálta a helyzetet, és megmentette Narutot.
Wikin megnéztem Sai-t, azt írja, hogy Danzou szerint Sai a legerősebb ebből a generációból. És tényleg, épp ezért küldte őt Sasukéért. Nem hiszem, hogy egy holmi, kémkedő ninját elküld a "nagy" Uchiha Sasukéért.

Amúgy Temari jounin, azaz vszeg nem gyenge a legyezője nélkül sem, és tőle sem láttunk sok harcot. Ami komolyabb az Shikamaru elleni harc volt, de ott inkább az IQ harca volt a lényeg. Ő ugyanolyan mint Shikamaru, csak lányban.
Naplózva

Everybody chicken!!
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #98 Dátum: 10 júl 25, 18:48:14 »

Jounin meg ANBU nem véletlenül lesz valakiből. Ez a generáció igencsak erősre sikerült. Mindenkinek megvan az amiben nagyon jó és mindenkinek van gyengepontja. Ha a magasabb szintűeket nézzük Narutohoz vagy egy kagéhoz képest oké hogy gyengébbek de ez csak szintkülönbség.
És egy csata kimenetele bármin múlhat még egy kezdőnek is lehet szerencséj lásd Konohamaru és Pein esetét. Egy genin legyőzött egy Elég tápos embert.
Most a legerősebb 5 Naruto Bee Sasuke Madara és Kabuchimaru
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #99 Dátum: 10 júl 25, 21:05:56 »

Jó de konohamaru a rasengannal gyűrte le a pein testet.. aki nem is számított rá, hogy pont egy kölyök fogja őt legyőzni.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #100 Dátum: 10 júl 26, 23:28:51 »

...

Na de Chakra - sama, én ezt nem is vitatom. Oro mihez kezd az első kettő ellen? Szerintem láttunk már tőle olyan jutsut, amit talán be vethet kacsint Mellesleg nem azzal kel törődni, h ő mit tenne (hosszu lenne levezetni), hanem az a releváns, h ő képes bármi holtat vissza hozni az élők sorába. Szerintem még bőven tudott volna kit vissza hozni, pl Hanzout is akár +nak oda. Neki épp az, h nem kell ilyesmin aggódni, hisz ő irányit. ő akkora zseni, h véghez tudja vinni. Értelme van, tehetsége és ereje is. Láthattuk érzelem mentesen harcolni a kyuubi ellen, ahol nincs mámor, h megmutattuk a senseinek h itt vagyunk, vagy tulzott mohóság h most enyém a test. Itt harc volt, és az edo tensei olyan jutsu, amivel igen igen kevesen tudnának akármit is kezdeni, hisz még Tobi is maga alá csinált, ezt te se tagadhatod:)

Viszont a beképzeltséget én nem fedezem fel. Nem arroganciából nem támadta meg Sarutobit, véleményem szerint, hanem h elégtételt vegyen, szenvedni lássa. Tipikus jó rossz harc. A jónak esélye se lenne, de a rossz addig ugat és röhögcsél mig megnem hal.

Sose értettem a filmekben is, h amikor a sz*rrá vert jófiu fejéhez fegyvert nyomnak és csak megkéne huzni a ravaszt, a gonosz elmeséli az élettörténetét az első puszitól a himlőig, és a majdnem halott jó egyszerre csak erőt gyüjt, hiába van keze lába törve, még lebunyózza, majd lefut egy Bolt féle sprintet és megmenekül -.-"
Naplózva







Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #101 Dátum: 10 júl 29, 02:14:52 »

Tobi nem magától az Edo Tenseitől csokizott be igazán, hanem az utolsó koporsó "tartalmától". ^^

Másrészről pedig szép és "jó" az Edo Tensei, ha van időd végrehajtani. De ha éppen egy Első és Második Hokage ugrik a torkodnak, akkor nincs. ^^ Ráadásul Sarutobi-sensei is megakasztotta a harmadik koporsót, akkor pont a Második ne lenne képes rá, akiről tudjuk, hogy ismerte az Edo Tenseit? kacsint

"A jónak esélye se lenne, de a rossz addig ugat és röhögcsél mig megnem hal." <--- Pont erről beszélek. Nevet Ez mi, ha nem beképzeltség? Azt hiszi, már sínen van, övé a győzelem és megengedheti magának ezt a lazaságot. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #102 Dátum: 10 júl 29, 10:35:24 »

Jó,evidens, tekintsük annak.

De Orora semmi képen nem támadhat az első kettő.

Másrészt az meg szemszög kérdés, ha nem lenne az Edo, akkor nem lenne utolsó koporsó ^^ Szal a kettő össze függ, és minél több az erős halott, annál jobb ^^

Szerintem nem olyan eget rengető az edo tensei lassusága, pláne ha meglepetés szerüen használják.

Rátértünk vhogy az első és második vs oro harcra?  Hmm?
Naplózva







Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #103 Dátum: 10 júl 29, 11:00:48 »

Hát ha lassúság akkor a Sennin forma elérése se 2 pillanat, és a békadalos genjutsu is idő. Vannak dolgok amikhez idő kell de ez nem ront a technika erősségén, Max ha az időzítés rossz az ellenfél megtudja akadályozni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ali-G
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 116

MenőőMen


« Válasz #104 Dátum: 10 aug 02, 14:36:19 »

Az élők között nézve szerintem ss a jelenlegi képességek szerint, szerinem a legerősebbek:

1. Saske
2. Naruto
3. Kisame
4. Killer Be
5. Gaara

Tobit is beraknám a felsorolásba, de nem tudjuk, hogy pontosan mit tud. De mivel nem nagyon lehet megsebezni, márcsak ezért is Top 10es

Halottak közül még Itát, Dei-t, Jiraiya-t és Peint is beraknám a TOP10-be
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!