24 jún 17, 18:46:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Erősorrend - kik a legerősebbek és a leggyengébbek? Miért?  (Megtekintve 57991 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #60 Dátum: 10 júl 22, 23:05:19 »

... Na de Danzou papát aki szerintem erősebb volt a 4. hokagénál... ...

Szép álom. ^^ Kár, hogy Danzou valahol Sarutobi-sensei szintjén volt, ill. valószínűleg gyengébb volt nála. A Negyedik viszont az eddigi legerősebb Hokage, ez nem egyszer elhangzik. Továbbá Sabutobiban sem Sharinganokat, sem az Első Hokage DNS-ét sem láttuk soha. Mégis elintézte az Első és Második Hokagét, ráadásul Orochimarunak is rendesen alágyújtott. És mindezt 68 évesen. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #61 Dátum: 10 júl 23, 00:12:40 »

Láttuk a Tobi vs Yondi harcot ^^

Nem hiszem h Danzou ügyesebb lenne mint a "világ ura leszek" Tobi ^^ pláne a harcuk után még egy gyors kis teleport és pecsét a kyuubival. Rutin kis feladat.

Amilyen sebessége van a Yondinak még az Izanagit se lenne szegénynek ideje használni.

Ha egy uj listát akarnák összehozni, ami nem a legendás szereplőkből áll, hanem a part1től kezdve, a mostani információk alapján:

1. Itachit mégis csak megtenném előre holt versenyben a Yondival és Orochimaruval. - Itachi legyőzné Orochimarut a sharingan miatt, viszont a Yondi gyorsaságával nem tudna mit kezdeni, viszont Oro meg legyőzné a 4iket Nevet
2. Pein
3. Sasuke eddigi MS el.
4. Naruto most a kyuubi chakrájával.
Naplózva







Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #62 Dátum: 10 júl 23, 13:40:21 »

Az Izanagit szerintem a Yondi is bekapta volna mivel hiába gyors az a jutsut egyszerűen nem lehet megúszni...csak ha van 1 tökéletes védelmed mely egyben 1 tökéletes támadás is, hogy azonnal reagálhass amint vége a technikának...persze én is azt mondom, hogy a 4. volt a kor legnagyobb shinobija de azért Danzou papa fix, hogy meg tudta volna cummantani.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #63 Dátum: 10 júl 23, 15:39:36 »

Na írok én is 1 listát a Bijukat önállóan nem számolom

tehát: 1,Rikodu/
           2,Senju Hashirama
           3,Pein Hat ujja (jav:Útja) Nevet Nevet
           4,Namikaze Minato/Fiatal Madara
           4,Itachi/Sarutobi Hruzen/Danzo
           5,Sasuke/Naruto (végre úgyis ugyanolyan erősek lesznek,ennek fügvényébe mehetnek föjjebb)
           6,Sasori/Orochimaru/Kabuto/Jiraya
           7,Kisame/Méh/Raikage
           8,Kakashi
          
Hirtelen ennyi Nevet Várom az észrevételeket  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 23, 22:15:39 írta Nucklear » Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #64 Dátum: 10 júl 23, 16:17:21 »

hirtelen annyi hogy az Pein hat test,nem 6 ujj xD
illetve hogy Sasuke leverte Danzout szóval szerintem neki előrébb kéne lennie. Plusz Yondaime is mehet véleményem szerintem Hashirama mellé,és ha Kakashi a nyolcadik,akkor Kakuzu simán 7,mivel Kakashi-Ino-Chouji triót nem kcisit szopatta xD

most így hirtelen ennyi^^
Naplózva

Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #65 Dátum: 10 júl 23, 20:27:38 »

Na írok én is 1 listát a Bijukat önállóan nem számolom

tehát: 1,Rikodu/
           2,Senju Hashirama
           3,Pein Hat ujja
           4,Namikaze Minato/Fiatal Madara
           4,Itachi/Sarutobi Hruzen/Danzo
           5,Sasuke/Naruto (végre úgyis ugyanolyan erősek lesznek,ennek fügvényébe mehetnek föjjebb)
           6,Sasori/Orochimaru/Kabuto/Jiraya
           7,Kisame/Méh/Raikage
           8,Kakashi
          
Hirtelen ennyi Nevet Várom az észrevételeket  Nevet

Nane.. -.- Itachi egy szinten áll sarutobival..? és danzouval? lehetetlen. Sasori Orochimaru kabuto jiraiya trió? xD Orochimaru sokkal erősebb kabutonál, jiraiya is erősebb kabutonál, sasori is erősebb nála, sasorinál erősebb orochimaru, és talán jiraiya is, és jiraiyanál erősebb orochimaru. kisame méh raikage? Ez rosszabb páros mint az előző 2... kisame gyenge utánzata lazán legyűrte killer bee -t, raikage meg jóval erősebb mint killer bee. Talán 1 szinten állhat kisame és raikage, de talán kisame még nála is erősebb lehet a kardja miatt, ugye raikage eleve nem jinchuuriki, és sokkal kevesebb lehet a chakrája mint az öccsének, tehát elszívja kisame a chakráját és lefejezi. Még a végső technikához sem kell nyúlnia.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 23, 20:28:36 írta Suigetsu » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #66 Dátum: 10 júl 23, 21:26:47 »

... Oro meg legyőzné a 4iket ...

Olvasd el az előző hsz-em.

Az Izanagit szerintem a Yondi is bekapta volna mivel hiába gyors az a jutsut egyszerűen nem lehet megúszni...

Az Izanagi védelmi jutsu, nem lehet vele támadni, csak megúszni dolgokat.

... kisame gyenge utánzata lazán legyűrte killer bee -t...

Abban igazad van, hogy Kisame rendesen alágyújtott Gyilkos Méhnek, de az a "gyenge utánzat" csak a Vízalatti börtön jutsu közben, a hatalmas vízkupola alatt cserélt vele (http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/487/16). És a vízbuborék szétpukkanása után már nem volt bunyó. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #67 Dátum: 10 júl 23, 21:52:34 »

Valamiért nekem ujj volt az eszemben Nevet nem tom mért Nevet Kabutot amúgy a mostani,Összeolvasztott formát értem Kisame Raikage és Méhet azért írtam egybe mert Kisame és Méh villám elemű Danzo meg szerintem jóval erősebb volt mint Sasuke,de Nem érvényesítette mert egyrészt lenézte Sasukét,mellesleg meg Tobi ott figyelte hogyha baj lenne.Sasorival meg nem értem mi bajotok Sakuráék csak azért győztek mert Sakurának ugye elötte szerzett Sasori mérgéből és csinált ellenszert.És nem tudom miért lenne lehetetlene hogy egy szinten áljon Sarutobi Danzo meg Itachi.Mindhárom rengeteg technikát ismert.Na első körben ennyi. Neeem
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #68 Dátum: 10 júl 23, 21:54:19 »

Mit olvassak rajta?

Az h Sarutobi befütött Orochimarunak? Vagy h a 4ik az eddigi legerősebb hokage?

Az a Sarutobi vs Oro inkább elégtétel volt, és vmilyen bosszu minthogy igazi vérre menő csata, a végén meg elszámolta magát.

Ha a Kyuubi, Sasuke vagy például a Sasuke cs Itachi harcot vesszük alapul, akkor marhára nem ugy végződött volna a harc kimenetele. Oro csak állt röhigcsélve amig a másik 2 kage harcolt. Ha használja azt a fehér kigyós vagy a Yamata no Orochi jutsut hozzá, akkor Sarutobi nagyon hamar elvérzik. Vissza térve Minatora pedig legeslegrosszabb esetben is mind2en meghalnak.
Naplózva







balon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 131



« Válasz #69 Dátum: 10 júl 24, 01:33:32 »

itt az én sorrendem, amit már tegnap megírtam szépen csak elfelejtettem elküldeni.
1. Rikudou Senin remélem nem kell hozzá magyarázat h miért
2. Yondaime, Nagato, Yondaime a legerősebb hokage, Nagato rinengan képességei alapból ütnek
4. Hashimara, legyőzte Madárt és tudta irányítani a bijuukat
5. Madara Hát ő a legerősebb uchiha, fms,
6. Raikage olyan gyors mint a yondaime, bijuu szintű chakra
7. Hanzou felvette a harcot a 3 legendás saninnal , nem tudom mi lett annak a vége azt hiszem még győzött is.
8. Itachi eléggé tehetséges volt ahoz h megkapja a 8. helyet, ms , susano extrái.
9. Killer Bee, Naruto, Killer Bee eléggé tapasztaltan irányitja a bijuuját, Naruto meg a senin mód miatt, került egy szintre a gyilkos méhhel.
lehet belekötni P.I.M.P.
Naplózva


Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #70 Dátum: 10 júl 24, 01:39:28 »

Ez nem rossz,csak annyi hogy Hnazou nem egyedül harcolt a 3 Sanninnal,tehát nem biztos hogy ő olyan nagy ász volt. Lehet hogy csak a serege volt erős.
És még Bee-Naruto páros mellé bekerülhet simán Sasuke,esetleg Kisame(vagy mindketten). Illetve a Raikage is max Itachi mellé mehetne,erős de túl forrófejű,nem tud annyira gondolkodni egy harcban,ami miatt kissé hasonlít fiatal Uchihánkra xD
Naplózva

balon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 131



« Válasz #71 Dátum: 10 júl 24, 01:59:36 »

akkor Hanzou ki,Kisame  be (kifelejtettem) , kisame legyőzte killer bee-t bár nem volt teljes a csata, de végül is ő győzött volna. Sasuke addig nem kerülhet be amíg nem tudjuk mire képes az fms e. addig ezeknél gyengébbnek számít nálam.
Naplózva


biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #72 Dátum: 10 júl 24, 12:09:31 »

Amúgy nem lehet egyértelműen megalapítani hogy ki a legerősebb kiv. rikodout.
Hiszen a körülmények is nagyban befolyásolják egy csata kimenetelét. Mondjuk a sasuke vs oro küzdelemben orochi nem nyerhetett hiába volt erősebb, mégpedig azért dőlt el mert orochi nagyon kivolt éhezve a sharinganra de arra nemszámithatott hogy az egyesülésnél így betud tenni a sharngan.

Amúgy ha valaki Narutóval akarna harcolni életre halálra akkor biztosan narutó győzne mert a főhős sohasem veszíthet egy animéban.

A naruti vs peinről meg annyit hogy lehet hogy pein rengeteg csakrát elhasznált mielőtt harcoltak volna, de akkor is minden jutsuját felhasználta naruti ellen.
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #73 Dátum: 10 júl 24, 13:11:25 »

Naruto nem azért verne el bárkit, mert ő a főhős hanem azért, mert csak ő szúrhatja el a harcot. Kagebushinokkal és olyan mennyiségű csakrával amivel rendelkezik + egy rasengannal optimális esetben verhetetlen.

Orochimarutól sose láttunk megfontoltságot amikor harcolt pedig ha komolyan vette volna az ellenfeleit nem veszít csatát.

Mistich Hanzou korának legerősebb shinobija volt.

szépen lassan én is megcsinálom az új listám...

1. Rikudou Senin
2. Yondaime
3. Nagato, Naruto, Saske, Bee
4. Hashirama, Sarutobi, Hanzou, 4.raikage, Itachi
5. Madara, Tobirama, Danzou, Oro, Jiraya
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 24, 13:59:09 írta kakesz » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #74 Dátum: 10 júl 24, 13:43:08 »

Én is csináltam 1 listát, de csak a jelenleg még élők között. Naruto kyuubi kontrollját es Sasuke EMS-ét nem számolom még bele, mert nem tudni mit hoznak ki belőle.

Nos nézzük:

1.  Uchiha Madara (teleport, sztem jelenlegi mezőnyben még senki nem tudja vele felvenni a versenyt)
2.  Raikage
3.  Tsuchikage  (Azzal a repkedős doton-os cuccával nekem elég nagy shionbinak tűnik az öreg. Mosolyog )
4.  Kisame
5.  Naruto
6.  Sasuke
7.  Gaara
8.  Killer Bee
9.  Mizukage
10.Kabuto (Azért tettem ide, mert azon kívűl, hogy Edo Tenseit mutatott még nem tudjuk miként képes használni)


Igazából több shinobit is lehetne közel 1 szintre rakni, úgyhogy én inkább azt mondanám, hogy ez a 10 ember a többi ninja felett áll.





Naplózva

Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!