24 jún 14, 17:44:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Erősorrend - kik a legerősebbek és a leggyengébbek? Miért?  (Megtekintve 57942 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #45 Dátum: 10 júl 21, 20:21:38 »

Szerintem Madara, Kabutomaru, Sasuke,.....és persze Naruto az ászok. Amúgy meg Itachi tényleg beteg volt de Sasuke csúnyán megtörte a tsukoyomit+ a raikagét és a többi kis surmót is csúnyán lerendezte. És most ráadásul még a bratyó szemeit is megkapta Nyelvesít Szval én első helyre madarát Madarátt/Tobit(?) tenném aztán Sasuke és Naruto utánna meg Kabutomaru....
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #46 Dátum: 10 júl 21, 20:28:33 »

Ha nem is nőte túl, de legalább egy erőbe kéne vele sorolni.
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #47 Dátum: 10 júl 21, 20:31:18 »

Hát billeg a léc kettejük között de én remélem, hogy legalább 1 picivel erősebb lesz elvégre a susanoo a tökéletes védelem és a tökéletes támadás egyben.... Egy bijuu szintjét tuti, hogy megüti. De persze én elfogult vagyok >.<#
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #48 Dátum: 10 júl 22, 03:10:17 »

Amúgy meg Itachi tényleg beteg volt de Sasuke csúnyán megtörte a tsukoyomit+ a raikagét és a többi kis surmót is csúnyán lerendezte. És most ráadásul még a bratyó szemeit is megkapta Nyelvesít Szval én első helyre madarát Madarátt/Tobit(?) tenném aztán Sasuke és Naruto utánna meg Kabutomaru....

1. Nagyon nem tudni Ita hány százalékon üzemelt és a Saskéra küldött genjutsuvalse megölni akarta.
2. Saske Bee ellen 2X meghalt volna(csak a taka megmentette)
3. Raikage is megölte volna. (ebbe bele lehet kötni)
4. Mizukage szétolvasztotta volna (zetsu...)
5. Tobit és Madarát is lerendezték.

Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #49 Dátum: 10 júl 22, 06:26:54 »

Gondoltam felállítok egy erő sorrendet, ahogy jelen állások szerint látom a dolgokat:
Rikudou Sennin
Madara Uchiha
Itachi Uchiha (vagy a mostani ultimate Sasuke itachi szemeivel  Kúl)
4. Hokage
1. Hokage
Nagato (6 test)
Raikage
Orochimaru (vagy kabuchimaru, csak tőle még nem láttam semmit, de gondolom ugyan azt tudja, mint orochimaru)
3. Hokage
Kisame
2. Hokage
Killer Bee
Jiraiya
Sasuke Uchiha
Naruto Uzumaki
Deidara
Kakuzu
Kakashi Hatake
5. Hokage
Meg még a többiek.. egyelőre ennyi. majd még bővitem, csak most hirtelen ennyi jutott eszembe. Nevet
Szerintem korrekt sorrend, tekintve, hogy Itachi majdnem egy szinten, vagy erősebb volt Madara Uchihánál, ergo Pein semmiség lenne neki.Sasuke pedig azért van ennyire alul, mert (a warcraft 3 battle royaleban legyőztem őt az összes fentebb lévő karakterrel Nevet) a hokage szintet lehet hogy eléri, de szerintem az 1. és a 2. hokage sem lett hiába hokage, meg jiraiyát sem azért választották volna meg hokagénak, hogy csak úgy irányítson, mert nincs senki, hanem mert őt látták a falu legerősebbjének. És a Raikage öccsével se bírt el, akit amúgy kisame gyenge hasonmása elvert. Naruto pedig azért van alatta, mert lehet hogy tudja a rasenshurikeneket dobálni, de sasuke a sharinganjával kikerülheti őket, (főleg a mostanival) meg ott lesz a mangekyou sharingan is, simán genjutsuba ejtheti narutot, ő meg már nem tud sokat tenni ellene, tehát még fejlődnie kell sasuke ellen. Kakashi pedig azért van alattuk, mert mondta a kakuzu résznél, hogy naruto erősebb lehet nála, ugye a rasen shuriken miatt, meg a mostaniak miatt is, pl sage mod, kakashit elverte pein, (mondjuk narutot is) de naruto legalább kinyirt egy csomó testet.
A többi meg gondolom logikus..
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 22, 06:32:04 írta Suigetsu » Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #50 Dátum: 10 júl 22, 13:26:21 »

Idézet
1. Nagyon nem tudni Ita hány százalékon üzemelt és a Saskéra küldött genjutsuvalse megölni akarta.
2. Saske Bee ellen 2X meghalt volna(csak a taka megmentette)
3. Raikage is megölte volna. (ebbe bele lehet kötni)
4. Mizukage szétolvasztotta volna (zetsu...)
5. Tobit és Madarát is lerendezték.
Jó igaz hogy a Killer Bee kétszer kinyírta volna, viszont ott szerintem csak csúnyán alábecsülte.. mert utána viszont egyből kiütötte. És hát a Raikagét pedig szerintem minden túlzás nélkül csúnyán lezúzta...őt csak a Kazekage gaara mentette meg. És Itachinak azért mindent be kellett vetni ellene...de azt elismerem hogy tényleg nem akarta megölni és hát az állapotát se tudtuk felmérni.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #51 Dátum: 10 júl 22, 13:38:12 »

Kakesz: Rettegj, egy sasuke fannal álsz szemben, semmit nem tudsz neki elmagyarázni, mert neki szöcsi a kedvenc.

Kedves sorrow: Killer bee lazán átverte, és észre se vették. És nem tudom, hogy mit kezdett volne egy maximumon betaláló chakra bomba ellen. A susano se biztos, hogy kibirta volna, de ha ki is birta volna, akkor is elég alaposan megrongálódik.
Szerintem nézd ujra a mangát, mert a raikage nagyon nem vesztett volna. Igaz, a keze lába oda lett volna, de ez nálla az elhivatotság, és a bosszúvágy szülte. nézd meg:http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/463/13 , csak szórakozott szöcsivel, és még így is milyen lazán kikerülte az amaterasut. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/464/4 itt meg le is fejezte volna a kis emobarátunkat, ha nem védi be gara. Igen, a raikage elvesztette volna a lábát, de MEGÖLTE VOLNA. Ez tuti.
És Ita: na ná, hogy bevetett mindent, mert ha nem tette volna akkor azt mutatta volna, hogy nem akarja megölni.  Ne mond nekem, hogy egy döfés a susano kardjával, már az elején nem ölte volna meg.
Naplózva
TheSky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139

T h e S k y


« Válasz #52 Dátum: 10 júl 22, 18:00:51 »

hiroto, adjátok fel ezt a srácot nem győzitek meg, de azért énis beprobálkozok..

Bee lazán átverte ahogy irtad és még igyis majdnem...
A Raikage olyan simán kibelezte volna, ha Gaara nem lép közbe
és Gaara nem a Raikage életét mentette meg hanem Sasukéjét
Sztem is olvasd el még 1x
Ita kinyirta volna csak hát meg kellett magát játsza és már nagyon beteg is volt :S
+ a Tsuchikage 1 millió darabra kapta volna szét
Mizukage is eljátszadozott volna vele.
Én úgylátom egyre többször kell  megmenteni a kis Uchiha seggét..
Lehet csak én  látom így?
Naplózva

Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #53 Dátum: 10 júl 22, 18:53:23 »

Menthetetlen vagyok... a Raikage  tuti halálra volt ítélve( srácok ti hogyan tudtok harcolni 1 kézzel és 1 lábbal?) a töbiben meg már nem akarok vitatkozni mert még elfogultnak neveznétek >.<# Nevet Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
TheSky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139

T h e S k y


« Válasz #54 Dátum: 10 júl 22, 19:24:27 »

Már az vagy xD Am nem is kellett volna tovább harcolni mivel az ő veszteségei 2 végtag
Sasukénak pedig az élete  Nyelvesít
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #55 Dátum: 10 júl 22, 19:27:16 »

Eszembe nem jutna a srác nem létező igazát védeni, de szerintem akkor ott mindkettő ott marad.
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #56 Dátum: 10 júl 22, 19:31:27 »

Jó okés mindeketten ottmaradtak( nagyon kompromisszum kész vagyok) volna.
Na de Danzou papát aki szerintem erősebb volt a 4. hokagénál...Hát őt nagyon csúnyán elpáholta+ jópont neki, hogy megölte vele együtt azt az idegesítő karint is. és mondhatjátok, hogy ha Karin nem gyógyítja meg ő is ottmarad. na persze...Sasukénak nem voltak olyan súlyosak a  sérülései mint a friss Hokagénak: Ő még bőven talpon volt.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
TheSky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139

T h e S k y


« Válasz #57 Dátum: 10 júl 22, 19:37:53 »

Okéka
Maradjunk annyiban hogy a Raikage ellen mind2 ottmarad Nevet
Nincs kedvem veszekedni xD
Naplózva

Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #58 Dátum: 10 júl 22, 19:45:04 »

Pontosan TheSky...ereztem én, hogy veled lehet beszélni Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
seeway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #59 Dátum: 10 júl 22, 19:55:45 »

Én imádok vitatkozni. Kúl Gara nem védi meg azaz ütés betalál és elveszít még pár végtagot ami leoperál magáról és életben marad igaz kéz láb nélkül de él sasuke pedig down Nevet muhahahaha
Naplózva

...
...
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!