24 jún 26, 14:27:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Erősorrend - kik a legerősebbek és a leggyengébbek? Miért?  (Megtekintve 58355 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #105 Dátum: 10 aug 02, 20:36:29 »

Sztem Kabuchimaru megsértődne hogy kihagytad őt ebből a felsorolásból...
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #106 Dátum: 10 aug 02, 20:39:08 »

Igen szerintem is van olyan erős...nálam benne van a top 3-ban...de nálam sasuke és naruto egyenlő(na persze sasuke harc után még felállna és tökönrúgná narutót)... Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Psanyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 169



« Válasz #107 Dátum: 10 aug 03, 15:00:01 »

naruto sagemod+kyuubi egyszerre nagyon erős a 3. helyre tenném az 1 vagy a 2 helyt nem tudom
Naplózva


Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok!
Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok!
Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!
Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok.
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #108 Dátum: 10 aug 11, 17:18:34 »

akkor én is felállítok egyet:
1. rikoudo sennin(nincs mit magyarázni)
2.juubi(csak rikoudo bírta megállítani)
3. senju hahimara ( ő még madarát is megállította)
4. uchiha madara (az uchihák királya örök ems)
5. pein ( konohát elpusztította lazán odaverte kakashit a 6 fakú narutóval felvette a versenyt)/killer bee
6. itachi/raikage ( eléggé egy szinten vannak mind2 óriási erős)
7.sasuke (sima ms-el is veri itachi szinjét,de gyengébb)
8. orochimaru/danzou /narutó(itt még csak a sima senin formát számítom bele)
9. gaara ( a kazakega névet megérdemelte)
10. mizukage ( a fúzói elég ütősek )
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 11, 17:19:35 írta juura » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #109 Dátum: 10 aug 11, 20:47:47 »

garaanal nem erősebb a 3. kazekage? meg ha igy vesszük akk sasori is, bár ő mindenképp az eredeti kazekage alatt lenne vhol. bár nem harcoltak, de tuti erősebb, még sztem shukakuval együtt is.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 11, 20:48:46 írta Zer0 » Naplózva
titi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 121



« Válasz #110 Dátum: 10 aug 11, 20:53:31 »

Azt akarjátok nekem bermesélni, hogy Pein erősebb Narutonál? loool
Itachinál megadom magam igaz már beteg volt meg minden, de Pein...
Igen erősebb. Narutot lazán a földbe döngölte, nagyobb megeröltetés nélkül. Ha nem jön elő a kyuubi narutoból, akkor valszeg megöli őt pein.

Megint a "ha". Ezt soha se értettem, hogy miért kell ezeket mindig felvetni. Megölte Peint és kész. A kyuubi segítségével, és? Had használja, ha már úgy is van.

Én nem tudnék sorrendet állítani, mert nagyon sok erős fas*i van/volt. De szerintem...:
1.Rikudou sennin(oO)
2.Madara/első hokage/(harcoltak, blablabla, legendások lettek.)
3.Itachi(kedvenc karakterem, és sokak szerint, szerintem is nem mutatta meg az "igazi erejét")
4.Pein/Naruto/Sasuke( 2 főszereplő, egy isten)
5.száninok
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 11, 20:55:03 írta titi » Naplózva
balon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 131



« Válasz #111 Dátum: 10 aug 11, 20:58:49 »

nah mindenki kihagyja a 4.et,  a legerősebb hokagét. elszomorít amikor ezt látom  Szomorú
Naplózva


hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #112 Dátum: 10 aug 11, 21:59:34 »

A jelenlegi turbózott narutó viszont nagy valószínűségel szétverné pain, úgyhogy a jelen pillanatban felesleges erről vitázni. Hümm-hümm
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #113 Dátum: 10 aug 11, 22:36:03 »

Narutonak inkább van esélye Nagato ellen mint Sasukenak. Neki is csak azért, mert szuper gyors lett. Mondjuk én azt mondom, hogy így sem verné röhögve Peint, mivel még nem is tudja használni az újonnan szerzett erőt. Nagato 1 pillanat alatt elveszi bárkinek a lelkét. Elég egy  Banshou Tennin és annak meszeltek akit egyszer behúzott. Ez ellen sem Itachi sem a Raikage és Madaran (no meg persze Minaton) kívül senki más nem képes védekezni. Nyílván Narutonak túl kell szárnyalnia most már az egyetlen rinnegan használót, mivel Kishi erősen arra apellál, hogy Rikodu Sennin féle erőt adjon a Yondaime fiának.
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #114 Dátum: 10 aug 11, 22:39:55 »

igen igaz amúgy szerintem a raikage pein-t is elég jól megizzasztaná szerintem hogyha a raikage átvált 2. fokozatra akkor olyan erős lehet mint a 6. farkú kyuubi  narutó  ha nem erősebb... hisz  ő is egy bijuu szintjén van Gondolkozik
Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #115 Dátum: 10 aug 11, 23:48:47 »

Raikage, Peint?
Azt a harcot úgy kell értelmezni, mint Pein vs Jirayát.. Mert ott nem tudott még senki semmit Peinről.
Attól, hogy gyors, és rendkívülien erős, lehetetlen, hogy rájöjjön a titokra, de még arra sem jöhet rá elsőre, h hiába csapott le 4 testet. (Yahiko-t nem hiszem, hogy lecsapná) Esélyesnek esélyes persze. Ha belegondolunk Jiraya is megizzasztotta Peint..
Valakinek előrébbről: Naruto nem ölte meg Pein-t. Illetve bocs, átvitt értelemben igen. Csakhogy Nagato öngyilkos lett..
Azt sem értem, Killer bee hogy lehet erősebb, mint Itachi, és, hogy lehet egyenrangú Peinnel.
Más dolog: Attól, hogy Naruto most erősebb lett, olyan tapasztalt és titkokkal teli ninják ellen, mint Itachi, Madara és Pein, nem sokkal lett erősebb, maximum fizikailag.
Miért? Mert ha összeeresztik madarával, nem fogja olyan hamar levágni a dolgot, mint más megtette, és még akkor sem hiszem, hogy ki tudná cselezni. Itachinál még mindig ott a Tsukoyomi, ami annyi idő alatt játszódik le, hogy  a bijuu nem tud reagálni. És a Susanoo sem utolsó a sorban.
Peinnél pedig ott az egész titok, melyre egyedül Jiraya volt képes rájönni úgyahogy + pártucat ember. Banshou tenin+lélekkiszippantás nem sok idő..
Ezzel arra akarok rámutatni, hogy akiket én a listám elejére tennék, az az általam felsorolt 3 személy. Nem azért, mert biztosan ők a fizikailag legpusztítóbb alakok.. (Mert ezek valószínűleg Sasuke és Naruto lesznek)
Ők azok, akik amellett, hogy erősek, úgy mennek a csatába, hogy 1 ember nem tudja őket kielemezni. (Minato sem elemezte ki teljesen Tobit, ez 100%)

1. Tobi, Pein - Mert egyikük még ereje telje nélkül is marha erős. Másikuk pedig manipulálni tud a lelkekkel is.
2. Itachi - Közel egyenrangú az első kettővel, de benne valamivel kisebb a titokzatosság. Értsd: 3 technika, amit nem ismerhetsz. Ez Peinnél több, Tobinál az az 1 igen kiismerhetetlen.
3. Jelenlegi Naruto. - Mert az új erejével már igencsak oda tudna vágni mindenkit. De amíg nem tudja használni, nem kerülhet előrébb. Sőt még akkor sem biztos, hogy lesz elég okos az előtte állókhoz.
4. Minato - Ő még az, aki közvetlenül az élmezőnyhöz tartozik, azonban mivel a mangában nincs leírva, hogy tudna senjutsu-t. (Ne jöjjön senki azzal, hogy az se, hogy nem tud...Nevet) Emellett ugyan jobb elemző, mint a fia, de az ereje most már kisebb. (fizikai) És persze megjegyzem: Tobit azért cseppet sem győzte le, ha belegondolunk. De amiatt a harc miatt tartozik az élmezőnyhöz. (Logika)

Rikodou Sennin, Senju Hashirama kimaradt a listából és nem is fog bekerülni. Egyiktől nem láttunk semmit, másikról legendát hallottunk, és egy elég "gyengusz" (bocsánat a kifejezésért) csatát a 3. 'ellen'.

A listát nem írom tovább, de valószínűleg Sasuke is bekerülne rá az új szemével. Azonban az még a jövő.

Jah és jut eszembe, függetlenül nevektől, ez mindig igaz: Attól, hogy A legyőzi B-t, de ezelőtt B legyőzte C-t, A cseppet sem biztos, hogy legyőzi C-t is.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 11, 23:54:52 írta Rachet » Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #116 Dátum: 10 aug 11, 23:55:26 »

killer bee azért lehet egyenrangú peinnel mert narutó nyolcfarkú kyuubi módban kitört pein legerősebb technikájából és killer bee pont nyolcfarkú bijuu-val rendelkezik ami-t teljesen tud uralni és narutó 6 farkú kyuubi módba visszaverte a shinra tenseit a nyólfarkú meg biztos van olyan erős mint narutó 6 farkú kyuubi módja... persze ezzle csak azt akarom mondani hogy bee-nek csak akkor van esélye pein ellen ha átalakul végülis pein győzne de megizzasztaná ha  bee teljesen átalakul
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 11, 23:59:45 írta juura » Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #117 Dátum: 10 aug 12, 00:03:27 »

De Bee az Bee és nem Naruto ^^. Pein csinált volna nagyobb chibaku tenseit is. (aztán lehet, hogy ott halt volna meg.. bár nem hiszem, mert akkor nem ajánlja fel.)
Peinnek nem kell chibaku tenseijel jönnie bee ellen, sok más van a tarsolyában.
Amúgy, visszanézve, egy Shinra Tenseinek bárki ellen tud állni. Naruto is megtette. Ez a méretétől függ, ha belegondolunk. Ha van egy biztos pont, a kyuubi esetében egy szikla, akkor meg tudod állítani. Azt már nem tudom, mi magyarázza a visszaverést, talán fizikailag is magyarázható, nem tudom.
De a lényeg ott van, hogy akkor már csak 1 Pein volt. Amúgy igazad van, megizzasztaná, ez tény!
Amúgy nem ide tartozik, de én legerősebb technikának a lélekkiszippantást tartom Peintől, pl Itachitól a Tsukoyomit. Mert védekezni nem nagyon tudsz, és fizikailag nyoma sincs Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 12, 00:04:38 írta Rachet » Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #118 Dátum: 10 aug 13, 14:18:04 »

szerintetek kisame erősebb lehet mint a raikage?Mert a csakraszippantás nagyon ütős technika... és kisame a harc során egyre csak erősödik.érdekes harc lenne... szerintem kisame erősebb mint a raikage.Ráadásul a raikage hiába támadja  kisame begyógyítja magát. Gondolkozik
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #119 Dátum: 10 aug 13, 14:49:56 »

ezt inkább a ki nyerne topicba... am raikage verné sztem kisamét de ha beírod oda ott majd kielemzek Nevet
akk én is csinálok egy sorrendet:
1.Ridoku
2. jelenlegi Naruto- Tobi- Nagato- 1. hokage
3. Sannin - itachi - bee
4. 4th Hokage - Sasuke
5. 3. kazekage - Kisame
6. Kakuzu - Sasori
7. deidara
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!