24 jún 17, 20:41:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Erősorrend - kik a legerősebbek és a leggyengébbek? Miért?  (Megtekintve 58007 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #75 Dátum: 10 júl 24, 13:44:58 »

Nah ha már mindenki listáját kommentálom valamit énis összefirkantok xD
Én csak olyanokat fogok beírni akiktől láttunk is valamit,tehát ilyen Madara meg Rikudo féle legendákat hanyagolni fogom.

1. Yondaime,Nagato
2.Itachi/Shodaime/Tobi(lehet hogy nem mutatott sok midnent de amit mutatott is bőven elég hogy szinte bárkit leszedjen)
3.Sarutobi/Jiraya/Orochimaru/Kabuto
4.Naruto/Sasuke/Kisame/Raikage
5.Sasori/Bee
6.Deidara/Kakuzu/Mizukage
7.Hidan(itt most lehet majd oltani,de aki nem ismeri Hidan képességét az igenis szopni fog ellene)
8.Kakashi(a Raikirin meg a Sharinganon kívül sokat nem mutatott és nincs is sok chakrája,nem mehet előrébb)/ Neji(nagyon jól használja a Byakugant,szerintem ha Kakashi jön ide akk ő is idefér)
9. Konan( azért ő se rossz,és ha valaki nem tud tűz/víz elemet,az kicsit kellemetlen lehet)
10. Ide még talán Shinot beraknám. Okos,hidegvérű,és a bogártechnikái elég hatásosak.

ha avlakit kihagytam,sorry ennyi jutott eszembe.
Naplózva

Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #76 Dátum: 10 júl 24, 14:09:28 »

hát hidant kakashi elé rakni eléggé necces 1 vs 1 ben Kakashi ellen szerintem esélye sincs.Kakashi nagyon okos rá tudott volna jönni arra a Sátánista trükkre plusz szerintem Hidan nem tudott volna szerezni tőle szerintem vért.Neji szerintem MÉG nem elég erős(és tapasztalt hogy ide kerüljön)Gondolj bele Kisame-senpai milyen lazán elkapta azzal a klonal aki vízbörtönbe rakta Leevel Meg TenTenel.Ez áll Shinora is,túl tapasztalatlan tehát szerintem ő még nem rakható fel.Itachi meg szerintem ütné tobit lazán mivel mindkettő Sharinganos és Itachi ugye marha okos.Gondolj bele Yondaime is hogy rájött tobi trükkjére.Tehát ez serintem Itachinak is menne.
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #77 Dátum: 10 júl 24, 17:08:39 »

Mondom,én ezt úgy csináltam hogy nem ismerik Hidan képességét... úgy pedig nagyon szopatós tud lenni. Asumát gond nélkül elintézte... jó Kakashi a sharingan miatt előnyben van,de egy karcolást bekaphat attól a kaszától. Mondta is Shikamaru hogy az vérszerzésre van kialakítva... utána meg simán elintézi. És ha megnézed,Kisame Senpai jóval Neji előtt van a listámon^^
Oké,Shino lehet hogy túlzás,de nem volt jobb ötletem a 10. helyre xD
Itachi nem nagyon kerülhet Tobi elé,simán mögételeportál és elnyeli őt.
Naplózva

Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #78 Dátum: 10 júl 24, 19:05:23 »

Valóban,a kasza arra van kitalálva B kategóriás shinobik ellen kiváló.De egy komolyabb shinobi nem fog leálni és végignézni tátott szájjal ahogy Hidan a földön rajzolgat.Én legalábbis nem engedném,és nem azért mondom mert tudom hogy mi lessz belőle ha végigcsinálja....Most komolyan te hagynád az ellenfelednek hogy egy rendes szertartást levezényeljen harc közben???De most teljesen logikus hogy nem.nem???
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #79 Dátum: 10 júl 24, 19:09:17 »

Kezdjük ott, hogy egy rakás ninját meg se tudna sebezni a különnböző védőtechnikák miatt, vagy ha megsebzi, néháyn ninjkánál semmit nem ér vele.
A távolsági harcosok ellen meg alapból teljesen esélytelen.

Hidan az akatsuki legalja, és nincs helye egy iylen listán. A legtöbb mezei jounin lenyomná, ha szerencsés a harcstílusuk.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 24, 19:09:59 írta STM » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #80 Dátum: 10 júl 24, 19:18:23 »

Nucklear,ebben mondjuk van valami xD
De Asumáék is hagyták neki hogy lerajzolja... vagy megvolt már neki előre? harc közben csinálta én úgy emlékszek.
Az igaz hogy az Akatsukihoz képest elég gyenge,de még így is erősnek tartom...

STM egy csepp vért annyira nem nehéz szerezni,főleg ha erre specializálódik valaki xD
a problémásabb a Nucklear által említett harc közbeni rajzolgatás... Párokban nem nagy cucc Kakuzu bárkit fel tud tartani amíg Hidan rajzolgat,de egyedül..
és még annyi hogy olyan sok esélye Kisamének sincs a távolsági harcosok ellen,akkor abba mér nem köt senki hogy őt 4.-nek raktam?xD
bár a közelharcosoknak meg ellene nincs szinte semmi esélyük..
na mindegy,Hidan tényleg jobban mutatna mondjuk Konan mellett.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #81 Dátum: 10 júl 24, 19:30:26 »

De Konan erősebb, mint Hidan. Ha felszáll a levegőbe akkor onnan le nem szedi + ha elkapja a papírral, akkor már mozdulni se tudd Nevet

Szerk.: Shino fenn van a listán de Gaara nincs ? szerintem a Kazekage üti Shinót Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 24, 19:32:42 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #82 Dátum: 10 júl 24, 19:49:29 »

ja igen,tudtam hogy nem írtam be mindenkit xD
Tilon,tökéletes listát nem lehet csinálni.. Szerintem Hidan erősebb Kakashinál,Kakashi erősebb Konan-nál,Konan meg Hidannál xD
kő-papír-olló effekt xD
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #83 Dátum: 10 júl 24, 20:12:19 »

Igaz Nevet Konohamaru veri Peint de őt veri mindenki >.<#  Mindenki más ellen jó Pl.: bárkinek lehet nagy esélye Gaara ellen suiton technikával de őt is könnyen leverhetik egy másféle technikával. ki van ez találva Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #84 Dátum: 10 júl 24, 20:37:13 »

és még annyi hogy olyan sok esélye Kisamének sincs a távolsági harcosok ellen,akkor abba mér nem köt senki hogy őt 4.-nek raktam?xD

Kisame ugyebár 1 nagyon tapasztalt Ninja akit a te listádon akár a 3. is lehetne Jirayát,Kabutot szerintem simán ütné,(kivéve a Kabuchimaru formát azt már talán nem bár kitudja)A 3. attól függ hogy a fiatalt vagy az öreget?Orochimaruról meg fingom sincs de ha mondjuk ha levágja a fejét a  Samehadával aztán szétrancsílozza mint 1 görög dinnyét megnézném mit csinálna Gondolkozik Vagy ha bekerüéne Kisaménak abba a marha nagy Vízbörtönébe.....Lehet van kopoltyúja is Nevet Nevet na tehát ztem Oro 1 sztinten Van Kisaméval márha persze Kisaménál van a Samehada...


« Utoljára szerkesztve: 10 júl 24, 20:38:37 írta Nucklear » Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #85 Dátum: 10 júl 24, 20:44:43 »

úgy írtam a listát hogy midnenkit a "fénykorában" néztem. Tehát a legerősebb formájukban. Kisamét Samehadával Sarutobit 30 évesen,Orochimarut 1 éves testtel,Narutot Kyuubi chakrával,stb...
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #86 Dátum: 10 júl 24, 22:38:42 »

Az én szemenben Shino és Tenten a leggyengébb. Tenten a fegyverei nélkül nem ér semmit, Shino meg csak a bogaraival tud bármit is kezdeni, télen tehát...  Pojén

A legerősebben még gondolkozom... smirksweat
Naplózva

....................................................................................................................
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #87 Dátum: 10 júl 25, 08:11:57 »


Leggyengébb? Szerintem Ino, mert alig harcol, nem mindig mutatja be a jutsuit. Lee taijutsuban erős, de nem tud olyan technikákat használni, mint a társai.
A legerősebb? Na, ebből sok van. Pl. Naruto, Tsunade, Madara, Sasuke...
Viszont én úgy gondolom, hogy az is lehet erős, aki az eszét használja, mint Shikamaru.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #88 Dátum: 10 júl 25, 09:40:25 »

Azért Tenten nem olyan gyenge. Szerintem a kortársai közül csak Neji meg Lee verné el. Mert Tenten inkább távolsági harcos ha tartja a távolságot akkor simán leveri szerintem Sakurát meg Hinatát is, mert ő sem hülye és Nejinek hála elég jól ismeri a byakugant Nevet + A Shippuuden movie 3-ban végül is egymaga nyirta ki a végén a szörnyet azzal a ezer robanó kunaial  Kúl De ez csak az én véleményem Hümm-hümm
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #89 Dátum: 10 júl 25, 13:57:32 »

Shinot a leggyengébbnek..? Szerintem azért elég erős, akárkit le tudna győzni, mivel minden bogarat irányít, az ellenfél nem tud mindenhova nézni, egy kicsit nem figyel és shino bogarait benyeli. Onnantól kezdve meg megmérgezi és jön a többi bogár amik beterítik és megölik. Meg a legerősebbekhez rakni tsunadet... Se naruto se Sasuke és pláne nem Madara szintjéig nem ér fel... Kb akkor már Sakura is a legerősebb, mert ő is ugyan azt tudja mint tsunade.. az ütéseiket bárki ki tudja kerülni. És hidan lenne a leggyengébb az akatsukiban? Az akatsukiból mindenki mást tud, mindenki mást győzne le. Mondjk Hidan lehet hogy legyőzné kakauzut, aki nem tudná legyőzni hidant, (már korábban is említette, hogy azért hidan a társa, mert őt nem tudja megölni) de kakuzu meg lehet hogy legyőzné sasorit, sasori deidarat, deidara kakuzut, stb. Meg amúgy tenten még a fegyveres jutsujaival is jóval erősebb mint ino. Szerintem ino a leggyengébb.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 25, 14:13:54 írta Suigetsu » Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!