24 szep 21, 06:31:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 107
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rajongók által készített képek  (Megtekintve 376602 alkalommal)
0 Felhasználó és 80 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #285 Dátum: 10 aug 25, 11:10:38 »

ZerO, ha a szemét nem nézem, simán jó. Kicsit kancsal lett.^^"

Egyébként, simán át lehetne írni a topic címét, mert korántsem csak Photoshoppal rajzolunk/nak.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #286 Dátum: 10 aug 25, 13:14:14 »

Zer0:
Én hirtelen nem is figyeltem az árnyékokat. Nevet De úgy látszik már nem csak figyelni, hanem olvasni sem tudok. Mosolyog

Igen, chibiben mindenkit nagyjából elég jól le tudok rajzolni. Talán épp ezért szeretem a chibiket. Mert ott nem kell a kőbe vésett, szigorú normákhoz igazodni, ahhoz, hogy a kép felismerhető és jó legyen. Engedheted szárnyalni a képzeleted. Nevet

Amikor viszont már az eredeti stílusában akarom megrajzolni a szereplőket, akkor mindig csak Sasuke okoz gondot. Egyedül a haja egyszerű rajta.
És amikor a szemével percekig vacakolok, néha elgondolkodom, hogy bennem van a hiba? Körülbelül hat rajzot hoztam össze, amin Naruto szerepel, mire kész lett egy elfogadható Sasuke. Mosolyog
És igen, én is olvastam Kishinek azt az interjúját, amikor mondta, hogy Sasukét tudta a legnehezebben lerajzolni. Amikor tervezte kicsit elszállt az agya, aztán még egyszer ugyanolyanra soha sem sikerült. Ő is panaszkodott, hogy nagyon sokszor elrontotta... és épp emiatt most meg nagyon szereti őt rajzolni. Hát, én is szeretném, ha nem csak szenvednék vele.

Mondjuk Sakurát meg még soha az életben nem rajzoltam le. Szóval vele kapcsolatban fogalmam sincs, hogy menne-e. Nevet
Akit szerintem nagyon könnyű lerajzolni, az Naruto meg Kakashi. (Őket imádom is ezért. Nyelvesít)
Bár látom Zer0, te már nagyon kitanult mester leszel Sasorival kapcsolatban. Nevet

Nekem megfelel ez a topikcím. ^^" Én mással úgy sem dolgozom. Nyelvesít Sokszor próbálkoztam már másik programmal is, de egyik sem vált be annyira, mint a Photoshop. Nem is azért, mert nem tudtam ugyanolyan minőségű képet rajzolni vele, hanem egyszerűen utóbbit már annyira megszoktam, hogy szinte hozzám nőtt. Mosolyog Négy éves párkapcsolatunk alatt ez már elvárható volt. Nyelvesít

Remélem ez még nem volt off. ^^"
Naplózva

xX Daisuke Xx
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 52

I ♡ Deidara^^


« Válasz #287 Dátum: 10 aug 25, 13:31:11 »

Na csináltam egy újat is^^

http://kepkezelo.com/images/0hjo20pxtnx5b6qc1oim.jpg

Remélem nem lett rosszabb mint az utolsó^^

~UN~
Naplózva

I ain't freakin', I ain't fakin' this
I ain't freakin', I ain't fakin' this
I ain't freakin', I ain't fakin' this
Shut up and let me go, hey!
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #288 Dátum: 10 aug 25, 13:38:36 »

Az árnyékolás elég kesze-kusza, és a köpeny ujja is csak könyékig ér.
Ezektől függetlenül nem rossz. kacsint
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
xX Daisuke Xx
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 52

I ♡ Deidara^^


« Válasz #289 Dátum: 10 aug 25, 13:42:46 »

Tudom... ezt elsiettem pl itt jobb:

http://kepkezelo.com/images/1a30ugu3oea1etg2m2d.jpg

Gondolom^^

De, azért köszi  smirksweat

~UN~
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 25, 13:43:17 írta xX Daisuke Xx » Naplózva

I ain't freakin', I ain't fakin' this
I ain't freakin', I ain't fakin' this
I ain't freakin', I ain't fakin' this
Shut up and let me go, hey!
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #290 Dátum: 10 aug 25, 14:17:34 »

Kancsal? Dehogy! ez az első hokage híres szemtechnikája. nem tudni hova néz ikszdé am ez azért van mert egyik szemet tükröztem Mosolyog am poén h pont azt nem vette észre senki hogy csak 8 lábujja van ikszdé
Saphira: Hát az tuti hogy a PS sokmindenre képes csak azért szeretem a Paintet hazsnálni, mert vhol dani is írta hogy abban nem olyan könnyű szépet csinálni Mosolyog de a ninja sasorimra külön büszke vok mert mint észrevetted az a kedvenc szereplőm Mosolyog
Én sasuke hajával vagyok mindíg bajban,  a feje úgy ahogy megy, csak kicsit oldalrafordítva nem, de azt mos gyakorolgatom.


A topic címmel kapcsolatban simán fanartra átnevezni sokkal jobb lenni v vmi ami köthető Painthez és PShez.

Daisuke te meg gondolom nagymértékű deidarafanságban szenvedsz (jó értelemben ) Mosolyog jók a rajzaid
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 25, 14:43:35 írta Zer0 » Naplózva
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #291 Dátum: 10 aug 25, 14:24:55 »

Daisuke szerintem a rajzaid nagyon jók (én még ilyenre de vagyok képes smirksweat)
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
xX Daisuke Xx
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 52

I ♡ Deidara^^


« Válasz #292 Dátum: 10 aug 25, 15:03:30 »

Kancsal? Dehogy! ez az első hokage híres szemtechnikája. nem tudni hova néz ikszdé am ez azért van mert egyik szemet tükröztem Mosolyog am poén h pont azt nem vette észre senki hogy csak 8 lábujja van ikszdé
Saphira: Hát az tuti hogy a PS sokmindenre képes csak azért szeretem a Paintet hazsnálni, mert vhol dani is írta hogy abban nem olyan könnyű szépet csinálni Mosolyog de a ninja sasorimra külön büszke vok mert mint észrevetted az a kedvenc szereplőm Mosolyog
Én sasuke hajával vagyok mindíg bajban,  a feje úgy ahogy megy, csak kicsit oldalrafordítva nem, de azt mos gyakorolgatom.


A topic címmel kapcsolatban simán fanartra átnevezni sokkal jobb lenni v vmi ami köthető Painthez és PShez.

Daisuke te meg gondolom nagymértékű deidarafanságban szenvedsz (jó értelemben ) Mosolyog jók a rajzaid

El se hiszed mekkora Fan vagyok^^ Egyébként nem nagyon vettem észre a lábujjait^^ De most hogy mondod^^  smirksweat Na de no problemo senki sem tökéletes meg amugy se szúr szemet szóval  Pojén Nagyon jól rajzolsz^^

Daisuke szerintem a rajzaid nagyon jók (én még ilyenre de vagyok képes smirksweat)

Szerintem meg legalább olyan jól rajzolsz mint én  smirksweat Pojén
Naplózva

I ain't freakin', I ain't fakin' this
I ain't freakin', I ain't fakin' this
I ain't freakin', I ain't fakin' this
Shut up and let me go, hey!
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #293 Dátum: 10 aug 25, 16:00:00 »

Leni-chan írta: "Daisuke szerintem a rajzaid nagyon jók (én még ilyenre de vagyok képes smirksweat)"

Nem értem, hogy miért fikázod itt össze-vissza a saját művedet WTF? ezt nekem kéne mondanom, mert még ezen a szinten sem vagyok, mint te Mosolyog lökött hugi Mosolyog^^
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 25, 16:04:22 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #294 Dátum: 10 aug 25, 16:13:21 »

tovább raszoltam az 1. hokagét kapott pár arckifejezést Nyelvesít
http://a.imageshack.us/img831/5333/elso.png
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #295 Dátum: 10 aug 25, 16:26:51 »

Szóval igazából én is ugyan ezt mondogatom a rajzaimról mint Leni-chan, elvégre a saját munkákkal nehéz megelégedni, úgy értem sok mindenki mindig a jobb munkára törekszik (gondolom), és amit megalkotott, azért fikázza mert tudja vagyis szeretné ha többre lenne képes.... Vagy egyszerűen tényleg csak lebecsüli a saját munkáját.

Nem, egész egyszerűen azért fikázzák, hogy egy másik ember szép szavakkal megnyugtassa az illetőt, és halálra dicsérje a rajzot. Ha annyira ronda lenne, hogy azt maga a készítő is csúnyának találja, akkor meg sem mutatja.
Az elveim miatt én soha nem szidom a saját rajzaimat. Vagyis nem ilyen szinten. Ha tisztában vagyok egy rajta lévő hibával, akkor vagy kijavítom, vagy belenyugszom. De nem fogom miatta szidni, hiszen ezen hibák miatt csak én vagyok okolható.

Egyébként Daisuke... Megkérdezhetem mi az az ~UN~? Csak mert unom már, hogy nem tudom.
Olyan, mint... United Nations. Pedig nem is vagyok ENSZ párti.  kacsint
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #296 Dátum: 10 aug 25, 16:28:53 »

UN = Hm!
Deidara imitálás. kacsint


Egyébként az sose baj, ha egy alkotó negatív szemmel nézi a rajzát, úgy legalább fejleszti magát, hogy minél jobb legyen.

ZerO, a 2. és az utsó f*szás lett. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #297 Dátum: 10 aug 25, 16:50:09 »

Ez a shodaime hokagés sorozat tök jó Nevet
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #298 Dátum: 10 aug 25, 16:51:06 »

köszi ^^ de lassan átállok chibiről sztem a normális kinézetükre, tehát ahogy az animében/mangában vannak , csak paintben. mint sasori ninjaként az aláírásban Nyelvesít. az nehezebb Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 25, 16:53:11 írta Zer0 » Naplózva
Ayumi7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 86


« Válasz #299 Dátum: 10 aug 25, 18:33:54 »

rajzoltam megint painton szerintem ez jobb lett mit az elözö:

http://users2.ml.mindenkilapja.hu/users/akatsuki-chibi/uploads/Sasuke.png

egy pillanat képröl rajzoltam azért van nyitva a szája
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 25, 18:36:51 írta Ayumi7 » Naplózva

pam-pam
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 107
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!