24 szep 21, 06:50:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 107
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rajongók által készített képek  (Megtekintve 376749 alkalommal)
0 Felhasználó és 69 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #195 Dátum: 10 aug 12, 13:40:39 »

Köszi Chakra! Mosolyog

Nos, Sakurát nem szeretem, nem is utálom. Igazából olyan semleges szereplő nekem. Csak valami miatt pont nem nagyon volt szimpatikus amikor ezt a képet rajzoltam, és hát akit nem kedvelek, azt soha nem tudom lerajzolni. Nevet
Így Sakura nagyon béna lett, és bárki - akinek átküldtem a félkész képet - kiszúrta a gyenge pontomat. Ekkor úgy döntöttem újrarajzolom Sakurát, de tegnap már annyira kikészített a rajz, hogy nem volt rá erőm... Nevet Így hát megígértem Slane-nek és Aesnek, hogy zsákot húzok a fejére. De senki nem hitte el.  Nyelvesít

Hehe. Sai. Nevet Őt nehéz kiszúrni. Valahogy olyan semmis lett, főleg úgy, hogy mellette egy nagy zsák elvonja a figyelmet... Nevet
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #196 Dátum: 10 aug 12, 14:04:49 »

Saphi nagyon nagyon jó lett a rajzod.  Mosolyog Ötletes, egyedi és látszik milyen aprólékos gondossággal dolgoztad ki.  Mosolyog És találó is enyhén szólva már ami Tobi-t mint bábmestert illeti. ^^"
És külön plusz pont nálam, hogy cica is van a képen. *.*
Én elsőre észrevettem Sai-t. ··
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #197 Dátum: 10 aug 12, 14:18:01 »

Nagyon jó lett a rajz, szépen, aprólékosan kidolgozva. Nevet Mondjuk én még emlékszem, amikor először mondtad, hogy akarsz Naruto chibiket rajzolni, és az már nagyoon régen volt. xDD De hát jó munkához idő kell. Nevet Am szépen érzékelteti azt a helyzetet, amiben most a szereplők vannak.

Chakra: jah, hát még Sasori is elmehetne tanulónak Tobihoz, az tény. Nevet
Naplózva
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #198 Dátum: 10 aug 12, 14:52:01 »

Saphira, nekem is tetszik a kép, csak Tobi olyan mintha küklopsz lenne Nevet De nem lényeg.
Kedvencem rajta Juugo. Nagyon pofa Nevet Nevet
...
Csinálok már én is 1 szerkesztett képet.
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #199 Dátum: 10 aug 12, 20:46:30 »

Seva, volt lehetőségem aprólékosan kidolgozni... Az eredeti kép 7400 X 8000 volt... Nevet Hidd el, majdnem beleőrültem, mert ezáltal a munka mennyisége is megnőtt. Ráadásul nem is sikerült mindenhol úgy, ahogy vártam. De végül is... örülök, hogy kész lett. Nevet

Idézet
"És találó is enyhén szólva már ami Tobi-t mint bábmestert illeti. ^^" "

Igazából ezért Slane-t illeti dicséret. ^^ Ő volt az ötletgazda. Mosolyog

Aes: Ne is említsd milyen régen volt... xD Már nem is emlékszem, olyan régen kezdtem el. Nevet Egyébként eszembe sem jutott volna, ha valamelyik nap nem akarok kidobni egy nagy rakás vázlatot a polcomról. És ott voltak ezek is. Akkor jöttem rá, még nem fejeztem be őket. Nevet

yoko logan: Nekem Juugo madarai a kedvenceim. Nevet
Egyébként... milyen az a szerkesztett kép?  Pojén
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #200 Dátum: 10 aug 12, 20:52:14 »

Rossz tulajdonságom, hogy ha megnézek egy rajzot, rögtön a negatívumokat veszem észre rajta. És azokat hangoztatom.
Vagyis jelen esetben, Saphira.. Nem tudok semmit se mondani.xD

Tobi a háttérben pedig mindenképp kiemelni való. Grat! Isteni kép! (És ilyet tényleg ritkán mondok.xD)
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Morause
Vendég
« Válasz #201 Dátum: 10 aug 12, 21:46:57 »

Saphira a képed tényleg jó lett, de ami engem érdekel kézzel rajzoltad vagy gépen rajzoltad vmi photoshop félével? Mert tényleg tetszik kép de ha kézzel csináltad és mondjuk géppel színezted ki akkor én a fejemet verem a falba hogy elajándékoztam egy képet amit a bátyámról csináltam igaz nem ide illik, de azért aki gyakorlatilag élő embereket rajzol mint a monaliza az a durva... ja hogyha így eszembe jutott a monaliza akkor szerintem ezt a videót nézzétek meg!
Ez már gyenge off de ne harrapjátok le a fejemet érte moderátorok!
http://www.youtube.com/watch?v=uk2sPl_Z7ZU  bow

És szerintem ez az a pont ahol az ember kézen állva sz*rik a WC-én! Én legalább is így gondolom!! Nevet Pontosan

És végül hogy befejezzem a mondani valóm a mostani a videóval..erre nincsenek szavak szerintem!  bow bow bow

http://www.youtube.com/watch?v=vUWqRhReaZk&feature=related

ui.: tudom de úgy éreztem ezt látniuk kell az embereknek... következőnek már úgy is a saját képemet pakolom be.. MEGINT!!! xD
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 12, 22:01:22 írta Morause » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #202 Dátum: 10 aug 12, 21:54:48 »

Én mindig is mondtam, hogy Painttel is lehet szépeket rajzolni. Pojén
És milyen jó, hogy a topic címe Naruto Photoshop alkotások.xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #203 Dátum: 10 aug 13, 00:25:02 »

O__o  ... Saphira, nem gondoltál arra, hogy grafikusnak menj?  Vagy az vagy?! .. és hótprofi  cuccal csinálod...?
k-vajó a kép^^
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #204 Dátum: 10 aug 13, 08:40:06 »

Aes: Ne is említsd milyen régen volt... xD Már nem is emlékszem, olyan régen kezdtem el. Nevet Egyébként eszembe sem jutott volna, ha valamelyik nap nem akarok kidobni egy nagy rakás vázlatot a polcomról. És ott voltak ezek is. Akkor jöttem rá, még nem fejeztem be őket. Nevet

Akkor isteni mázli, hogy nem lett ez is a lomtalanítás áldozata. xD
7400*8000 az meg durva. Nevet Basszus, tudtommal laptopot szoktál használni. xD Annak a képernyőjén azért elég sokat kelhetett a csúszkákkal variálni, ha a teljes mérettel akartál dolgozni. Nevet Komolyan, ah megnyerem a lottót veszek neked egy plazmatv méretű monitort. Nevet Simán kiérdemelted ezzel a művel. Nevet Mert ez így oltár nagy szivacs lehetett. Nevet De az eredmény magáért beszél. Mosolyog Reméljük, hogy még sok munkádat láthatjuk majd itt. (Pl. befejezhetnéd Lucy-t. Nevet *.*)
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 13, 08:42:56 írta Aes Sedai » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #205 Dátum: 10 aug 13, 11:49:55 »

Laptoppal? Ennek elég ínhüvelygyulladás szaga van ikszdé Btw nekem is tetszik, főleg a színezés. Az ötlet is nagyon frankó.
Naplózva



Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #206 Dátum: 10 aug 13, 13:58:48 »

Köszi Dant-C. Nevet Hát azért van sok hiba rajta... Slane első pillanatban ki is szúrt párat.  Lesütöttszemek

Saphira a képed tényleg jó lett, de ami engem érdekel kézzel rajzoltad vagy gépen rajzoltad vmi photoshop félével? Mert tényleg tetszik kép de ha kézzel csináltad és mondjuk géppel színezted ki akkor én a fejemet verem a falba hogy elajándékoztam egy képet amit a bátyámról csináltam igaz nem ide illik, de azért aki gyakorlatilag élő embereket rajzol mint a monaliza az a durva... ja hogyha így eszembe jutott a monaliza akkor szerintem ezt a videót nézzétek meg!

Hát... nem igazán értem a hozzászólásodat. Nevet
De hogy válaszoljak a kérdésre: az alakokat kézzel rajzoltam, majd ezekre a rajzokra készítettem egy lineartot, amit kiszíneztem. Mosolyog Ööö... És mi van a bátyáddal?

Dancsa:
De igen, gondolkodtam rajta. Régen nagy álmom volt, de már letettem róla...

Aes: Megszoktam már a csúszkákat. Nevet A 7400*8000-rel meg inkább csak annyi bajom van, hogy néha lefagy a Photoshop.  Pirul Ez is inkább az én hibám... nem kéne annyi mindent megnyitni egyszerre.  Hümm-hümm

Stance: Ja, a színezés az, amivel elmegy a fél életem... Nevet Magát a rajzot és az alakokat egyszerűen összelehet hozni akár 10 perc alatt... Na de a színek...  Lesütöttszemek
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #207 Dátum: 10 aug 13, 16:13:46 »

az avatarodat is te csináltad? nagyon jó az is és sasuke hasonlit arra amelyik a nagy képen van
 és nem birom kibetűzni az írást a könyvön xD
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 13, 16:17:20 írta Zer0 » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #208 Dátum: 10 aug 13, 16:28:23 »

Őőőő...  shapira arra akartam kilyukadni, hogyha kézzel rajzoltad akkor a fejemet a falba verem mert annó még fiatal koromba ( mikor még megbecsülték az igazi rajzokat mint most a tiedet xD ) egy szép enyhén esős villámlás sötét délután lerajzoltam egy képről a bátyámat mert szétuntam a s*ggemet.
Na és annyira 'überállat' kép lett belőle hogy akárki aki megnézte anyámék a bátyámék szomszéd meg hasonló ismerősök, hogy leesett az álluk.
Ezért lennék morcos hogy mennyire hülye vagyok, mert ha kézzel megrajzoltad és úgy színezted ki hogy gépen, akkor én is megcsinálhattam volna és akkor még 'überállatabb' képet csináltam volna belőle!

Egy kicsit értelmetlenre sikeredet de annyi lett volna a lényeg hogy saját kezeddel pöppet fáradtságos melóval, meg némi kreatívitással olyat amit te alkottál az az igazi "művészet" nem az amit deidara használt meg sasori xD!!!
Kúl Nevet
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #209 Dátum: 10 aug 13, 16:33:15 »

Ez nem úgy megy, hogy csak úgy csinálsz egy űberállat képet ikszdé
Lehet, hogy Photoshop 1000 féle lehetőséggel rendelkezik. Tényleg zsírgép képeket lehet vele alkotni. De... egy ilyen szintű képhez, több hónapos gyakorlás és tehetség kell... ha nem, akkor tanulás. A türelemről és motivációról nem is beszélve.
Naplózva



Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 107
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!