24 szep 28, 03:11:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Te melyik hidden village nindzsája lennél?
Konoha rejtett faluja - 96 (34.2%)
Rejtett Felhő Falu - 14 (5%)
Rejtett Köd Falu - 12 (4.3%)
Rejtett Szikla Falu - 0 (0%)
Rajtett Homok Falu - 9 (3.2%)
Rejtett Hang Falu - 2 (0.7%)
Rejtett Vízesés Falu - 3 (1.1%)
Rejtett Eső Falu - 6 (2.1%)
Rejtett Hó Falu - 2 (0.7%)
Rejtett Fű Falu - 2 (0.7%)
Hold Alatt Rejtőző Falu - 4 (1.4%)
Rejtett Termálvíz Falu - 6 (2.1%)
Akatsuki - 72 (25.6%)
Egyik sem, teljesen független missing-ninként működnék : ) - 49 (17.4%)
Rejtett Csillag Falu - 0 (0%)
Rejtett Örvény Falu - 4 (1.4%)
Összes szavazó: 276

Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Te milyen ninja lennél a Narutóban és milyen életet élnél?(kikkel haverkodnál)  (Megtekintve 54848 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Dark Light
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5


« Válasz #90 Dátum: 11 aug 15, 20:57:45 »

Nekem orochimaru teknikái kellenének és azzal szórakoznék h állandóan kihányom magam ikszdé
Segiteni is orochimarunak és kabutónak segítenék
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #91 Dátum: 11 aug 15, 21:29:46 »


összes víz, tűz, villám, föld és szél jutsu:ezzel simán támadja az ellenfelet (nem nagy szám de hatásos lehet) és kombinálhatja őket.

osztályzás:
ninjutsu: 4

ezen nagyot röhögtem mint az 5 elemet képes használni és abból is minden jutsut ,de a ninjutsura csak 4est adott:D
egyébként én hyuga lennék mert a byakugán tök menő fölleg a 360fokos látás
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #92 Dátum: 11 aug 15, 21:43:11 »

ezen nagyot röhögtem mint az 5 elemet képes használni és abból is minden jutsut ,de a ninjutsura csak 4est adott:D
egyébként én hyuga lennék mert a byakugán tök menő fölleg a 360fokos látás
[/quote]

a harcstílusba leírtam mit és hogyan használnék ha ninja lennék és nem a ninjutsura kapaszkodom inkább taijutsu meg esetleg a villám védelem meg az a gigantikus erő reflex taijutsu ismeret gyorsaság és a ninjutsut azért 4-esre osztályoztam mivel nem arra támaszkodnék hanem amit említettem és olvasd el a harcstílust ^^.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 15, 21:44:14 írta Kentonsama » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #93 Dátum: 11 aug 16, 13:22:23 »

Javítva

Név: Uchiha Flexee
Nem: Fiú
Kor: 15 év
Rejtett falu: Konohagakure no Sato
Elemek: Tűz, Villám, Föld
Rang: Chuunin
Születésnap: június 21.
Magasság: 178.5 cm

Történet:
Eleinte taijutsuban jeleskedtem, tűz jutsuk terén hagytam némi kívánni valót az első tűz stílusú jutsum a Katon: Gokakyou no Jutsut 8 évesen sikerült teljesen elsajátítanom, első villám elemű jutsum a Raiton: Kage Bunshin no Jutsu, majd a Chidori.
Szép lassan kitanultam a jutsukat, a villám jutsuk profi szinten mennek, a Chakrám több az átlagos shinobiéknál.
12 évesen elkezdtem tanulni a 3. elemet, a földet de sajnos ehhez nem volt érzékem így fehagytam egyelőre a gyakorlásával és a taijutsura összpontosítottam. Később kitanultam néhány föld elemet is.
Sharingan: egyelőre a jobb szemem 3as szintű, a bal szemem kettes szintű.
Mesterem: Hatake Kakashi, jounin, villám, víz valamint föld elemű jutsuk.

Különleges képességeim:

-Sharingan
-Wolf-combo: képes átváltozni részben farkasemberré, de nagyon veszélyes, mert ha elnyeli a vadállat akkor örökké az marad. Viszont ha csak részben, akkor óriási chakratartalékokra tesz szert, hihetelen gyorsaság, erős tépő-, ill. hegyes, torzult szemfogak. Kék chakraburok veszi körül, ez egy lassú öngyógyító folyamat, de hihetetlenül fájdalmas. Ha használja ezt az alakot egy idő után kiüti vele magát, napokig kábult állapotban lehet.

Összegzés:
Ninjutsu ~ 4
Taijutsu ~ 4.5
Genjutsu ~ 2
Erő ~ 4.5
Gyorsaság ~ 5
Intelligencia  ~ 5
Állóképesség ~ 3
Kézpecsétek ~ 4 (néha elfelejtem a sorrendet ikszdé)

Akikkel barátkoznék: Inuzuka Kiba, Hyuuga Hinata, Rock Lee, Sai, Yamato taichou, Hatake Kakashi Pojén


« Utoljára szerkesztve: 11 aug 30, 18:39:31 írta ^^ » Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #94 Dátum: 11 aug 16, 23:48:17 »

Név: Isakawa Ayumi és/vagy Noriko Ayumi (apám neve Isakawa Jakoutsu anyám Noriko Yumi, ezért mind2 nevet használnám)
Nem: nő, kor: 21év
Lakóhely Konoha (hivatalosan nemvok ninja mivel nemjártam az akadémiára dea szüleim tanítottak sokmindent, sőt mind2nek 2 különböző kekkeigenkaija van amit +örököltem, szal tudok harcolni)
Isakawa jutsuk:
különféle téridő technikák amiket nemtud csakúgy bárki +tanulni (nem olyan mint1 idézés), ez kekkeigenkai. (teleportálás 1 másik helyre vagyakár 1 másik dimenzióba idézésmentesen, a tér elvágása mint Mukuro a YYHból, elgörbítenia teret az ellenségnek h ugyanottlyukadjonki, időburokba ejteni így ugyanaz ismétlődik, +fagyasztani az időt1 bizonyos térrészen vagy lelassítani,vagy "visszatekerni" (ezzel gyógyítaniis lehet), de 1 korábban létezett sérülést is visszalehet állítani, h mennyire régi sérülés hoz vissza v h milyen régóta sérült az illető akit +gyógyít az attól füg h mennyi chakrát áldoz)
Ezek chakraigényes jutsuk és 2 ilyen jusu közt van időkorlát amíg nemlehet használni.
Van a klánnak 1 tiltott tehnikája, az Orimon (időkapu) ami kaput nyit 1 távoli időbe, de nemhasználják mert 100ninja cshakrája kell ahhoz h 1 évet utazzon vki  és nemismertek a világra gyakorolt következményei ha vki babrál a történelemel. (nemismeriem ezt a jutsut csak vmikor később)
Noriko jutsuk:
Eza klán szellemidézéssel + hasonlókkal foglalkozik (látják a szellemeket, +idézhetik v elűzhetik őket, irányítják őket, +szálhatnak bárkit a parancsukra, 1 robbanójegyzethez hasonló kinézetű cetli segítségével (ha rádobják vkire) kitépika lelkét, ha kölcsönadják a testüket 1 szellemnek akkor használják annak jutsuit, persze nemveszik fel annak alakját és élőkmaradnak (ez nem az edo tensei), stb.)
a Noriko és Isakawa klánok ellenségek egymással 1 nagyon távoli helyen élnek (1 másik kontinensen)
szüleim e 2 ellenséges klánból származtak (mint Rómeó és Júlia) csak +szöktek és bújkáltak. A gyereküknek (nekem) ők tanítottak mindent (persze vanmég mit fejlődni) és én későb Konohába költöztem.
Rábíznak Kakashira hogy tanítson engem mert vanmég mit fejlődni, és én a szeretőjévé válok, deez titokbavan tartva nemtudja senki legfeljebba kutyulik (de őkiscsak azért mert érzika szagokból)
1 fehérbőrű hosszú szőkehajú lány lennék (a naruto világában), aki az átlaghoz képest merész stílusban öltözködik, és elég szétszórt, nagyszájú, kedves.
Harcban
Előnyök: sok chakra, 2féle kekkegenkai, kitartás
Hátrány: szétszórtság, düh hatására "fejjela falnak rohanás", gyenge taijutsu

Ninjutsu: 4
Genjutsu 3
Taijutsu: 2
Erő: 3
Gyorsaság:4.5
Inteligencia: 3.4
Állóképesség: 4.5

Akikkel barátkoznék Kakashin kívül azoka közvetlen környezete. Naruto, Sakura, Sai, Yamato, Sikamaru, Gai és Lee, ...
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Putir
Vendég
« Válasz #95 Dátum: 11 aug 17, 19:24:12 »

én is írok egy ilyesmit
kor:6és fél éves
nem: kisfiú
ha ninja lennék akkor lenne a ms byakugan rinnegan keverékem konohában élnék mind az 5 elemet képes lennék használni + keverni őket.
a juubi csincsurikije lennék
történetem első jutsumat 1 hetes koromba tanultam a rasen shurikent 1 éves koromba már használtam a sharinganomat 5 évesen felébresztetetm a msem + a rinneganomat:D 6 évesen váltam a juubi csincsurikijévé utána kakasi tanitott teknikákra
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #96 Dátum: 11 aug 17, 19:38:10 »


Idézet
+ ha ilyen erőt birtokolsz akkor kakashinak már nem lenne mit taníttania o_O"
hát ízé úgy gondoltam hogy kakashi nyomatja a jutsukat én meg másolom közbe úgy könnyebb megtanulni:D
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #97 Dátum: 11 aug 17, 20:26:10 »

Off: Azért szép kis fantázia világot alkottok. Ha mindenki ilyen bazi erős karakter lenne, és ahogy néztem a fél világ uchiha, akkor a kicsit átlagosabbak az érdekesek:D NA mind1. Ne vegye senki magára, mert a téma címe nem szab határt a képzeletnek.

On: Nem vagyok nagyon harcias típus, ezért Hidan-hoz hasonló képeséggel(nem tudok meghalni) szemlélném a világot. A buzgó vallási maszlagot hanyagolnám, és a rejtett felhő faluban hargászgatnék.
A háborúkban beállnék valamelyik táborba, és ha túl nagy előnyt szereznénk, vagy látnám, hogy rossz irányba mennek a dolgok, más névvel és külsővel beállnék az ellenfél seregbe. Én ilyen vagyok.

Képességek: Nem tudok meghalni, Pecsét technikák magas fokon. Tárgy teleportációs technika, minimális gyógyítási tudás,átlagos Taijutsu tudás.
Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #98 Dátum: 11 aug 17, 23:46:17 »

Idézet
szerk az én MS em ilyen lenne:
http://noob.hu/2011/08/17/my.jpg
a különleges képessége hogy képes lemásolni a többi MS képességét Mosolyog

basszus. pont most akartam leírni az új karakteremet akinek a MS-e ugyan ezzel a képességgel rendelkezik  Szomorú  Szomorú  Szomorú
de akkor írok egy másmilyent ami közkívánatra nem uchiha  ikszdé

Név: Hayate Ahsigure

A rejtőző köd Ashigure klánjának tagja
az Ashigure klán különleges véröröksége egy olyan csakra amikkel tér idő jutsukat lehet létrehozni (tűz, villám és víz keveréket adja a "téridő" elemet) de csak a csakra keverése a klán képessége ezért aki akarja használni annak mind a hármat meg kell tanulnia először. Valamint a doujutsujuk az Oritosinoringan ami csak arra szolgál hogy a téridő elemes jutsukat betájolják valamint látják vele valamilyen szinten a csakrát(például ha egy fa mögött rejtőzik el valaki akkor észlelik a csakrát hogy ott van valaki). A klán továbbá szövetségben áll a pókokkal. Ezenfelül még az átlagosnál erősebb csakrájuk van de nem annyira mint az uzamakiké.
Hayate 10 éves korára megtanulja használni a víz elemet és megtanul hozzá bizonyos víz jutsukat.
12 évesen genin lesz és egy 3 fős csapatba kerül egy nagytudású jounin mellé aki bábtechnikára is tanítja, valamint elkezdi tanulni a villám elemet és a klánja megtanítja neki a Shunshin no jutsut aminek a segítségével 13 éves korára elment a chunin vizsgára ahol meglepte szinte minden ellenfelét és legyőzte őket. akiket nem lepett meg azokat meg a viz és villám elemű támadásaival győzte le.
14 évesen kapta meg hivatalosan is a chunin rangot amire már a villám elemet is elsajátította, majd rögtön ezután elkezdte a tűz elemet is tanulni amivel 1 évre rá már végzett.
15 évesen a három elem segítségével felébresztette az Oritosinoringan-t és elkezdte a téridő jutsuk gyakorlását.
ekkorra már a többi két csapattársa is chunin lett
17 évesen beválasztották az újjászervezett "köd 7 kardforgatója"-közé és megkapta a a mindent szétvágó pengét.
eddig találtam ki a sztorit és innen indulnának a kalandok.

harcstílusa:
a csata elején szeret távolról tűz támadásokkal indítani és ekkor átváltani közelharcra egy gyors teleportal.
taijutsuban alapvetően is jó de azt néha megfűszerezi a shunshin no jutsuval valamint hogy az ellenség hátamögé teleportál ha szorul a hurok, de ezt csak az erősebbek ellen veti be mert csakraigényesek a téridő manipulációk.
közelharcban még alapvető előnye hogy a kardját nehéz megállítani valamint hogy egy pillanat alatt kitér a teleportálással, ha nem tud kivédeni egy támadást, valamint a kawaramit is szereti használni a jutsuk ellen a kicsiny csakrafogyasztás miatt.
ezenfelül amennyiben nem sikerül közelharcban legyőzni akkor tanyahelyről kezd dobótűs és shurikenes technikákba ahonnan nem láthatják, de ő az Oritosinoringannal lát. úgy végez támadást hogy a villámcsakráját a tűkbe és shurikenekbe irányítja amiket távolról vezet a célra a bábtechnikával. ezt sokáig folytatja, de ha már miden kötél szakad akkor inkább elfut

általánosan használt technikái:
kawarami no jutsu
shunshin no jutsu
katon endan
vízklónok
vízbörtön
vízörvény
villámlövedék (hasonlít a vákuumlövedékre)
rövid teleport (olyan 20 méterig terjed)
tárgyteleportáció (maximum egy hátizsák méretben olyan 50 méteren belül akármit akárhova) [csakra közelében nem működik, azaz nem tuja beleteleportálni a késeket a szívébe és a kezéből sem tudja elvenni a kunait]
portálkapu: ezzel portált nyit akárhova ahol valaha járt már(tudja hogy hova nyit kaput) és ezen 20 másodpercen keresztül akárki átmehet de annyi csakrát felemészt hogy aznap már nem nagyon tudna harcolni
állat idézés (ritkán használja és csak vészhelyzetben mert elviszi a csakrája 1/3-át)
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 10, 23:07:57 írta biyakingan » Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #99 Dátum: 11 aug 18, 11:29:49 »

Az egész anime arról szól (persze ez most túlzás) hogy a sharingant hajkurásszák, kicsit unalmas hogy minden fannak ez jön be.

Nah és mit szóltok, ha én egy átlagos karakter lennék, de leírnám hogy ennek ellenére legyőztem egy olyan maxtáp karaktert mint amit sokan itt leírnak.
Ráfoghatnám, mert ez fantázia?
Nahjó én is alkotok egy karakter ha már írogatok itt..

Név: Sheyana Midori
Kor: 17
Szemszín: Kékes
Hajszín: Fekete vörös beütéssel
Hasonlóan néz ki mint az avatarom..

Tulajdonságai: Általánan komoly, megfontolt és precíz, csak akkor beszél ha feltétlenül szükséges.

Rövid gondolatmenet:
"A Víz földjéről származom. Édesapám kilenc éves koromban meghalt miközben óvta a falut, tudom hogy mások védelme közben lelte halálát ezért büszke vagyok rá. Édesanyámmal sosem találkoztam, mikor gyerekként érdeklődtem felőle annyit mondott hogy: "Gondol rád és hiányzol neki ezt sose feledd." Nem értettem, és még mindig nem tudom miért csak ennyit mondott.
Legjobb barátja Koudo nevelt fel, akárha a lánya lennék, bár én inkább a mesteremként gondolok rá. Apám halála óta nem telt el nap hogy nem edzettem volna. A mester állandóan azt emlegeti hogy már nincs mit tanítania számomra, ezért egy napon úgy döntöttem hogy útnak indulok hogy tanulhassak és új dolgokat láthassak..."

Fegyverzete:

- Kettős csillag: Dual Star
- Kettős penge: Dual Blade
- Kettős karmok: Dual Claw
Ez annyit tesz hogy mindegyikből két azonos példány van. A csillagokat nem csak eldobva de kézben tartva is tudja használni, összecsukható. A kardot nem kell magyaráznom, természetesen egyszerre használja mindkettőt.. A karmok felvannak erősítve a felkarjára egy kioldó szerkezettel egyből a kezére tudja csúsztatni ha harc veszi kezdetét. Sokkalta inkább a fegyvereiben bízik mint a jutsuiban.

Vannak egyszerű dobócsillagai és van kunaija is, ezeket csak elvétve használja, mert közelharcra specializálódott.

Ruházatában semmi jellegzetes nincs, általában sötét színű több övvel és felcsatolható résszel hogy a fegyverei kéznél legyenek. Amint kilép a városból maszkot húz fel, hasonlót mint Kakashié.

Képességei:

Szél típusú chakrája van, nagyon jól tudja is alkalmazni, a fegyverei is ehhez mérten lettek kovácsolva.
A sors iróniája hogy az utóbbi időben a víz manipulációval is próbálkozott de nem fejlődött sokat. - Szeretné teljesen kitanulni, hogy kombinálhassa a széllel.
Különlegessége hogy eltudja nyomni a jelenlétét/chakráját így a chakra érzékelők nem tudják észrevenni. Éjszaka ill. rossz látási viszonyok esetében nála az előny.
Jelenleg Chunin szinten van.

Ninjutsu:3,5
Taijutsu:3,5
Genjutsu:1,5
Erő:3
Gyorsaság:4,5
Intelligencia:4
Állóképesség:3
Kézpecsétek:3

(+Fegyverhasználat: 5..) Ezt csak úgy hozzátettem.. Sajnos ilyen stat nincs.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 18, 11:41:21 írta Ejfel » Naplózva
Celam
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #100 Dátum: 11 aug 30, 01:42:36 »

Név: Celam

Klán: Ugyanabból a klámból származik, mint Karin(Sasuke csapattársa), aki ebben az időben még talán meg se született.

Kor: 24

Szemszín: zöld

Haj: világosbarna, a hajstílus pedig Deidarahoz hasonló, csak rövidebb valamivel.

Abban az időben élnék, mikor Nagatoék még nem tagjai az Akatsukinak, mielőtt Danzo és Hanzo csapdát állítottak volna akkori csapatuknak, ami Yahiko halálát is okozta.
Már gyerekként is ismertem őket, azután nem sokkal ismertem meg őket, miután Jiraiya megtanította őket a ninjutsuk alapjaira. A falumat lemészárolták, csak a kiemelkedő érzékelő képességeim miatt sikerült megmenekülnöm és lerázni az üldözőimet, nemsokkal ezután Yahikoék útja és az én utam keresztezték egymást, befogadtak maguk közé. A barátság nagyon erős lett köztem és Nagato között, egyetértenék Nagato és Yahiko elveivel, de próbálnék rámutatni nekik arra, hogy van helyesebb út is ezen elvek megvalósításához, mégpedig az, amivel az animeben Naruto is szembesíti Nagatot, mielőtt az feláldozná önmagát. Szóval a világnézetem olyan lenne, mint Nagatoé, de próbálnám mindíg a leghelyesebb utat megtalálni a problémák megoldására, úgy ahogyan Naruto is teszi.
Mindezek mellett folyton résen lennék és elemezgetném a gyanúsabb ninjákat, kémkednék utánnuk, hogy a csapatot, amibe tartozom és a barátaimat megóvjam egy esetleges ellenség által felállított csapdába eséstől. Az ilyen korrupt ninják ellen még mielőtt ő maguk tennének ellenünk lépéseket, még azelőtt felállítunk nekik egy olyan csapdát, ami csak azután lenne aktiválva, miután elhitettük velük, hogy belesétáltunk az ő csapdájukba(pedig valójában csak a klónjaink sétáltak bele.)

Képességei és erényei: A karakterem fő specialitása ez lenne, hogy átlagon messze felüli szinten lenne képes kielemezni más ninjákat, megérezné azt is, ha valaki éppen hazudik, emellett érzékelő ninják képességeivel is bírna + nagyon értene a csapdaállítás terveinek kidolgozásához, ezek miatt ha összetűzetésre, harcra kerülne sor más ninjákkal, akkor ő lenne mindíg a csapat agya, aki kidolgozza a lehető legjobb taktikát, a harc minél tökéletesebb végkimenetelének eléréséhez.
Víz elemű jutsukat ismerne nagyrészt, de a tűz elem is megvan benne, de azt nem fejlesztette ki olyan szintre, mint a vizet. Harcban annyira nem erős, mint a csapat legerősebb tagjai, kb olyan erős, mint Nagato úgy, ha nem használja a rinnengan erejét, de őt nem a harci ereje teszi értékessé a csapatban, hanem a kiemelkedő taktikai és elemző készsége és az érzékelő képessége, amivel könnyen fel tudja mérni a környező területen lévő magasabb chakrával bíró ninják pontos tartózkodási helyét. Harc közben gyenge közelharci teljesítménye miatt igyekszik távol maradni az ellenségtől és amellett, hogy távolsági jutsukat használ, folyamatosan jár az agya, hogy miként lehetne az adott helyzetet méginkább a saját előnyükre fordítani, erről folyton tájékoztatja a többieket különleges jelzésekkel, melyet csak a csapat tagjai ismernek, így az ellenség képtelen átlátni azon, hogy mire is készülnek. Mivel érzékelő ninja, így a legerősebb genjutsukat is képes érzékelni és többféle módszert tanult az ezekből való kitörésre.

Még lehetne mit írni, de a lényeget leírtam, konkrét jutsukat nem sorolok. Sokakkal ellentétben én nem egy superman karaktert hoztam össze, aki táposabb Madara, de még talán Rikudou Senninél is, hanem egy olyan karaktert, aki szerintem simán beleillene az animenek egy alternatív múltjába, igaz ha szerepelt volna, akkor Madara jól rábaszott volna, mert nem tudta volna befolyásolni Nagatot, mivel Yahiko is élt volna még, meg ugye Nagato már ekkor a helyesebbik úton próbálná elérni céljait, amire az animeben sajnos eléggé későn kapott rávilágítást, de mivel itt már ekkor eszerint élne, így az Akatsukiba sem csatlakozna, hanem az egész szervezetük, melyet Yahikoval hoztak létre, a háborúk ellen lépne fel, a béketeremtés érdekében harcolnának és próbálnának szövetséget kötni megbízhatóbb falvakkal, klánokkal, az lenne a céljuk, hogy az egyes falvak nézeteit olyan szinten megváltoztassák, ahogyan Naruto változtatta meg pl Gaara-t, vagyis eltörlik a világban lévő Gyűlöletet, bosszúvágyat. Ennek a csapatnak Yahiko lenne a vezetője, ahogy eredetileg is volt, de az én szerepem kulcsfontosságú lenne ahoz, hogy mindez megvalósulhasson ebben a formában, ahogy leírtam.

Nagatot egyébként sajnálom, mert tényleg nagyon jó Ninja lehetett volna belőle, ha mondjuk az élete efféle módon alakul, ahogy fentebb leírtam az én karakteremet is beleszőve a történetükbe.
Még annyit, hogy az animeben ő a kedvenc karakterem (Nagato)
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 30, 12:59:32 írta Celam » Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #101 Dátum: 11 szep 02, 19:27:46 »

Hát az én nevem Shiniko Ryu
Egy nemesi családban kezdtem nevelkedni Kirigakuréban, ahol teljesen elkényesztettek, mindent megkaptam amire vágytam és a legnagyobb álmom az volt, hogy ninja legyek. Anyukám nagyon féltett ezért egy külön tanárt fogadott fel hogy nehogy más gyerekekhez kelljen járnom akik bánthatnak. A mesterem kiderítette hogy Tűz alapú vagyok ezért azt kezdett el tanítani nekem amikor 5 éves voltam. Elég lusta voltam így elég lassan tudtam haladni a jutsukkal de ha egyszer valami sikerült az onantól kezdve elég jól ment sokáig gyakorlás nélkül is. A mesterem az Idéző jutsut is megakarta nekem tanítani de sehogy se jött össze, akár hogy próbálkoztam csak füst volt de semmi teremtmény sem. Majd amikro 6 éves voltam egy este portyázó Konohai shinobik kerültek a lakásunkba anyukám letakart egy hatalmas pongyvával és belökött a sarokba és sírva kért hogy maradjak csendben. Amikor lehuztam a fejemről a pongyvát már csak azt láttam hogy a szüleim halottak. Depresszióba estem és bekerültem egy kórházba. Sokáig szótlan voltam, és csak az anyukámtól rámhagyott póngyjájával hagytam magam betakarni ám megismerkedtem egy velem egykorú lánnyal aki súlyos beteg volt. Nem volt neki sok hátra de mindig arról álmodott hogy egy igazi nagy madarat láthat ami majd elviszi a felhők fölé. Ám ismételten Konoha áttörte kirigakure falait és teljes lett a zűrzavar, és felrobbantották a korházat ahol voltunk. El akartunk menekülni a lányal de hirtelen egy csapat shinobi termett előttünk. Leszurták a lányt és én voltam a következő. Akkor ott tudatosult bennem hogy nem szabad csak a múltban élni és szomorú lenni csak a mának és a jövőnek szabad élni és mindenben a jót kell nézni. Az akkori érzés olyan volt mintha ujjá születtem volna. Ekkor utolsó reményként pecséteket kezdtem formálni és minden akkori chakrámat egy idéző jutsuba fektettem. Az idézésemként egy hatalmas Főnix jelent meg ami porrá égette a shinobikat. A lány a vesztén járt ezért megkértem a madarat hogy vigyük el a felhők fölé. A Főnix bele egyezett, majd a lány a felhők fölött az ölemben halt meg, majd tisztességesen eltemettem. Ezután a Főnix elvitt egy magas hegy tetejére ahol még volt pár Főnix de nem olyan sok, és itt egy főnix egy emberé volt. (tehát nem olyan mint a békáknál) Ott 10 évig tanultam a tűz jutsukat teljes nekifutással minden erőmből. Majd utánna járni kezdtem a világot egy sima testtől elálló ruhába és egy olyan köpenybe ami az akatsukisoknak van csak ez az anyukám adta pokrócból volt csinálva. Már addig eljutottam a tanulásban hogy egyesülni tudtam a Főnixemmel, ami úgy nézett ki hogy az arcomon a karom lábam végén lángok voltak,valamint a hátam közepén, amiből ha akarom akkor tőz szárnyak nőnek, valamint a láb és kar tűz tetkó ara szolgál hogy olyanok legyenek a kezeim mint a karmok, valamint hogy a tűz jutsuknak csak a tigris jelét kell formálni és azt a tűz jutsut használom amejikre gondolok.
Tehát így lettem optimista nehezen barátkozó de ha valakivel össze barátkozom akkor abban teljes mértékben megbízom, magyános harcos harca csak a legutolsó esetbe bontakozó ember.
Ninjutsu: 4.5
Taijutsu: 2
Genjutsu:1
Erő:3
Állóképesség:3
Intelligencia:4
Kézpecsétek:3
Fegyver használat:3.5 (shuriken kunai)
Hát akikkel barátkoznék az Neji, Hinata, Kiba, Shino, Naruto, Iruka sensei (csak azért hogy meghívjon rámenre ikszdé)
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #102 Dátum: 11 szep 09, 17:12:31 »

Akatsuki :'D Ott lenne a legjobb a táraság ^^ Nem kellene Gai-okkal érintkeznem, és ha tag vagyok, akkor tuti nagyon erős lennék. Am termálfaluból ki jött, és hol említik? És hidan honnan jött? mert az ő homlokvédőjén csak 3 vonal van, amit még nem láttam máson.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #103 Dátum: 11 szep 09, 18:37:28 »

Azt hiszem ő forrásfaluból jött, vagy valami hasonló. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Putir
Vendég
« Válasz #104 Dátum: 11 szep 09, 21:44:05 »

Yugakure (湯隠れの里, Yugakure no Sato; Literally Meaning "Village Hidden in Hot Water")
narutopédiába ez áll azaz rejtett meleg víz falu:D
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!