24 szep 27, 23:04:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Te melyik hidden village nindzsája lennél?
Konoha rejtett faluja - 96 (34.2%)
Rejtett Felhő Falu - 14 (5%)
Rejtett Köd Falu - 12 (4.3%)
Rejtett Szikla Falu - 0 (0%)
Rajtett Homok Falu - 9 (3.2%)
Rejtett Hang Falu - 2 (0.7%)
Rejtett Vízesés Falu - 3 (1.1%)
Rejtett Eső Falu - 6 (2.1%)
Rejtett Hó Falu - 2 (0.7%)
Rejtett Fű Falu - 2 (0.7%)
Hold Alatt Rejtőző Falu - 4 (1.4%)
Rejtett Termálvíz Falu - 6 (2.1%)
Akatsuki - 72 (25.6%)
Egyik sem, teljesen független missing-ninként működnék : ) - 49 (17.4%)
Rejtett Csillag Falu - 0 (0%)
Rejtett Örvény Falu - 4 (1.4%)
Összes szavazó: 276

Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Te milyen ninja lennél a Narutóban és milyen életet élnél?(kikkel haverkodnál)  (Megtekintve 54813 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #105 Dátum: 11 szep 09, 23:37:54 »

Konoha: mert azt ismerem a legjobban, ott "él" a kedvenc szereplőm, és kontinentális (szerintem meleg kontinentális) az éghajlat.  Nyelvesít
Igaz h voltak ott simlis dolgok (pl: Uchiha incidens), de biztos vagyok benne h a többi faluban is volt 1 pár hasonló simlizés (csak Kishi nem részletezte eddig).  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
isyathor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2


« Válasz #106 Dátum: 11 szep 13, 00:55:42 »

Jutsuk
Én személy szerint nem tudok választani, több olyan képesség is van, amit szívesen magaménak tudnék. Ez a három legszimpatikusabb elképzelésem. Ha lehetne, akkor ezekből választanék.
1.   Pain technikái közül a Tensei-ek, amik legjobban tetszenek. Legszívesebben ezeknek örülnék. Ezen felül még magamhoz vennék egy kardot is. Hasonlót, mint amilyen Sasukénak is van. Mindezeket 1-2 kisebb villám technikával fűszerezném. (Kissé hasonlítanék egy sith lovagra. Faceg)
2.   Ha csak „átlagos” ninja lehetnék akkor főként a víz és a villám elemekkel foglalkoznék és ezek összehangolásával. Ez esetben egy kardot is hordanék magammal úgy, mint az 1. pontban.
3.   Nagyon tetszett még nekem a mechanikus Pain is. Szívesen használnám az ő képességeit is. Ez esetben nem használnék sok kiegészítőt, hiszen rendelkeznék egy seregnyi különböző rakétával és hasonló kütyükkel.
Természetesen egyik esetben se hagynám figyelmen kívül a taijutsukat, azokat is gyakorolnám.

Kinézet
Hmm... Nagyon sok ötletem támadt már hogy néznék ki ninjaként. De szerintem fekete hajú lennék, kicsit hosszúra növeszteném és hátrafésülve hordanám pont úgymint Hidan. Az arcom egy a Tsunade által is használt vagy ahhoz hasonló genjutsuval fedném. Így az arcom úgy nézne ki, mintha fehérre lenne festve a szememnél pedig pirosra (mint Narutónak amikor a bölcs formát használja.) Ezt azért használnám, mert lenne, egy olyan tulajdonsága hogy senki se tudna visszaemlékezni az arcomra. A ruházatom majdnem ugyan úgy nézne ki, mint Akatsuki egyenruhája azzal az egyetlen eltéréssel, hogy az én köpenyemen nem lennének piros felhők, hanem valamilyen más szimbólum. Azt még nem találtam ki, hogy pontosan mi is lenne rajta. Vagy lehet, egyszerűen fekete lenne.

Történet
Egy szökött ninja lennék. Aki valamikor még a hang rejtett falujában kezdte a pályafutását. Orochimaru figyelt fel rám még a vándorlásai során. De én nem fiatalon találkoztam vele így nem tudott megtéveszteni. Keveset harcoltam és csak kisebb küldetéseken vettem rész, amolyan a háttérben megbúvó ütőkártya voltam. Ezért nem is ismernek sokan. Ám az egyik nap megneszeltem Orochimaru tervét hogy el akarja pusztítani Konohát ezért meg szöktem a faluból (ekkor kb. 18 éves lennék). Azóta a magam útját járom. Vándorolok, és már lassan unom, hogy valamilyen Hidan nevű emberrel állandóan összetévesztenek, és emiatt állandóan megpróbálnak megölni. Nevet

Ez csak a kedvenc ötletem a sok közül!  kacsint
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #107 Dátum: 11 szep 18, 20:32:16 »

Ohh h ami miatt errort kapott a mozillám az kapna hererákot... pedig a történet kellős közepén voltam ami rohadt hosszúra sikeredet most kezdhetem újra:(decsak röviden, majd ha lesz időm újra írom teljesen esetleg kibővítem még a sztorit)

Történet:
A 2. ninja háború után születtem nem sokkal, apám anyám szegény földművesek és egy kis faluban élünk, egy nap megölik édesapám shinobik akik úgy szint meghaltak hogy mért? Mert mikor megtámadtak apám kivédte és egy robbanó jegyzetet dobott feléjük és felrobbantak de egy még mindig élt és egy földelemű jutsuval átszúrta apámat mikor háttal állt nekik, ekkor mondta el h ő is shinobi volt és ládájában lévő infót felhasználva keressem meg egy régi jó barátját Ken Oginawát! Halála után anyám szélnek eresztett én meg másfél évig kutattam ezt az embert mikor végülis teljesen véletlenül belebotlottam az unokájába aki elvitt hozzá!
Az öreg nagyapó bár még nem tudta kivagyok mikor elmeséltem neki a célom, megkérdezte a vezetéknevem mire azt feleltem: Uzumaki. Miután felismert és megtudtam h ő az elmeséltem mi történt apámmal és elhatározta h segít!
Teltek a hetek, hónapok, évek... mígnem feltűnt a nehéz edzést letudtam pontosan 6 év alatt!
Mikor megtudtam a klánomhoz és a falunkhoz fűződő történeteket, elhatároztam h megváltoztatom a világot a gonoszság minden magját kiirtom hogy ne szenvedjenek az emberek többé úgy ahogy az velem is megtörtént ahogy láttam meghalni édesapám!
Sok idő elteltével élem minden napjaim fejvadászként, de hamar rájövök h mezei shinobik kiiktatásával nem érek semmit, ezért a nagy halakra pályázok, ezért kiválasztottam egy új fogást, a bingo könyvben nagy fejpénzt érő orochimarut! Mivel tudtam hogy egy nagy erős vkiről van szó elkezdtem nyomozni utána, felkutattam minden helyet ahol megfordult, látták vagy csak halottak róla!
Majd találtam nyomot róla egy fura szervezetben amit akatsukinak neveztek el... elég fura szervezet volt, és akkoriban már orochimaru elhagyta a szervezetet de halottam h a szervezetben elég érdekes egyének vannak akik veszélyesebbek lehetnek mint orochimaru ezért inkább ő utánuk kezdtem nyomozni!
Ekkor találkozom Jiraiya-val akit persze én magam nem ismerek mivel nem ninja faluban nőttem fel és a mesterem a róla szóló legendákat már róla nem hallotta... elmesélte h konohába való stb. mikor meghallottam orochimaru nevét elmondtam neki mindent róla amit tudok, még az akatsukit is! Utána velem együtt kutatott a szervezet után, és megtudtuk eredeti célját a szervezetnek... a bijuuk begyűjtése!
Bár sok információ birtokában voltam mesteremnek köszönhetően, ezekről sajnos nem halottam, elmesélte jiraiya h mik ezek és hogy emberekben néhányat fogva tartanak és köztük egy ilyen lény konohában van egy Uzumaki Naruto nevű gyerekbe zárva... ekkor csillant fel a szemem h uzumaki?!?! Találtam egy túlélőt vagy annak leszármazotját, minden esetre megörültem, aztán jiraiyaval elváltak utjaink mert visszatért konohába én meg fojtattam a nyomozást, de megkértem h rólam senkinek se szóljon mert engem akarnának levadászni sokan mert egy uzumaki vagyok veszélyes pecsét technikákkal... és így újra reménykedhetek h a klánom túlélőit összeszedhetem, illetve titokban neki gyűjtöm az infót az akatsukiról hogy naruto túlélje mert lehet ő van rajtam kívül utolsó uzumakiként... Mikor sok év múltán újra találkozok jiraiyával elmondtam mindent neki és úgy döntött egyedül jár utána az akatsuki vezérének kilétére, akkor láttam utoljára... nekem csak azt mondta: ~ "Keresd a klánod túlélőit, Narutót és az akatsukit bízd rám"... rábólintottam és azóta kutatom a világon szétszóródott uzumakikat!


Életkor amikor elhagyom a mestert: 19 éves

Alkat, Kinézet, Fegyverzet:
http://fc08.deviantart.net/fs50/f/2009/280/5/7/Cabal_Blader_by_Kowszky.jpg ~ Konkrétan pont így csak barna vagy sötét szürke hajjal, ja és a sál nélkül.

http://local.coldweapon.org/pics/practical-katana.jpg ~ 1 db hasonló katanát hátamon amit olyan közelharci egységek ellen használnék ami jobb védelmű, lassú típus.

http://www.veryicon.com/icon/png/Movie%20%26%20TV/Turtles%20-%20Teenage%20Mutant%20Ninja/Katana.png ~ ezt az iker pengét meg közép táv harcra alkalmaznám, gyorsabb gyengébb védelmű ellenfelek ellen, és a penge meg markolat közt lenne egy 5-10 méteres drót ami folyton vissza húzza a markolatba a pengét... linkelek rá példát: http://www.youtube.com/watch?v=nYDF2Y4wtfg (0:07 ~ 0:10 mp közt)

Jutsuk: Fejlett taijutsu és fegyver forgató késég; ninja technikák (ninpou): ezekből főleg a lopakodó, kémkedő típusúakat, néhány pecsét technika, illetve villám - és szélelemű technikák amikkel a fegyvereim átütőképességét és erejét növelem.

Cél: minden rossz kiirtása/felkutatása --> felkutatni minden élő uzumakit!

Foglakozás: Fejvadász aki a bingo könyvekben szereplőkre vadászik!

Teljes nevem: Uzumaki Kira
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 23, 12:35:50 írta Morause » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #108 Dátum: 11 szep 19, 22:16:15 »

ez a történet perfekt Mosolyog hajrá am kiváncsi lennék egy folytatásra.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #109 Dátum: 11 szep 20, 11:58:51 »

Név:  Satoshi Kenji
Kor: 28 év
Hely:  Rejtett Eső Falu
Rang:   -
Magasság:  172cm
Súly:  75kg
Kinézet & jellem:  rövid szőke hajú , zöld szemű,jó testalkatú  örök vidám ember aki nem veti meg a nőket. Szeret viccelődni és imádja természetet.

Story:
Rejtett Eső Faluban születtem egy tudós egyetlen gyermekeként. Édesanyám 5 éves koromban meghalt egy betegségben. Apám révén sok tapasztalatot szereztem vegyi anyagok és fegyverek terén.  Megtanított mindenre amit tudott. 10 évesen találkoztam az ellenállókkal akiket Yahiko vezetett egy jobb jövőért, majd csatlakoztam hozzájuk, ahol kitanítottak ninjustukra és a harc tudományára, én meg cserébe segítettem nekik különféle ötletekkel és fegyverekkel az ütközetek során. Ekkor fedeztem fel, hogy nagy affinitást mutatok a genjutsuk terén illetve a szél elemet is elsajátítottam, majd igyekeztem minél magasabb szintre emelni eme képességeimet, kombinálva azzal a tudással amit örököltem és létrehozni egy olyan stílust amivel még a nálam jóval erősebb ellenfelek ellen is lenne esélyem. Amikor a vezetőnk meghalt nem követtem tovább Nagatot és mivel teljesen elborult a tudatuk így a saját utamat kezdtem járni. Megismertem sok helyet és embereket, köztük Jirayia mestert is egy lebujban, akinek a történeteit mindig élmény volt hallgatni 4 dekoratív nő társaságában és a világbékét amit szeretett volna.   Ő ébresztett rá arra, hogy hagyjak fel a kalandozásokkal és térjek vissza a falumba, segítsek nekik amiben tudok. Utam során megalkottam 1 fegyvert (egy „bo”-t) melybe chakrat vezetve a földre ütése után a rezgések által genjutsuba lehet ejteni bárkit.  Mire visszaértem, megtudtam, hogy az angyal  örökre elszállt és az istenük is. Tudtam, hogy Nagatora és Konanra céloznak akiket tudomásom szerint képtelenség volt legyőzni és ha valakinek sikerült, akkor hatalmas bajban lehet a nemzetem…

Fegyverzete:
Elsődleges fegyere a Bo. Több különféle vegyi bomba, mozgásra aktiválódó robbanó jegyzetek és mérgezett dobófegyerek. Valamint különféle csapdák.

Jutsuk:
Többnyire olyan jutsukat használ aminek a megtévesztés a célja. kawarimi no jutsu, bunshin no jutsu, botja álltal kelltett genjutsu és a szél elemmel kombinált robbanó ill. mérgezett fegyverek, amiket rendkívül sebességgel juttat a célponthoz. Fegyverhasználat miatt, fejlett taijutsuval is rendelkezik.

Harcmodor:
Mivel a boval (ez egy harci bot) gerjesztett genjutsunak csak 10méter a hatótávja ezért  használja távolra a szél elemmel felturbózott vegyi bombákat és robbanó jegyzeteket. Ami viszont előnye, hogy 5 méteren belül több embert is képes genjutsuba ejteni. A hátránya, hogy csak arra hat nyílván, aki a földön tartózkodik amikor a rezgés elindul.

Összesítve:

Ninjutsu: 2.5
Taijutsu: 3
Genjutsu 4.5
Erő: 3
Állóképesség: 4
Intelligencia:5
Kézpecsétek:3
Fegyver használat: 4.5

Célja:
 Biztosítani a faluja jövőjét.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 20, 12:14:59 írta Tr4nCe » Naplózva

Mikoto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #110 Dátum: 11 szep 26, 00:11:53 »

Én tuti Itachi barátnője lennék. Vagy Gaara-é. De Kakashi is szóba jöhet, imádnám, hogy csak én láthatom az arcát (csak levenné a maszkját, ha smacizni akarunk...!?) Mosolyog És monjon bárki bármit, szerintem Hidan is jó pasi. Én attól függően, hogy ki a pasim lennék jó vagy rossz. Ez adja magát...Hidan mellett az ember lánya mégsem lehet egy kis konyhatündér. Itachi mellett pedig illik jómegjelenésű, menő csajnak lenni, aki a férfiakat megszégyenítő ügyességgel használ taijutsu-t és mesterien bánik a samurái karddal. Tűz elemű chakrám biztos lenne és villám is mert az igen látványos. Gaara-nak kicsi vörös hajú gyerkőcöket szülnék és persze fiatal lennék meg szép... és különleges chakrám lenne, ami maga a szeretet XDXDXD (csak vicceltem, nem kell ez a nyáltenger, olyan lennék mint Lara Croft, aki egyedül menti meg a világot...)
Ez az egyik verzió. A másikban én lennék Izuna, Madara tesója aki mégsem halt meg (jah, és persze ő pasi) és én lennék az egyetlen akit Madara szeret és megbecsül,(kb. mint Itachi Sasuke-t) és én is az Akatsuki tagja lennék. Madara lehetne a vezér, de ha valaki csak csúnyán néz rám...És persze erős is lennék. És a szemeinket kicserélnénk egymás között Madara-val, hogy mindkettőnknek Eternal Mangekyo-ja legyen. És én is tudnák teleportálni, meg bijuu-kat idézni...vagy még jobb!!! Én lennék a Kyūbi...!!! Igen ez az igazi. De persze nem lennék lepecsételve, hanem szabadon randalíroznék. És ha Madara vagy Izuna arra utasít, hogy pusztítsak el valamit pl.Konoha, cserébe a többi bijuu chakrájából csinálnának nekem 1 rókadémon lányt...ikszdé.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #111 Dátum: 11 szep 26, 16:21:22 »

Én gonosz akarok lenni  Ördögi mondjuk egy deidarához hasonló pszichopata, aki csak akkor az, ha egy bizonyos téma szóba kerül, egybébként szépen elbűnözgetnék, és az kattantak vidám életét élném, az akatsuki tagja lennék, egy áthúzott, mondjuk eső, vérköd vagy kőfalusi homlokvédővel Nyelvesít azért nem konohaival, mert akkor a sok idióta a neveet ordibálva futkosna uánam... (bár mondjuk ha egy uchiha lennék az sem lenne ám rossz... mondjuk marada, vagy itachi tikos hugicája, ki naagyon erős, és csúnyán tud nézni... bár inkább nem, manapság a sharingant minden sarki boltban megtalálod.. és akk nem lenne esélyem itachinál Nyelvesít) És tudnám azt a pain-féle esővelérzékelek jutsut, az a legjobb *.* mondjuk szél ééés föl avgy tűz elemű lennék, és beszereznék magamnak valami jó kis pasit... Kisame, Itachi, Hidan, Deidara, Madara, Suigetsu, Gaara.. van itt választék Nyelvesít  mondjuk kinézetre tök pici lennék, meg mondjuk... vörös(pein féle)-egyenes vagy fekete-göndör hajjal, és cuki zöld szemekkel.. dede ha valaki belémköt, akkor fél kézzel lekaratézom, és fél kézzel dobálnám Zabuza kardját Nevet szal erős lennék, tai- nin- és genjutsuban is. és a spéci fegyverem egy olyan nyaklánc lenne, ami eltéphetetlen, a hosszát kedvem szerint változtathatom, és ellenáll minen támadásnak... tudnék vele mindenféle hadonászást csinálni, megközözni, megfolytani vele az ellnet.. tudná pajzsként is használni, szal amoylan univerzális lenne. meg használnék dobótűket is. na jó, mostmár leállok xD Nevet ellennék, na.
szerk.: meg lenne valami tápos kekkei genkaim-is.. mondjuk.... valami szemtechnika... a zöld szemhez mi menne..? fotoszintetizálok vele xDXDXD megártott ma a biosz és akkor elég lenne a napfény a csakrám újratöltéséhez, szal szinte lehetetlne lenne kifogyasztani (és holdfénynél is működne). meg látnék a sötétben, mint a twilightban a vámírok, szal fullra.. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 26, 16:31:09 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
kikolo001
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #112 Dátum: 11 okt 04, 11:48:30 »

Én?..... Gondolkozik hát én egy kicsit kutyulnék magamban ikszdé

Egy Uchiha lennék...hasonló Sasuke-hez mint stílusban mint kinézetben...
A feleségemnek egy Hyuugát keresnék  Nyelvesít kombinálnánk a 2 klán erejét ^^"
Mindenféle képen Konohában élnék^^
Mindenkivel barátkoznék és be is állnék konoha rendőrségébe...
Kihasználnám a Sharingant és ellesném az összes elemi jutsut Ördögi Ördögi
Egy két DNS-t is beszereznék: Hashirama DNS-t elsősorban Ördögi
Naplózva
eragon007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 173



« Válasz #113 Dátum: 11 okt 21, 13:01:03 »

egyértelmü Konohára voksoltam de az akatsukiban is szivesen megfordulnék,hisz ha ott vagyok akk majdhogynem legyözhetetlen vagyok Nevet Nevet Konohába megtanulnám az alapokat,az elememet tökélyre fejleszteném (mint neji azt a pörgös technikát,most nem jut eszembe a neve) ,majd 18-20évesen beállnék az akatsukiba Nevet
Röviden ennyi Nyelvesít
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #114 Dátum: 11 okt 21, 21:58:39 »

Nem tudom mért de nekem ez a téma hasonlít pöppet az általános naruto témák részlegben lévő :
"Te milyen ninja lennél a Narutóban és milyen életet élnél?(kikkel haverkodnál)" c. topicra, bár csak annyiban különbözik h másra kérdez rá... mind1 a missing nin-t jelöltem be és h miért ahhoz olvassátok el a másik topicba írt történetem: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=4855.45
Naplózva
eragon007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 173



« Válasz #115 Dátum: 11 okt 22, 07:45:48 »

Konohai ninja lennék az biztos Nevet Konoha egyik klánjának a tagjaként élném az életem,ennek a klánnak 2 gekkei genkai-ja(vérvonali képesség) lenne a láva(tüz+föld) és a homok(föld+szél)  (tudom már most sok ikszdé ikszdé de mért is ne? Nevet)
Föleg föld elemü csakrám lenne amivel az össz föld elem jutsut kitanultam volna,szél elemnél a rasengant és társait ill tüznél is az össz tüz jutsut (+a láva,homok Nyelvesít) 12éves koromba letenném a chunin vizsgát,15éves koromra jounin lennék
majd elhagynám a falut tapasztalatszerzés gyanánt (mint Jiraija csak nem "olyan" tap.szerzés ikszdé) s 26-30évesen beállnék az akatsukiba egy ideig majd 50éves koromba hazatérnék Konohába és megválasztanának a Hokagévé igy élnék még vagy 50 évig.Ez idö alatt a faluba béke van stb stb Nevet Persze,mindeközben számtalan kalandban volt részem Nevet
Mire visszatérnék a faluba addigra a villám és viz elemet is elsajátitanám és sikerül megszereznem a hét kardforgato kardjait amiket tekercsben hordoznék magamnál mint Tenten Nevet Nevet:P
Hokageként kibékiteném a falu klánjait (pl Hyuuga fö és mellékágát 1esiteném,Uchiha klánt visszahoznám stb), szövit csak a Homokkal kötném meg Akatsukinak külön kis szigetet ajánlanék ahol boldogan élhetnék életüket stb stb Nevet Nevet Nevet ikszdé
Kikkel barátkoznék?
Velük: http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20100525194102/naruto/images/3/38/Konoha_11.jpg  Nevet ikszdé Nevet ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 22, 07:51:40 írta eragon007 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #116 Dátum: 11 okt 22, 14:37:17 »

Nem tudom mért de nekem ez a téma hasonlít pöppet az általános naruto témák részlegben lévő :
"Te milyen ninja lennél a Narutóban és milyen életet élnél?(kikkel haverkodnál)" c. topicra, bár csak annyiban különbözik h másra kérdez rá... mind1 a missing nin-t jelöltem be és h miért ahhoz olvassátok el a másik topicba írt történetem: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=4855.45

Moderátor:
Jó meglátás. Össze is vontam a két témát ide.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #117 Dátum: 11 okt 27, 16:15:51 »

morause ugylátom cabalozol xD én eső falura szavaztam mert szeretem az esőt meg a hangját meg ott üldögélni vhol ahol esik az eső plusz az épületek eső faluba főleg a szobor amin pain szokott üldögélni az naonkirály bár kicsit lehangoló xD nekem asszem villám elemű chakrám lenne meg vmi doujutsu kéne nem kell vmi brutál csak a mozgást lássam jól kivehetően mint mikor sasuke rájön naruto elleni 1. vagy 2. harcába h mien jó a 3 pöttyüs sharingan vmi oasmit meg esetleg még h átlássak a genjutun asszem h a villám elem kifejlesztését annyira nem sürgetném tanulgatnék közbe 1-2 genjutust is az oan ellenfelek ellen akik ellen az kell szóval nem en irtóerőset de nem is oan naon noob ot meg taijutsuba is 1 jó szintet mondjuk h legalább jó gyors leek megtanulnék néhány jó villám jutsut nembaj ha 10 év alatt azse Mosolyog meg még mondjuk 1 et kiis fejlesztenék vmi oasmi lenne a célom mint régen shikamarunak h annyi h ha felnövök nekeljen tulsok mindent csinálnom mostis mingyár meek aludni pedig még 5 óra van xxDDD de ma még felkelek nem ugy értem ::Mosolyog))) a villám elemmel az a baj h ha sokat esik az eső akkor hát igen ::Mosolyog) a mostani valódi logikai képességeimet ninja gondolkodásra átvinni akkor azzal megelékszek mivan még ja lenne 1 hasonló köpenyem mint az akatsukinak ábra nem fontos csak az oan menő áá meg 1 kard az naon fontos 1 jóféle kard Mosolyog ien jókis katana nem széles meg nagy csak aránylag jó hosszú nem lennék oan óriási erejű h világ szerte híres legyek de a faluban jó kis johnin vagy esetleg anbu inkább anbu nem mer az tul mendokszé xxDDD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #118 Dátum: 11 nov 20, 17:16:44 »

Én az akatsukira szavaztam mert ott van valamennyi erős ninja.
Képességek na igen háát nekem legjobb az lenne ha lenne olyan képességem mint pein/nagato-nak most fejből nem vágom és persze halhatatlan lennék.
Az mekkora királyság lenne Pojén.
Kivel haverkodnék?Hidan,Kakuzu,Deidara.
Csak azt sajnálom hogy nem találkozhatnék Méh-vel Szomorú mert komoly amikor rappel ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 20, 17:23:17 írta [Hun]ter » Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #119 Dátum: 11 nov 21, 15:50:59 »

Hát én Konoha shinobilya lennék...természetileg olyan kb. mint Naruto,de az eszem olyan lenne,mint az Itachié,lenne egy hatalmas jutsu arzenálom,de soha nem adnám fel...kikkel haverkodnák??Mindenkivel ikszdé Csak legyenek velem jó fejek :O
Naplózva

Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!