24 jún 18, 13:44:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Te melyik hidden village nindzsája lennél?
Konoha rejtett faluja - 96 (34.2%)
Rejtett Felhő Falu - 14 (5%)
Rejtett Köd Falu - 12 (4.3%)
Rejtett Szikla Falu - 0 (0%)
Rajtett Homok Falu - 9 (3.2%)
Rejtett Hang Falu - 2 (0.7%)
Rejtett Vízesés Falu - 3 (1.1%)
Rejtett Eső Falu - 6 (2.1%)
Rejtett Hó Falu - 2 (0.7%)
Rejtett Fű Falu - 2 (0.7%)
Hold Alatt Rejtőző Falu - 4 (1.4%)
Rejtett Termálvíz Falu - 6 (2.1%)
Akatsuki - 72 (25.6%)
Egyik sem, teljesen független missing-ninként működnék : ) - 49 (17.4%)
Rejtett Csillag Falu - 0 (0%)
Rejtett Örvény Falu - 4 (1.4%)
Összes szavazó: 276

Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Te milyen ninja lennél a Narutóban és milyen életet élnél?(kikkel haverkodnál)  (Megtekintve 52839 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Nanako
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 12


« Válasz #135 Dátum: 12 márc 12, 20:48:51 »

Én Sasuke és Itachi testvére lennék. Pontosabban Itachi húga és Sasuke nővére, és valahogy megpróbálnám megúszni a családi mészárlást, hogy azután szabadon garázdálkodhassak mindenfelé.  Nevet Áhhh, már látom is magam előtt. Szeretném azt az életet. Hiper-brutál-szörnyen-veszélyes ninjává képezném magam, és én lennék az első nő az Uchiha klánban, akinek sharinganja volt, plusz kibékíteném a két tesómat.  Mosolyog
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #136 Dátum: 12 márc 13, 08:03:49 »

Arra vajmi kevés az esély, hogy az Uchihák közül Te lennél az első nő, akinek lett sharinganja. Bár főképp a férfiak voltak előtérben a storyban, és csak Itachiék anyját láttuk női Uchiha tagként, de azért abban biztos lehetsz, hogy jópár Uchiha lánynak volt már sharinganja :p
Naplózva

nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #137 Dátum: 12 márc 13, 08:20:21 »

Hát én az Akatsukiban lennék Tobi mellet. Talán ha elég ügyes lennék kapnék Sharingant is Nyelvesít (végülis Tobi tud beültetni Nevet ) és egy csomó technikák megtanulnék. Alapnak biztos hogy tűz elemet választanám, max mellé a villámot. Hát nincs bajom Kabuchimaruval de én inkább Tobi mellett voksolok.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #138 Dátum: 12 márc 13, 15:46:02 »

Konohai lennék, szél és tűz ellemmel.Vagy olyan páncélba flangálnék mint madara, vagy pedig mint minato a lost tower movieban.Szőke hajú és kék szemű vagyok, itt is ez lenne.Tai jutsu mellett kardot használnék, kage bunshineket.Kardal ilyen getsuga tenshou szerű szél és tűz jutsukat nyomatnék, Sennin módot is megtanulnám, és ha lehet még minato teleport jutsuját is.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Morause
Vendég
« Válasz #139 Dátum: 12 máj 14, 01:09:27 »

Na, a poén kedvéért úgy döntöttem írok egy új karaktert arra az esetre ha közben gonosz szeretnék lenni... Mosolyog

Történet: A születésem helye és időpontja igaz történetét a 10. születésnapomon tudtam meg. Az oka hogy "10. születésnapomon" elárulták "a szüleim" az igazságot hogy engem csecsemő koromban találtak egy egy porig égetett falu egyik házában. Az akit idáig vér-szerinti apámnak gondoltam mondta hogy kimentett a lángoló épület halmazból... elmondták hogy sok halott ember volt azon a helyen, de 1 ember még életben maradt, viszont súlyosak voltak a sérülései tehát már nem volt sok hátra az életéből!
Azt mondták hogy utolsó szavaival könyörgött hogy vigyázzanak rám és neveljenek fel majd adott nekik egy lepecsételt levelet, amire azt mondta: ~ Mához 10 évre adjátok át neki ha írás/olvasó képes lesz, majd ebből megtud minden igazságot!
Apám és anyám így tett, majd átvettem a levelet, leszedtem róla a pecsétet és mikor kibontottam majd kihúztam a benne levő papír darabot hirtelen hatalmas fénykavalkád tört elő a papírból, fényleni kezdett a testem minden porcikája majd a fény egyes pontokba sűrűsödött és kezdett felvenni egy alakot majd egy tetoválás formájában ráégett a felsőtestemre! Ezután nagyon csodálkoztunk, majd félve szétnyitottam a papírlapot és elolvastam mi volt benne!
Szinte egy sokként rázott meg ami benne volt... végül kiderült hogy a nagy Enjeru (エンジェル --> jelentése: angyal) Szárnyak klán szülöttje voltam akik a ninja falvak létre jötte után letelepedtek és a ninjalét után az egyszerű életmódot választották. Amit a klánomról tudni kell hogy az Uchiha és Senju után a 3. legerősebb klánnak számított mert olyan jutsu birtokosai vagyunk ami megöl mindenkit a több km-es körzetemben de velem is végez! A jutsu az Fény elem nevet kapta (azt hogy miből áll a leírásban megtalálod). De ennyivel nem lehet lezárni egy erős shinobikból álló klánt ezért miután a senju és uchiha megegyezett az összes gyengébb elkezdte követni őket, csak az én őseim álltak ellen, nem akarták hogy keveredjenek a véreink és a titkaikat sem akarták kiadni. Ezért a Senju és Uchiha közös erővel majdnem a pusztításba tiporták a klánt és a túlélőknek egy utolsó választási lehetőségként felajánlották hogy békésen élhetnek távol a háború mentes övezetektől ha lemondanak a shinobi létükről... más lehetőség nem volt mint meghajolni és elfogadni a feltételt, így messze az országaiktól megalakult Yōsai (要塞 --> Fellegvár) falva.

A már akkor Hokage-ként ismert Senju Hashirama azt mondta hogy rajtunk tartja a szemét, de nem fog senkit bántani ha nem próbálunk újra háborúkat szítani vagy pénzért eladni harci technikáinkat meg jutsujainkat. Ez így is ment sok-sok évig közbe már Hashirama-sama is meghalt, és váltogatták egymást a Hokagék is... a falum tagjai már az évek óta tartó békés életmód következtében szükségtelennek tartották hogy fejlesszék vagy gyakorolják képességeiket!
Aztán a születésem után 5 hónappal vmelyik este a csendet egy nagy méretű mészárlás követi, ismeretlen shinobik (nem volt fejvédő) támadták meg az idáig békés falut, ezután szinte mindenkivel végeztek, kerestek vmit! A vér-szerinti apám sejtette mit, ezért elhozta a szentélyből, úgy gondolta hogy óvatosnak kell lenni ezért megtanult pár jutsut ha baj ütne ki akkor megtudja védeni falut. Ezért a szentélyből elhozott ereklyét - ami egy jel volt - belepecsételte a levél kíséretében ebbe a borítékba hogyha ha majd kinyitom egyből egyesüljön velem!

A jel egy különleges jel volt amit egy tekercsbe tároltak... rengeteg fortélyos jutsuval levédve a kíváncsi szemek elől! A jel nem más volt mint a kulcs, a Fény elem használatához! Ez a jutsu olyan elemet tartalmazott amit idáig kordában csak a mi klánunk tartott és ez nem más mint a fény... ez a jel volt a mágnes hozzá amivel feltudjuk szívni ezeknek az elemeknek a részecskéit és hozzáadva a chakránkhoz vmi újjat alkotni! Apám tudta hogy egy ilyen jutsu birtokában bárki ellenfele lehet egy Senju vagy Uchihának és tudta hogy a Madara meg Hashirama erejét még nem múlta senki sem felül tehát aki megszerzi könnyen elpusztíthatja utódaikat így ő lehet a világ legerősebb embere is!

Aztán hogy megtudtam az igazságot úgy döntöttem ott hagyom a "szüleimet" hogy útra kelljek és keressek vmi célt az életembe! Sok hónap utazás után eljutottam egy városba ahol pörgött az élet rendesen, olyan nyüzsgés volt ott amit még sosem láttam ezelőtt. Gondoltam megpróbálok vmi munkát keresni, hogy legyen vmi ennivalóm, és lakásom!
De nem vettek fel sehova a korom miatt ezért az utcán maradtam, viszont több erőm se maradt hogy tovább utazzak így egy megoldás maradt... lopnom kellet hogy életben maradjak! Aztán lassan megszoktam ezt az életmódot de azt sosem kedveltem mikor elkapnak és elkalapálnak utána... egy nap egy idegen érkezik a városba, emlékszem még most is arra miként nézett ki!
Magas, hosszú fekete haj, fura mód férfi létére női kimono-ban mászkált de azért könnyen megszokható volt! Aztán ahogy meglátott az egyik árus azt hitte megint lopni akarok és kijött majd elkezdett ütni, mivel a férfit bámultam nem kaptam észbe se szinte, csak miután ütöttek... dühös lettem, annyira hogy a jel elkezdett világítani rajtam majd beborított ismét az a fény mint akkor és kirobbant belőlem, olyan erővel hogy hosszú méterekre elhajította az árust.
A férfi is felfigyelt erre, de nem csak ő hanem az utcán mindenki, és annyira megijedtek a népek hogy kiűztek a faluból... az nap szomorú volt még az ég is, este a folyóparton ültem az esőben, és bántam hogy elhagytam a szüleim! De az a férfi vhogy rám talált és rám adott egy száraz hosszú kabátszerű ruhát, majd bemutatkozással kezdte: ~ Üdv, a nevem Orochimaru! Nem tudtam mit akart, nem is érdekelt... csak egyszerűen megköszöntem a kabátot! Látta rajtam hogy nem akarok beszélgetni, ezért egyből elmondta miért jött: ~ Gyere velem... tudom ki vagy, mi vagy! Gyere velem, edzelek téged, és minden kérdésedre idővel választ kapsz! Erős gondolkodásba kezdtem, de mondom veszteni valóm nincs ezért elmegyek vele. Ekkor kezdődött el életem egy nagyon érdekes szakasza!

Nem sokat kellet várnom mivel érkezésem után volt a születésnapom tehát 11. születésnapom ott töltöttem! Orochimaru-sama úgy gondolta hogy legyen ez az egyszerű gyerekként töltött utolsó napom ezért kellő módon megünnepeltük! Másnap egyből kezdtük a brutális edzéseket... megtanította a taijutsu, ninjutsu alapokat hogy és kivételes szintre segített fejleszteni a chakra kontrollomat. Közben elmesélte hogy ismeri a klánom, ismeri a titkos jutsunkat és hogy kik és miért végeztek aznap éjjel mindenkivel! Kumogakure no sato egy különleges egysége végzett az emberekkel a jutsu megszerzése érdekében! Főleg azért mivel a klánom eredetileg villám ellem affinitásúak voltak pont azért hogy az Fény elemet akkor használják amikor tudják!
Mivel a jutsunak volt egy nagy hátránya, a jutsu kivételezéséhez nagy mennyiségű fényre volt szükség amit nappal tudtak végrehajtani, éjszaka meg kevés van ezért mivel a villám elemű jutsuk olyan erős fénnyel rendelkeztek hogy a napsugárzását is tudta helyesíteni de csak rövid korlátolt ideig! Megfogadtam hogy bosszút állok Kumogakurán amiért ezt tette a családommal. Csaknem 9 évig tartott az edzésem, rengeteg új embert ismertem meg amíg Orochimaru-sama edzett, de jött az a kölyök... Uchiha Sasuke ő felborított mindent, első ránézésre sem volt szimpatikus mivel elég fennhéjázónak tűnt. Orochimaru-sama minden vele kapcsolatos dolgot eltűrt!

Rá szánt teljes 3 évet, és ez azzal járt hogy mindenki mást elhanyagolt.. köztük engem is! Ezért elkezdtem azokat a képességeim ez idő alatt fejleszteni amit eleve nem engedett meg, mivel megpróbált rájönni hogy tudná használni a jutsumat! De a jel lemásolása nem volt könnyű, mivel olyan anyagot kellet kitalálnia ami vonzza a fényt. Ezt ezidáig nem találta ki miaz, ezért megtiltotta hogy gyakoroljam a használatát! De Uchiha Sasuke nyert számomra egy kis időt hogy gyakoroljam képességeim, ezért elkezdtem villám elemű jutsukat használni és a fény jutsuk használatát is gyakorolni! Egy régi feljegyzés szerint a klánomról Orochimaru információ gyűjtőjében az volt hogy van 1 fény alapú jutsu ami a háborúk idején seregeket pusztított el de a használó életébe került! Gondoltam ha ez a jutsu a legerősebb  és ha igaz, akkor meg kell tanulnom ha egész Kumogakuréval végezni akarok.
De az edzéseim közben Sasuke is fejlődött és a végén féltékeny voltam rá, végülis ő még átokpecsétet is hordozta magán ami nekem nem volt. Már szinte gyűlöltem hogy mindenkinél magasabb rendűnek tartotta magát... majd eljött a nap mikor végzett Orochimaruval, mikor én ezt megtudtam, úgy forrt bennem a düh mint akkor még sohasem. Megölte számomra azt az embert aki életcélt adott nekem és erőt, egy hőst akire felnéztem, ezért ő is felkerült a halál listámra, persze őt előbbre mint Kumogakure.

De Kabuto megfékezett és azt mondta: ~ Eszedbe se jusson utána menni, Orochimaru-sama és én figyeltünk hogy edzettél... segíts nekem és együtt cselekszünk Orochimaru-sama nevében. Gondoltam mért ne, bármi legyen az én megteszem... öltem is már ezért a névért, és így meg már még inkább öltem volna, tehát bármit megteszek!
Azt mondta hogy szüksége van a kísérleti laborokból néhány élő, de erős emberre majd egy kísérlethez! Majd meg adott pár összekötőt akiket ki kellet végeznem hogy nehogy beszélni tudjanak, rólunk miután a mester meghalt!
Legvégül elküldött egy beszivárgó had műveletre hogy szerezzem össze néhány halott maradványait!

Miután végeztem az utolsó hullával, és vissza tértem a bázisra, nem volt ott, vagyis nem érzékeltem! Majd arra voltam figyelmes hirtelen hogy egy kígyófarok csavarodott körém, össze roppantva a csontjaim... mikor már mozdulni sem tudtam, Kabuto hangját hallom: Köszi hogy megtetted amit kértem, nélküled nem sikerült volna idáig eljutnom ilyen hamar, de Orochimaru utolsó parancsa az volt számomra feléd nézve hogy (- Meg kell halnia, ha a jutsuját vmilyen formában sikerült hasznosítani), ekkor egy utolsó csapással kivégzett és ott vesztettem életem.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
huh Ez kicsit hosszúra sikeredett, de sebaj! Mosolyog Most jöjjön egy rövid jellemzés.

Életkor: Kezdetekkor: 10; Orochimaruval való találkozás: 11; Sasuke megérkezte: 20; A halálom: 23,5 év!

Alkat, Kinézet, Fegyverzet:
http://media.giantbomb.com/uploads/0/3/10522-ninja.jpg ~ pontosan így néznék, még a fegyverzet is aránylag klappol.

http://files.myopera.com/buomtrang/albums/516300/Paul_Chen_Practical_Ninja_To_M%5B1%5D.jpg ~ ez a kard lenne, ha erős testalkatú ellenfelek ellen harcolok, ezzel mély és erős sebeket lehet okozni!
Illetve Kunai-t használnák a gyors közelharchoz!

Jutsuk: A taijutsu és ninjutsu képességeim fejlesztése elég komoly szinten folyt, bár a taijutsu kicsit fontosabb volt az Orochimaru-sama által rámbízott feladatok miatt! Ez után foglalkoztam a klán képességeim fejlesztésével és a villám technikák megtanulásával. A fény technikák közül volt néhány érdekes amit megtanultam mint pl.: Fény elem - Napököl --> ez a jutsu a chakrával keveredett fény az ökölben gyűjtötte össze, és minden ütés olyan forró volt mint maga a nap, Fénybomba --> Egy tömörített fény bomba bénító hatással de csak rövid távon. (ez a jutsu az alapja Kabuto Senpou - Hakugeki no jutsujának), Fénypajzs --> ez a jutsu az amit legelőször is használtam az áruson, egy fény burok ami körülvesz és eltaszítja a szilárd dolgokat! Gyenge pontja hogy rövid ideg használhatók mert rengeteg chakrát zabálnak, és fény szükséges hozzá méghozzá sok vagy erős fény. Villám jutsukból rengeteg félét, főleg távolságit, azon kívül beszivárogni is nagyon tudtam.

Cél: Nincs különösebb célom, csak a klánom megbosszulása vagyis Kumogakure elpusztítása illetve Sasuke elpusztítása miután végzett Orochimaruval!

Teljes Név (eredeti klánnév): Enjeru Kein

ui.: azt elfelejtettem mondani hogy amíg edzett a karakterem Orochimarunál, voltak küldetései amiben rengeteg ártatlan embert kellet kivégeznie, meglopnia, elrabolnia! Pont ettől válik gonosszá ahogy az elején megemlítettem! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 16, 10:11:07 írta Morause » Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #140 Dátum: 12 máj 20, 15:27:25 »

hmmm érdekes kérdés... éééén ninjaként valamilyen felderítőként tudnám elképzelni magam xD mármint harcban Nevet
falu: Konoha
elem: szél és tűz
rang: Jounnin Nevet
vérörökség: ááá nem lenne nekem olyan xD
kivel barátkoznék? hát Shikamaruval biztos, Sakura, Kiba, Ino, Sai stb... Narutot hanyagolnám, nem bírom elviselni a becukrozott embereket magam körül xD
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #141 Dátum: 12 máj 21, 17:41:38 »

Így utólag átgondolva szerintem Rejtett Köd falusi szeretnék lenni, amolyan kardforgató-féle.
Inkább riválisaim lennének, barátaim nem.
Kb. úgy képzelem el a személyiségemet, mint a jelenlegit:
kissé arrogáns, hatalmaskodó, nehezen barátkozó hirtelen haragú, aki inkább elvonul egy csendes esős reggelen egyedül egy tóhoz, minthogy másokkal kelljen nevetgélni.
Talán egyedül a mesteremmel jönnék ki jól, aki esetleg Zabuza lenne, mielőtt dezertált.
Jutsuk: alap szél és mellé tanulnék egy kis vizet, minimálisan. Inkább taijutsura összpontosítanék és a kardforgatásra, ilyen ikerszablya-szerűséget képzelnék el fekete és szürke színekben és a fejpántomat olyan Zabuzásan hordanám.
Ha választhatnék, akkor fiú lennék xD.
Rang: 13 évesen chuunin
Naplózva

Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #142 Dátum: 12 jún 14, 13:08:29 »

Ezt a témát mintha én indítottam volna el néhány éve de most nem tusom mi van úgylátszik a moderátotok belepiszkáltak és már valaki más nevén van. Kiüt Na mindeggy a téma legalább megmaradt de azért jelezhették volna valahogy hogy ehez a témához egy kicsit nekem is közöm van azért. Szomorú
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #143 Dátum: 12 jún 14, 17:57:31 »

Összevonták  a "Te melyik hidden village nindzsája lennél? " című témával, mert (hellyel-közzel) ugyanarról szól.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #144 Dátum: 12 jún 14, 18:21:12 »

Gondoltam amúgy hogy valami ilyesmi oka lehetett de kössz hogy ezt leírtad most már megnyugodtam.  ikszdé
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #145 Dátum: 12 jún 14, 19:21:27 »

Név: Hiory Yuuki
Nem: Férfi
Kor: 16
Vérvonal képesség: Hattyú Tánc
Használati Elemek:
-Víz
-Tűz
-Sötétség
-Homok
Hidden Village: Rejtett Hang Falu
Mester: Orochimaru
Pozíció: Későbbi Liokage (Kitalált, Hangrejtek Kagéja)
Kinézet:
Hosszú fekete haj, világító kék szemek. Porcelán sima, és fehér bőr, 167cm magasság.A ruházatom egy Zöld Utakatájéhoz hasonló Kimono.
Bijuu: Nincs

Előtörténet:

Egy erős ütést érzek a hátamon.A Chakrám azon a ponton nem tudom használni, biztosan egy Hyuuga tette. Hátrafordulok, és egy nálam Magasabb fehér Kimonós fiú-t látok magam előtt. Hallottam már róla, a legfiatalabb Jounin Kakashi  óta. Valami Neji, és az unokahúga a főházból való.Ch. Volt már dolgom velük, ő sem fog gondot okozni, de olyan mélyre vájnak a halványlila szemei.
-Lila tekervény jutsu!-mondtam nyugodtan, és felé nyújtottam kezem, mintha mi sem történt volna. Ám a jutsumnak hála a kezemből lila Orochimaru övéhez hasonló fonatok jöttek ki, amik a Chakrámból vannak, ennek köszönhetően a Hyuugának nem szabadna kiszabadulnia belőle. Áhh! Ez fájt! Valaki megcsapott de hogyan, amikor csak ketten vagyunk?Ismételten hátrafordulok, s egy klón áll előttem. De hogyan? Mikor?Nem baj, akkor is megölöm!A klónt simán egy karlendítéssel elintéztem, s most jöjjön a Hyuuga. Visszanézek, s se híre, se hamva.Basszus...Ez tiszta Hoodini!!! A gondolatmenetemből egy éles hang szakít ki, és fegyverek jönnek felém. Van itt buzogány, lándzsa, kunai... Ez meg biztos zsonglőr lehet.Odanézek, és egy pandafejű kis csaj ugrik elém  kunaival hadovázva, és ordibálva, amikor egy bilifejű bozontőrmester ugrik le a fáról, és támad rám, pusztakézzel.Az igen! 2-az 1 ellen. Ezek aztán becsületesek....
-Ki vagy te?-szól a hernyószemű.
-Én? Én kérlek szépen az, aki megöl titeket.-mondtam nyugodtan, de közben izgultam, hogy milyen rejtett bohóc ninja fog egy szikla mögül valamivel megdobni....
-Neeeejjiiiiiiiiiiiii gyere elő, nem bírunk el vele ketten- szólal meg a pandagirl és felémmutat egy kunaival. Szerintem igazából ketten eléggé erősek lehetnek, szóval a kiscsaj csak valami voodoo szertartást akar végrehajtani rajtam, mint ahogy a lenyalthajú Malfoy pofa próbálta.Igazából, amíg ő ordibál, a bilifejű meg nézelődik meg is rugdoshatnám őket. Oké, ez jó terv. Kezdjük!
-Romlott tűz jutsu!-üvöltöttem drámaian, hogy azért figyeljenek is, és kinyújtottam mind két kezem, aminek hatására mind a kettőt fekete lángok borították be.
-De ez most komoly? Neji told már elő a képed, meg fog sütni!-nyávogta, de már nem mindegy?-Mondom Neji!Told elő a csúnyábbik feled!-erre a szólongatásra még a fekete is előjött, és ahogy látom aktiválta a Byakuganját.
-Elemeztelek, és már mindent tudok rólad-mondta egy csúnya kurta mosoly közben- Már tudom, és látom a Chakraműködésed, és a Chakrapontjaid. Vége van ! Neked , természetesen!-szólt, én meg csak kiröhögtem
-Ugye tényleg nem gondoltad hogy ennek bedőlök? Edd már meg a szemeid, vagy kanalazd ki, engem nem hat meg... De semmit nem érsz el vele, ezt megmondom-szóltam egy gyunyoros mosoly kiséretében-Pápá, Hyuuga Neji... Hattyú Tánc!-Amint kimondtam, a szemeim befeketedtek, és a bőröm, és hajam kifehéredett halványfehérre. Oriási szárnyaim nőttek, és a Shinigami tánc felsőbb fokát, az Isteni táncot hazsnáltam rajtuk. Felemeltem lábam, s mikor kinyújtottam, vége volt a játszmának. Mindannyian a tollaim áldozatául estek. De ez még csak az első szintje volt a Hattyú táncnak...

Vége...

Folytatás következik, ha van érdeklődő... Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 14, 19:24:29 írta AyaseAkami » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #146 Dátum: 12 jún 19, 07:18:13 »

Ezt a témát mintha én indítottam volna el néhány éve de most nem tusom mi van úgylátszik a moderátotok belepiszkáltak és már valaki más nevén van. Kiüt Na mindeggy a téma legalább megmaradt de azért jelezhették volna valahogy hogy ehez a témához egy kicsit nekem is közöm van azért. Szomorú

Moderátor:
Itt a válasz, csak vissza kellett volna olvasni kicsit.
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3668.msg643218#msg643218
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 19, 07:43:27 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #147 Dátum: 13 jan 31, 18:38:12 »

A téma lényege, hogy egy saját Naruto karaktert létrehozz. Aki szeretne képet is tehet, bár mellőzhető.

Legalább 5 mondatot írj róla, aminek tartalmaznia kell:

-Hol született/Faluját
-Nevét, korát(Lehet ismeretlen is, amit akarsz)
-Pár Ninjutsut
-Rövid-Hosszú bemutatkozást. (Amit akarsz)
-Fegyvereket amit használ.

Mutatok egy példát, akinek kevés a fantáziája, az ez alapján írhatja.

(E/3 személyben írom)

Név: Nawazaki Kira
Kor:17
Titkos falu: Konoha
Ninjutsuk amit használ:

-Víz sárkány: Fehér formátum (A megidézéshez szükséges a sárkány,tigris,nyúl, ló , majom kézjel)
-Víz Sárkány: Fekete formátum(A megidézéséhez szükséges kézjelek: Madár, disznó, kutya, tigris, nyúl)
- Lila víz: Fertőzés(Szükséges kézjelek: Madár, kutya, disznó, nyúl, tigris, sárkány)

Utána kedv szerint leírod mit tud, mit idéz meg, hogyan, mikor, milyen.

Választhatsz (Természetesen xdd) gyógyító szakmát, stb.

Fegyverek:
-Mérgezett tű
-Fonalcsomag
-Papírbomba
+Ami eszedbe jut.

Bemutatkozás:

Minimum 3 Sor!

Hello, a nevem Nawazaki Kira. Nincsenek céljaim. Mióta megszülettem, csak nyűg voltam mindenki nyakán. Anyám csak barátként tekintett rám, nem fiaként. 13 évesen elköltöztem otthonról, és mestert kerestem. Így kezdődik hát  a történetem. Mikor megtaláltam Hirosheem Nakamura-sensei-t miközben homok ninjákkal harcolt, úgy gondoltam segítenem kell neki...........Stb, stb. Én ugyan most nem írok, csak később.

Ismétlem: Ez csak egy MINTA! Eltérhet, nem kell így csinálnod.
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #148 Dátum: 13 jan 31, 18:59:29 »

Na akkor leírom én is.
Név: Isakawa Ayumi
Kor: 20 (Shippuuden eleji időben)
Lakhely (1 idő után Konoha) (született Hikarigakure no Sato [saját kitalációs falu])
Isakawa Ayumi külseje:
magassága 162 cm, csinos testalkatú, hosszú barna  haj.
Öltözete elég kihívó:
Jellemző öltözete: sötétbarna csizma,  vörös szoknya (mini), a fejpánt a derekán van, fekete, elején cipráros felső.
Személye:
Elég szabados gondolkodású és néha pimasz és provokatív.
Kedves, lobbanékony, szétszórt, álmodozó. Utálja ha gyengének tekintik csak azért mert nő, és azt is ha beleszólnak a dolgába.

Jutsu: véröröksége van
Isakawa-k "ereje":1  Nekogan nevű doujutsu (1 sárga szinű szem, ami a telekinézisre képes), és néhányan képesek lehetnek kifejleszteni a Qantum -Nekogant (látni lehet az atomoknál kisebb alkotókat és mozgatni, lebontani, összerakni átalakítani lehet vele az anyagot.)
Q. Nekogan hátránya:  "összeférhetetlenség" (a szem olyat lát amit az agy nemképes felfogni, feldolgozni minden infot (vagyis nem elég gyorsan), ami migrénhez vezet, és bele is lehet őrülni, ha túlzásba viszi akkor akár ki is kapcsolhat (kiég az agya) és agyhalál..
De ha csak simán telekinézist használ (nem részecskeszinten hanem csak úgy simán), akkor nem olyan vészes.
És egyéb  ilyen általános jutsukat használ (alakváltás stb)

Fegyverek: a szokásos kunai, shuriken, bombák, illetve van 1 kardja.

1 Hikarigakure no Sato (fényben rejtőző falu) nevű helyen született ami a Nap országában van (1 délen található nagy sziget amit kettészel az egyenlítő). A dzsungelben nőtt fel és a Tűz ország lombhullató erdője eléggé "egzotikus" neki.
Apja Isakawa Jakoutsu, anyja Noriko Yumi (aki 1 médium).
Majd később Konohába kerül.

« Utoljára szerkesztve: 13 feb 07, 00:07:24 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
tasymc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #149 Dátum: 13 jan 31, 19:38:59 »

Ez az enyim:d
név: Nimaka Uchiha
Kor: 16
Lakhely: konoha
Külseje: 175 cm magas  fekete haj fekete szem (uchiha-kra jellemző...)
öltözöte: fehér köppenybe jár éjjel-nappal amin kék csíkok vannak.
személye: nem valami barátságos. 2-3 barátja van de azért őlne.

jutsui:
ugye sharingan ami mar mangekyu fokon van(Lejjebb bővebben)
tűz elemű jutsuk

fegyverei:
2 kard, kunai(k)

Hali Nimaka Uchiha vagyok.
Genjutsura specialízálodtam. már 7 évesen megjelent a sharinganom mikor megtámadtak egyik küldetésen.Rá 2 évre(9 évesen) egy csata során jött elő MS em. rá 2 hétre megtámadt egy nindzsa akit megöltem.Kiderült legjobb barátom volt. innen lett örök mangekyu sharinganom. Genjutsuim mindenhol híresek.

Cél: Szerezni senju DNS-t
Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!