24 okt 07, 11:18:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 390165 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #870 Dátum: 10 júl 06, 20:59:43 »

én személy szerint egy szóval nem mondtam hogy a mangában eleget szerepelt xD
Meg még azt sajnálom hogy ott Stark átlyukasztotta Kyot...milyen poén lett volna már ketté szeli Wonderweis-t.
Spoiler:Aizen mit kezdett volna Yama-jii-vel?xDleegyszerűsített volna mindent ha most Kyou sikerrel jár^^
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #871 Dátum: 10 júl 06, 21:13:40 »

Az , hogy Uki nem kapott sok szerepet? :S Mangában kevesebb iőt kap , elvégre ott csak pár képkockán van , nem pedig 10percig :O ikszdé

a 10 percből isszonyatosan sok volt a sima nézelődés álldogálás...Mindegy ha én lettem volna Kubo helyében tuti csináltam volna mégegy ilyen közös támadást Stark ellen amiben mutat a két öreg vmit együtt ahmár ők a legerősebbek...Jó igaz Kyou fog is mutatni vmit
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #872 Dátum: 10 júl 06, 21:18:11 »

Elég hülyén és logikátlanul vannak az erőviszonyok a Bleachben , de Ukitaket a legerősebbnek nevezni nálam túlzás. Ellenfél függő minden , pl Egy Zaraki ellen mit tudna kezdeni? Meg azért Soi Fong nem a Zanpaktoura szúrna ikszdé Szóval Ukitake Erősen a középmezőnyt képviseli nálam a Taichouk között. Illetve Én azért is örülök , hogy keveset harcol , mert ő az egyetlen akihez szerintem nem illik a harc. Jobban áll neki a TBCs vagyok fekszem félholtan az ágyban helyzet Nyelvesít
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #873 Dátum: 10 júl 06, 21:25:01 »

A legerősebbet úgy értettem h. a 13 osztag kapitányai közül ők tapasztalatuk miatt elvileg elég erős taichoként tartják számon őket az SSben. Nem néző szempontból hanem úgy egymás közötti viszonyulásból ítélve...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #874 Dátum: 10 júl 06, 21:29:22 »

Hatalmas különbség van aközött , hogy valakit jobban tisztelnek vagy erősebbnek tartanak. Szerintem Ukitake inkább a Taichouk tiszteletét élvezi mint azt , hogy (nagyon)erősnek tartanák.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #875 Dátum: 10 júl 06, 21:32:32 »

Hát nem tom sztem azért az SSben ha vki nem tud jól harcolni az gáz...Mindegy engema a mangában is felháborított eza a jelenet... smirksweat
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #876 Dátum: 10 júl 06, 21:36:56 »

Szerintem pedig nem azért lett kapitány, mert tisztelik x'D (ráadásul az első kapitányok között volt a soul soeictyben)
Naplózva



FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #877 Dátum: 10 júl 06, 21:58:14 »

Az a rész amikor wondy "kisikította" Halibelt a jégből, ilyesztő volt. Olyan hülye hangja volt szegénynek xD
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #878 Dátum: 10 júl 06, 22:07:42 »

jah a akis értelemfogyatékos korcs...szegény Shiro-chan dolgozott azona a jégbörtönön órákat aztán az cska síkit egyet és minden erőfeszítés semmivé válik...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #879 Dátum: 10 júl 06, 22:21:58 »

Stance :
Írtam , hogy erős csak nem látod? Nevet Nézz a sorokba pls. Illetve azért lett Értelemszerűen Taichou , mert a korában nem volt rátermedtebb ember , illetve az , hogy Bankaival rendelkezik automatize kiváltó ok volt akkor , hogy Taichounak kell lennie. Nem mondtam , hogy Ukitake gyenge. Ahelyett , hogy mások szavát kiforgatod inkább értelmezz.
Hogy megértsd elmagyarázom amit leírtam egy mondatban.
Az aktuális Gotei 13 ez az Új generáció , inkább a tiszteletet érezheti Ukitake iránt az eltötltött sok száz év alatt. De egy olyan kaliber , mint Mayuri , Zaraki , Byakuya vagy Soi Fong nem hiszem , hogy maguknál erősebbnek tartanák a 13. osztag Kapitányát. Az Új Generációs Kapitányokból talán egyedül Sajin Komamura gondolhat Ukitakere mint olyan hű de erős emberre és Kyouraku aki viszont elfogult ezen téren Mosolyog
Összefoglalva : Helye van a kapitányok között de erősségileg nem tartozik a legerősebbek közé. A tapasztalat nem egyenlő azzal , hogy valaki nagyon ismétlen nagyon erős legyen.
Fujiwaara :
Jahm idegesítő hangja volt ikszdé Alapból a kakaó eléggé felvolt nyomva , hogy élvezzem az effecteket , de itt azt hittem beleőrülök Nyelvesít
Ashti SS 98% nem tud rendesen harcolni. 4. osztagban pl. szerintem még a Taichou sem tud nagyon harcolni. Neki is inkább a tekintélye az ami dominánsabb.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #880 Dátum: 10 júl 06, 22:28:13 »

Nem a 4. osztagnaka  agyógyító ereje a domináns.Ahogyna a 12. osztagnak  a tudomány...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #881 Dátum: 10 júl 06, 22:32:59 »

 >.<# Még jó , hogy az erő - tisztelet/tekintélyről beszéltem. Akkor Ashti , hogy beszélhetnek Unohana Taichouról?
Szal sorolgatják : Mayurinak van tekintéje , Zaraki erős , Ukitaket is tiszteljük és Unohana? Ő gyógyít ikszdé Szal félre értettél , mert te a szakterületekre tértél rá , én meg nem erről beszéltem Nyelvesít
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #882 Dátum: 10 júl 06, 22:38:24 »

És a 11iknek a harc, amivel nincs is semmi gond:D

H lehet még itt is erről vitázni? Ki a legerősebb taicho, jó ég, h mi ezt már mennyiszer végigrágtuk, és mindig más eredmény jött ki. Szemlélet kérdése, sokuktól még nem láttunk semmit, de szerintem abban egyetérthetünk h Yamma a legerősebb.  Meg már azt is mondtam párszor, h itt nem csak a tudás és az erő, hanem a stilus is sokban függ, sőt ezen a szinten már csak az számit.

Nem véletelnül hozza össze a harcokat Kishi ugy, h a harci stilusok azonos legyen. Mit csinált volna Byakuya a 9es espadával, vagy Ken-chan a 7esel? Vagy anno ichigo ha nem Kenpachival találkozik, hanem Kyorakuval, aki a shikaial leverte Starkot, mit kezd akkor vele, vagy Soifon ellen.

Errő sorrendet lehetetlen itt fel állitani, max az elsőket tudjuk megmondani, hisz Gin, Aizen van Yamma jii vs többiek között elég nagy különbség van.

Na b**+, most látom h majdnem ugyanazt le irtam mint Ishida xD nah ok, akkor egyetértek vele! xDDDDD


Naplózva







asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #883 Dátum: 10 júl 06, 22:47:28 »

>.<# Még jó , hogy az erő - tisztelet/tekintélyről beszéltem. Akkor Ashti , hogy beszélhetnek Unohana Taichouról?
Szal sorolgatják : Mayurinak van tekintéje , Zaraki erős , Ukitaket is tiszteljük és Unohana? Ő gyógyít ikszdé Szal félre értettél , mert te a szakterületekre tértél rá , én meg nem erről beszéltem Nyelvesít

Nem tekintély miatt tisztelik őket hanem mert valamiben jók és nélkülözhetetlenek ( s eza a szakterületük) sima tekintély miatt nem lettek volna Taichok. Szóval azért lettek mert tudnak vmit s ehhez adódott a atiszteleta a 100 év alatt Ukitake esetében. De lényegtelen nagyjából ugyanarra gondolunk meg Renningan rá is világított h. én magam ezt a témat 100+1szer megvítattam és soha nem értettünk egyet itta a fórumon belül...Mert nézőpon kérdése a dolog...

Én alapgondolatom az volt h. legerősebbnek hitt kapitányok teljesítménye kritikán aluli volt...de mondjuk igaz kár megint sápítoznom emiatt...
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 06, 22:51:13 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #884 Dátum: 10 júl 06, 23:13:03 »

Nem is beszéltem olyanról , hogy ki a legerősebb Mosolyog Csak annyit vetettem ,fel , hogy szerintem Ukitake nem tartozik az Én szubjektív szememben a legerősebbek közé. Kicsit ki lett forgatva pár szavam , ezért alakult ki kisebb nézetkülönbség de egységében hasonló dolgokat akarunk mondani a magunk érthetetlen nyelvén.
Am. meg Úgyis tudja mindenki lehet akárki akármilyen erős... Akkor is Kon Sama a legjobb a Bleachben kacsint XDDDD
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 06, 23:13:50 írta Ishida » Naplózva
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!