24 szep 21, 23:36:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 979 980 [981] 982 983 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2471777 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Dratus
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 19


« Válasz #14700 Dátum: 12 aug 21, 16:00:01 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/561/6
Inkább valami ilyesmire gondolok... (Tsunade szövege bal oldal Mosolyog )
Naplózva
nasd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #14701 Dátum: 12 aug 21, 20:09:41 »

Nehéz eldönteni, hogy ki is valójában Tobi, de szerintem jó pár hetet várhatunk rá, amíg kiderül. Biztos vagyok benne hogy lassan áttér a Kage vs Madara harcra a sorozat, utána meg majd ismét láthatjuk, hogy Sasuka mit szenved orochimaruval.
Szerintem mindenképpen Uchiha lesz, hisz rengeteget tud az Uchiha-król, tényleg Madara se szervezkedne bárkivel, és elég hülyén venné ki magát a dolog, ha egy ismeretlen és nem Uchiha lenne...
Shisui szerintem simán lehetne egyébként, Zetsu akkor is létezett már lemásolhatták...Hirtelen nem jut eszembe, hogy hogyan segített Tobi Itachinak a klán kiirtásában, de szerintem mikor erről szó volt, akkor nem írtak semmi olyat, ami kizárná a fent említettnek a lehetőségét. Másrészt Shisui a legjobb genjutsu használó volt, simán lehetne az ő ötlete, a "hold szeme terv"...Megrendezte a halálát Itachi segítségével, kihasználásával, és onnantól ő a háttérben tudott tevékenykedni. A közeli Uchiha irtásnál tudott új szemeket is szerezni, így gond nem volt. Persze ez csak találgatás.Meg a Shisui-Madara kapcsolatot nehéz volna megmagyarázni.
De Madara öccsét se írnám le még teljesen. Hisz Tobinak elvileg mindegyik szeme "lopott". Vele kapcsolatban még az jutott eszembe, hogy Tobi esetleg tényleg költözik időnként mindig egy új testbe, ahogy azt Orochimaru is tette, és lehet ezért is fontos számára Sasuka. Így lehet, hogy Madara öccséről van szó aki mindig új testben él.
Vagy egy totál ismeretlen Uchiha lesz pl.: Madara fia, akiről nem tudtak (egy ilyenen jót nevetnék...Nevet ).
De Zetsu valamilyen módon szerepet fog játszani Tobi történetében, mert róla sem tudni semmit. Na meg az akatsuki tagokról nem mondanám, hogy túl hűségesek voltak egymáshoz, Zetsu viszont annak tűnik Tobi felé. Más kapcsolat áll köztük mint a többi akatsukissal.
Ettől eltérően pedig azt gondolom, hogy túlságosan elhúzzák az egész történetet, mindig csak újabb és újabb szálakat nyitnak meg és sosem zárják le őket, én speciel rohadtul nem örülök, hogy orochimarut visszahozták, ismét csak időhúzás, hogy bármiről is valami lényeges dolgot megtudjunk.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #14702 Dátum: 12 aug 21, 21:27:01 »

Ez igaz, de Naruto azóta összehaverkodott a Kyuubival, míg Sasuke nem tudjuk mennyit erősödött. Kishi rejtegeti még mennyire képes az EMS-ével.

Lehetséges helyszínek:
Tobi vs CsipetCsapat
Sasuke és követői
Madara vs 5 félholt
Maratoni futás résztvevői
Kabuto
Karin

Valószínű maradunk Tobiéknál, de lehet Kishi trollkodik és vált. Vaaagy Flashback lesz Obito szeme miatt.  >.<#
Naplózva
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #14703 Dátum: 12 aug 21, 23:32:40 »

Ez igaz, de Naruto azóta összehaverkodott a Kyuubival, míg Sasuke nem tudjuk mennyit erősödött. Kishi rejtegeti még mennyire képes az EMS-ével.

Lehetséges helyszínek:
Tobi vs CsipetCsapat
Sasuke és követői
Madara vs 5 félholt
Maratoni futás résztvevői
Kabuto
Karin

Valószínű maradunk Tobiéknál, de lehet Kishi trollkodik és vált. Vaaagy Flashback lesz Obito szeme miatt.  >.<#

ha hű akar lenni magához és logikailag is rendben akarja tudni a történetet, akkor nem lehet túl erős, ugyanis
A: madara kényszerből továbbfejlesztette, ami azt jelenti nem volt elég erős.
B: csak így volt képes a tökéletes susanoora. illetve kellet hozzá az első életereje is.

mivel sasuke se rinneganná alakított EMS-el nem rendelkezik, se hashirama erejének egy részével, így mindenképpen  jóval gyengébb képességeket kaphat max, ami nem hiszem hogy elég lenne egy kyubi naruto páros ellen.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #14704 Dátum: 12 aug 22, 10:47:32 »

Moderátor:
Pár (oldalnyi) hozzászólás törölve. Naruto és Sasuke erőviszonyáról a "Ki nyerhet csatában?" c. témában lehet értekezni.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
peti40
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #14705 Dátum: 12 aug 22, 11:24:13 »

A héten lesz új fejezet? Ilyenkor már meg szoktak jelenni a spoilerek.
Naplózva
pydy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #14706 Dátum: 12 aug 22, 11:27:50 »

Befonom a hajam, ha a héten se lessz  Szomorú
De, ha mégis kijönne.... olyan érzésem van, hogy az utolsó oldalon tobi maszkja van, ahogy repül a levegőben, mindenki döbbent arcot vág, de nem mutatják ki az  Ördögi
Naplózva
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #14707 Dátum: 12 aug 22, 11:35:33 »

Nem akarok vészjósló lenni, sőt kívánom hogy legyen Naruto manga, DE azt olvastam egy angol narutos forumon hogy nem lesz ezen a héten. remélem valami fake infó, mert ha igaz nagyon szomorú leszek =(
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #14708 Dátum: 12 aug 22, 11:38:28 »

Mért ne lenne,ez abszurd.Ezelőtt se volt,akkor azért mert már vasárnap kiadták azt a múlt szerdait,meg hogy ünnep volt.Most mit találnának ki,elmentek nyaralni,vagy hogy készülődnek a világvégére?-.-"??
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 22, 11:41:34 írta dreamfolow » Naplózva

zweistein
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43



« Válasz #14709 Dátum: 12 aug 22, 12:35:13 »

http://www.mangapanda.com/naruto/598
Naplózva
Gerotora
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 13


« Válasz #14710 Dátum: 12 aug 22, 12:43:27 »

Hát ez az időhúzás nagyon idegőrlő, de legalább annál nagyobbat fog ütni  Nevet

@balintking nem is az a lényeg, hogy leesik a maszk, hanem hogy Obito Mangekyouja van a jobb szemüregében. Majd az lesz érdekes, hogy Kakashi milyen állapotban van, fel tudja-e ismerni, hogy az emberünk Obito-e, vagy sem.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 22, 12:49:34 írta Gerotora » Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #14711 Dátum: 12 aug 22, 12:43:58 »

Nah hát mostmár kizárt, hogy ne váltsunk helyszínt, a maszk ripityára tört... Bár örülnék ha végre vége lenne a Tobi mizériának és megtudnánk ki ő. 1 rejtély a pár tucatból megoldódna. ikszdé
Amúgy jó rész volt, bár érdekelne miért nem nyelte el simán a rasengant, ahogy anno Nagato tette. Ezek szerint nem képes minden Rinnegan-utat használni...  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 22, 12:46:42 írta Aizen » Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #14712 Dátum: 12 aug 22, 12:46:08 »

Most tuti, vagy szünet lesz jöv héten, vagy el lesz húzva azzal, hogy mindenki megérkezik a csatatérre. Túl szép lenne, ha normálisan folytatódna.
Naplózva
Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #14713 Dátum: 12 aug 22, 12:48:59 »

Duuu egyetértek szerintem is várnunk kel..Vagy megérkeznek azok a shinobik akik még futottak vagy valaki (Pl. Madara) betoppan de én remélem a következő fejezetben már láthatjuk Tobi arcát majd megöl a kíváncsiság. A rész emellett jóvolt teli volt harcal és izgalommal. A végére valami ilyesmire számítottam.. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 22, 12:49:40 írta Krisz_ » Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
cece
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #14714 Dátum: 12 aug 22, 12:50:25 »

Számomra elég irritáló már, hogy Japánban 2 hetente van ünnep és szünetel a manga örökké...
Rendben, nyilván túlzok de akkor is elég zavaró a helyzet Nevet

Viszont visszatérve az Tobi témához... Elég sok érdekes eszmefuttatást olvashattam és sokszor a fejemhez is kaptam, hogy öcsém tényleg akár ez is lehetne. Bár az, hogy több ember "játszaná" Tobi-t szerintem halott ötlet, hisz ne feledkezzünk meg arról, hogy elég sokan érvelnek az idővel, korokkal amikor ezt az elméletet próbálják alátámasztani és szerintem a "nagyok" már megmutatták elégszer, hogy az időt, az öregedést elég jól ki lehet játszani Nevet Zetsu... Ő az akinek szerintem is nagyobb szerepe lesz még ebben az úgynevezett "Who the F*ck is Tobi" dilemmában... Hiszen tényleg mint ahogy említettétek már ő róla is elég kevés információval rendelkezünk, valamint tényleg nagyon úgy tűnik, hogy ő Tobi fő "beavatott csicskája". Szó ami szó szerintem még egy ideig elhúzzák a maszkos témát...

Engem személy szerint nagyon érdekel már, hogy mit hoznak ki ebből a Rikodou 6 útja, Naruto az új Rikodou aki megszelídítette a Bijuukat, esetleg Naruto mint a 10 farkú Junchuurikie vagy valami hasonló valamint, hogy Sasuke és Madara is mit fognak még bohóckodni... Elég sok érdekes cselekményszál van nyitva hagyva ám engem mégis mint szerintem az emberek 99%át a Tobi vs. Naruto harc izgat Nevet ... Reméljük végre kijön a 598-as manga és nem valami hulladék manga filler-nek lehetünk újra tanúi Kishi végtelen időhúzás elmélete miatt...  Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 979 980 [981] 982 983 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!