24 szep 22, 00:08:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 978 979 [980] 981 982 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2471816 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #14685 Dátum: 12 aug 20, 08:48:28 »

1-2 képkockát felidéz madara ,a fightról hashirimával,meg az öccsét megmutatja elmeséli a történetének a legfontosabbjait,de nem sokat mond el,ez kb a kagék harcánál mondja el.(DE akkor miből fejlesztette ki a rinnegant? Mert hogy az ő szeme nem volt rá elegendő az is biztos ) Mosolyog Ha mindenigaz hamarosan manga ^^ Már hiányolom.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 20, 08:50:24 írta dreamfolow » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #14686 Dátum: 12 aug 20, 12:44:53 »

Idézet
Szerintem azért mondta azt hogy Madara halott mert az ő kapcsolatuk olyan volt mint naruto és sasuke és naruto sem akarja megölni sasukét ezért feltehetően azt hazudta hogy megölte.

Csak Sasuke és Naruto között még nem volt olyan harc ahol az egyiknek egy hatalmas kard döfi át a testét másiknak a feje meg olyan véres, hogy alig lát ki a szeme alól. Ráadásul akkoriba hashirama volt a hokage és falujáért meg családjáét mindent megtett volna nem engedhette meg, hogy madarát elengedje a harc után, mert nem tudhatta, hogy mi lesz ha esetleg a hokage hal meg előbb nem a madara. Vagy akár hátul támadná madara a családját vagy a falut stb. Szóval véleményem szerint hashirama csak azt hitte, hogy megölte madarát (úgy is uchiháknak van ilyen izanagi cucc meg erős genjutsujuk nehogy már ne bírná tetetni a madara, hogy meghalt főleg úgy, hogy egy hatalmas szamuráj kard átszúrja az egész testét)
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #14687 Dátum: 12 aug 20, 13:27:36 »

EMS után lesz rinnegan.
Madarának az öccse oda adta a szemét.
Madara jó 40 éve meghalt miután oda adta a szemét Nagatonak.
Senju egy út , sharingan6Uchiha DNS kettő , rinnegan 3.
Nagatonak nem "ébredt" fel a szeme bevolt kapcsolva csak a haja eltakarta.
Komolyan Nagato hogy lenne összelopott DNSből???
Naplózva
kozilla
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #14688 Dátum: 12 aug 20, 13:42:53 »

Én elméletem szerint (nyugodtan beolthatok ha valami gond van vele) Madara mielőtt meghalt feltámasztotta az  öcsét de nem edo-tenseiel hanem szerintem a zetsu segítségével(érdekes módon minden akacukitagoknak ismerjük a történetét kivéve tobi és a zetsunak, és ennek oka van szerintem+Tobinak mikor a keze leválik hasonlít a fehér zetsura) Tobi segítségével beültették Nagatonak a szemeket(a szemünk nem nő elméletben tehát lehet és ez amúgy is mese+Nagato túl élhette mert Uzumaki) Tobi mikor mondta hogy még nem igazán tud harcolni azt lehet arra értette hogy mivel nem a saját szemei vannak+hogy nem bírta volna tovább fejleszteni magába a saringant hisz nem élt Uchia aki közel állt volna hozzá és ezért kellett neki szemeket guberálni....Obito testétt lehet vissza vitték Konohába de Tobi onnan is ellophatta hisz simán át ment a védő mezőn(akkor lehet hogy régen Konohai volt vagy a szemtechnikának köszönhetően) vagy spontán megtalálta Obito testét megmentette a saringant és beültette magának ez az én elméletem Nevet
Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #14689 Dátum: 12 aug 20, 15:44:05 »

Kicsit visszautal a kérdés de szerintetek Kisame tudta ki VALÓJÁBAN Tobi? Hisz inkább megölte magát minthogy lássák amint Tovi (vagy) Madara megmutatkozik neki, de ugye ekkorra Tobi már bemutatkozott mint Madara szóval nem nagy titkot árult volna el Kisame. Csak mert ugye ha Kisame tudja hogy ki Tobi és az ott a Yagura mögött Tobi ésnem Madara akkor ez a tény is a Tobi=Obito elmélet ellen van.
Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #14690 Dátum: 12 aug 20, 15:45:53 »

a gond az, h tobinak 2 szeme volt, de a bal szemét elhasználta egy izanagira konan ellen, tehát tuti h nem obito szemét nyúlta le...
Naplózva
kozilla
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #14691 Dátum: 12 aug 20, 16:19:54 »

Saruto95 Tobi jobb szeme az Obitoé ezt el is mondja hogy a 3NNH-ban találta annál a hídnál ahol Kakashiék voltak bevetésen valamint Kakashi és Tobi szeme közt kapcsolat van ugyan abba a dimenzióba küldik át a tárgyakat Tobi ezért is tudta levédeni Kakashi technikáját
Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #14692 Dátum: 12 aug 20, 16:56:24 »

Vad elmélet de mi van ha Tobi személyazonossága változott az évek alatt és jelenleg Madara is téved abban hogy kicsoda is ő? Mondjuk eleinte volt Izuna vagy valaki más aztán lett később Obito? Tudom nem valószínű de ez megmagyarázná az állandó ha és maszkcserét valamint az időbeli kérdéseket.
Naplózva
Gerotora
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 13


« Válasz #14693 Dátum: 12 aug 20, 17:02:44 »

Sziasztok, Izuna elvileg halott, maga edo-Madara mondta, néhány oldallal ezelőtt világosodtam meg én is Pontosan Kisame  szerintem nem tudta, hogy Tobi igazából nem Madara, már neki is mint Madara mutatkozott be (még a Mizukage mögött)
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #14694 Dátum: 12 aug 20, 22:11:25 »

Vad elmélet de mi van ha Tobi személyazonossága változott az évek alatt és jelenleg Madara is téved abban hogy kicsoda is ő? Mondjuk eleinte volt Izuna vagy valaki más aztán lett később Obito? Tudom nem valószínű de ez megmagyarázná az állandó ha és maszkcserét valamint az időbeli kérdéseket.

Igen, erre én is gondoltam, hogy Tobi, a "senki" egy titkos Uchiha-mozgalom (vagy nem Uchiha - tök mindegy), amiről csak kevesen tudtak, esetleg apáról-fiúra szállt a maszk, mint a mozgalom szimbóluma. Ez megmagyarázná a különböző Tobi-hajviseleteket is.
Célja lehet a Hold szeme, a bosszú az Uchihákon, vagy egyszerűen csak a sharinganok gyűjtése, esetleg a rinnegan. Talán Madara volt az első Tobi.

De ezt nem tartom valósznűnek, csak eljátszottam a gondolattal  Pojén
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #14695 Dátum: 12 aug 21, 15:03:09 »

Szerintem most egy fightolós részt fogunk látni,mivel az elõzõben naruto nekiment kyuubi módban,és már mindent tudnak tobi jutsuiról,ugyh most megverik sztem ha nem támassza fel a juubit,sztem már nem igen lesznek felesleges részek,max ha átkapcsol kishi egy másik eseményhez.Tobi- azt tudjuk hogy uchiha,és hogy a mészárlásban segített,esetleg túlélõ volt,és rövid a haja (shisui nem lehet??)Mert csak õ ismert olyan rõvid hajjal mint tobi.
Naplózva

Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #14696 Dátum: 12 aug 21, 15:25:22 »

Tuti hogy nem Shishui mert az ő holttestét megtalálták az öngyilkossága után még meg is vádolták Itachit hogy biztos ő ölte meg.Izuna is halott ezt Madara a saját szájával mondta.Szval vagy valameik survival uchiha vagy Obito.
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #14697 Dátum: 12 aug 21, 15:33:00 »

Tobi nem Uchiha honnan veszed??? Csak mert fekete a haja?
Naplózva
Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #14698 Dátum: 12 aug 21, 15:38:36 »

nemtudom....ez olyan megérzés hiszen honnan tudna ennyi mindent az uchihákról????Megszerintem Madara nem nagyon szövetkezik holmi emberekkel csak uchihákkal (lehet hogy hülyeség)........ Gondolkozik

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/596/6
Megvalószínű hogy ezt a jutsut is csak egy uchiha tudhatja (Uchiha Kenjin)
Naplózva
Dratus
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 19


« Válasz #14699 Dátum: 12 aug 21, 15:49:43 »

És mióta hiszel egy Uchihának?Mosolyog Össze vissza hazudozik mindegyik, felsőbbrendűek bárkinél, tehát az igazságot sem kell elmondaniuk  >.<#
Viccet félretéve, inkább hiszem el ezt az elméletet hogy Tobi személye az idők során változott. Számomra lenne benne logika. Mivan ha Tobi is jelképez az Uchihák számára valamit, mint mondjuk Madara?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 978 979 [980] 981 982 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!