24 szep 22, 02:35:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 976 977 [978] 979 980 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2471952 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #14655 Dátum: 12 aug 15, 22:27:27 »

Na értem hol zörög a papírzacskó, nem vagy vizuális típus vagy ezért még szerencse hogy feltalálták a portál játékot és van rá egy trailer... bár már ez talán off de azért megéri.
http://www.youtube.com/watch?v=4drucg1A6Xk&feature=fvwrel
Na sz'al nézd a videót 2:50-tól és megérted mire gondolok, onnantól a képzeletedre hagyom az egészet és remélem felfogod mire célzok, mert nem értetted meg.
Lényeg a lényeg hogy szerintem így működik Tobi is, csak gondolom szabályozni tudja egy féregjuk nagyságát, vagy vmi hasonló.
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #14656 Dátum: 12 aug 15, 22:46:44 »

Mostmár értem hogy mire gondolsz...de azért remélem hogy tudod, hogy ez a video is csak egy sci-fi, nem pedig egy tudományos kisfilm Mosolyog
Persze nem úgy mondom, mintha én kicsit is értenék a quantumfizikához Nevet
Mindenesetre azért van némi különbség a manga és a kisfilm közötti elveken. Míg Tobinak egy adott része hosszú ideig található egy külön dimenzióban, addig a videón a hölgy egész teste szinte végig a normális térben található, csak pár pillanatra kerül be abba a "csatornába" vagy mibe...

ui.: amúgy egész jó a belinkelt trailer
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 15, 22:57:03 írta rougon » Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #14657 Dátum: 12 aug 15, 23:04:24 »

Nos gondolom Tobi jutsujának is van mellékhatása meg gyengéje az egyik az lehet hogy ha megerőltetően használja x ideig akkor kifárad .Tobi meg nem portálokat használ hanem konkrétan a teste egy részét küldi át egy másik dimenzióba ami még több sérülést okozna (az meg hogy Naruto kezének utána véresnek kéne lennie szerintem más dolog). De erre nem jöttek már rá Kakhasiék amikor az erdőben szórakoztak?
Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #14658 Dátum: 12 aug 15, 23:36:03 »

Ráadásul a kisfilmben nem ugyanaz a helyzet mint a mangában. A filmben (valószínűleg) féregjáratokat alkot a csaj, tehátnem átkerül a teste egy része hanem magán a téren átnyúl (ugye a féregjárat a meghajlított tér két részét köti össze mint egy behajtott papír két oldala) tehát nem válik ketté a karja csak egy másik 'rövidebb' úton keresztül már elég hosszú neki. Ezzel ellentétben Tobi nem a teren belül alkot alagutat, hanem két teljesen különböző tér és időbeli dimenzióban ugrál odavissza, szóval míg a csajnak végig egyben van a teste, addig Tobinak olyankor szét kéne szakadnia, és egy igen igen kínokkal teli halált kéne halnia ikszdé de szerintem ez már inkább a jutsu topikba tartozik
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #14659 Dátum: 12 aug 16, 00:11:14 »

Akkor mondom máshogy... mikor kakashi elnyelte deidara karját nem történt semmi, miután bezárta a "kaput" akkor szakadt le. Mivel már csak kikéne Tobinak mondani hogy ez obito szeme pedig már így is tudjuk így feltételezhetjük hogy ugyanaz azon embertől származnak, a hasonló doujutsu így már adott.
Mivel Kakashi megállapította hogy ez csak 1 technika így az is bizonyos a teleportációs technikát használja. Tehát a saját szemén keresztül egy "örvénylő kaput" nyit, ami áthelyezi őt és más közelében tartózkodókat abba a dimenzióba és valószínűleg ezt befolyásolja hogy most csak melyik részét helyezze át részlegesen abba a dimenzióba, mert amíg az ott tartózkodik ez a "kapu" vagyis maga a technika még nyitva/használva van. Ezért szabot korlátot neki kishi hogy csak 5 percig tudja használni folyamatosan, ahogy annó Konan említette.
A videót is azért linkeltem mert ott is ugyanaz a helyzet... félig meddig. A teret meghajlítva belenyúlt a kapuba, de ha ott marad a keze és bezárul akkor meg viszlát kéz.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 16, 00:13:13 írta Morause » Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #14660 Dátum: 12 aug 16, 00:15:39 »

Kicsit más téma és lehet ez is inkább jutsu téma, de ugye ha jól értelmezem a szitut akkor Tobi most próbál egy basic Jubit felébreszteni amit(kit) ugye Bee és Naruto kiszipolyozása nélkül is létrehozhat, és létrejön a megagenjutsu, ami ellepi a földet. Ez a jutsu hatna Beere és Narutora is? Mivel Jinchurikik elméletileg semmilyen genjutsu nem hat rájuk, vagy ez olyan tápos lenne hogy rájuk is hatna, mert ha mégse hat rájuk akkor így is úgy is ki kell nyírnia Tobinak még a jutsuja előtt.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 16, 00:16:32 írta procsek » Naplózva
Gerotora
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 13


« Válasz #14661 Dátum: 12 aug 16, 00:50:36 »

Igen, valószínűleg Tobi a maradék két jinchurikit is meg akarja ölni, egyrészt rájuk nem hatna a genjutsu, így szabotálhatnák a tervet, másrészt Tobi mondta, hogy van Narutonál valami, ami kell neki, gondolom nem az elveszett zsebkendőjére gondolt. Az utolsó fejezetben Kurama épp ezért mondta, amit mondott, nem (csak) azért, mert ő most ilyen nagy haverja lett Narutonak, hanem Naruto célja egyben az ő célja is, ha ezt nem éri el, megszűnik létezni/"élete végéig" sharinganszemet kapna (mármint Kurama) Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 16, 06:10:12 írta Gerotora » Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #14662 Dátum: 12 aug 16, 14:27:52 »

az azért kicsit furcsa, hogy Kishi egy Fanartról másolt egy képet Mosolyog
http://readnarutomanga.com/wp-content/uploads/2011/12/obito-kakashi.jpg
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/597/8
Csak egy kicsit érdekes azért raktam ki Mosolyog

OFF: ez nagyon faja Fanart amúgy Mosolyog
http://fc04.deviantart.net/fs70/i/2012/030/8/e/madara_and_obito_by_axcell1ben-d4o4yqr.png
Naplózva

Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #14663 Dátum: 12 aug 16, 14:31:21 »

ahgy harmadszor is végignéztem a fejezetet rájöttem arra hogy az obitos elmélet nincs is kizárva mivel tobi azt mondta hogy a hídnál szerezte a sharingant és lehet hogy furcsán hangzik de obito is mert akkor ébredt fel benne  Nevet  Gondolkozik
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #14664 Dátum: 12 aug 16, 15:49:30 »

az azért kicsit furcsa, hogy Kishi egy Fanartról másolt egy képet Mosolyog
Persze,Kishinek tuti nem juthat eszébe csak úgy semmi,biztos fanartról másolta  smirksweat
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #14665 Dátum: 12 aug 16, 15:52:36 »

akkor mondom úgy, hogy furcsa az egyezés... így megfelel?! Nevet
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #14666 Dátum: 12 aug 16, 17:17:57 »

Már nem azért, de a linkeden nem kép jön be, szóval még esély sincs összehasonlítani Nevet
Am gondolom, mi lehetett a képen. De hogyan máshogy lehetne még érzékeltetni, hogy az a 2 szem 1 pár?
Nem olvasom a topicot a fejezet megjelenése óta, de érdekes a kezdőoldalon tobi zetsudarabkákkal foltozott karja... (ruhában jobb volt, most villoghat a fogpiszkáló karjával...)

Off: Nem semmi, hogy néhány rajongói color alázza az eredeti szines oldalakat... pedig vannak amik megjelenés után pár órával már fent voltak neten...)




SZERK: Igen, átmásolással bejön a kép.... PLÁGIUM be kéne perelni kishit muhahahaaaa bár a maszk nem ugyan az.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 16, 17:40:16 írta Zer0 » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14667 Dátum: 12 aug 16, 17:41:44 »

http://kepfeltoltes.hu/120816/obito-kakashi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
ez az .
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 17, 07:07:37 írta Chakra » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #14668 Dátum: 12 aug 16, 17:52:03 »

Mintha Kishi már mutatott volna valami hasonló képet régebben: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/243/16 ...
Bár Kakashi most a másik oldalon van, hú lehet hogy tényleg másolta  Gondolkozik ?
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 16, 17:59:55 írta mateee-kun » Naplózva
balzsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


Rejtett Örvény Falu


« Válasz #14669 Dátum: 12 aug 17, 06:14:18 »

Én sem obito párti vagyok, de kezdek elbizonytalanodni, kisi mester jól keveri a lapokat. Nem véletlen a világ legkobb mangája ヅ ha obito lesz akkor nagyon sok kérdés marad bennem, de ettől még ugyanígy imádni fogom. Naruto a legjobb bow és még mindig nem obitora tippelek ヅ
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 17, 06:15:32 írta balzsa » Naplózva
Oldalak: 1 ... 976 977 [978] 979 980 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!