24 szep 22, 00:14:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 981 982 [983] 984 985 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2471829 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #14730 Dátum: 12 aug 22, 13:14:39 »

Talán azért nem vakul meg mert a teste olyan mint a Zetsué és képes a szemét is gyógyítani vagy valami hasonló
Naplózva

magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #14731 Dátum: 12 aug 22, 13:16:02 »

Na most Kakashi szépen kiütötte magát, nem csodálkoznék azon se ha többé nem tudná majd használni a szemét..
Gai meg igazán mutathatna valami über állat kapu jutsut Nevet

Egyébként magasan a legjobb fejezet volt az utolsó 6 hónapban Nevet
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #14732 Dátum: 12 aug 22, 13:17:12 »

Daishi: Hatalmas like!!   kacsint  ikszdé

Nem lehet Tobinak ugyanakkor ébredt fel az Ms-e (Emese...), mikor Kakashinak? Talán ilyen esetekben, ha a szemek külön testekbe kerülnek is, ha az egyikben felébred a Mangekyou akkor a másikban is?
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #14733 Dátum: 12 aug 22, 13:18:19 »

Tobi szeme valószínű kicsit meg van "szerkesztve" + azért Hashi sejtjei is odadobnak neki. Ne felejtsük el, hogy az Izanagi hatását is megdobja, a Mangekyo féle vakulást miért ne lassíthatná? Ennél ésszerűbb indokot nem találok arra, miért nem vakult még meg.

Amúgy Madara elindulhatna végre Narutoékhoz. Kaphatna pár kockát, mivel jár az, ha ő menni akar és 5 szerencsétlen megpróbálja útját állni.  smirksweat
Naplózva
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #14734 Dátum: 12 aug 22, 13:18:30 »

Minatoval jóval a történet kezdete előtt harcolt Tobi, és akkor már használta a Kamuit, úgyhogy valszeg nem
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #14735 Dátum: 12 aug 22, 13:20:31 »

Eszembe jutott valami.
Ugye ez Obito szeme ami Tobinál van (most lényegtelen h ő e Obito), ha ez a személy megölte a legjobb barátját akkor van neki MS, és mivel Kakashinál van a szeme (a másik) ezért az is alapból aktiválódott. (ez meg magyarázza Kakashi MS-ét.)  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gerotora
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 13


« Válasz #14736 Dátum: 12 aug 22, 13:22:29 »

Kíváncsi leszek, mennyi visszaemlékezést fogunk kapni, ha végre kiderül a turpisság, gondolom többet, mint az Uchiha vs. Kabuto harcnál.

@Daishi te beteg vagy  Pojén

Egyéb: amikor Kakashi levitte Deidara kezét a Kamuival, előtte utalt rá, hogy "azzal" a jutsuval fogja, ami azt jelenti, hogy már használhatta korábban, vagyis már korábban felébreszthette a Mangekyout. Szóval erről az MS-ről alig tudunk valamit.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 22, 13:29:03 írta Gerotora » Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #14737 Dátum: 12 aug 22, 13:26:55 »

Minatoval jóval a történet kezdete előtt harcolt Tobi, és akkor már használta a Kamuit, úgyhogy valszeg nem

Igazad van erről megfeledkeztem.

Eszembe jutott valami.
Ugye ez Obito szeme ami Tobinál van (most lényegtelen h ő e Obito), ha ez a személy megölte a legjobb barátját akkor van neki MS, és mivel Kakashinál van a szeme (a másik) ezért az is alapból aktiválódott. (ez meg magyarázza Kakashi MS-ét.)  Gondolkozik
Ez ugyanaz mint amit én írtam csak a másik oldalról, de a wolfarkas által leírt dolog miatt sajnos ez az elmélet is megbukik :S
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #14738 Dátum: 12 aug 22, 13:29:43 »

Én azt nem értem ha már olyan régóta használja akkor mért nem vakult meg már arra a szemére , mert  szinte csak azt használta. Maga a fejezet viszont jóvolt:D szeretem mikor naruto a Kyuubi erejével aprít Nevet
Naplózva
Gerotora
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 13


« Válasz #14739 Dátum: 12 aug 22, 13:33:22 »

@Gaburieru az előző posztomban amit írtam, abból az is következhet, hogy Kakashinak már akkor is volt Mangekyouja, csak a kockázat miatt nem használta. Így az elmélet még nem dől meg  Gondolkozik
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #14740 Dátum: 12 aug 22, 13:35:00 »

tobi mondta hogy maszkja szuper erős valószínű neki nem lett baja csak maszkja jött le. Ha meg veszit akkor is feléled a 10 farku ez biztos csak így nem lesz aki uralja...
De gondolom már rájöttetek  hogy az igazi Boss az MADARA ö fellelős  mindenért. Ereje hatalmas hiszen csak játszik a kagékal.
Naplózva
cece
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #14741 Dátum: 12 aug 22, 13:36:10 »

Tényleg szánalmas ez az időhúzás már... Viszont szerintem ha ennyit húzza a maszk lehullását Kishi akkor csak valami nagy dolog lesz már mögötte Nevet
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #14742 Dátum: 12 aug 22, 13:36:55 »

Hát tobi az kemény, de én azt hittem ennél is keményebb lesz.. Azért egy fickó aki 3úttal rendelkezik és egyik szemébe sharingan másikba rinnegan attól többet várnék. Madara véleményem szerint mérföldekkel táposabb mint a tobi. Tobi kb. semmit nem mutatott a sharingan és a rinnegan erejéből. Kb. csak annyit tudunk a képességeiből, hogy anyagtalanná tud válni, nagy a fizikai ereje és ennyi. Meg képes használni az izanagit na bum. Legalább rinnegan technikákból mutogathatott volna párat hisz minek neki akkor a rinnegan ha nem használja ki az erejét? Sharinganból is mit mutatott? Miért nem másol jutsukat le vele? Stb. Egyedül az a jutsu volt ütős aminek uchiha kanji volt a neve azt ennyi a jutsu arzenál. Remélem most, hogy leesett a maszk róla bepipul és megmutatja milyen az ereje.
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #14743 Dátum: 12 aug 22, 13:37:16 »

Gerotora: Igen, csak úgy emlékszem, hogy a Shippu elején azt mondta, hogy az előző 2 évben fejlesztette ki (meg ez is: eszerint nem csak úgy lett neki, hanem ő fejlesztette ki). Meg, ha már meg lett volna neki akkor akár elkaphatta volna Orochimaru-t is mielőtt megöli a Sandaime-t, vagy Itachi ellen is mielőtt kiüti stb...
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #14744 Dátum: 12 aug 22, 13:38:24 »

Na erről ennyit aki mondta hogy "Tobinak" nincs MS most ebbe a mangába meglátjátok hogy van kacsint elég nyílvánvaló volt ha kakashinak van akkor neki is lesz ha ugyanolyan a szemük...elég érdekes is lett volna az egyik szemmel lehet a másikkal nem...+ elmebeteg lettem mert pont akk van vége mikor naruto széttőri  a maszkot tehát jövőhéten a találgatások is véget érnek ki lehet ő Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 981 982 [983] 984 985 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!