24 szep 23, 07:32:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 949 950 [951] 952 953 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474758 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #14250 Dátum: 12 júl 25, 23:39:26 »

ááá szerintem ez nem olyan technika amit el tudna nyelni a shinra tenseit meg felismerték volna( igaz a az elnyelős technikát is) de itt kakashi meglepődött.....lehet h valami más de én a sharringanra tippelek....
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
samat
Vendég
« Válasz #14251 Dátum: 12 júl 25, 23:42:30 »

Az utolsó előtti képen nem Naruto találta el?
Khakhasinak meg szerintem Bee adott chakrát   Gondolkozik
A szobor meg mintha csak eltűnt nem?
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 25, 23:43:42 írta samat » Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #14252 Dátum: 12 júl 26, 00:17:42 »

Tényleg melyik csapástól repedt meg a gagyi maszk?

Amúgy őrölök szerintem jó rész volt.
Engem nem nagyon izgat se Szarszuke se pedig  túltáplált Madárka és végkép nem érdekel pedó Orocsulamúúúú.
Igazából túl erősnek van megtervezve ez a klán már már nevetséges h mindent ők örököltek/kaptak.
Ezért örülök h visszatértünk a Tobiás vs furcsa csapathoz Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #14253 Dátum: 12 júl 26, 00:31:11 »

3v1 ben nem tudnak mit kezdeni Tobival?

Ha Gai nem kotnyeleskedik bele, akkor Naruto lehet már itt eltalálja:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/595/10
Gondolom,  valami (tudtán kívül alias ösztön) olyasmit akarhatott, mint Minato. Megvárja, míg megérinti (érezhetően megszilárdul) és abban a pillanatban bevisz egy támadást.

De persze még mielőtt ez a pillanat megtörténne, Gai odaugrik. "-Tobi meg: Jáj! Nuncsákú! Én változni Casper!"

--------

Kakashi elrontotta a Kamuit? Ugyan, továbbfejlesztette. Csak szegény Madárijesztő nem vette észre, hogy ő volt, úgy meglepődött.

ha megnézitek az 5. panelt (ami a baloldali oszlopban fentről a harmadik, vagy alulról a második.)
Akkor ott látható, hogy Kakashi előtt a Mazou hejett egy fiatal istennő van. Na jó ez így paradoxon. Pojén
De a lényeg, hogy Kakashi feltalálta a feltalálta az Oriás démonszobrot fiatal nővé változtató jutsut

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/595/15

Ezzel meg is van eme témának a válasza is:  Pojén
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=1833.0
-----

Hová lett a bijuu bomba, hová lett Damon Hill?

Ha megnézitek az előbb linkelt 15. oldal utolsó és az ide 16. oldal első képét. Íme:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/595/16

Akkor láthatjátok a sziklaomlást.

----
A véleményem, hogy Mazou változzon csak át szépen a Tízfarkúvá, érkezzen meg a cserkésztábor,  és bámuljanak tátott szájjal, hogy Mia...?! Nevet

Nem mellesleg lehet több értelme lett volna biju bombákkal lövöldözni a Mazoura.







« Utoljára szerkesztve: 12 júl 26, 00:44:50 írta Shiro » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14254 Dátum: 12 júl 26, 05:21:46 »

Nem tudok rá jönni h a mazout mért nem tudta elnyelni. mire gondolhatottt mikor azt mondta h csak nem?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #14255 Dátum: 12 júl 26, 07:18:09 »

Pedig állati egyszerű, és kézenfekvő:

- Túl optimista vagy Kakashi. A könyved már rég nálam van.

- Hogy lehet ez?
- Csak nem hagytam el az "Icha Icha Tactics" legjobb számát?

A Kamuihoz semmi köze a dolognak.  Nevet

Nem hiszem, hogy véletlenül játszotta le azokat a képeket a 10 farkú pusztító erejéről. Ha az bekövetkezik, bármiféle gyengített verzióban is, az csakis visszafordíthatatlanul tragédia lesz. Ez az a pont, amit el kell kerülniük most. Amiért harcolni kell. Amit el kell érni. A Mazou megállítása, és a Masked Guy arcának olvasztása...
Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #14256 Dátum: 12 júl 26, 07:21:28 »

Egyébként Kakashinak mostanság minden fejezetre jut egy rácsodalkozás kacsint
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
8nervus6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #14257 Dátum: 12 júl 26, 08:13:22 »

Rá nincs hatással az rendben van, de a Gedou szobrot el kellett volna nyelnie a kamuival, ebben valami turpisság van.

Szerintem a Rinnegan segítségével elnyelte/szívta a jutsut(kamuit) és ennyi.

a Rinnegan nem tud elszívni genjutsu-t ''csak'' ninjutsu-t
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #14258 Dátum: 12 júl 26, 08:30:02 »

A Kamui Ninjutsu, nem genjutsu. Mellesleg szerintem látszana, ha rinnengannal szívja el. Pein is hozzáért a jutsuhoz olyankor. Nem biztos, hogy távolról is müködne.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #14259 Dátum: 12 júl 26, 09:12:39 »

Sok lehetõség van,hogy hogy tudnák eltüntetni a mazout de az a gond hogy még hozzáérni se tudnak...De mondjuk egy kicsit cink 3 v 1-be se..Sztem úgy meglehetne oldani narutonak,hogy a yondaime jutsuival próbalja meg...egy sárga villanás meg egy teleportációs justu,mondjuk egy másik dimenzióba.És kész is.Csak az a baj hogy még naruto nem tökéletesítette ki.Csak azok "béna" rasen fajta justui vannak.:\
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 26, 09:22:55 írta dreamfolow » Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #14260 Dátum: 12 júl 26, 09:33:08 »

Te miről beszélsz ? naruto nem tudja az apja jutsuját ,leszámítva a rasengant ,de mivel te a teleportációs jutsura gondolsz így bukta.

Egyébként meg valóban cink ,hogy Naruto itt bénázik mikor elvileg majdnem olyan gyors mint apuci,röhej.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #14261 Dátum: 12 júl 26, 09:39:37 »

Csak azok "béna" rasen fajta justui vannak.:\
naruto nem tudja az apja jutsuját ,leszámítva a rasengant

Ő is majdnem ezt mondta. Mellesleg mikor a sok Bijuu bombát lőtt Narutora, akkor is mintha valami pecséttel vitte volna el őket, mert kétlem, hogy megfogott egyet arrébb vitte, aztán visszament a másikért és így tovább...
Amúgy narutotól nem várható el hogy sokszínű jutsuarzenálja legyen. Ő megtanulta a Rasengant, és abból építkezik.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/571/5

Elvileg elüthette őket, ha jól látom, de mikor a tájat mutatja, mintha úgy nézne ki, mint mikor Minato elteleportálta.




Dreamfollow: Mi a sok lehetőség a mazou eltüntetésére? És mi a cink 3v1ben? Sokallod, vagy kevesled? Amúgy 4en vannak tobi ellen.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 26, 09:43:42 írta Zer0 » Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #14262 Dátum: 12 júl 26, 09:41:32 »

Aszt nem veszitek figyelembe h szerintem 1 ilyen jelegű sebességet nem kőnyű irányítani.
Ha rosszul időzítene akkor az végzetes is lehet számára.
A másik mit vártok h Naruto új teknikákat tanuljon/mutasson edzenie kéne és volt/van ideje ere? NINCS.
Rögtön miután megszerezte ezt az erőt elindult a harcba (2-3 nap talán amit edzet)
Naplózva
mogrun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89


« Válasz #14263 Dátum: 12 júl 26, 10:00:13 »

Tobinak lehetséges, hogy ösztönösen működik a "szellem" technikája? Hasonlóan, mint Gaarának, a homok akkor is védelmezi, ha saját maga nem irányítja azt. A beszippantás lehet sharingan technika.
Esetleg a maszkja van olyan különleges anyagból (célzás az egyik részben az anyagra), hogy minden irányból érzékel?

Az egy szemes rinnegannál nem működik a ninjutsu hatástalanítása? Ha igen, akkor Tobi lazán elnyelhetné a bijuu bombát, meg Narutó csakrakezeit is hatástalanítja. Minek ehhez "szellemmé" változni...?
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #14264 Dátum: 12 júl 26, 10:09:46 »

Lehet hogy nem akar csakrát pocsékolni, nem hiszem hogy könnyű menet lesz az uralma alá hajtani a 10farkút...
Úgy tűnik ez a szellem mód nem erőlteti meg nagyon. És egész jól váltogatja. Kár, hogy Kakashiék nem tudnak az időkorlátról. Talán tudnának 5percig folyamatosan támadni. Az is kérdés, hogy 5 perc szellemség után mennyi ideig marad minimum érinthető.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 26, 10:11:29 írta Zer0 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 949 950 [951] 952 953 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!