24 szep 23, 03:16:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 948 949 [950] 951 952 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474394 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #14235 Dátum: 12 júl 25, 21:16:34 »

Mert az öccse és mindennél jobban szereti, inkább Sasukét választaná mint Konohát. Azért se ölte meg amikor az Uchiha mészárlás volt, és mikor összecsaptak direkt hagyta magát Itachi meg beteg is volt.. Mosolyog
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #14236 Dátum: 12 júl 25, 21:17:43 »

Itt teljesen mindegy hogy szeretie az öccsét vagy sem.Itachi genjutsu befolyása alatt állt. Gondolom Sasuke nem jelentett közvetlen veszélyt Konohára ,kabutoval ellentétben ,ennyi.
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #14237 Dátum: 12 júl 25, 21:21:07 »

Vagy talán a szíve mélyén még mindig hitt benne, hogy az öccse végül a falu mellé fog állni, vagy esetleg az erejére szükség lesz még a Tobi elleni harcokban... vagy csak egy szimpla baki Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 25, 21:44:42 írta rougon » Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #14238 Dátum: 12 júl 25, 21:22:24 »

Hú gyerekek én parázok tôle..remélem shippu után kitalál még valamit,mert ha nem megesz a fene :\ ,oké ,rendben ne legyen manga de orulnek neki még 2-3 évnek,de az animét megcsinálhatnák még egy 5 évRe :\ Hát nem tudom hogy vagytok vele,de én apámat-anyámat ugyanúgy szeretem mint a tesomat...
Naplózva

OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #14239 Dátum: 12 júl 25, 21:23:22 »

Igen ez érdekes . De ugye a mikor távozik ita akkor mondja hogy ő már nem akarja megváltoztatni és irányítani szeretet kis öccsét.
Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #14240 Dátum: 12 júl 25, 21:46:03 »

Itachi is egy kicsit még rejtély mindenkinek szerintem.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #14241 Dátum: 12 júl 25, 21:51:11 »

a japánoknak eleve más a gondolkodásuk( úgy az ázsiai népeknek egyben) családról...testvérről meg úgy majdnem mindenben....ezért nehéz nekünk sokszor átérezni, megérteni a narutoban lévő kapcsolatokat mert mi nem úgy gondolkodunk ahogyan ők....+ még ki tudja h kishimoto valójában hogyan értelmezi ezeket a kapcsolatokat stb...és h hogyan adja át ezeket.....szal Itachi Sasuke story ezért sem ilyen egyszerű szerintem...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #14242 Dátum: 12 júl 25, 22:01:37 »

Igazat adok neked ebben teljes mértékben! Egész Naruto történelem nem egyszerű Nevet Nem hogy még az Itachi storyk.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 25, 22:02:09 írta Abe » Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14243 Dátum: 12 júl 25, 22:06:58 »

Persze, hogy nem egyszerű, ha egyszerű lenne nem lenne több mint 100ezer hsz a narutó témában.
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #14244 Dátum: 12 júl 25, 22:10:52 »

Hú gyerekek én parázok tôle..remélem shippu után kitalál még valamit,mert ha nem megesz a fene :\ ,oké ,rendben ne legyen manga de orulnek neki még 2-3 évnek,de az animét megcsinálhatnák még egy 5 évRe :\ Hát nem tudom hogy vagytok vele,de én apámat-anyámat ugyanúgy szeretem mint a tesomat...
Én azt mondom ne legyen.Egy kib*szott ütős lezárással végződjön a manga,aztán a legjobb a csúcson befejezni,szerintem az lenne a gyalázat ha ezt a minőséget lerontaná.A családos dolog meg egész egyszerű,gondolom van olyan családtagod akivel jobb viszonyt ápolsz,jobban megért a többieknél és segít ha baj van.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #14245 Dátum: 12 júl 25, 22:18:44 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/595/15
Itt Kakashi vajon mire gondolhat?
Mikor mondja, hogy: "Ugye nem?"
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #14246 Dátum: 12 júl 25, 22:35:58 »

Nos, olvasgattam a többiek hozzászólásait. eléggé megoszlanak a vélemények. Volt aki szerint nagyon rossz, volt aki szerint egész jó lett. Az én véleményem az hogy: se jó, se rossz. Magyarul ha osztályoznom kéne akkor azt mondanám hogy 3-ast adnék rá.
Amik tetszettek benne az Narutó-Gai-Kakashi taktikázása. Viszont valóban idegesítő hogy Kishi semmi újat nem mutat mostanában. Való igaz hogy már sok Jutsut bemutatott és előbb-utóbb csak kifogy az ötletekből, de azért... még lehetne sok mindent kitalálni. Mert azt kell hogy mondjam hogy mióta Uchiha Madara megjelent, azóta elég szánalmas a teljesítményre...
Amúgy valóban érdekes hogy Tobi semlegesítette Kakashi Kamuiját. És valóban érdekes hogy mire gondolhatott Kakashi...ez az egész csak a Tobi kilétét eszi még homályosabbá. >.<#
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #14247 Dátum: 12 júl 25, 23:02:24 »

régebben ismondta h ez a technika rá nincsen hatással....amikor Sasuke majdnem kinyírta sakurát meg kakashit + megvakult és naruto mentett meg mindenkit....akkor mondta neki mert ott is ezzel akart próbálkozni....gondolom azért mert az ő technikája is hasonló...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14248 Dátum: 12 júl 25, 23:18:40 »

Rá nincs hatással az rendben van, de a Gedou szobrot el kellett volna nyelnie a kamuival, ebben valami turpisság van.
Naplózva

Janoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 14



« Válasz #14249 Dátum: 12 júl 25, 23:31:01 »

Rá nincs hatással az rendben van, de a Gedou szobrot el kellett volna nyelnie a kamuival, ebben valami turpisság van.

Szerintem a Rinnegan segítségével elnyelte/szívta a jutsut(kamuit) és ennyi.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 948 949 [950] 951 952 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!