24 szep 22, 23:29:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 947 948 [949] 950 951 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474038 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #14220 Dátum: 12 júl 25, 18:04:00 »

Unalmas lesz sztem mangában egy ilyen harc,animében szerintem nagyon jó lesz ez,már nagyon várom.Tobit max a sárga villanással fogja tudni megfogni ..csak naruto még nem áll olyan szinten mint az apja :s,sztem kétséges hogy az a gyerek magyar,minthogyha egy rossz webforditoval forditotta volna le románról magyarra xD...
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 25, 18:30:26 írta dreamfolow » Naplózva

felcsi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #14221 Dátum: 12 júl 25, 18:58:26 »

am csak nekem merült fel a lehetőség h könyüszerrel nyerhetnének ha a mazo dél kelet észak iránybol támadnának ?Nevet 3 helyen tobi se tud ott lenni 1x re vkit elnyel a többi meg szétüti kész nyertek
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #14222 Dátum: 12 júl 25, 19:03:17 »

Jobb volt mint a múltheti igen. Lehet Tobi nem is tud semmilyen elemű technikát.. mert soha nem láttuk a Sharinganját kikapcsolva ami azt is jelentheti hogy beültetett...

Ez egy igen remek elképzelés, hogy nem tudd semmilyen elemű technikát, de ha van sharinganja, és tudja is használni, akkor miért nem másolt volna le párat?  Gondolkozik ikszdé
Kakashinak is be van ültetve ilyen szempontból még is tudott rengeteg jutsut lemásolni, amiből mi is csak 2-őt láthattunk, xD vagy hármat.

De Tobitól valóban, az idő utazós jutsuján meg a átenged magán minden jutsuján kívül semmit. Se tűz, se Víz, se Föld, se Villám, se semmi. Nevet


Unalmas lesz sztem mangában egy ilyen harc,animében szerintem nagyon jó lesz ez,már nagyon várom.Tobit max a sárga villanással fogja tudni megfogni ..csak naruto még nem áll olyan szinten mint az apja :s,sztem kétséges hogy az a gyerek magyar,minthogyha egy rossz webforditoval forditotta volna le románról magyarra xD...

Ha csak nem szúrják el úgy a rajzolást az animében mint a Pein vs Kyuubis harcnál, ahol eléggé eleresztették magukat az alkotók.
ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 25, 19:05:20 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #14223 Dátum: 12 júl 25, 19:09:00 »

A következő poszt elég szubjektív lesz, mindenkit kérek, hogy így olvassa.
Én nem hiszem, hogy unalmassá volt volna a manga, egyszerűen csak arról van szó, hogy kezdi elérni a végső potenciálját. Már nincsenek azok a nagy megdöbbenések, mint pl. amikor a Kakashi vs. Zabuza harcban először láttunk igazi tökös ninjutsut, vagy amikor bejöttek a képbe a Sanninok és először láttunk S szintű harcokat, vagy amikor jöttek szépen sorban az Akatsukik, és mindegyikük ütősebbnél ütősebb volt. Egyszerűen már nagyon sok mindent láttunk. Emlékszem anno Kakashi Sharingan + Raikiri kombója nagyon ütött, de ma már teljesen megszokott, még akkor is, ha belevisz egy olyan badass újítást, mint amit ma láttunk tőle, amikor feltöltötte Raikirivel a kunait. De ugyanez igaz Gai taijutsujára, Naruto Rasengan + Kage Bunshin + Kyuubi + Senjutsu stílusára, de már az újabb szereplőkre is, mert Bee és Tobi képességei is elég jól behatárolhatók, csak úgy, mint mindenki másé is. Tudjuk mit tud a Rinnegan, tudjuk mit tud a Sharingan, ismerjük a kagék erejét és láttunk már vagy ezer jutsut. Egyszerűen már nincs új a nap alatt, legfeljebb csak a koreográfia változik.
De ez szerintem nem baj, csak a kevés meglepő újdonság jelzi azt, hogy lassan elérkezünk a Naruto manga csúcspontjához. Még a történetnek a végén össze kell állni, és sztori szempontjából lehet még fordulat, de attól függően, hogy Kishimoto mennyire húzza el a végjátékot, én 1, de maximum 3 évet adok még a mangának, és meglátjuk a legkevésbé sem várt The End feliratot. (Esetleg talán majd később kapunk egy spin off-ot, vagy valami távolabbi folytatást, de az már nem lesz ugyanaz.)
Naplózva

Tomi is a good boy.
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14224 Dátum: 12 júl 25, 19:14:13 »

Tomimaruhoz annyit fűznék hozzá, hogy kishi a legutóbbi interjúban 1,5-2évet jósolt a mangának.
Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #14225 Dátum: 12 júl 25, 19:35:16 »

Mikor volt az a legutóbbi interjú?Nevet
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14226 Dátum: 12 júl 25, 19:50:30 »

Passz, nem olyan rég, max 1hónapja.
Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #14227 Dátum: 12 júl 25, 20:05:36 »

Értem, akkor az még azért messze bár kíváncsi vagyok meddig húzódik ez  a Tobi harc mert utána akkor mi lesz?Nevet
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
samat
Vendég
« Válasz #14228 Dátum: 12 júl 25, 20:07:35 »

Remélem nem húzza sokáig mert a végén olyan lesz mint a Lost vagy a Szökés. Nekem csak az volt a bajom a mostani  mangával hogy értelmetlen volt szinte nem történt semmi Tobi csak átcsúszott a lapokon Naruto-ék meg bénáztak Bee meg csak ált Hmm?
Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #14229 Dátum: 12 júl 25, 20:09:35 »

Szerintem ha mindennap jönne ki manga akkor senki se panaszkodna hogy most csak harc volt, most csak beszélés volt. Nevet
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14230 Dátum: 12 júl 25, 20:12:39 »

Ha minden nap lenne manga úgy szétesne a színvonal, hogy csak na. Olyan lenne, mint a barátok közt.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 25, 20:14:09 írta viktor6665 » Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #14231 Dátum: 12 júl 25, 20:15:41 »

Tudom az nem lenne jó, senki se lenne annyira izgatott, meg várná nagyon Nevet
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #14232 Dátum: 12 júl 25, 20:16:10 »

Tény ami tény, Kishi nincs jó formában manapság. Ez a rész végülis nem volt annyira vészes, az előzőhöz képest mindenképp jobb, és inkább nézem ezt az értelmetlen harcot, mint a kagek szerencsétlenkedését akár 1 percre is, csak kár volt erre pazarolni 15-20 oldalt.
Naplózva
OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #14233 Dátum: 12 júl 25, 20:56:10 »

Tomimaru-sama teljesen egyetértek veled. Végre egy olyan beszólás ami a legjobban össze foglalja hogy mért érzük unalmasnak mangát.
Kashi ról meg annyit hogy szerintem az elmúlt 10 év leginkább élvezhető történetét  alkotta meg. És mivel igen komoly dolgokon vagyunk már túl nehéz kitalálni újat.
Habár ha valaki ki tudja találni az izgalmas folytatást akkor az ő.
Kíváncsi vagyok arra hogy meddig tart a sipu. Láthatjuk e Narutót kageként vagy sem.
Remélem nem megyünk át DB GT  szintre mert az gáz volt.
Nem szeretem össze hasonlítani a Narutót más animékel- mangákal mert szerintem ez a magasan legélvezhetőbb.
De nekem egy kicsit eddig hasonlít a felosztás a DB-hez. A sima Naruto a DB simára emlékeztet. Naruto sipu a DB Z .
És nem lehet kizárni lesz egy kövi nagy csomagot.  Ahogy előbb írtam remélem nem esik arra a szintre mint DB GT mert az már unalom és nevetséges volt. 
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #14234 Dátum: 12 júl 25, 21:11:40 »

Egyébként itachi mért nem támadta meg sasukét?
A genjutsu miatt meg kell védenie konohát. Kabutot, és egy zombit leszámitva kiütötte.
De sasuke is elég veszélyes konohára.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 947 948 [949] 950 951 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!