24 szep 24, 00:11:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 893 894 [895] 896 897 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2475781 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #13410 Dátum: 12 jún 21, 16:54:39 »

Szerintem meg ha itachi monológjától nem tér észhez szöszke akkor semmitől.

Ez szerintem is így van. Most azt vánám Sasukétól, hogy a következő célját kezdje el megvalósítani, azaz klánja helyreállítását. Ami lássuk be, nem nehéz, mert Konohában minden kis csitri imádta. Vagyis Danzouval akkor tudna a legjobban kicseszni, ha elhintené magvait a konohai lakosokba  Pojén
Viccet félretéve nagyon kíváncsi lennék, hogy Konohán belül szeretné a klánját tudni, vagy alapít egy új falut. Mindkettő nagyon nehéz lenne neki, kíváncsi leszek a választására. Esetleg versengenének a különböző országok érte? Nem gyenge szövetséges lenne annak az országnak az biztos. Így Danzou törekvései totális bukás lenne.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #13411 Dátum: 12 jún 21, 17:25:34 »

A mostani manga tetszett, végre kiderült néhány dolog, meg úgy a hangulata is jó volt.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #13412 Dátum: 12 jún 21, 18:48:49 »

Hát én eleve is csipáztam Itachit de ez nagyon tetszett. valahogy mindig úgy képzeltem, hogy hidegvérrel gyilkolta le a szüleit, és az nem volt olyan kóser, de ez így oké. Így már emberibb. Remélem Madara még az utolsó erejével eltöröl, a föld színéről, néhány nyomoronc kagét.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #13413 Dátum: 12 jún 21, 18:59:45 »

Sidea: hogy törölne el pár kagét, amikor ő is edo tensei hatása alatt van?

Jó fejezet volt. Tetszett, hogy Itachi  belátta, hogy hibázott annak idején Sasukével kapcsolatban. Ezt próbálta a végén kompenzálni, ezzel a "mindenképp szeretlek" hozzáállással.
Ja ja, szerintem nagyon jó fejezet volt, megtudtuk végre az Uchihák lemészárlását hogy történt, nagyon szomorú fejezet volt az tény, de a vége nagyon jó, valahogy lesz egy olyan érzésem, hogy Sasukét sikerült összezavarnia Itachinak, hogy most mi legyen, viszont ettől függetlenül még megtámadja szerintem Konohát, de lehet, hogy mégsem.
Várom mi lesz a Naruto harcával Mosolyog Várom a kövi fejezetet Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #13414 Dátum: 12 jún 21, 19:14:00 »

És már lehet tudni/sejteni a háború végkifejletét? (Nem olvasok mangát,csak animét nézek)  smirksweat
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #13415 Dátum: 12 jún 21, 19:28:38 »

Nem lehet biztosra de ha érdekel akkor olvasd el. Nyelvesít  Ha Madara eltűnik az edo feloldásával és Tobi elbukik akkor valószínű, hogy a jók nyernek.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
kag8655
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 9


« Válasz #13416 Dátum: 12 jún 21, 19:29:54 »

Hát nem erre számítottam. De ez a fejezet sem volt rossz bár egy kicsit mást reméltem. Már csak az a kérdés hogy Szöszke most mihez kezd. Hiszen ő egy bosszúálló aki akár a lelkét is eladná az erőért hogy bosszút tudjon állni. Kérdés hogy mihez kezd most hogy rájött nem is tudja kin kellene még bosszút állnia hiszen Itachi felvilágosította hogy kiket tehel a felelősség. Lehet hogy úgydönt megöli a két tanácsadót?
Ami az Edo Tensei-t illeti lehet hogy valakiket újra megidéz Tobi vagy Kabuto Hiszen Tobi tuti hogy lemásolta a Sharinganjával.

Szerk.: De ha jól figyeltem kiderült hogy Tobi is részt vett a klán kiirtásában. Mi vehet rá valakit a klánja kiirtására? Sasuke rajta is bosszút áll?
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 21, 19:40:39 írta kag8655 » Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #13417 Dátum: 12 jún 21, 19:39:15 »

Most h belegondolok Kabuto tényleg megmutatta Tobinak Edo T. és ha Tobi lemásolta a szemeivel akkor fen áll az a lehetőség h Tobi visszahozza az összes Uchiha. Mivel jó pár szem van neki raktáron.
A másik meg h Naruto és Tobi szerintem keményen harcoltak miközben Kabitot néztük mert Naruto tiszta vér  Tobi maszkja meg meg van repedve.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13418 Dátum: 12 jún 21, 19:50:47 »

A manga sztorija röviden: http://trollfesz.net/2012/06/20/vegtelen-tortenet/

Még bele is nyugodnék simán, ha így lenne vége amúgy. Nevet

Tobi meg valószínű visszavonul átgondolni a stratégiáját, végülis jelen pillanatban senki sincs aki eltudná kapni hála a sharinganja miatt, akkor old kereket, amikor éppen nem szégyelli.  Gondolkozik
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #13419 Dátum: 12 jún 21, 19:52:14 »

Tobi maszkja mindig is "meg volt repedve". Az csak egyszerű díszítés Kishitől, ami a szokásává vált. Hajlamos mindent repedezettre rajzolni. Fehér foltok kitöltésére tökéletes.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #13420 Dátum: 12 jún 21, 21:15:32 »

Vagy lehet ,hogy akkor pont lefelejtette ,néha előfordul az ilyen is ,elvégre nem valami nagy jelentősségű dolog.

Szegény Sauske most keresheti az útját ,mert már fogalma sincs róla hogy mit tegyen szerintem,


Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #13421 Dátum: 12 jún 22, 08:18:50 »

... Shisui szemét Itachi odaadta a Szöcsinek búcsúzóul? Komoly fegyver az is.  ...

Nem, az a szem "Itachi ajándékában" volt, vagyis abban a varjúban, amit lenyomott Naruto torkán, majd pedig Itachi MS-ének láttára "bújt elő". Utána meg Itachi elégette egy Amaterasuval.


Itachi nagy arc volt. De ezzel a megmozdulásával csak azt éri el, hogy Sasuke még jobban megkattan, hiszen látta, hogy a bátyja tényleg megtetette, amit tett, és tényleg szenvedett miatta... ^^"
Innentől Pein Konohás Shinra Tensei lehet, hogy csak egy lágy fuvallat lesz ahhoz képest, amit Sasuke a falunak szán. Lehet ráuszítja a Kirint. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #13422 Dátum: 12 jún 22, 09:15:25 »

Amúgy az tényleg nem lenne hülyeség, ha tobi újraélesztené az összes uchihát hisz sok sharinganja van ott, de ha újra élesztené őket akkor lenne egy sejtésem, hogy még egy jó pár évig lesz manga, főleg ha madara is valahogy meglóg vagy visszahozzák. Kishimoto meg szerintem már nem akarja, hogy naruto legyen még évekig hisz már a háborúba is kapkodott és sok dolgot nem is rajzolt le csak azt, hogy vége lett a harcnak. Még a nagyobb harcokat se rajzolta meg teljesen (kagek vs oonoki,gaara,naruto stb.) (7kardforgató vs mérges kakashi,gai,rock lee, stb.) Mondjuk ha tobi megidézné az összes uchihát akkor szerintem sasuke ideges lenne hisz akkor is csak zombik lennének. Max. akkor kegyelmezne meg tobinak, ha tobi rendesen élővé teszi őket, mint ahogy madara tervezte magával.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #13423 Dátum: 12 jún 22, 09:40:54 »

a manga azért egy kicsit előbb van mint az anime ,és én nem igen értem a mangát...Nevet de azért szeretem,kiváncsi vagyok hogy milyen jelentősebb emberek hullottak el a háborúban eddig(?)
Valaki megtudná mondani?: Hmm? bow
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 22, 09:41:54 írta dreamfolow » Naplózva

kag8655
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 9


« Válasz #13424 Dátum: 12 jún 22, 09:42:01 »

Na igen. Viszont a fejezet alapján felmerült bennem egy kérdés és nem emlékszem hogy szó lett volna róla a mangában. Miért akartak az Uchihák fellázadni az ellen a Konoha ellen amelyiknek a védelme volt a feladatuk? Az oké hogy Ridoku két tanítványának leszármazottai a Sejuk, és az Uchihák nem igazán birták egymást de szerintem ez elég gyenge indok lenne  egy lázadáshoz. Hiszen ha annyira nem bírnák egymást már korábban megtették volna. Vagy az első vs. Madara harcban melléálnak és támogatják, vagy mikor Tobi ráuszította Kuramát a falura ahelyett hogy védték a falut simán Tobi mellé is állhattak volna, hiszen tudták hogy a Rókát csak Sharingannal lehet irányítani.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 893 894 [895] 896 897 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!