24 szep 24, 00:15:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 891 892 [893] 894 895 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2475803 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
kontera
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 33


« Válasz #13380 Dátum: 12 jún 20, 20:13:26 »

Szerintem Madarát még tuti látni fogjuk.

Tobi szerintem eleve vissza akarta hozni Madarát az életbe a Rinnegan segítségével, de most, hogy tudja az Edo Tensei titkát, 2 lehetősége is van rá.
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #13381 Dátum: 12 jún 20, 20:35:43 »

én nem mondom h nem volt megható a vége főleg az utolsó kép de hogy is mondjam...ööö...a yaoi gyártók szerintem előszeretettel használják majd fel.....egy picit túl khm..."túlfűtött" az utolsó kép...tényleg csak egy picit. Az meg különösen tetszett h végre megtudtuk az igazságot....a szülős rész pl szerintem nagyon el lett találva ez kellett h ne legyen túl nyálas vagy mű az egész uchiha storie. Szerintem....
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #13382 Dátum: 12 jún 20, 21:55:01 »

Nos lehet, csak én látom így a dolgokat, de engem egy fikarcnyit sem hatott meg ez a nyálömlengés eléggé idegesítő volt. Kagék halálának örültem volna plusz hatalmasat hatás lett volna elérhető általa.
Naplózva
OneTailed
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66

Saiyan


« Válasz #13383 Dátum: 12 jún 20, 22:03:34 »

Igen? Akkor neked úgy en block semleges lehet az egész Naruto, nyálcsorgatás... Minden mangában-animében van ilyen, kivétel nélkül tehát akkor neked semmi se jó? Érdekes vagy
Naplózva

Az igazán nagy dolgok az apró részletekben rejlenek.
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #13384 Dátum: 12 jún 20, 22:06:04 »

Nekem kicsit homárnak tűntek a végén itachiék ikszdé. De mind1.

Aki azt gondolta eddig hogy visszahozható mindenki edo tenseibe igaza van. DE! Sasuke nem fog ülni és megvárni míg ezt megteszi smirksweat. Szépen elintézi most a sorsát.
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #13385 Dátum: 12 jún 20, 22:12:29 »

Remélem kövi fejezet így fog kezdődni:
Kabuto: - Milyen megható... De ne siess annyira Itachi, van még egy kis dolgod.
és visszateszi Itachiba a kunait...

amúgy a felélesztett Jinchuurikik mit lazulnak ott? az oké hogy kiszívták belőlük megint a bijuukat, de attól még ugyanúgy halhatatlanok és regenerálódnak. Még a chakra vevők nélkül is vígan kéne szaladgálniuk.
Naplózva
qwert90
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #13386 Dátum: 12 jún 20, 22:13:05 »

Szerintem is meg kéne halnia egy két kagénak kishi ezzel bírna egy kis érdekességet hozni a sztoriba (így is jó a sztori csak lehetne egy kis plusz) pl.:vége a háborúnak és betöltötték a halott kagék helyét és egy fő viadalt szerveznek hogy megtudják ki a legrátermetteb egy központi fő kage címre (habár ez hülyeség mert ugye azért van 5 kage hogy demokrácia legyen) a fejezet meg nem érintett meg én ink a harcolós részeket szeretem kíváncsi vok hogy ki tobi és hogy hogy rugják szét a seggét
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #13387 Dátum: 12 jún 20, 22:14:15 »

Régóta az első értékelhető fejezet.
Legalább már egy szál teljesen el lett varrva és az Uchiha mészárlás történetére itt tette fel Kishi a pontot. Nevet
Madara nem hiszem, hogy olyan könnyen hagyná, hogy csak így eltűnjön. A Kagék halála tényleg nagyot dobna a hangulaton. Nem örülnék neki, főleg, hogy Tsunade az egyik kedvencem. De az tény, hogy az egyik legemlékezetesebb csata és halál az Jirayához köthető. Na az legalább megváltoztatta a légkört és nem volt annyira egyhangú a történet.
Naruto és Tobi harcára vagyok már kíváncsi.
Sasuke perpillanat hidegen hagy. Annyi realitás van a karakterébe, hogy 16 évesen eléggé befolyásolható. Mondjuk ez már olyan szintre lépett, ami elég durva szerintem. Madarát nem nagyon bírom, de legalább tényleg egy olyan ellenség, aki nem attól gonosz, hogy szörnyű múltja volt, hanem gonosz és kész.

Amúgy a a színezett képek közt van egy kép a végső Susanoo-ról. A hosszú orrával csak engem emlékeztet egy felturbózott Sogekingre?
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #13388 Dátum: 12 jún 20, 22:16:40 »

A Narutora mindig is jellemző volt a "túlfűtött" (na nem úgy Nevet) érzelem, de sajnos Kishi az utóbbi időben egyre erőteljesebben helyezi rá a hangsúlyt....
Itt vannak például a "szülői szeretet"-es részek, Itachi is végülis elárulta és lemészárolta a saját a klánját, de az apja így is büszke rá...

A vége mindenesetre szerintem nem volt annyira buzis mint ahogy azt itt többen leírták, elvégre is 2 testvérről van szó...mondjuk nekem nincs fiú testvérem, így lehet hogy én vagyok túl naív Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 20, 22:17:46 írta rougon » Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #13389 Dátum: 12 jún 20, 22:18:47 »

Igen? Akkor neked úgy en block semleges lehet az egész Naruto, nyálcsorgatás... Minden mangában-animében van ilyen, kivétel nélkül tehát akkor neked semmi se jó? Érdekes vagy

Egy szóval sem mondtam ezt ha jól rémlik. Szimplán ez a jelenet nem jött át és igen minden mangában-animében van és igen különösképpen nem szeretem a túlzottan szentimentális jeleneteket nem igazán tudom értékelni ettől még nem mondtam egy szóval sem, hogy nekem semmi se jó. Én más perspektívából szemlélem a Naruto mangát, így teljesen más jelenetek azok amik engem megfognak.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 20, 22:20:56 írta Train » Naplózva
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #13390 Dátum: 12 jún 20, 22:31:12 »

Nekem nagyon tetszett..a vége különösen..mondjuk úgy, hogy megsiratott.. Pirul  Én meg kifejezetten szeretem az ilyen részeket..A Narutot ez teszi a világ egyik legjobb animéjévé/mangájává..Mosolyog Hogy nem sajnálja belőle a szívfacsaró részeket..Mosolyog  De persze a harcos jelenetek is ütnek rajta, mint a Madarás meteorit..húú az de nagy volt.Nevet  ikszdé 
Szerintem meg nem volt buzis a vége.Mosolyog Ez így volt tökéletes.Nyelvesít  HIszen testvérek.Mosolyog
hagabi: Én nem csodálkozom, hogy Sasuke ennyire befolyásolható..Hisz ennyi olyan információtól, ami kihatott az egész életére...háát kiváncsi lennék, hogy te hogy nem lennél befolyásolható..Nevet Én tuti, hogy összeroskadtam volna..   
De ezt mindenki eldönti magának.Mosolyog
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #13391 Dátum: 12 jún 20, 22:32:30 »

Ja igen, Danzou-t pedig mostmár elkezdem igazán sajnálni, mert Kishitől hivatalosan is megkapta a bűnbak szerepet. Kabuto is miatta lett olyan amilyen és a 3 Hokage is mentesült az uchihák lemészárlásának felelőssége alól...
Naplózva
Chika
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Válasz #13392 Dátum: 12 jún 20, 23:09:51 »

Valóban ilyen közel kell állni egymáshoz, hogy ténylegesen érezzük a másik támogatását, lelkét, mert fontos, máskülönben összeroppannánk. Lehet, hogy nem hatott meg, de ne húzzátok le a homokos, illetve nyálas válaszotokkal. Igenis van alapja és mondanivalója ennek. Az, hogy ti nem értitek, már más tészta. Csak gondoljatok picit bele, min mentek keresztül (független a báty tettétől és az öcs meglepetősen teátrális cselekedeteiről (értendő itt a "Konoha elpusztítása-terv")), mennyi minden volt előttük, mire egyáltalán fény derült az igazságra. Az, hogy az érzelmesebb részeket lerajzolja az alkotó, inkább arra vonatkozik, hogy megértsük mi is a karakter adott lelki állapotát.
Másrészről, szerintem a legutolsó képkocka nagyon szépen meg lett rajzolva. A testvéri szeretet valóban nagyon erős, de nem lép túl határokat, amikről többen fantáziálnak. Aki érti, annak ez a pillanat valóban megható és szép, aki nem érti, minek ír rá olyat, hogy "buzik"? El kéne végre választani a több, különböző nyelven íródott fantazmagóriákat a tényleges mangától.
Ezzel pedig nem prédikálni vagy kioktatni akartam senkit, csak ha már ott tartunk, hogy mindenképpen homkosozni kell, akkor nem lehetne disztingváltabban? (Bár a testvéreket szerintem sehogy se lehet, de ez már mindegy...)

Itachiban azért volt erő, hogy a saját családját félreállítsa az útból azért, hogy a falu megmeneküljön. Ráadásul ezek után még végigvitte a dolgot egészen addig, míg meg nem ölték. Azért egyre még kíváncsi lennék: mi volt a rejtélyes betegség, amitől jószerivel majdnem magától is eldobta a papucsot? Nem igazán értettem a szervezetével kapcsolatos dolgokat...
Bárki, aki meghal a Naruto mangában, és többet mondott három mondatnál, már emeli a hangulatot. Kicsit sok a "jó" szereplő, szerintem...
Bocsánat a litániáért, és ne vegye senki magára! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 20, 23:10:32 írta Chika » Naplózva

\"Osztrigát pedig nem eszem. Az én ételem legyen halott - ne beteg, ne sebesült - halott!\"
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #13393 Dátum: 12 jún 20, 23:16:38 »

Hát ez nagyon aranyos fejezet volt Nevet Gyönyörű volt a vége, erre egyáltalán nem számítottam Mosolyog Most fogalmam sincs Sasuke vajon hogyan fog dönteni Mosolyog És Madara még mindíg nem tűnt el, pedig már ideje lenne xD Alig várom a jövőheti fejezetet, van egy olyan érzésem, hogy most már elérkeztünk a végső csatához ... nem tudom örüljek-e vagy szomorú legyek miatta xD Viszont most Danzou-ról nem tudom mit gondoljak... az Uchihák végül így is- úgy is meghaltak volna mikor elkezdik a puccsot, de így Sasuke megmenekülhetett... szóval most vajon jót tett?
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #13394 Dátum: 12 jún 21, 00:31:43 »

Itachi lepaktált az ördöggel és ez az eredménye... Saske lehetett volna az ok apucinak, hogy ne legyen polgárháború(kb erre utalt Ita) szal Szarutobinak lett volna igaza a tárgyalással csak Danzou beelőzte intézkedésileg, kelletek neki azok a szemek.

Az Uchihák ereje meg sacperkb. ha alszanak akkor Tobi+Itachi ha nem akkor Anbu+4góré.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Oldalak: 1 ... 891 892 [893] 894 895 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!