24 szep 24, 00:18:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 890 891 [892] 893 894 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2475813 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13365 Dátum: 12 jún 20, 12:24:34 »

Lehet a gyógyításra készült nem? Némi chakra-koncentráció előtte...  Hmm?
Azért vicces lenne ha imádkozna: Nagypapa, told ide a lepecsételt hátsód és húzz ki minket a pácból, vagy egy vödör vizet locsolok a Tűz akaratára...  ikszdé
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13366 Dátum: 12 jún 20, 12:27:40 »

Ha még valakit meggyógyítana megint átmenne "rongyos vénasszony módba "   ikszdé Azok után, hogy mennyi chakrát pazarolt a többi kagéra lassan már neki is fogyóban lehet.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #13367 Dátum: 12 jún 20, 12:30:26 »

Ez a fejezet nagyon jóra sikeredett. Itachi mészárlásának az okáról is többet megtudtunk. Szemét Danzou Leüt.
Végre madara is eltünt mert már idegesített ez a '' madara egy félisten ezért 5 kage meg se kottyan ''. Oké ez igaz hogy meg se kottyan de ne szálljon el még magától mert rikudounak is 1 ujj mozdítás lenne madarát megölni smirksweat.
Kezdödjék el már a tobi vs naruto mert érdekel hol tart Nevet.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13368 Dátum: 12 jún 20, 12:32:55 »

Ez vitathatatlan, hacsak nem sprintel be valami gyógyító és ad neki némi chakrát, akkor szegény újra bekómál. ikszdé
Ellenben kíváncsi vagyok Tobi most mit fog csinálni, és arra is hogy Kabutoval mi lesz, megszűnik-e a technika Itachi eltűnésével, vagy ez egy olyan technika amihez nem kell a használónak ott lennie/élnie. Lehet Kabuto kukackaja lesz mire kijönne az Izanamiból. ikszdé
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #13369 Dátum: 12 jún 20, 12:39:52 »

Tsunadénál az lesz a legkevesebb, hogy vénasszony módba vált ezek után. Szerintem örülni fog ha nem hal meg, mert ugye ez a jutsu még gagyibb állapotban is rövidíti az életidejét, hátmég ennyi erőltetettgyógyulás után ilyen sebekből.

Amúgy kinek tűnt még fel, hogy Tobi "Háborúra készült, különleges anyagból" lévő maszkja, ami Naruto fejezsétől meg se karcolódott, most elég szépen töredezik?
http://www.mangahere.com/manga/naruto/v60/c590/

Szerintem max nyár végére le is kerül róla, ahogy a cselekmény halad.
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13370 Dátum: 12 jún 20, 12:42:50 »

Észre se vettem Tobi maszkját  smirksweat De tényleg már kezd repedezni.

Ha Tsunade nem halt meg attól, hogy teljesen szétosztotta a chakráját a falusiaknak majd minden védelem nélkül telibe találta őt Pain hatalmas Shinra tensei-e, akkor ezek után se fog meghalni.
Naplózva

iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #13371 Dátum: 12 jún 20, 12:55:39 »

18éves létedre Botond ennyi hülyeséget összehordani különböző topikokba, és most ez "minden védelem nélkül telibe találta őt Pain hatalmas Shinra tensei-e, akkor ezek után se fog meghalni."


:DDD erős...
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13372 Dátum: 12 jún 20, 12:56:31 »

imhated- szerinted mi védte meg akkor a Hokagét? Talán a tűz akarata? Erős.  ikszdé  smirksweat
Valószínűleg akkor több chakrát használt el, mint most. Több száz embert gyógyítani egyszerre nem lehetett kis dolog. Jelenleg csak a saját sérüléseit és a többi kage sérüléseit kellett meggyógyítsa.  Ezért gondolom, hogy nem halhat meg. Esetleg akkor ha Madara mégis ott marad.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 20, 17:48:36 írta TsunadeHime » Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #13373 Dátum: 12 jún 20, 13:38:40 »

Átjött volna a fejezet mondanivalója, ha nem rondított volna bele egy bizonyos jutsu...

Megfejteni és játékká tenni halált és az azt övező rejtélyt, semmissé tette az áldozatvállalás értékét, és az elmúlás súlyának jelentőségét. Jó vele bemutatni új szereplőket, de sokkal nagyobb a visszarúgása, mit az előnye. És ebben a fejezetben ez be is bizonyult. Itachi titkokra és hazugságra épülő lényét, teljesen tönkre tette Kishi, és Sasuke szenvedését céltalanná tette: A családja fizikai valója tűnt el, de ők még mindig élnek. Akkor most bosszút áll, amiért meghaltak, de mégsem. A kezdettől fogva DB érzésem volt. Semmi tétje a halálnak, a siránkozás meg csak fölösleges hangulatkeltés és üres szavak kavalkádja az alkotó részéről... Jobb lett volna ha Orochimaru magával viszi az Edo Tensei titkát, túl nagy árat fizetett a manga története e miatt...
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #13374 Dátum: 12 jún 20, 14:30:10 »

Engem meglepett, hogy Tobi erőteljesen bosszankodott Kabuto bukása miatt. Egymaga készült a háborúra elvileg, de ha Kabuto nem áll mellé, már réges-régen bedarálták volna ezekszerint.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #13375 Dátum: 12 jún 20, 15:20:19 »

Na sikerült bele olvasnom a mangába, hát mit ne mondjak angol tudás nélkül semmit nem értettem, de szerintem a képek magukért beszélnek. Bepillantást nyerhettünk Itachi emlékeibe, ahol ismét láthatjuk Shishui arcát. ^^
A végre megtudhatjuk mi is történt aznap pontosan  >.<# Ördögi Ördögi Ördögi ikszdé

S a szülei teljesen megértették mit miért kell megtennie.  Technikai KO Azért ez nem semmi, ki gondolta volna, hogy utolsó kivánságuk: vigyázz Sasukéra. De legalább fény derült erről is.
Ha végre eljutunk ehhez a részhez az animéban, biztosan gyönyörű befejezés lesz ebből. ^^
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #13376 Dátum: 12 jún 20, 19:08:13 »

Nemár, komolyan sírtam a végén. Sír Ez olyan gáz, mangán még sosem bőgtem el magam, mi lesz ha animében is meglesz.. Szomorú
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #13377 Dátum: 12 jún 20, 19:17:04 »

SSS, szépen szóltál  Pontosan

1) Most akkor várható egy Sasuke vs Kabuto harc

2) Az edo megszüntetése szerintem kevésbé jó megoldás, mert újra visszahozhatók azok, akiknek a lelke még elérhető (Itachi, Madara). Tobi már ismeri a titkát. Egyébként nem vennék rá mérget, hogy Madarának ezzel vége.

3) Danzo jellemét csak megerősítette a mostani sztori is - jószándékú, csak nála a cél szentesíti az eszközt.

4) Most lettem igazán kíváncsi, mit találhatott Suigetsu.

Naplózva

CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #13378 Dátum: 12 jún 20, 19:23:09 »

Úgy látom kevesen leszünk a "nem igazán tetszett" csoportban.
Itachi múltja ért valamit ebben a fejezetben, az pedig hogy a Kagék így menekülnek meg már önmagában is nevetséges. A következő fejezetet is csak azért várom, hogy kiderüljön, mennyire is hülye ez a Sasuke gyerek, bár fogadni mernék hogy újabb szintet lép az "elpusztítom Konohát" terve.  >.<#

(A Kagék halálával  Kishinek nagy lehetősége lett volna, hogy a Pein mészárlás vagy Jiraya halálakori hangulatot visszahozza vagy akár túl is szárnyalja azt. A rajongók tátott szájjal olvasnák a mangát.
Jelenleg a falvak szövetségében szinte mindenki örül - főleg Naruto-, hogy folyamatosan "küldetésen" lehetnek, azaz adott az edzés, fejlődés. Ezt azért illett volna komolyabbá tenni.)
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 20, 19:40:13 írta CsukiIce » Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13379 Dátum: 12 jún 20, 19:44:55 »

"A Kagék halálával  Kishinek nagy lehetősége lett volna, hogy a Pein mészárlás vagy Jiraya halálakori hangulatot visszahozza vagy akár túl is szárnyalja azt. "

Ebben egyetértek veled. Az igaz, hogy én mindig is azt szajkóztam, hogy a Kagék nem fognak meghalni, de tény, hogy a manga hangulatán sokat emelt volna. Biztos vagyok benne, hogy Tsunade halála legalább annyi embert megérintett volna, mint Jiraiya-é. De én azt mondom, hogy még bármi megtörténhet. Madara egy eléggé fontos karakter lett az utóbbi időben ezért Kishi talán nem hagyja ilyen egyszerűen eltűnni.
( félreértés ne essék, én még mindig annak örülnék a legjobban ha az öregasszony ép bőrrel megúszná a háborút. )
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 20, 19:46:06 írta TsunadeHime » Naplózva

Oldalak: 1 ... 890 891 [892] 893 894 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!