24 szep 23, 20:17:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 895 896 [897] 898 899 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2475560 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13440 Dátum: 12 jún 22, 19:50:20 »

Basszus, ezen jót nevettem  ikszdé
Remélem viccnek szántad   ikszdé
Egyébként megható volt ez a jelenet, de nekem nem igazán tetszett  Durci Ha Sasukéra a saját bátyja szavai sem hatnak, akkor ott 10 Naruto se tud tenni semmit.
Naplózva

Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #13441 Dátum: 12 jún 22, 22:30:25 »

Rég írtam már ide, úgyhogy most elrabolom azon fórumozó némi idejét, aki elolvassa a hozzászólásom. :)
Most Madarához-Sasukéhoz tenném hozzá a véleményemet, mégpedig, hogy remélem, Madara nem tűnik el ilyen könnyedén. Nem csak azért mondom, mert én kedvelem a karakterét, hanem mert nem érzem elég ütősnek, ha egy ekkora ellenfél ilyen egyszerűen elkerül az útból. Reménykedem, hogy van valami húzása ilyen esetre.
Ha viszont mégis kikerül a képből, annak okaként azt bírom elképzelni, hogy Kishi Sasukénak szánja azt a nagy harcot, ahol egy minden hatalmat elérő Uchiha tényleg beveti amije csak van, és utolsó erejéig harcol. Én nem kétlem, hogy Sasuke hasonló erők birtokába fog jutni, mint amikkel Madara rendelkezik. Rá mindig úgy tekintettem, mint valakire, aki ugyanazt süti el, amit már láttunk valakitől, csak kicsit átalakítva, felerősítve. Pl. először Itachitól láttunk Amaterasut, aztán jött csak Sasuke, csak ő már a lángok alakját is formálta.
Én sose hittem a "megtérésében", ahogy ezt már mondtam korábban is, maximum az utolsó pillanatban. Ez azóta sem változott.
Ismét kíváncsian várom a következő fejezetet, remélem látni fogjuk Madarát is.
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #13442 Dátum: 12 jún 23, 06:37:59 »

azt bírom elképzelni, hogy Kishi Sasukénak szánja azt a nagy harcot, ahol egy minden hatalmat elérő Uchiha tényleg beveti amije csak van, és utolsó erejéig harcol. Én nem kétlem, hogy Sasuke hasonló erők birtokába fog jutni, mint amikkel Madara rendelkezik.

Igen, én is irtam erről korábban. Abszolút hatásos lenne, ha az utolsó Uchiha találkozna AZ Uchihával. Nyilván lesz Sasukénak is rinneganja, de nem gndolom, hogy rendelkezik annyi csakrával, mint Madara, nem beszélve a fa jutsukról. Talán összeáll a 7-es csapat, igy lehet esélyük, és ezzel Sasuke is feloldozhatná az Uchiha-klánt Madara "átkától".
Naplózva

Zols
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #13443 Dátum: 12 jún 23, 12:44:06 »

kissé lehangoló, eddig úgy tudtuk Itachi azért nem ölte meg, mert nem volt rá képes, mert szerette, most meg kiderül, hogy megengedték, hogy őt ne ölje meg.....

Ja, Tobi meséjében még az is benne volt, hogy Itachi megfenyegette Danzout hogy ne bántsa mert visszajön és kitálal. Tele van ez a sorozat ilyen logikátlanságokkal. Ettől független ez végre egy nagyon jó fejezet volt, engem meghatott. Idáig ez a háborúsdi nem volt túl jó Madara felbukkanását leszámítva, szal tényleg gáz lenne, ha most csak úgy eltűnne.
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #13444 Dátum: 12 jún 23, 13:22:02 »

Végre egy méltó búcsú Itachitól. Jó fejezet volt. Az, hogy itt nem volt benne, hogy Itachi megfenyegette Danzou-t nem jelenti azt, hogy nem történt meg. Ez egy újabb, a legfontosabb szemszögből mutatta be az eseményeket, ami mindent tisztáz.

Idézet
kissé lehangoló, eddig úgy tudtuk Itachi azért nem ölte meg, mert nem volt rá képes, mert szerette, most meg kiderül, hogy megengedték, hogy őt ne ölje meg.....
Ez szerintem nem zárja ki azt, amit ebben a fejezetben láttunk.

Nem tudom, hogy mennyit tudtak Danzou-ék Itachi mangekyou sharinganjáról... De elképzelhetőnek tartom, hogy ha nagyon muszáj lett volna bebiztosítani Sasuke jövőjét, akkor Itachi elintézte volna Danzou-t is. De egyenlőre elég volt megkérni a harmadik hokagét, hogy tartsa szemmel...
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13445 Dátum: 12 jún 23, 13:24:37 »

Na de emberek. A mészárlás utáni történéseket nem láttuk. Utána is befenyíthette Mr X-et, hogy tartsa be amit ígért. kacsint
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #13446 Dátum: 12 jún 23, 19:09:47 »

Úgy valahogy. Nomeg hozzátette, hogy minden szó igaz, amit Danzou és Tobi mondott neki.

Nem is tudom hogy fejezzem ki magam... Nem képzeltem volna a szülőkről, hogy így reagálnak a helyzetre, de végül is azt hiszem jobban szerették a gyerekeiket és jobban megértették őket, mint gondoltam. Az első szériában ugyebár kemény embernek ismertük meg a fatert, most pedig igazából ha valaki, akkor Ő és az anya is teljesen átérezték, hogy mi fog várni a két testvérre. Érdekes...
Naplózva
Myki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #13447 Dátum: 12 jún 23, 21:25:38 »

Rég írtam már ide, úgyhogy most elrabolom azon fórumozó némi idejét, aki elolvassa a hozzászólásom. Mosolyog
Most Madarához-Sasukéhoz tenném hozzá a véleményemet, mégpedig, hogy remélem, Madara nem tűnik el ilyen könnyedén. Nem csak azért mondom, mert én kedvelem a karakterét, hanem mert nem érzem elég ütősnek, ha egy ekkora ellenfél ilyen egyszerűen elkerül az útból. Reménykedem, hogy van valami húzása ilyen esetre.
Ha viszont mégis kikerül a képből, annak okaként azt bírom elképzelni, hogy Kishi Sasukénak szánja azt a nagy harcot, ahol egy minden hatalmat elérő Uchiha tényleg beveti amije csak van, és utolsó erejéig harcol. Én nem kétlem, hogy Sasuke hasonló erők birtokába fog jutni, mint amikkel Madara rendelkezik. Rá mindig úgy tekintettem, mint valakire, aki ugyanazt süti el, amit már láttunk valakitől, csak kicsit átalakítva, felerősítve. Pl. először Itachitól láttunk Amaterasut, aztán jött csak Sasuke, csak ő már a lángok alakját is formálta.
Én sose hittem a "megtérésében", ahogy ezt már mondtam korábban is, maximum az utolsó pillanatban. Ez azóta sem változott.
Ismét kíváncsian várom a következő fejezetet, remélem látni fogjuk Madarát is.

Nem hiszem (legalábbis nagyon remélem) hogy Kishi csak úgy ki írja Madarát a sztoriból. Több okból is, a fél mangában arról van szó hogy ő milyen kemény legény, meg az utóbbi 1 évben arról hogy a Rin bármit létre tud hozni, gondolom magát is fel tudja támasztani vhogy.

Ha meg Szöcske meg szerez 1 Madara szintű erőt akkor hogy fogja irányítani, vagy használni, hiszen nincs elég csakrája hozzá Mosolyog Nem szeretném hogy Bleach legyen ebből a mangából Mosolyog




Naplózva
Revan23
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #13448 Dátum: 12 jún 23, 22:49:21 »

Szerintem nem biztos hogy valóban az történt amit Itachi mondott.
Shisui szeme már akkor is megvolt Danzo-nak + az edo tensei-töl is azzal tudott megszabadulni
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/550/10
Szval simán hazudhatott, hogy "megvédje" Konohát.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #13449 Dátum: 12 jún 24, 01:07:08 »

Ha jól emlékszem először úgy volt, hogy Shisui önként adta a szemét Danzounak, most meg, hogy elvette. Valami nagyon nem klappol még a történetben. Sasuke-Madara-Tobi vannak ennek a titoknak a középpontjában.
Picit off: Nem csodálkoznék, ha Tobiról kiderülne, hogy egy Senju, aki megértette az Uchihák problémáját és hajlandó is volt érte harcolni.

A történet rendkívül zavaros még, de maga a háború számoma is csalódás. Gyakorlatilag Jiraiya volt az egyetlen jelentős karakter, aki elhalálozott, de még csak a háborút megelőzően. Áldozatok nélkül van háború? Fehér zetsuk + feltámasztott lelkek adták be eddig a kulcsot...
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #13450 Dátum: 12 jún 24, 17:50:43 »

Ha jól emlékszem először úgy volt, hogy Shisui önként adta a szemét Danzounak, most meg, hogy elvette. Valami nagyon nem klappol még a történetben.
Szerintem nem erőszakkal vették el tőle, de nem is jókedvéből adta oda, hanem, hogy a faluban fenntartsa a békét, ugyanaz volt a célja mint itachinak, nem?
Naplózva

jonin
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #13451 Dátum: 12 jún 25, 17:21:30 »

szerintem shisui arra gondolt mikor azt mondta, hogy nme önként adta oda a szemét, hogy ráparancsolt Danzo hogy adja oda, valjuk meg, olyan képességekkel mint amilyenek neki voltak kétlem,hogy Danzo, vagy az egész gyökér-ambu elvehette volna a szemeit ha ő nem akarja.
Csak egyszerűen közölték vele,hogy oda kell adnia, ő meg mert hű volt a falu vezetőségéhez odaadta..... Technikai KO
Kár,hogy csak ennyit szerepelt, azért azokkal a szemekkel szerintem a legerősebb Uchia lehetett volna, Madarát is túlszárnyalva, de már doha sem tudjuk meg, újjabb áldozat a szeretet Konoháért smirksweat bow Pojén bye bye
Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #13452 Dátum: 12 jún 25, 18:33:31 »

Hát azért Shisuiról nem hallottunk mást csak hogy a legjobb a genjutsuk terén. Lehet minden másban átlagos vagy kicsit volt jó. Akárhogy is nézzük Danzou elvehette a szemét ha akarja ha nem... A genjutsu nem egy legyőzhetetlen technika, ki lehet azt játszani...
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #13453 Dátum: 12 jún 25, 19:44:14 »

Hát azért Shisuiról nem hallottunk mást csak hogy a legjobb a genjutsuk terén. Lehet minden másban átlagos vagy kicsit volt jó. Akárhogy is nézzük Danzou elvehette a szemét ha akarja ha nem... A genjutsu nem egy legyőzhetetlen technika, ki lehet azt játszani...
A kotoamatsukamit nem nagyon lehet kijátszani, még a tsukuyominál is erősebb.
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #13454 Dátum: 12 jún 25, 20:38:27 »

Főleg ha mondjuk legenjutsuzza az ellenfelét,akkor utána tehet vele amit akar,egyedül a Bijuu-Jinchuuriki párosok állíthatnák meg...Mivel Shisui eddigiek szerint a legjobb genjutsu használó volt,képzelheted hogy nem harmatgyenge technikái voltak amiből bárki kitörhetett...
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Oldalak: 1 ... 895 896 [897] 898 899 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!