24 szep 24, 00:15:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 892 893 [894] 895 896 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2475799 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #13395 Dátum: 12 jún 21, 07:10:03 »

Amúgy most akkor uchiha klánnal itachi+madara végzett? Mert madarát még maszkba se mutatták ahogy akár ott van az uchiháknál vagy akár harcol. Már pedig itachi azért ment oda, hogy megmondja neki, hogy végezhet ő is az uchihákkal, de sasuket hagyja életbe. Amúgy szerintem ez a puccs nem uchiháknak kedvezett hanem konohának és, hogy miért? Láthattuk, hogy itachi is már eléggé nagy harcos volt akkoriba aztán még ott volt a több száz uchiha meg itachi talán még madarát is rábírta volna beszélni, hogy ha rossz helyzetben vannak akkor segítsen nekik cserébe a puccs után szembe szállhat vele. Vagy valami ilyesmi. Így most uchihákból két ember maradt életbe. Ha háborúznak akkor konohából is meghalt volna szerintem kb. a fele és még talán uchihák is maradtak volna életben (itachi biztos hisz már akkor is nagy erővel bírt)
Egyedül annak köszönhette a konoha azt, hogy uchihák nem tartottak mészárlást és az pedig az, hogy itachi nem akarta, hogy konohából emberek haljanak meg shishui se akarta. Már pedig ha mind ketten úgy gondolkoztak volna, hogy háborúznak konoha ellen és lesz ami lesz akkor shishui se dobálta volna csak úgy a szemét danzounak ,hogy nyugodjon le sem pedig itachinak és akkor még shishui is tudott volna harcolni az meg nekem úgy tűnt mintha ő is akkoriba itachi szint környékén lett volna.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 21, 07:11:45 írta Mach5 » Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #13396 Dátum: 12 jún 21, 07:58:50 »

Azzal magyarázták ezt a cselekedetet tőlük, hogy látták a 2. háború szörnyűségeit kisgyerekként.
Érdekes felvetés. Danzou kamu infoival, amit Itachi átadott a klánjának, generálta volna az Uchihák elégedetlenségét?
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13397 Dátum: 12 jún 21, 08:11:45 »

Mach5: jól beszélsz. Konoha pacsált volna rá az anbujaival a polgárháborúra, nem az Uchihák. Mosolyog Nem tudom mit pattogott Danzou, hogy meghal a klánjával együtt Itachi, ha ellenszegül, holott kb esélytelen lett volna az egész harc Konoha részéről... Kicsit nagyképű volt az öreg, annyi szent.
Naplózva
naomi69
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32


« Válasz #13398 Dátum: 12 jún 21, 08:21:33 »

Mach5: jól beszélsz. Konoha pacsált volna rá az anbujaival a polgárháborúra, nem az Uchihák. Mosolyog Nem tudom mit pattogott Danzou, hogy meghal a klánjával együtt Itachi, ha ellenszegül, holott kb esélytelen lett volna az egész harc Konoha részéről... Kicsit nagyképű volt az öreg, annyi szent.

De Itachi anbu volt. Lehet neki is volt valami olyan pecsétje, mint Sainak a nyelvén, csak éppen az övé a kiiktatására került oda.
Naplózva

Minden ember életében elérkezik a pillanat, amikor úgy érzi, próbatételei tűzkeresztjében elvérzik, mint mókus a fenyőfa tűlevelein. /ani- Tizenhét parancsolat/
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #13399 Dátum: 12 jún 21, 08:23:39 »

Idézet
De Itachi anbu volt. Lehet neki is volt valami olyan pecsétje, mint Sainak a nyelvén, csak éppen az övé a kiiktatására került oda.

Úgy tudom, hogy az a gyökér anbuknak van csak amit danzou vezet, de itachi konoha anbuja volt. Ha jól tudom. Ha pedig minden anbunak van akkor pedig kakashinak és yamatonak is lett volna már pedig azokról nem tudjuk, hogy volt.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 21, 08:27:32 írta Mach5 » Naplózva
naomi69
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32


« Válasz #13400 Dátum: 12 jún 21, 09:14:10 »


Úgy tudom, hogy az a gyökér anbuknak van csak amit danzou vezet, de itachi konoha anbuja volt. Ha jól tudom. Ha pedig minden anbunak van akkor pedig kakashinak és yamatonak is lett volna már pedig azokról nem tudjuk, hogy volt.

Hát, én azt sem tudtam, hogy a konoha anbu és a gyökér anbu különbözik O.o Hmm. Újra kéne olvasni a magát x'D De az sem kizárt, hogy ezek a pecsétek eltávolíthatóak. Mosolyog
Naplózva

Minden ember életében elérkezik a pillanat, amikor úgy érzi, próbatételei tűzkeresztjében elvérzik, mint mókus a fenyőfa tűlevelein. /ani- Tizenhét parancsolat/
Myki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #13401 Dátum: 12 jún 21, 09:17:39 »

Idézet
De Itachi anbu volt. Lehet neki is volt valami olyan pecsétje, mint Sainak a nyelvén, csak éppen az övé a kiiktatására került oda.

Úgy tudom, hogy az a gyökér anbuknak van csak amit danzou vezet, de itachi konoha anbuja volt. Ha jól tudom. Ha pedig minden anbunak van akkor pedig kakashinak és yamatonak is lett volna már pedig azokról nem tudjuk, hogy volt.


Csak a gyökér-nek van, az áll danzou irányítása alatt Mosolyog


Személy szerint én nem ezt vártam ettől a fejezettől. Persze végre lezárult Itachi része. De még nem láttunk semmi igazi harcot madarától(csak azt hogy szórakozik a kagékkal, azok meg állnak mint sz.. a fűben, és azt hajtogatkák hogy nem adják fel meg vissza szerzik az önbecsülésüket -.-"). Ráadásul a Naruto - Tobi harcból se láttunk semmit már vagy 3 hónapja Szomorú
Remélem Kishi mester nem akarja csak úgy pikk-pakk lerendezni a kagék-madara és naruto-tobi harcát, hisz Tobi elég rég óta készül erre... Madara azért meg mégis csak az 1ik legtáposabb egyén a mangában Mosolyog

Amúgy Naruto meg kapta a 7 bijuu-nak a csakráját vagy mi ?
Csak mert itt http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/573/6 azt mondják hogy a kilenc farkú ereje, a következő oldalon meg azt hogy ez jóval több és irreálisan sok csakrája van Mosolyog
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13402 Dátum: 12 jún 21, 09:31:52 »

Adtak neki Chakrát, amennyit tudtak, aztán "asztalra vissza baby" lett.  ikszdé
Tobiért pedig nem kell aggódni, neki az volt a fontos, hogy Naruto és Bee előbújjon, mostmár ott vannak előtte, bár ha a csapat, aki amúgy hónapok óta fut a 4es felé végre befut, akkor lehet Tobi visszavonul stratégiát tervezni egy kicsit. ikszdé
Naplózva
kosuke
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 4


Ten-Thousand-Year Genin


« Válasz #13403 Dátum: 12 jún 21, 10:12:32 »



Amúgy Naruto meg kapta a 7 bijuu-nak a csakráját vagy mi ?
Csak mert itt http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/573/6 azt mondják hogy a kilenc farkú ereje, a következő oldalon meg azt hogy ez jóval több és irreálisan sok csakrája van Mosolyog


Az lenne az igazán nagy buli, ha (és most kicsit nagyot tippelek) kijönne Kabuto az izanamiból, és ráeszmélne, hogy ő ki is (egy konohai kém), ezért átállna az egyesített haderőhöz. Naruto megkapná magában az összes bijuu csakráját (akár bele is pecsételhetnék, már ha ez megoldható). Sasuke pedig összefutna Suigetsuval, aki átadná a mindent vivő tekercset, és így Tobi & Sasuke vs mindenki más lehetne a harc, amit lerendeznének szerintem annyival, hogy Tobi az edo tenseiel visszahozna mindenkit akit tud, ráküldené az haderőre, ő és Sasuke pedig rámennének Narutora és Bee-re.
Persze ez eléggé merész tipp  Nevet

Ami számomra valószínűbb, hogy Kabuto ráeszmél magára, és kijön, Sasuke még jobban kiakad de valahogy most azt érzem, hogy a Tobi vs Naruto harc félbe marad...  Szomorú
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #13404 Dátum: 12 jún 21, 10:37:12 »

Mach5: jól beszélsz. Konoha pacsált volna rá az anbujaival a polgárháborúra, nem az Uchihák. Mosolyog Nem tudom mit pattogott Danzou, hogy meghal a klánjával együtt Itachi, ha ellenszegül, holott kb esélytelen lett volna az egész harc Konoha részéről... Kicsit nagyképű volt az öreg, annyi szent.

De Itachi anbu volt. Lehet neki is volt valami olyan pecsétje, mint Sainak a nyelvén, csak éppen az övé a kiiktatására került oda.
Ha lett is volna, egy genjutsuban nem akadályozta volna semmi.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #13405 Dátum: 12 jún 21, 11:33:10 »

megint egy visszaemlékezés, ebbe semmi új nem volt... 2hetet várni erre, úristen Szomorú
Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #13406 Dátum: 12 jún 21, 13:30:43 »

szerintem konoha leverte volna az uchihákat ez 100%, ellenben annyira meggyengül hogy egy gyengébb nemzet is lecsapja mint egy legyet. uchihák nem bírtak nagy erővel, egyedül itachi aki egyedül levágta mindet. és Ő ekkor még nem volt ereje teljében szerintem. konohának sokkal több nagy ninjája volt/van. (hiruzen, danzo, jiraiya(lehet nemvolt épp kéznél), kakashi, gai?, meg több tucatjounin, yamato meg sokan mások)
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #13407 Dátum: 12 jún 21, 13:32:41 »

nagyon remélem hogy madara vissza tér még.. ez így nem epic ...Szerintem meg ha itachi monológjától nem tér észhez szöszke akkor semmitől.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #13408 Dátum: 12 jún 21, 13:52:20 »

Jó fejezet volt. Tetszett, hogy Itachi  belátta, hogy hibázott annak idején Sasukével kapcsolatban. Ezt próbálta a végén kompenzálni, ezzel a "mindenképp szeretlek" hozzáállással. Kicsit olyan volt a jelenet, mint amikor Naruto Kushinától kapta meg a szeretet adagját.
Shisui szemét Itachi odaadta a Szöcsinek búcsúzóul? Komoly fegyver az is.

Az mondjuk korábban is feltűnt, hogy amikor megtalálja Sasuke a halott szüleit, teljesen sértetlen a lakás, tehát harc nem lehetett. Fugaku reakciója nagyon méltóságteljes volt, de számomra eléggé érthetetlen, távoli. Én a helyében lereagáltam volna, legalább szóban, hogy a szüleidet készülöd lemészárolni a konohai gyökerek parancsára. Na mindegy ez nekem erős volt.  

Sarutobi meg hokage létére nem tudott a sarkára állni, pedig szeretett volna... Rossz volt nézni. Tsunade banyát legalább nem bírták dróton rángatni.

Kár lenne Madaráért, ha eltűnne, szerintem  is tudna jókat mesélni.
Viszont kíváncsian várom a Tobi-Naruto harcot. Lehet, hogy újra láthatjuk futni, mint a régi szép időkben?
Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #13409 Dátum: 12 jún 21, 13:53:33 »

Ez egy szép bucsuztatasa volt itachinak ,kivancsi vagyok hogy fog reaglni sasuke es megvaltozttkae a hozza allallasat a dolgokhoz.ezenfelul az a kep amikor itachi leszurja a szuleit ngyon jora sikeredett.

En is remelem hogy a madara szal nem igy ledz elvarrva.nagyon sablonos lenne ha igy nyernenek a kagek,arrol nem beszelve hogy madaratol vartam meg egy flashbacket.

Danzou meg egyltalan nem jofejsegbolm mondta hogy megkegyelmeznek sasukenak.csak manipulalni aksrta itachit mert tudta mi neki a legfontosbb.

Az is erdekes volt hogy a korabboakkal ellentetben itachi nowt tobinak szolitotta a maszkos csavot es nem madaranak.

Jo resz volt de mostmsr kovetkezhetne valami jo kis varatlan fordulat.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 892 893 [894] 895 896 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!