24 szep 27, 00:11:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 789 790 [791] 792 793 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2478925 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
malakian666
Vendég
« Válasz #11850 Dátum: 12 márc 15, 13:15:27 »

Ha nincs Susano'o, akkor ott van az ultimate defense 2, a Rinnegan. De legyen és intézze el Madara a Kagékat, aztán 20-30 Susano'o-val az egész Shinobi haderőt Nevet Túl tápos karakter lett, előre látom, hogy elcseszett halála lesz (hacsak nem Itachi kapcsolja le az edo tenseit, az tetszene).
Naplózva
Kathalyn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 14



« Válasz #11851 Dátum: 12 márc 15, 13:37:41 »

Nem, nem... Itachi kicsit sem egoista:D Kíváncsi vagyok, hogyan harcolnak az Uchihák egymás oldalán... Mosolyog
Naplózva

---Mert mit érnénk barátok nélkül?
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11852 Dátum: 12 márc 15, 13:49:26 »

Véleményem szerint Itachi most sem fogja betartani a Sasukének tett ígéretét. A végére megpusztul, hogy megmentse Sasukét. Így nem fogja tudni betartani azt az ígéretet, igaz nem saját szándékából. Ne legyen igazam.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11853 Dátum: 12 márc 15, 13:57:47 »

Jó lett a fordítás  Nevet A legjobban az tetszett nekem, amikor a Raikage bíztatta Önoki-t:)) " Adjad neki"  Nevet
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #11854 Dátum: 12 márc 15, 14:04:25 »

Elképzelhető akár az is, hogy Itachi most sem tudja betartani az igéretét, de szerintem Kishimoto megkegyelmezz nekik, legalább egy kis beszélgetést.  Nyelvesít
Egyébként a Kagék harca és Madara... hát... jól harcolnak meg minden, de én mondom, hogy Pein nagyobb rombolást vitt véghez mint ők összesen.

Madara egy Uchia, és a szeme képes mindent lemásolni, justuk, genjutsu, taijustu... így simán letudta mindenkinek a jutsujait másolni, és használni őket. Lehet most is arra megy ki a játék, hogy a Kagék elfáradjanak, és ő képes legyen használni a jutsuikat. De ennyire messze nem megy el.

Narutoék csatájára leszek kiváncsi, hogy mi van velük. Mosolyog) Kiváncsi vagyok rá, hogy végül leesik-e Tobi maszkja végre... hiszen a maszkosnak van Izanagi szem ereje... s abból is láthatunk valamit... ^^  bow bow Pojén
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11855 Dátum: 12 márc 15, 14:09:45 »

Nem tud minden jutsut lemásolni. Mei és Önoki kekkei genkai és kekkei touta technikáit legalábbis biztos nem.
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #11856 Dátum: 12 márc 15, 14:15:31 »

Amúgy raikage gyorsaságát letudja nem? Mert sima narutoba kakashi lemásolta lee gyorsaságát és megtanította sasukenak és onnantól kezdve sasuke is olyan gyors volt mint lee. Jó tudom, hogy raikage gyorsabb mint lee, de viszont madarának nem sima sharinganja van meg nem 12éves hanem fmse meg rinneganja van így lehet, hogy lebírja másolni raikage gyorsaságát és ha edzene mondjuk pár óráig akkor lehet, hogy ő is képes lenne ilyen gyorsaságra?
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11857 Dátum: 12 márc 15, 14:21:30 »

Nem hiszem. hogy lenne ideje edzene  Gondolkozik Bár ahogy a jelenlegi állást nézem, talán arra is szakíthatna időt.  smirksweat
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #11858 Dátum: 12 márc 15, 14:24:37 »

Idézet
Nem hiszem. hogy lenne ideje edzene  Gondolkozik Bár ahogy a jelenlegi állást nézem, talán arra is szakíthatna időt.  smirksweat

Nem arra gondoltam, hogy harc közben edzene hanem mondjuk valahogy még élne madara és ez ilyen tréning lenne nem véresen komoly harc ahol vagy a kagek halnak meg vagy madara és akkor madara lemásolná raikage gyorsaságát és mondjuk később (mint sasuke) edzene és raikage gyorsaságával rendelkezne akkor?
Naplózva
dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #11859 Dátum: 12 márc 15, 14:50:04 »

Hát tényleg szépen alakulóban van egy Kabuto vs uchiha testvér duó. Szerintem Kabuto pontosan tudja Itachi minden képességét és persze Sasuke sincs jobb helyzetben, elvégre Orochimaru tanította Sasuke-t és több évig járt Itachi nyomában, hogy megszerezze a testét. Szóval ennyi idő alatt biztosan kitalált egyet s mást a sharingan kicselezésére.
Egy kicsit visszatérve Oro-ra és a defekt duó által talált feljegyzésre. Oro előre látta, hogy Sasuke ellen fog fordulni, nem volt nehéz, de azt nem látta, hogy Itachi birtokában van a pecsételős kard, mégis megjósolta, hogy háború lesz és olyan dolgokat írt le, amik megfordíthatják a háború alakulását? Mégis hogyan? Ezek után szerintem elég könnyű elképzelni, hogy a saját visszatérését is megoldja majd valahogy. Különben Kabuto miért is akarná annyira Sasuke testét? Csak kísérletezés céljából?
Amúgy nem hiszem hogy edo-s idézésekkel akar Kabuto operálni. Túl uncsi lenne, ha a háború végéig csak velük harcolgatna. Most már itt az ideje, hogy saját maga villantson valami Oro-s spéci kinjutsut. A kígyókkal nem hiszem hogy Sasuke-nak sok újat tudna mutatni. Annyit várok a következő részektől, hogy egy harcra koncentráljon, és ne legyen 4-5 oldalankét helyszín változás. Nincs kedvem kapkodni a fejemet. Így is volt elég olyan harca háború során, amire sokkal több hangsúlyt is fektethetett volna Kishi mester. Talán most kicsit jobban elkápráztat minket.   
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11860 Dátum: 12 márc 15, 15:13:42 »

Mach5: Ha Madara élne akkor tuti, hogy "le tudná nyúlni" Raikage sebességét, és az összes technikát amit használ mivel tudomásunk szerint egyik sem vérvonal képesség, Villám elemmel meg rendelkeznie kell a Rin'negann miatt.
 Sőt Tsunade öngyógyítását is (bár lehet, hogy ez már most is tudja), csak Edo zombiként nincs szüksége rá. De per pillanat nem hinném, hogy képes lenne bármi újat tanulni.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #11861 Dátum: 12 márc 15, 15:34:46 »

Onoki por elemét mindenképpen le tudná nyúlni, hiszen ő magam is Muu-tól tanulta. Mosolyog Egyébként egyetértek dexter6-al, mostmár jó lenne 1 helyre koncentrálni huzamosabb ideig, mert ide kapok oda kapok, és semmiből nem látunk szinte semmit....  >.<#
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11862 Dátum: 12 márc 15, 15:35:29 »

Nem lehet azt csak úgy lenyúlni... Csak azért tanulhatta meg, mert megvolt a képessége.
Naplózva

malakian666
Vendég
« Válasz #11863 Dátum: 12 márc 15, 15:58:26 »

"Ugyanolyan kígyós erőnk van" nagyon bénán hangzik szerintem, inkább mindketten a kígyó erejével rendelkezünk, mindkettőnkben megvan a kígyó ereje.
A Raikage "Adjad neki!" felkiáltása sem szimpatikus (elég egy hajrá vagy gyerünk), nem sikerült túl jól ez a fordítás. De a régebbiek között voltak rosszabbak is (pl. "nevem senki", amiről lehetett tudni, hogy Terence Hill-re asszociál mindenki), ezek el tudják cseszni a manga hangulatát (azt a kicsit amit Kishi meghagyott erre az elcseszett háborúra, jófiú Kuramával, overpower Narutóval és lapos/ fekete-fehér karakterekkel).
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11864 Dátum: 12 márc 15, 18:31:54 »

Ha jól értettem akkor nem azt mondta, hogy használjanak a klónok Susanoot, hanem azt, hogy melyiket szeretnék jobban. A Susanoot vagy a faklónokat.
Hát én erre a mondatra emlékszem: Do you prefer the clones to use Susanoo or not? ez pedig azt jelenti, hogy: Jobban szeretnétek, hogy a klónok használják a Susanoot vagy nem?
De lehet, hogy más az angol mondat.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 789 790 [791] 792 793 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!