24 szep 27, 08:16:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 778 779 [780] 781 782 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2479609 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
korbi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 14



« Válasz #11685 Dátum: 12 márc 09, 20:55:56 »

Az uchiha fivérek szerintem is többet érnek mint a 'most már 4' kage. Vegyük csak azt hogy a kage találkozón kis hílyán Sasuke egymaga felvette a versenyt a 4 kage ellen, vagyis Gaara és a Raikage ellen bírta szuflával, Mizukage ellen meg már eléggé csökkent csakrával ment ,de mivel azóta már Itachi szemei be vannak ültetve neki így már nem gyengén erősebb mint akkor. Így már nem csak 2 és fél kagét tudna egymaga elintézni hanem kis túlzással lehet mind.

Szóval sztem többet érnek az uchiha fivérek mint a 4 kage, de ki tudja hogy Sasuke kinek segítene. Elvégre ő még mindíg Akatsuki tag ha jól emlékszem, eddig még nem lépett ki. Lehet hogy neki ez semmit nem jelent de ezt nem tudhatjuk. Ezt majd  Kishi megmondja hogy kinek segít, de ha az öreg Varangy jóslata igaz akkor lehet hogy ellenség lesz belőle, bár lehet hogy az öreg remete varangy Tobi elleni harcot látta ,ezt nem tudhatjuk mivel Naruto nem engedte hogy befejezze a mondókáját.
Kiváncsi lennék Uchiha belharcra , az biztos hogy jutsu termékenyebb lenne mint a kagék teljesítménye.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #11686 Dátum: 12 márc 09, 21:42:04 »

Amúgy még ehhez annyit fűznék hozzá, hogy tobi minden amit mondott magárol, az Madarára is igaz. Nos, itt mondja konnanak hogy birtokolja Hashirama képességeit: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/510/14 . Vagyis, nekem az jön le, hogy az 5 kagénak jelen pillanatban semmi esélye. Akárhogy is nézem, az 5 kage csak úgy győzhet Hashimadara ellen, ha nagyon felturbóznák magukat. Pl.: én Tsunadétól várnák új jutsukat, mer amit eddig mutatott az édes kevés, de valamilyen szinten ő lehet a kulcs a győzelmükhöz. Remélem sok új dolgot fog mutatni ,,az utolsó sannin" Nevet Nevet Nevet

Amúgy szerintem Tsunade nem halt meg, legalábbis nagyon gáz lenne ha meg halt volna...
Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #11687 Dátum: 12 márc 09, 21:49:21 »

mivel fel van oldva a pecsétje, azonnal meg fogja gyógyítani magát
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #11688 Dátum: 12 márc 09, 21:52:52 »

ilyen sérülésből??? háát nem tudom elég necces bár biztos h nem hal meg a kis csíra -.- vagy nem így..de ez az Itachi Sasuke Kabu harc elég érdekes lesz.......bár van egy sanda gyanúm h megpróbálja majd kizárni a figthból Itachi a kisöccsét :/ pedig régi vágyam h Sasuke verje ki a sz*** kabutóból  Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11689 Dátum: 12 márc 09, 22:02:59 »

Tsunade-t nem lehet ilyen könnyen kinyírni Mosolyog Mivel a pecsétje fel van oldva, szerezzen bármilyen sérülést, azonnal regenerálódik. Persze nem a végtelenségig. Nem fog meghalni, legalábbis nem most. Lehet, hogy a Raikage menti meg, mivel ő a leggyorsabb közülük. Amíg Tsunade összekapja magát, addig a többiek tartják a frontot. Viszont ha Tsunade össze is szedi magát valamelyest, a harcban már nem hiszem, hogy részt tudna venni, max a háttérből gyógyítana.
Naplózva

Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #11690 Dátum: 12 márc 09, 22:26:10 »

Olyan sérülést kapott h szerintem max annyira tudja magát meggyógyítani h éppen életben maradjon....az orvosi ninja esik ki elősször? fail:P de ez a raikage meg oonoki repkedő páros még mindig adja...ott lóg a nyakában az öreg csak h könnyebb legyen az izomagy meg feltúrbózza az ütései..nem tudom h ti hogy vagytok vele de én mindig mosolygok egy jót amikor meglátom őket xD
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11691 Dátum: 12 márc 09, 22:46:34 »

Sorrow Ez majd az Animében lesz vicces. Nevet  Főleg mikor minden második mozdulatnál bereccsen majd a dereka   ikszdé
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #11692 Dátum: 12 márc 09, 23:46:42 »

hát én lehet h megkönnyezem azokat a részeket a nevetés miatt...Kishi nagyon összekombózta ezt a párost......de visszatérve a komolyabb témához.....akkor is egyszerű a dolog ah Tsunade meghat..nincs hokage....újabb választásra meg nem hiszem h Tobu hagyna időt.....szal utána meg lehetne izgulni h Naruto lesz-e a Hokage vagy még arra várnunk kell xD  smirksweat mondjuk természetesen ennek nem sok esélyét látom hogy ilyen egyszerű lenne és szép de mindent ki lehet vesézni itt  >.<#
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Jiraiya mester
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #11693 Dátum: 12 márc 09, 23:47:49 »

amugy Tsunade-nek nemkéne lepecsételődnie? vagy Madara Susanoo-ja nem a Sakegarival van felszerelve?
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #11694 Dátum: 12 márc 09, 23:50:52 »

Nem, ez csak egy sima kard. Na jó, néha kettő. A Totsuka no tsurugihoz, aka Sakegaihoz kell az a tök is, a másik kézben. Ha azt nem látod, akkor nem Totsukát látsz.
Naplózva
Terumi Mei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55


Mizukage


« Válasz #11695 Dátum: 12 márc 10, 00:01:08 »

Vajon mit értett azon Madara, hogy ha tudta volna, hogy ilyen gyengék, akkor megtanítja Hashirama-nak, hogy hogyan támadjon fel a halálból? Hiszen ő is halott, vagy nem? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/577/8
Naplózva

"Mégis mi van akkor.... ha ostoba vagyok?
Már az elejétől fogva nem voltunk több, mint egy csapat idióta.
Azért jutottunk el  ilyen messzire, mert nevetséges álmokat kergettünk.
Még meg kell másznunk az emelkedőt.
Nem halhatunk meg itt, visszazuhanva a hegy lábához!"
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11696 Dátum: 12 márc 10, 00:24:11 »

Semmi más csak egy arrogáns Madara beszólás. Egyébként arra utal vele, hogy a mostani emberek, shinobik lópikulát sem érnek mert nincsen semmi erő bennük. Ő pedig az új erejét szeretné kiélvezni egy kicsit. Így viszont azt gondolja, hogy nincs semmi kihívás bennük.  Szerintem nagyon megfog lepődni a következő részekben.
Naplózva
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #11697 Dátum: 12 márc 10, 00:27:16 »

De amúgy tényleg.
Most olvastam el újra, és ez hogy "megtanítalak hogyan támadj fel" mondat szerintem még hordozni fog valami tényt.
Tök úgy hangzik, mintha Madara úgy rendelte volna el ezt az egészet, hogy ő fel fog támadni ekkor meg ekkor.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #11698 Dátum: 12 márc 10, 00:29:45 »

Szerintem erre volt Nagatou rinnie tenseie bekészítve.. a részletek megoldása Kishi dolga Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11699 Dátum: 12 márc 10, 00:37:38 »

Mondhatjuk azt is, hogy Kabuto egy kicsit bekavart a dolgokba. Madarának akkor kellett volna megjelennie amikor az összes bijuu már megvan. Akkor kellett volna feltámasztani a rin'negan valamilyen technikája által. Valami hasonlóra gondolt Kabuto is Itachival és Narutoval kapcsolatban. Viszont most megvan a veszélye, hogy elbukhat, hiszen nem csak rajta múlik a dolog. Ha Tobi elveszik akkor bajok lesznek. Ha Madarának lepecsételik a lelkét akkor megint csak baj lesz. Egy sima vereség viszont nem probléma ha a lelke elmenekülhet.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 778 779 [780] 781 782 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!