24 szep 27, 05:12:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 779 780 [781] 782 783 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2479387 alkalommal)
0 Felhasználó és 54 vendég van a témában
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11700 Dátum: 12 márc 10, 00:46:09 »

ChroN Lehet, hogy lesz ennek még jelentősége.  Amúgy én már egyszer mondtam azt is, hogy lehet, hogy Tobi egy elcseszett Madara klón. smirksweat Bár így ezt a mondatot nézve lehet, hogy nem az, és tényleg igazat mondott akkor mikor Madarának nevezte magát. Nevet De akkor meg az a furcsa, hogy Madara (az Edos) vajon miért nem tud róla/ miért nem tudja hogy a "terv" szerinte akar-e eljárni.

Az ötlet, hogy hogy csinálhatta meg. Szóval létrehozta ezt a testet majd a tudatát is bele másolta, de az megmaradt az eredeti testében is, így mikor az meghalt azután feléleszthető lett az edo Tensei által Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11701 Dátum: 12 márc 10, 07:00:10 »

Én meg mondtam h tobi egy madara klón féleség--- egyébként szerintem madara rendesem is felfog támadni. és ösze fogja szedni a  6 utat.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #11702 Dátum: 12 márc 10, 10:54:13 »

Idézet
egyébként szerintem madara rendesem is felfog támadni. és ösze fogja szedni a  6 utat.

Ha össze bírná szedni a hat útat akkor kb. rikodou szintű ereje lenne. Szóval kishimoto helyébe én azt úgy oldanám meg, hogy narutonak is add három útat meg sasukenak. Hisz mind kettőnél elképzelhető, hogy három útal rendelkezzen. Sasuke továbbfejleszti rinneganá az fms-t kettő út már meg is van, szerez hozzá hashirama dnst (pl. yamato-tól) és három út. Naruto meg alapból már rendelkezik 1úttal szerintem a maradék kettő meg kitudja mi lehet.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11703 Dátum: 12 márc 10, 12:03:50 »

Hát az el tudnám képzelni, hogy utolsó harcuknál 3-3 uttal csapna össze Naruto és Sasuke, de hogy Tobiellen "kézen fogva" menjenek az talán kicsit sok lenne. Lehet, hogy Kishi megcsinálná úgy hogy el  tudjuk fogadni, de ügyeskednie kéne az tuti. Természetesen Tobi ebben az esetben 6 úttal rendelkezne és tudná is használni mindet rendesen, akár egyszerre is.  Ördögi
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #11704 Dátum: 12 márc 10, 19:38:53 »

Hát jah, mindig a harci tapasztalaton van a hangsúly. De azért ezzel együtt az erő is elég sokat számít, ott van pl Oonoki, aki a saját elmondása szerint többet élt, és ezzel talán a legtapasztaltabb a kágék közül és mégis "csak" a Raikagét tápolja állandóan.

ON: Én egyébként a minap kezdtem el épp meditálni azon, hogy mi lenne ha Mandara is kiszabadulna Kabuto befolyásolása alól? Mert szerintem ő is képes lenne erre a mutatványra és nem csak Itachi.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #11705 Dátum: 12 márc 10, 19:49:48 »

Ha neki is lenne hozzá ilyen komoly külső segítsége, akkor talán.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11706 Dátum: 12 márc 10, 21:29:58 »

Ha úgy vesszük, Itachi is a 'Segíts magadon, isten is megsegít' elv szerint élt. Sztm Madara tovább alázná a kagéket xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #11707 Dátum: 12 márc 10, 21:36:15 »

Ennyi Uchiha elszabadulását (és még milyen erősek) nem tudná elviselni a világ  bow másrészt tényleg nem Itachin múlott h kiszabadult hanem teljesen a véletlen műve volt( jó persze tudta h milyen erős shisui szeme de nem tudta ő sem h ez milyen hatással lesz rá edo tenseies formában hiszen ha jól emlékszem akkor amikor találkozott Narutóval akkor kíváncsi volt h mi lesz vele meg a varjúj jutsuval)......
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #11708 Dátum: 12 márc 10, 21:49:17 »

Háát én nem tom. Az nem valószínű, h naruto már erősebb lenne hasirámennél, de talán szöcske az akkori madaránál, esetleg. De azt sem hiszem.

Én narutonak már nem adnék utat. Már ííííígyis túúúlsűgosan tápos a super saya-jin 3-jával. Szöcskének se kéne rinnegan.
Egy manga nem akkor a jó, ha a főhős már elméletben is erősebb a főgonosznál, az úgy a jó ha gyengébb nála, és úgy győzi le. Lásd a naruto elejét. Sokkal izgalmasabb volt mint most azt nézni h már 1 nagy über táp az egész.

Erre bizonyíték az is, h a naruto legnagyobb csatája, legalábbis nekem a végzet völgyében volt naruto vs. szöcske. + az azt megelőző csaták is sokkal izgalmasabbak voltak, azóta se voltak olyan jó csaták. Pedig szó se volt az utakról még, nem h már 3 legyen mind2 nek az már kicsit túlzás lenne. Ja kivéve a szaszke itachi fightot az még jó volt.

 Arról h szöcske itachival összefog, és végül szaszke jó útra tér, én nem így érzem.  Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik Szerintem a végén szöcske csak még idegbetegebb lesz xxDDDDD Vagy esetleg 1 picit visszatér a földre, de nem teljesen.

Hát jah, mindig a harci tapasztalaton van a hangsúly. De azért ezzel együtt az erő is elég sokat számít, ott van pl Oonoki, aki a saját elmondása szerint többet élt, és ezzel talán a legtapasztaltabb a kágék közül és mégis "csak" a Raikagét tápolja állandóan.


Azt azért vedd figyelembe, h oonoki már milyen állapotba van. Gyakorlatilag mingyárt meghal.... Nem elég h öreg, de már szét is van ütve.... Az h valakinek sok a tapasztalata az nem ugyan az, mint h valaki öreg már. Oonoki pedig lehet, h sook tapasztalattal rendelkezik, de már túl öreg. Láthattuk ha 2 kilót a hátára vesz már reccs. Ahoz képest már elég sokáig bírta, ha most kezdte volna, és nyomathatná a por elemet ezerrel akk bizos nem csak a raikagén lógna ^^

Látok rá esélyt, h madara feléled, és össze szed még pár utat, de akkor már szerintem ink tobi fogja. Végül is csak gyűjtögeti ő is már 3 van neki. De még ha össze is szedi, akkor sem kell narutonak meg szaszkénak is összeszednie ahhoz h legyőzzék Neeem hacsak nem akarjuk így olvasni a mangát smirksweat vagy  mert nekem már naruto super saya-jin formályától is yoyozott a szemem Technikai KO nemhogy attól, h kibékült a kis kuramával, aki a szüleit+ konoha fél ninjaseregét kinyírta, sakurachant is majdnem Mosolyog és őt is próbálta egész eddigi életében.
Az a kibékülés pont olyan volt, mintha most szaszke meg naruto "kézenfogva" küzdene madara meg tobi ellen.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #11709 Dátum: 12 márc 10, 22:57:53 »

Tsunade remélhetőleg nem dobja be máris a törölközőt, mivel eddig még nagyjából semmit nem ért a szereplése... amint vmelyik kage leszedi a susanos kardnak a végéről akkor még regenerálódhat, de nem hiszem hogy sokáig húzza
Madara is láthatólag már kezdi nagyon unni az egészet, már csak vmi ilyen kép hiányozna a következő mangában  Nevet
http://kepfeltoltes.hu/view/120310/1683876-janemba_2_super_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #11710 Dátum: 12 márc 10, 23:05:30 »

Hasonlóan jólszituált állapotban érzi magát Madara... ez igaz...  ikszdé Abban a részben Buu hatalmas volt... ikszdé
Naruto ne szerezzen utakat, hülyeség lenne szerintem. 1 még beleférne, de több nem. Madara nem fog meglógni az Edo alól, kivéve, ha valamit jelent az utalása, hogy Hashit megtanította volna feltámadni...
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #11711 Dátum: 12 márc 10, 23:16:01 »

Igen ez az agyontápolás már kezd egy kicsit eldurvulni...de nem venném zokon ha Sasuke felébresztené a rinnengant Naruto meg a fa elemet......hashirama és madara reinkarnációi lennének .......de ez meg túl sablonos...meg hát könyörgöm szerintem így is ők ketten a legerősebbek (persze kabuto meg Tobival egy szinten lehetnek itt valamilyen legfelső határra gondolok) Madarának vesznie kell szerintem....előbb vagy utóbb úgy is bebizonyosodik h lelehet őt nyomni....Kabuchimaru meg Tobi sokkal rejtélyesebb tőlük még nem láttunk nagy horderejű dolgokat....talán most kabuto rá lesz kényszerítve egy kicsit h villantson valamit kacsint
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #11712 Dátum: 12 márc 10, 23:19:31 »

Amúgy ha Kabuto is azt a tervet akarja végrehajtani mint amit Madara, akkor miért is kéne Madarának kiszabadulnia Kabuto "irányítása" alól? Szerintem most is full maga cselekszik. Mivel nem olyasmit kell tennie ami nem akar, hanem olyasmit amihez úgy volna kedve. Tesztelheti az erejét jobbra balra, játszadozik a kagékkal mint Macska az egérrel. Ha kicsit erősebbek lennének akkor még "élvezné" is. ikszdé  smirksweat
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #11713 Dátum: 12 márc 11, 00:10:16 »

Kicsit visszaolvastam.... végül is simán vissza lehetne hozni madarát az életbe a rinnengannal http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/551/6 (és még test sem kell hozzá mert az is jön vele--->ezt még anno STM-el boncolgattuk ) de nem tudom h így lehetséges-e ha már feltámasztották az edo tensei által..mert ugye ahhoz a lélek kell......szal nem tudom h most madara örül-e vagy sír mert így is úgy is feltámadt csak így hiába elpusztíthatatlan Kabuto terveitől és lelkiállapotától függ h szabad meghagyja-e a tudatát avagy őt is hentessé teszi mint zabuzát  Gondolkozik mert igazad van Szalamandra-kun h most nem irányítja meg miért tenné de nem biztos h később is az lesz a szitu mint most h éppen nincs ellenvetése Madarának a gyilok ellen ezért nem is kell irányítani...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #11714 Dátum: 12 márc 11, 05:14:22 »

Olvasgattam a kommentek között Madara, így arrogáns meg úgy stb-stb. És azon gondolkoztam na és megteheti, hogy az legyen. Lehet arrogánsnak, nagyképűnek és ezen szavak ezernyi szinonimájával titulálni attól még véleményem szerint tény, hogy egy ilyen ember mint ő megteheti, hogy lekicsinylő szavakkal dobálózik lealacsonyító stílusban akárhogy nézzük Kagék ide, vagy oda messze vannak ettől az embertől, mint Makó-Jeruzsálem és úgy vélem mint a tűz akarata duma meg a hasonló sablonos közhelyek ide édes kevés. Persze nyilván elverik, mert ismerjük az elcsépelt mesét a jó mindig győz, de ez csak az én szubjektív véleményem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 779 780 [781] 782 783 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!