24 szep 27, 16:28:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 770 771 [772] 773 774 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2480135 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #11565 Dátum: 12 márc 05, 21:04:34 »

Kabuto azt is mondta h Pain fegyverén még rajta lehet a perverz remete dns-e (persze Kabutonak se lehet hinni mivel azt mondta Tobiásnak h nem hozza vissza....de ki tudja)
Bár nem igazán akarom h vissza jöjjön mert Narutonak a mostani világmegváltó dolog is nagy teher lehet nem kel még ide a mestere is.
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #11566 Dátum: 12 márc 05, 21:05:21 »

Meg az atom nyálas találkozás lenne.....
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11567 Dátum: 12 márc 06, 06:22:08 »

Én mindenképpen remélem hogy jiraiya visza tér... narutonak hatalmas megterhelés lenne..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #11568 Dátum: 12 márc 06, 09:39:01 »

Mint hatalmas Jiraya fan, utáltam azokat a részeket amikor meghalt. És valahogy szerettem is, hisz végre láttam harcolni az öreget. Minden esetre semmi esetre sem hozzák vissza. Volt, és elmúlt.
Szerintem immáron ő is azokhoz a nagy Kagekhoz tartozik, mint a 4 Hokage, akiket nem lehet visszahozni. Az első négyet a pecsétek miatt, Jirayát, meg azért mert ostobaság lenne...

Nagyon remélem, hogy a szerdai részben, nem váltunk ismét vissza Narutóra, hanem most hogy belenéztünk, folytatjuk a Kagek, és Madara harcát. Tsunade rulez! :_D
Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #11569 Dátum: 12 márc 06, 11:16:40 »

Ha már Itachi-t (kinek a legszebb halála volt és tökéletes befejezés egy ilyen kaliberű szereplőnek) visszarángatta a sorozatba (amivel porba taposta az áldozatát és magát a relytéjt és titkokat amiért Itachi az volt aki) akkor nem látom akadályát hogy egy jiraya-val ne tenné meg ugyan ezt...
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #11570 Dátum: 12 márc 06, 14:10:02 »

Itachinak legszebb halála? :O
Akkor én más mangát olvastam mert szerintem neki elégé ocsmány volt...
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #11571 Dátum: 12 márc 06, 14:56:01 »

SSS nyilván nem úgy értette  kacsint

Itachi halála valóban szép volt, hiszen azzal is szeretett kisöccsét támogatta.
Ehhez hasonló volt még a harmadik hokagéé vagy Jiraiyaé is, mindkettő egy szerette személy által végezte be úgy, hogy békében tudtak elmenni.
Naplózva

BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #11572 Dátum: 12 márc 06, 15:44:02 »

Hát Putir, szerintem SSS nem a halál kinézetére gondolt, hanem az érzelmi háttérre. Az tény és való, hogy a kinézet alapján nem nevezhető szépnek, de Itachi vágya egyébként is az volt, hogy az öccse keze által halljon meg (akit mindennél jobban szeretett), hogy ezáltal hőst csináljon belőle. Ez az önfeláldozás tette széppé a halálát. Ugyanez a helyzet volt szerintem Minato és Kushina esetében is, hiszen ők ketten is a fiúk (és ezzel együtt Konoha) védelmezése közben haltak meg.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 06, 15:44:54 írta BlackPoet » Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #11573 Dátum: 12 márc 06, 15:47:02 »

Kinek volt szebb a halála? .... ikszdé... hogy őszinte legyek, egyik sem! Csalódott voltam, mikor megölték Jirayát, hiszen így is keveset szerepelt, de akkor azokon jót mosolygott mindenki. S olyan bölcs dolgokat tudott "néha" mondani, mikor nem nőket kukkolt.

Itachi halála.. nos... én arra számítottam volna akkoriban, hogy úgy haljon meg, hogy tőle tudja az egész sztorit saját magáról, és ne a maszkos fickótól tudja meg, hogy "szeretett" bátyja még is csak jó volt" a maga módján.
S így legalább megtudtunk egy fontos dolgot is. Hogy még sem ő ölte meg Shishuit.  Pontosan De mivel azt a madarat Narutoval lenyelette, ezért arra következtetek, hogy mintha számított is volna arra, hogy felélesztik. o.O

Más különben azt nem értettem, hogy a varjút, így utólag miért ő hívta elő?? Miért nem hagyta, hogy Sasuke használja Narutón, és akkor öklendezte volna ki a varjút, a "Megvédeni Konoha paranccsal".

Egyébként a mangára visszatérve, ha nem hozták volna vissza, akkor úgymond elvarratlan szálak lettek volna Itachi körül, amik most kiderülhetnek, így utolsóként is.
Másrészt, ha megszünik Kabuto jutsuja, kérdés az, hogy hiába nem tudja már irányítani Itachit, a kérdés az, Ha megszünik, akkor mi történik vele, és a többi zombissal? Akkor végleg eltünnek? Mert szerintem igen.

Aztán eltudnám képzelni, hogy kicsit most hogy újra láthatta Itachit, és beszélhetett vele, így lehet jobb útra tér, de nem a Jóra!! Csak jobbik irányba hajlik.  ikszdé smirksweat
Reménykedjünk benne, hogy a tekercsben nem Jiraya lesz, vagy bárki, aki régebben halt meg, és felélesztik őket, mert az Narutonál szakadék lenne. Bár A Kyuubi támogatná... ki tudja...
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11574 Dátum: 12 márc 06, 15:54:47 »

Idézetet írta: lina22
Más különben azt nem értettem, hogy a varjút, így utólag miért ő hívta elő?? Miért nem hagyta, hogy Sasuke használja Narutón, és akkor öklendezte volna ki a varjút, a "Megvédeni Konoha paranccsal".

Azért, mert ha Kabuto átveszi felette az irányítást, akkor megöli Beet, Narutot, és vége a hábornak. Túl erős ahoz, hogy szabadon járjon-keljen, és azt ő is tudta.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Putir
Vendég
« Válasz #11575 Dátum: 12 márc 06, 15:59:20 »

Tévedsz Sabi.
Azért mert úgy programozta be a verebet hogy az ő szemeire jöjjön elő és nyomassa el a kotamatsukit.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/550/10
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11576 Dátum: 12 márc 06, 16:02:46 »

Én is olvastam, Putri ^^
De dönthetet volna úgyis, hogy nem néz a szemébe, és kész. Vagy ráküld egy amaterasut, és szintén kész, varjú sehol, genjutsu sehol. Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #11577 Dátum: 12 márc 06, 16:31:16 »

Hát szerintem Naruto azért már Itachi kioktatását követően is egy kicsit visszatért a földre. Szóval nem kell neki még egy pofon. Különben is, hülyeségnek tartanám Jiraya sensei visszahozatalát, mert az még több drámához vezetne, nekem bőven elég ez az egész Ita Sóska "szerelmi történet".

Viszont Tobiás nálam megkapta a profi manipulátor címet.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 06, 16:34:14 írta BlackPoet » Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11578 Dátum: 12 márc 06, 20:35:51 »

Na holnap kiderül, hogy Tsunade mit is tud valójában ( vagy nem Nevet ) . Örülnék, ha kapnánk egy ütős harcjelenetet, de aztán válthatnánk harcteret, esetleg egy újabb titok kiderülhetne.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #11579 Dátum: 12 márc 07, 11:19:43 »

Sokan utálják Tsunade-t, de azért még is csak az utolsó a legendás sanin-ok közül. Az tény, hogy nem sokat mutatott eddig(ami megjegyzem annyi, hogy nem tol 25 látványos jutsut), de nem lehet leírni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 770 771 [772] 773 774 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!