24 szep 27, 12:09:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 772 773 [774] 775 776 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2479923 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11595 Dátum: 12 márc 07, 15:41:57 »

Nagyon jó rész volt Nevet Végre Tsunade is mutatott valami újat Nevet Szinte hihetetlen, de áttörte Madara susano-ját Nevet Még a többi kagét is meglepte Mosolyog
És erősebb lenne, mint a Raikage? Ha Madara mondta, akkor biztos így van Nevet
Már csak egy hajszálnyira voltak, attól, hogy elkapják Szomorú Nem baj, majd Itachi elintézi Kabutot Mosolyog
Naplózva

BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #11596 Dátum: 12 márc 07, 15:52:23 »

Bezony, az. Legalábbis nagyon Sóskára hajaz. Nevet Ha pedig már addig elment a bátyóval nem hinném, hogy a végére hagyta volna lerázni magát.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #11597 Dátum: 12 márc 07, 16:26:16 »

NS manga 277:

Ez jó rész volt Mosolyog. Tsunade nem fog szerintem meghalni de majd masashi ilyesztgeti szerintem a tsunade fanokat azzal hogy '' jaj már meghal ''. Itachinak igen nehéz dolga lesz....de ha azt nézzük hogy kabuto sasukét akarja akkor is hogy figyel 2 emberre? Én összefogásra számítok hogy elverik itachi meg sasuke kabutót, de azután az ő harcuk jön Nevet. Ha jól olvastam azt mondta kabuto hogy hiába ölik meg őt akkor se szűnik meg az edo tensei. Akkor hogy lehet megállítani?
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #11598 Dátum: 12 márc 07, 16:36:38 »

Szerintem Itachi se gondolta komolyan ezt a varjas dolgot.Várom már hogy ki esik neki Kabuto-nak, remélem mindketten!  Ördögi
Naplózva
Fuego
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 36



« Válasz #11599 Dátum: 12 márc 07, 16:37:46 »

Hát engem sikerült megijesztenie, mert nagy Tsunade-fan vagyok  Nevet Nagyon remélem, hogy nem hal meg maximum harc képtelen lesz... Egyébként nagyon tetszett ez a rész, végre láttunk valamit Tsunadétől is... így talán megdől az a hülye elképzelés, hogy milyen gyenge. Mosolyog ( bár valami hátulütő biztos van egyébként is ebben a technikában, mert akkor használta volna ezelőtt is)
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11600 Dátum: 12 márc 07, 16:42:13 »

Nem hiszem, hogy meghalna Mosolyog Legalább is nem attól, hogy Madara most megtámadta. A pecsétje fel van oldva, így folyamatosan gyógyul. Amíg van elég chakratartaléka, szinte elpusztíthatatlan. Idáig talán azért nem használta ezt a jutsut, mert nem volt alkalma rá. Amikor Orochimaru-val küzdött, talán nem is tudta használni, amikor meg Pein darabjaira szedte Konohát azzal volt elfoglalva, hogy mentse ami menthető.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11601 Dátum: 12 márc 07, 16:46:25 »

  Én azt mondom, jó volt, bár az olvasásával megszenvedem, és nem a nyelv miatt. Iszonyat lassan tölött be az oldal, és néha nem hozta be a képet, az utolsót vagy 15x frissítettem xD Így nem volt túl élvezhető, talán majd a fordítás.
Remélem, meghal valamelyik kage, legyen már egy kis efajta dráma is, legalább látjuk Madaráról, hogy tényleg erős.
Itachi nem tudom, mit várt a varjaktól, talán azért csinálta, hogy csak akkorra érjen oda, miután beszélt Kabutóval. A belépője elég nagy volt, az utolsó képen meg a feje xD Néha azt játszom, hogy letakarom a ráncait, aztán meg ámuldozom, hogy jé, ez Sasuke. Anélkül tök úgy néz ki. Most még nem nyilatkozom bővebben a fejezetről, mert ugye nem nagyn tudtam figyelni rá :'S
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Hunter0154
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #11602 Dátum: 12 márc 07, 16:53:10 »

Szerintem jó fejezet volt Mosolyog
Az utolsó oldalon,ez a nevetés,meg hogy:"So my luck has finally turned"---->Csak nekem ugrott be erről Orochimaru?
Meg Ita szövege is a végén,lehet hogy csak szimplán arra utal,hogy nem lesz ez olyan egyszerű,de nekem olyannak hangzik,mintha felismerte volna,hogy itt Oro van irányításban már.
Szerintem nagy szerepe lesz itt még annak a tekercsnek,amit Suigetsu talált,nem véletlen találta azt Oro egyik rejtekhelyén.

P.S.:Itachi nem gondolta komolyan,hogy lerázza Sasukét egy ilyen genjutsuval,amin már régebben is átlátott?Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 07, 17:04:12 írta Hunter0154 » Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #11603 Dátum: 12 márc 07, 16:59:55 »

Az utolsó oldalon,ez a nevetés,meg hogy:"So my luck has finally turned"---->Csak nekem ugrott be erről Orochimaru?
Meg Ita szövege is a végén,lehet hogy csak szimplán arra utal,hogy nem lesz ez olyan egyszerű,de nekem olyannak hangzik,mintha felismerte volna,hogy itt Oro van irányításban már.

Mind Itachi mind Kabuto reakcióját Sasuke idézte elő. Ő Kabuto egyik főcélja, nem meglepő hogy őt látván szerencsésnek érzte magát, Itachi meg szimplán bosszankodot mert nem tudta lerázni az öccsét.

Hm, Kabuto a genjutsut javasolta Tobinak a technika feloldására annó még a háború elején és hát Itachi elég penge bennük, bár valszeg Kabutonál ez nem lesz ilyen egyszerű. Kiváncsi vagyok mit tartogat a két Uchiha ellen, talán arra a "másik jutsujára" is fény derül Nevet .

Tsunade bivajerős ütésein meg nem igazán lepődtem meg, régebben egy újjal kettészelte a földet Naruto alatt, naná hogy nagyobbat üt mint A. Ilyen a tökéltets chakra-kontroll xd.

 
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 07, 17:08:42 írta mateee-kun » Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #11604 Dátum: 12 márc 07, 17:04:42 »

A genjutsu kézenfekvő megoldás lenne, de túlságosan is kézenfekvő. Erre az esetre felkészült Kabuto, ebben biztos vagyok.
Suigetsu erről a helyzetről találhatott valamit, de abban kételkedem, hogy a megoldás van.
1 megoldásra tudok gondolni. Megölik Kabutot, majd edo tensei segítségével feltámasztják és utasítják majd a technikája feloldására. A bibi csak ott van, hogy valószínűleg csak Orochimaru és Kabuto ismeri az edo tenseit ilyen magas szinten.
Orochimaru  bow
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 07, 17:05:53 írta Daishi » Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Jiraiya mester
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #11605 Dátum: 12 márc 07, 17:07:09 »

NS manga 277:

Ez jó rész volt Mosolyog. Tsunade nem fog szerintem meghalni de majd masashi ilyesztgeti szerintem a tsunade fanokat azzal hogy '' jaj már meghal ''. Itachinak igen nehéz dolga lesz....de ha azt nézzük hogy kabuto sasukét akarja akkor is hogy figyel 2 emberre? Én összefogásra számítok hogy elverik itachi meg sasuke kabutót, de azután az ő harcuk jön Nevet. Ha jól olvastam azt mondta kabuto hogy hiába ölik meg őt akkor se szűnik meg az edo tensei. Akkor hogy lehet megállítani?
Hát az bitos nem elég ide,hogy Tsukuyomival ráveszik Nevet Hogy ezt az Orochimarut sosem lehet legyőzni/elpusztitani Nevet
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11606 Dátum: 12 márc 07, 18:48:39 »

 Én azt mondom, jó volt, bár az olvasásával megszenvedem, és nem a nyelv miatt. Iszonyat lassan tölött be az oldal, és néha nem hozta be a képet, az utolsót vagy 15x frissítettem xD Így nem volt túl élvezhető, talán majd a fordítás.
Remélem, meghal valamelyik kage, legyen már egy kis efajta dráma is, legalább látjuk Madaráról, hogy tényleg erős.
Igen... Nevet hát én kerestem egy másik oldalt Nevet

Én nem akarom, hogy bármelyik kage meghaljon, de ha muszáj, én a raikagét áldoznám fel, Meit és Tsunadét semmiképp.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11607 Dátum: 12 márc 07, 18:53:21 »

Ahogy Gaara-t se Nevet És a nagypapit se Szomorú
Naplózva

BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #11608 Dátum: 12 márc 07, 19:01:30 »

Nem tudom, de szerintem itt az egyetlen, aki fel lesz áldozva az Itachi... Hacsak persze Sóska el nem kezd megint önzőzni és kinyírja Marcsit  Nevet.

Én úgy vagyok vele, hogy egyik Kágét se ölném meg, mert mindegyik (valamilyen oknál fogva) a szívemhez nőtt.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 07, 19:04:13 írta BlackPoet » Naplózva

habanero
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #11609 Dátum: 12 márc 07, 19:25:49 »

Nagyon jó fejezet volt^^ Lehet arra használta a varjakat hogy csináljon egy klónt magáról és így az igazi testével kicserélje.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 772 773 [774] 775 776 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!