24 szep 27, 16:16:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 769 770 [771] 772 773 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2480129 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
dris
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #11550 Dátum: 12 márc 04, 14:11:56 »

úgy emlékszem hogy egy kígyó maradt, de az is eléget menekülés közben. én kételkedem benne, hogy bármilyen pluszt hozzá tudna adni a mangához, az ő karaktere már lerágott csont, ezek az utalások rá bőven elegek, mint pl. ez a tekercs amit talált suigetsu. meg erő tekintetében is vannak már nála jóval erősebbek
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11551 Dátum: 12 márc 04, 14:26:12 »

Három kígyó volt, csak az animébe tettek egyet, ami elégett: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/393/3
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #11552 Dátum: 12 márc 04, 14:42:46 »

Az inkább lenne érdekes h mire leverik Madarát s már csak le kéne pecsételni s akkor szüntetnék be az edo - tenseit.
Képzeld el az 5 kage arcát  Ördögi mondhatni sok hűhó semmiért. (Picit olyan mint ha egy parkolóban csak egy üres hely van s valaki pont az orrod előtt szemtelenkedi oda. Vagy ha beeteted a halakat s más fogja ki őket azon a helyen ahol beetetted őket  Pirul)
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11553 Dátum: 12 márc 04, 14:56:21 »

A mangában az is benne van, hogy Madara megpróbálja uralma alá vonni Kabuto testét is, de Kabuto ellenállt eddig neki. Ha most Kabuto összecsap Itachival netán Sasukével akkor lehet, hogy meggyengül annyira, hogy Orochimaru génjei képesek lehetnek előtörni és legyőzni Kabuto ellenálló képességét.  Legalábbis a mangában, amikor Kabuto találkozott Narutoékkal akkor valami hasonlót állapítottak meg, hogy Orochimaru génjei már elég nagy darabot uralnak Kabuto testéből. Kicsit ahhoz hasonlóan gondolom mint a Bleach esetében is történt Aizen lepecsételésekor.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 04, 14:57:37 írta rini67 » Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #11554 Dátum: 12 márc 04, 15:41:21 »

Madara uralma alá akarja vonni kabuto testét?? szerintem te Orochimarura gondoltál  ikszdé am ez a meggyengül és előtör belőle Orochimaru hmmm....érdekes gondolat Gondolkozik
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #11555 Dátum: 12 márc 04, 15:53:28 »

Gondolkoztam és eszembe jutott egy két érdekesség. Az első az, hogy tsunade és sarutobi között 18év a különbség. Az első hokage még fogta a kezébe a csecsemő tsunadét (szóval akkor sarutobi lehetett kb. 18éves), de amikor danzou visszaemlékszik akkor sarutobival kb. 17-18évesek lehettek és már a második hokage volt a hokage és sarutobira bízta a hokageskodást, de akkor meg élnie kellett volna az első hokagenak akkor miért nem ő lett a hokage? Mint amikor minato meghal akkor a 3.hokage átvette a hokageskodást ismét. 2. meg az, hogy tegyük fel oonoki kb. 75éves és visszaemlékezésbe madara 10évnél nem lehetett idősebb nálla szóval 85év körül kéne most madarának lennie. Ráadásul amikor találkozik velük akkor nyilván még élt és tudák, hogy még él szóval ez hashirama harc előtt volt. Mint tudjuk hashirama volt az egész világon az első hokage és ezt követve a többiek is megválasztották a falu legerősebbjét, de akkor, hogy lehet az, hogy muu (aki kb. annyi idős lehetett mint madara) csak a második kage? Akkor az első tsuchikage hamarabb lett kage mint hashirama, de azt, hogyan? Amikor konohát utánozták a kageskodásba a többi falu? Lehet hülyeségeket írok, de én ezeken elgondolkoztam remélem valaki elolvassa és reagál ezekre amiket leírtam, ha tud.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #11556 Dátum: 12 márc 04, 16:32:38 »

hát igen
azt tudjuk, hogy oro, tsunade, és ero sennin kb 50 évesek lehetnek most.
Azt viszont nem tudjuk, hogy a kagék mennyi ideig uralkodtak...legalábbis nincs róla infó.
Az egész naruto történelem kevesebb mint 100 év a kagék óta az biztos.
Egyébként az idő a mangákban nem rendelkezik jelentős szereppel, sosem tette. Tehát nem kell ezen nagyon mélyen elgondolkozni.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #11557 Dátum: 12 márc 04, 17:13:11 »

Az első shinobi háborúban halt meg a 2.hokage és akkor lett Sarutobi a 3.hokage. Viszont miért robbant ki a háború?? Ki akart volna harcolni az első hokage és Madara ellen? Nyilván eddigre meghaltak és a többi falu legerősebbjei is kihullottak ebben az időben vagy korábban. Ez kb jó indok egy világháborúra, mármint a erőviszonyok nem ismerete.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11558 Dátum: 12 márc 04, 18:16:19 »

Gondolkoztam és eszembe jutott egy két érdekesség. Az első az, hogy tsunade és sarutobi között 18év a különbség. Az első hokage még fogta a kezébe a csecsemő tsunadét (szóval akkor sarutobi lehetett kb. 18éves), de amikor danzou visszaemlékszik akkor sarutobival kb. 17-18évesek lehettek és már a második hokage volt a hokage és sarutobira bízta a hokageskodást, de akkor meg élnie kellett volna az első hokagenak akkor miért nem ő lett a hokage? Mint amikor minato meghal akkor a 3.hokage átvette a hokageskodást ismét. 2. meg az, hogy tegyük fel oonoki kb. 75éves és visszaemlékezésbe madara 10évnél nem lehetett idősebb nálla szóval 85év körül kéne most madarának lennie. Ráadásul amikor találkozik velük akkor nyilván még élt és tudák, hogy még él szóval ez hashirama harc előtt volt. Mint tudjuk hashirama volt az egész világon az első hokage és ezt követve a többiek is megválasztották a falu legerősebbjét, de akkor, hogy lehet az, hogy muu (aki kb. annyi idős lehetett mint madara) csak a második kage? Akkor az első tsuchikage hamarabb lett kage mint hashirama, de azt, hogyan? Amikor konohát utánozták a kageskodásba a többi falu? Lehet hülyeségeket írok, de én ezeken elgondolkoztam remélem valaki elolvassa és reagál ezekre amiket leírtam, ha tud.

Nos úgy gondolom:
1. hogy nem csak akkor történik hokage váltás, ha az előző meghal. Erre nagyon jó példa a 3. és a 4. hokage, mikor Minato volt, akkor Sarutobi harcolt még a faluban.
2. Az első és második hokage ugye tesók voltak, és közel azonos korúak. Na már most, amikor Hashirama meghalt, akkor Tobirama jött, de akkor már Sarutobi és Tsunade élt. Amikor Tobirama volt a hokage, akkor volt Saruboti olyan 18-20 éves, szóval Tsunade még kicsi.
3. Az, hogy egy kage idős, az nem feltétlenül jelenti, hogy már kb 20 éves kora óta kage. Erre jó példa az 1. tsuchikage, aki sokkal idősebb volt, mint Hashirama. Mint ahogy te is írtad, hashirama hokage lett, és minden falu ezután megválasztotta a legerősebb shinobit kagénak. Ebből az a tanulság, hogy lehetett hashirama kb 25-30 éves, mikor már az 1 tsuchikage kb 50, de mégis egyszerre lettek kagék, a korkülönbség ellenére.
Remélem nem beszéltem marhaságot, én így látom a dolgokat.
Naplózva
Jiraiya mester
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #11559 Dátum: 12 márc 05, 17:39:25 »

Gondolkoztam és eszembe jutott egy két érdekesség. Az első az, hogy tsunade és sarutobi között 18év a különbség. Az első hokage még fogta a kezébe a csecsemő tsunadét (szóval akkor sarutobi lehetett kb. 18éves), de amikor danzou visszaemlékszik akkor sarutobival kb. 17-18évesek lehettek és már a második hokage volt a hokage és sarutobira bízta a hokageskodást, de akkor meg élnie kellett volna az első hokagenak akkor miért nem ő lett a hokage? Mint amikor minato meghal akkor a 3.hokage átvette a hokageskodást ismét. 2. meg az, hogy tegyük fel oonoki kb. 75éves és visszaemlékezésbe madara 10évnél nem lehetett idősebb nálla szóval 85év körül kéne most madarának lennie. Ráadásul amikor találkozik velük akkor nyilván még élt és tudák, hogy még él szóval ez hashirama harc előtt volt. Mint tudjuk hashirama volt az egész világon az első hokage és ezt követve a többiek is megválasztották a falu legerősebbjét, de akkor, hogy lehet az, hogy muu (aki kb. annyi idős lehetett mint madara) csak a második kage? Akkor az első tsuchikage hamarabb lett kage mint hashirama, de azt, hogyan? Amikor konohát utánozták a kageskodásba a többi falu? Lehet hülyeségeket írok, de én ezeken elgondolkoztam remélem valaki elolvassa és reagál ezekre amiket leírtam, ha tud.
én még annyit szeretnék hozzátenni,hogy a hokagekat nevezd a nevén,mert sok a szóismétlés és már yoyozott a szemem a végére Nevet
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11560 Dátum: 12 márc 05, 18:52:37 »

Nekem még az jutott eszembe, hogy mi van akkor, ha Itachi tud arról a titokról, amit orochimaru rejtegetett, és most Suigetsu megtalált, és azért indult, hogy azt megszerezze. Hisz Suigetsu mondta, hogy azzal még a háború felett is át lehet venni az irányítást.
Naplózva
korbi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 14



« Válasz #11561 Dátum: 12 márc 05, 20:21:50 »

Ha kabuto ennyire nagy Edo Tensei-es guru és vissza hozott olyanokat akik jóval előtte és orochimaru előtt meghaltak így kicsit kétséges honnan szerezte meg a DNS-üket, ilyen alapon vajon miért nem hozta vissza Jirayia-t is? Az már kicsit ütős lenne Naruto számára is /ha már Shikamaru-ék is a sensei-jükkel harcoltak/ Na arra kiváncsi lennék , hogy Naruto mit tudna Ero Sennin ellen , ez lenne az érzelmi terror számára.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #11562 Dátum: 12 márc 05, 20:31:55 »

Hát csak nem lesz benne Ero-senin vs Naruto harc.. legalábbis reménykedjünk! ^^
 ikszdé bow
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Landmine
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #11563 Dátum: 12 márc 05, 20:37:48 »

Kabuto maga mondta azért mert Jiraiya mélyen a tenger fenekén leledzik így tőle nem tudott DNS-t szerezni hozzá.
Naplózva

Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #11564 Dátum: 12 márc 05, 20:47:15 »

xD ez konkrétan elhangzott a mangában.....de ha nem az aktuálisról vagy 1-2 ezelőttiről értekeztek Chakra-papa keményen törölni fogja a hozzászólásokat....
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Oldalak: 1 ... 769 770 [771] 772 773 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!