24 szep 27, 12:18:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 723 724 [725] 726 727 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2479970 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #10860 Dátum: 12 feb 02, 23:22:20 »

Nekem nagyon bejött ez a fejezet! Mosolyog

Egyébként gondolkoztam valamin: Szóval a Kin-Gin tesóknak (ha valaki észrevette már) ugyan olyan vonalak vannak az arcukon, mint Narutonak, és ugye a Raikage is meg jegyezte, hogy lefogadná, hogy a tesók Rikudou-sennin leszármazottai. Valaki mondott valami ilyesmit, hogy "úgy látszik Naruto Rikudou-sennin reinkarnácója". A mostani manga fejezetben látszanak a sennin arcán is ilyen vonalak ( vagy lehet tényleg csak ráncok nem tudom). Mindegy az egészet csak azért írtam le, hogy szerintetek van-e valami összefüggés a vonalak és Rikudou-sennin vérvonala között?
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #10861 Dátum: 12 feb 02, 23:44:46 »

Gaburieru: Ha jól veszem ki, azok ráncok. (bár ki tudja, lehet ráncoknak álcázott "rókabajusz"  ikszdé ) Szerintem a vonalak csak a róka miatt alakultak ki, mind a tesók, mind Naruto esetében, de ez szigorúan csak tipp.

rini: hát, valójában még akkor sem, mert Tobié a másik 7 gyakorlatilag, legalábbis Mazo elnyelte őket - újra.  Gondolkozik
Naplózva
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #10862 Dátum: 12 feb 02, 23:49:56 »

Tetszett ez a fejezet... És igen, elgondolkodtat az a dolog, hogy Miért is akarja igazán ezt a Hold szeme tervetTobi.. talán tényleg van némi köze ahhoz, hogy eeeseteg a gonoszság a holdba lenne zárva mint ahogy azt vki már itt említette.  A Bijuuk aranyosak voltak és tetszett a visszaemlékezés is Rikudo-ról, poén volt a sasuke smár felhozásis bár némileg erőltetettnek éreztem, de belefér... Viszont kicsit félek a manga minőségét illetően.. Narutonál már annyi formát láttunk... :S kicsit zavar, nem akarok egy újabb Ichigo effectet, hogy már a mittomén 234. formáját mutatja és húú milyen tápos. Narutoban leginkább az egyszerűsége tetszett és, hogy kihozta magából a frankót Nevet jól nézki meg minden, de remélem nem lesz túl erőltetve. És igen jöhetne már a Kage harc.. nem mintha nem lennék kíváncsi Naruto harcára, de... ráááééér.  Nevet
Naplózva


Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #10863 Dátum: 12 feb 03, 09:49:53 »

Van egy elméletem a Yuubi gonoszságáról, de a  Bijuu és Jinchuuriki (Avagy démonok és hordozók) topicba írtam le mert itt az már Off lenne.

Amúgy szerintem Nem baj az, hogy megtudjuk, hogy mi volt régen. Én kimondottam örülök neki, hogy szép lassan fény derül mindenre.

Sőt ami azt illeti én még a karakterek edzését is szívesen figyelem, mert számomra nem csak az számít, hogy milyen erős hanem hogy tesz szert arra az erőre. Szívesen nézném ahogy tökéletesíti a bijuu formát ahogy ezt megpróbálja egyesíteni a sennin móddal, és ott ahol tanulta a szél irányítását ott tanulná a maradék 4 elem használatát (akár egyszerre 4 csoportban, az idő megtakarítása miatt)  De sajnos amíg megy a háború addig erre nincs lehetőség, és utána sem valószínű hogy ezek be lesznek mutatva max csak használat közben  Szomorú  (Persze abban az estben ha kap ilyen erőt/erőket)
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #10864 Dátum: 12 feb 03, 11:39:22 »

Ha az öregember Kurama emlékében Rikudou-senin, akkor hány éves lehet a mi Kuramánk? Nevet  Gondolkozik Ördögi Pirul Nevet ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Blaha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 63



« Válasz #10865 Dátum: 12 feb 03, 18:51:33 »

Ebben a témában az én idő-értelmezésem szerint: ha Narutoék ideje "napjainkban" játszódik, akkor a ninshou, mint egyfajta shinobi filozófia, ami Rikudoutól származik, és amiből a ninjutsu kifejlődött + a tény, hogy a senin létezését puszta legendának, mondának tartják (1etlen írásos és ráadásul közvetlen bizonyíték az Uchiha kőtábla, amit a senin maga írt), tehát a senin létezése egyfajta prehistorikus korba tehető a Naruto-világon belül...  Gondolkozik legyen kb 5000 évvel ezelőtt! Mármint a senin halála! Nem tudjuk, hogy hány évet élt (ha tippelnem kell, akkor megélhette a 100at).
Még egy "apróság": prehistorikusnak (őskorinak) azt tartják, ami olyan kultúrához köthető, ahol még nem létezik írás, illetve azzal ekvivalens kommunikációs forma, summa summarum: a Naruto-világban Rikudou hozta létre/találta ki az "írást"?!? Technikai KO
Naplózva
Geroprog
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42



« Válasz #10866 Dátum: 12 feb 03, 20:32:06 »

Egy kérdésem lenne, nem tudja vki hogy az egy farkú az merre van? hogy-hogy nem harcol az is? vagy csak nem emlékszem rá?!  Technikai KO
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #10867 Dátum: 12 feb 03, 20:35:10 »

Nem tudom. Az biztos, hogy a harcokban nem vesz részt, lehet, hogy Tobi tartaléknak szánja.  Gondolkozik
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #10868 Dátum: 12 feb 03, 21:01:41 »

Valószínű azért nem használta, mert Gaara teste ugye él, így az eredeti "tulaj" kilőve... + Pein 6 útjára a 6 erősebb bijuut használta, hozzájuk már keresnie se kellett alkalmas "tárolót", Kabutonak hála adva lettek az eredetiek. Mosolyog
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #10869 Dátum: 12 feb 03, 21:58:49 »

Szerintetek nem voltak arik a bijuuk piciben? Nekem legjobban Kurama meg Gyuuki vagyis a 8 farkú kis babafeje nagyon tetszett Fain volt... komolyan az a kis gombóc pofa egyszerűen állati, és végülis ezek nem rossz lények.

De talán mintha egy kicsit ezzel azt érezném hogy jobb lett volna meghagyni őket gonosznak, de mind1 nem értek én ehhez remélem vmi jót fog kisütni belőle M. Kishimoto sensei! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 03, 22:11:29 írta Morause » Naplózva
redline66
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 7


Jounin


« Válasz #10870 Dátum: 12 feb 03, 22:30:48 »

Hello sziasztok.
Most regeltem és most írok ide először.
Kicsit sok az a 700 akármennyi oldal ezért nem olvastam végig az egészet.
Csak az utolsó néhányat és sok kérdésemre választ kaptam.
Viszont 1 kérdésemre nem kaptam lehet hogy ezt már megtárgyaltátok nem tudom... nem tudom kikeresni a sok hozzászólásból.
Szóval a kérdés ami megfogalmazódott bennem a következő:
Most ugye gyakorlatilag a naruto sipuden csúcspontjánál tartunk minden előzmény amit nem értettünk most világossá vált és gyakorlatilag tobi a főgonosz.
Amivel nincs is semmi gond viszont ha ezt letudják utána mit tud mutatni nekünk a mangaka???
Mert ugye ezt lehet húzni minden egyes csatát minden egyes cselt végig vinni mire tobit elkapja naruto.
De utána megint jön 1 főgonosz és megint narutonak fejlődnie kell h legyőzhesse?
Mert akkor nagyon hajazni kezd a dragon ballra ahol sorra jöttek a "főgonoszok" akiket gokunak kikellett csinálni.
Folyamatosan fejlődgetett lásd ssj1/2/3/4 és egy picit vontatottá vált én meg ezt nem akarom h vége tobinak és akkor jön majd Peti aki szét akarja verni konohát utána jön kati aki ugyszint szval ebben várom a válaszokat ki hogy godnolja ezt kinek milyen ötlete van erre.
Természetesen ha vmi nem érthető az irományomban akk kérdezzetek.
Előre is köszi a válaszokat!
Üdv.: Ádám
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #10871 Dátum: 12 feb 03, 22:38:40 »

Szerintem Tobi le lesz rendezve, aztán Sasuke és Kabucsimaru összefog Konoha ellen Nevet
De remélem lesz még egy kis folytatás a háború után Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
malakian666
Vendég
« Válasz #10872 Dátum: 12 feb 03, 22:50:22 »

Még jópár évig lesz manga, de remélem, nem lesz új történetszál. Most Tobi, Kabuto, Madara, Sasuke van hátra, 1 évig szerintem eltart a háború, aztán Sasuke arc talán, de nehéz ilyeneket jósolni. Vagy ha Sasukét is lerendezték (erre gondolom a legvégén kerül sor, csúcspontként), akkor én szívesen néznék pl. az akatsuki tagokról, mellékszereplőkről különkiadásokat. A kiadó viszont valószínűleg rugdosni fogja Kishit a folytatásért, de remélem nem megy el gagyiba a sorozat.

Ezeknél az ellenfeleknél csak Rikodou és a Juubi van magasabb szinten, őket nem kéne szerintem bevonni a történetbe, maradjanak csak meg legendának.
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #10873 Dátum: 12 feb 03, 23:06:34 »

Rikodou "jóslata" szerint a bijuuk újra egyek lesznek, tehát ha bízhatunk a szavaiban akkor megismerhetjük a juubit és talán ő is olyan kis cuki lesz előszőr, mint a bijuuk, s Naruto kell aztán felnevelje Nevet
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #10874 Dátum: 12 feb 03, 23:11:00 »

Meg ügye az interjúban Kishi azt mondta, hogy a következő évben az az (2012-ben)  ikszdé  ikszdé smirksweat Kakashiról lesz valami, szóval nem hiszem, hogy a harc után semmi nem lenne.
Talán mutatnak néhány dolgot Kakashiról, a jutsujairól esetleg,(több mint 1000 jutsut másolt le) de ebből alig láttunk valamit.
Aztán kíváncsi lennék, Sasuke életére, mit csinált ennyi ideig? Milyen új jutsujai lehetnek, ha van neki egyáltalán.
Úgyhogy nem kell előre leírni a mangát, biztosan sok dolog fog még történni, de egyenlőre tisztázzuk le a sok megválaszolatlant.

^^
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 03, 23:17:40 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Oldalak: 1 ... 723 724 [725] 726 727 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!